Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1630 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050
1 hour ago, cezarpa said:

Svoje vremeno sam nosio montirac za gume ,lezao je pored vozackog sedista.

Tzv "argument". Moj otac je nosio pajser uz onu spoljnu šinu od sedišta, za zlu ne trebalo. Što je još jače, često se koristila, a posle kažu ranije ljudi bili normalni. Nikada mi nismo bili normalni.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1708 postova
  • Motocikl: /
Pre 10 sati, zika56 je napisao:

To je tankozidna cevka i da te je njome mlatnuo samo je mogao da te naljuti.;)

Tog bi posle tukla i zena jer joj je iskrivio cevku :D

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 821 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Jeste spremni na nov nivo bahatosti na ulicama? Stigla "gospoda" pravoslavna braća:

 

WWW.TELEGRAF.RS

Na Mostu na Adi dogodila se jutros rano saobraćajna nezgoda u kojoj je na, sreću, a i čudom jedan muškarac lakše povređen, saznaje Telegraf.rs.

 Ovaj se sam isprevrtao, verovatno jer je vozio 50kmh i trezan.

 

A ovi ko zna šta su radili:

 

WWW.TELEGRAF.RS

Pripadnici Policijske brigade za grad Beograd danas su zaustavili državljane Ruske federacije starosti 32 godine, koji su se, kako Telegraf saznaje, bahatili automobilom kroz grad.

 

  • Haha 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Nije meni dosadno, definitivno moram da ulozim u kameru.

Petak oko 17:45 Bulevar smer ka Cvetkovoj, na raskrsnici kod Depo-a bilmez prolece kroz deeebelo crveno, refleks da oborim motor da ne bi imali direkt me spasio, pa sam prosao sa blazim potresom ovog sto zena tvrdi da nemam, i nagnjecenjima i istezanjima, lomova bez. 

Ne krecem na zuto ni kad sam prvi na semaforu koliko god mi svirali, plus sto moe ovde blaza kisica spasila jer sam krenuo sporije zbog boje na pesackom, da je bilo drugacije mamlazoid bi me razneo, ovako mi motor pao na mekano (mene) :D jedino rucica pretrpela udaraci sad je desna kocnica nesto meksa, valjda vazduh povukla, sta li je to ce Dr Darko za koju nedelju da vidi :D.

Kamera je nepisano mandatorna stvar, i to cu prvom prilikom da resim.
Da, bahati je imao i pratece vokale, ladno su mi svirali da se podignem i sklonim jer guzva, nervoza, petak, Beograd.

  • Tužan 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9133 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Vijaj dal mozes izvuci snimak sa kamere neke, br tablice za početak.

A za ovo što su ti svirali da se sklonis umesto da pomognu .... no coment, užas!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser
2 hours ago, Satelis said:

Vijaj dal mozes izvuci snimak sa kamere neke, br tablice za početak.

A za ovo što su ti svirali da se sklonis umesto da pomognu .... no coment, užas!

Nije prvi put da primenjuem ovaj "manevar" sa starim Pantenolom :D sam isto uradio na raskrsnici Ustanicke i V. Ilica, ista scena, sviraju da se podignem, s tim sto je to sve gledala moja supruga i klinac onde kod Gusar Grilla, zabezeknula se ponasanjem ostalih vozaca.

Policajac koji je dosao do Urgentnog je uzeo izjavu, i pomenuo da ce pregledati kamere. Ali, veliko "ali" je da li su kamere uhvatile incident, jer kako nije bilo kontakta nemaju drugi dokaz da se desilo, u tom slucaju jedino da popije kaznu za crveno, ajd makar i to. Nego sto se onako sludjen odvezoh kuci, ne znam ni kako, pola puta sam bio na auto-pilotu. Kad smo se culi sam vec bio pribraniji.

 

1 hour ago, Skyrunner said:

Јеси ли ти звао полицију?

Jesam, dosli su do Urgentnog i uzeli izjavu, a i duvao sam da provere, naravno 0 :D nije moglo drugacije jer 20+ godina nisam seo na motor u alternativnom stanju svesti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 738 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

@ske

Ja stalno ponavljam. Mnogo km svaki dan, mnogo km po gradu.

Kroz gužve, kroz uske ulice, sto stajanja na semafor....ovakve situacije su samo 1% svakodnevnog dana.

 

Mora da postoje. 

 

A skidam ih i kačim, kao i ono za parkiranja u cilju podizanja svesti svih nas.

 

Neko je možda bio u ovoj situaciji, a nije znao kako je ovom sa druge strane, pa će sledeći put drugačije da odreaguje.

 

Sve je škola 8)

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R
pre 27 minuta, the_doctor je napisao:

@ske

Ja stalno ponavljam. Mnogo km svaki dan, mnogo km po gradu.

Kroz gužve, kroz uske ulice, sto stajanja na semafor....ovakve situacije su samo 1% svakodnevnog dana.

 

Mora da postoje. 

 

A skidam ih i kačim, kao i ono za parkiranja u cilju podizanja svesti svih nas.

 

Neko je možda bio u ovoj situaciji, a nije znao kako je ovom sa druge strane, pa će sledeći put drugačije da odreaguje.

 

Sve je škola 8)

 

 

Svaka tebi cast sto si ostao smiren...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1630 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

Danas se provozao 30 km po lokalu, natankao gorivo do čepa i skinuo akumulator.

 

U tih 30 km su me tri puta isekli kolima, ljudi su pogubili živce totalno i samo izleću na bezobrazluk, ja razumem takav stav kada je kolaps, pa ako si fin, uključićeš se nikad, ali danas lik imao samo mene da propusti i neće, iseče me, jedva se pohvatah.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 821 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Danas kod mene u kraju kolaps, ulice zatvorene zbog renoviranja. Sa suprugom na skuteru vraćamo se kući, u suprotnoj traci zastao auto da neko uđe - 3 automobila svesno idu u moju traku i u mene preko pune linije da zaobiđu ovog što je zastao. Poslednji se barem "javio" sa podignutim palcem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3589 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Pre sat vremena prolazim kroz Žitkovac (prema Nišu), idem 10-20km/h, kada na dva metra ispred mene (sa leve strane između dva parkiranja auta), čovek naglo izlazi autom i skreće ulevo. Bežim desno i stajem, ali me tip ipak branikom malo zakači po nozi, a zatim zakači i rol bar na motoru (pogura me pola metra unapred) i 'ladno lagano ode dalje.

Unutra njih četvoro i svi su oni videli šta se dogodilo (kao i desetak ljudi koji su bili na pumpi udaljenoj par metara).

Nisam se ni najmanje iznervirao, niti mi je palo na pamet da tipa sustižem i raspravljam se sa njim.

Imam kratak fitilj i klonim se takvih situacija da ne bi došlo do težeg incidenta.

Napunio gorivo, kupio hleb i cigare i došao kući.

Nemamo ni ogrebotinu ni motor ni ja.

 

  • Hvala 1
  • Tužan 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 396 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc

Slažem se sa postupkom ali sa druge strane idiotima to prolazi, ljudi se sklanjaju, i budalama to postaje normalno-standard. Samo da je stao, da vidi kako si, ima li kakve štete. Neeee, to je tako strašno i teško. Ne znam. I ja se plašim, udariću mamlaza, oštetiću ga, ako je to moguće uopšte, još ću da mu plaćam lečenje ili ne daj Bože da ga nosi na duši:neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3589 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 18 minuta, VLAD81 je napisao:

Slažem se sa postupkom ali sa druge strane idiotima to prolazi, ljudi se sklanjaju, i budalama to postaje normalno-standard. Samo da je stao, da vidi kako si, ima li kakve štete. Neeee, to je tako strašno i teško. Ne znam. I ja se plašim, udariću mamlaza, oštetiću ga, ako je to moguće uopšte, još ću da mu plaćam lečenje ili ne daj Bože da ga nosi na duši:neznam:

Pre par godina (baš na dan Božića), na potpuno istom mestu i na isti način me udario jedan tip, stim što se taj zatim zaustavio, izašao (očigledno mrtav pijan) i još pokušao da me šutne.

E, taj je dobio takvu "zaušku" da mu je jedna patika ostala na ulici, a on je završio ispod jednog parkiranog kombija, (a odatle ga izvukli policajci koji su ceo događaj videli sa dvadesetak metara).

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2840 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: strom 650

Za takve je lek stati i pozvati policiju da je pobegao sa lica mesta.Kad ga nađu i naplate to više mu tako nešto ne pada napamet.

Promenio član JevtaNS
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 396 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc

Za većinu je to jedini lek, mislim na Žikinu meru. Naravno da bi najispravnije bilo pozvati policiju ali za većinu takvih nije problem da plate kaznu ako je uopšte plate. Uglavnom se to "završi". 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 396 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc

Pre jedno tri godine. Dan pred polazak na more. Stanem na parking ispred zgrade u kojoj je prodavnica na drugu stranu parkinga, do trotoara. Vraćamo se iz prodavnice, supruga seda u auto, baja peni kako ne može da istera kamionet. Ima mesta za omanji kamion. Vidim i da me je već ulubio. Kreće rasprava i lik seda u kola, rikverc i pun gas.Koja je sreća bila da supruga nije krenula da izađe, zdrobio bi je. Udarac direktno u njenu stranu. Izbacio me na ivičnjak. Njemu ništa, ima čover rol barove. Svašta je tu bilo, hitna, policija. Uglavnom, on nestade. U stanici kažu ne mogu da ga nađu, al ako bi da se dogovorimo zvaće ga službenik na telefon. Vidim koliko je sati. Gospođu za ruku i kući. Baja ima keš, lovi sa gradskim tajkunima, ide na safari, može mu se. 

Čovek tad pomisli na decu, porodicu, da ih ne ostavi a tako bi slatko oslobodio društvo uštve. Sva sreća pa se završilo "samo" sa stresom. 

Valjda video nižu rasu u Unu pa udri. 

  • Zbunjen 1
  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja