Tarmi636
Članovi-
Broj tema i poruka
337 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tarmi636's Achievements
Zainteresovan (3/6)
581
Reputacija u zajednici
-
Up * motor stoji kao drugi motor posto sam pazario ADX 300. Ako je nekome cena prepreka, lako cemo se dogovoriti. Greota je da stoji, a i tastu zauzima mesto u garazi. Necu jos dugo biti omiljeni zet ako se ovako nastavi.
-
Tarmi636 je počeo da prati Blic pitanja (u vezi motora) , Kymco Downtown 300i 2016 and CarPlay/Android Auto navigacutoije za motor
-
Kymco DownTown 300i 2016. Registrovan do jula 2026 Leto tek pocinje, a skuter je spreman. Registrovan do jula. Dolazi sa 2 kljuca i centralnim koferom. Presao 45 071km. Kod mene je 2-3 godine. Nikada nijedan problem. Vozi se cele godine. Garaziran. Michelin city grip 2 na oba tocka, gume skoro nove. Mogu da se voze nadalje bez problema. Ima tragova gradske voznje, nista strasno. Poseduje: Centralni stender Centralni kofer 2 kljuca Stitnike za ruke Dodatak za vizir Tecnosti dobre za ovu sezonu, za sledecu ih treba proveriti Cena 2550e Cena nije fiksna, moguc dogovor na licu mesta. Moguca proba uz depozit. Prevod obavezan. Kontakt telefon 062 11 49 238
-
Moze kljuc. Deflektori prodati jorginom drugaru. U zdravlju da ga sluze.
-
Jesu, ja sam u Ns. Deflektori su kod mene
-
Pozdrav, Prodajem nekoriscene - potpuno nove bocne deflektore za vetar. Predvidjene za Hondu ADV 350 Crna boja. Dolaze sa 3M trakama za fiksiranje. Ja sam uzeo za SYM Adx 300 u nadi da ce se poklopiti ali nije uspelo. Novi su 2200 na Temu-u. Nudim ih za 2000din, moze licno preuzimanje u Ns ili slanje postom. Moze i dogovor oko cene, ako je nekom mnogo. Meni ce svakako stojati. Evo linka, da vidite o cemu se radi. https://share.temu.com/Sv54RSL83NB
-
Digresija sa teme malo, da li ste razmisljali o takozvanim "robusnim telefonima" (prevod sa eng). Jaki, vodootporni, velike baterije, mogu da trpe temp do 50 stepeni i minuse. Moze offline mapa / moze sim kartica i pripejd broj pa da ide online / moze povezivanje neta sa primarnog telefona. Cene su im od 200-300e.
-
Polaganje za "A" kategoriju, po novom zakonu
Tarmi636 je odgovorio članu jasminko VIR u Motoristi Na Drumu
Ja sam polagao za A2. Nisam zeleo da prvi put sednem na motor koji je u najjacoj klasi. Odmah razmisljam i o tome i komandama itd. ( kao sto ni za polaganje kod kola nemaju porse da se na njemu uci. Nego nesto slabije od auta.) Smorio sam se kao plovak kada sam video da skole nemaju manuelce u svojoj floti u kategoriji A2. Kapiram da je ekonomski isplativije imati skuter ali koji djavo onda polazemo. Zavrtati gas zna svako, ko ima B kategoriju, zna pravila saobracaja. Znaci masa ljudi nema konkretnu korist od tog polaganja. Sada ako bih opet birao, mislim da bih se iscimao vise za neku skolu van Ns-a a da ima manuelca u A2 kategoriji. Dosta motora danas moze da se vozi u okviru ovoga. Dosta zavisi sta ljudi ocekuju i zele od motora /skutera. -
Bering C-protect airbag prsluk, iskustva i preporuke
Tarmi636 je odgovorio članu Peppermint u Odeća, obuća
Meni je Motoland prodao Knox rukavice koje su izgleda toliko stajale, da su se raspale kad sam ih kupio. Jedne rukavice sam uzeo kod njih i trajale su 3-4 godine. Onda potom uzmem dva para vodootpornih. Isti model, 2 velicine. Na oba para rukavica ispadnu stitnici na dlanovima posle 1-2 voznje. Skontam da se lepak ispod njih ukrutio i da se truni. Ko zna koliko je proslo od kad su proizvedene. Doduse bili su korektni i vratili mi pare kroz 10-15 dana bez pompe neke. -
Bering C-protect airbag prsluk, iskustva i preporuke
Tarmi636 je odgovorio članu Peppermint u Odeća, obuća
Imas ekipu koja dovozi pakete iz De. Mozes preko nekog od ovih moto prodavnica da porucis, a ekipa da ti donese iz DE. Njihova usluga je bila nesto 20e ili neki procenat od robe. Pominjali su ih i ovde. A i na instagramu su iskakale reklame. Znaci porucis na DE adresu i eleminisala si restrikcije Srb. -
Bering C-protect airbag prsluk, iskustva i preporuke
Tarmi636 je odgovorio članu Peppermint u Odeća, obuća
Pozdrav, da li si mozda razmisljala o nekom drugom prsluku ? Da li mora Bering ili moze Helite turtle ? Eventualno jos neki -
Kymco downtown 300i. Trosi oko 3.3l do 3.5l Gradska voznja. 99% vremena
-
Pozdrav svima, ima li smisla odraditi prakticni deo Smart moto treninga na skuteru ? Ne planiram prelaziti na motor u skorije vreme. 300cc skuter ce se voziti jos dugo. Pa me zanima kolika je upotrebna vrednost, vidim da je vecina na motorima. Najvise mislim zbog ciklistike. Sad je i fina akcija za kurs online, pa ispadne bas povoljno.
-
Stiglo mi jedno 20 paketa u poslednjih godinu dana. Sve bez carine. Pre koji dan mi stigle neke patike, placene 23$, carina uzela jos 417din. Ostali paketi varirali sa cenom, od 1$ do 10-15$. Ove patike i komunikacija koju jos cekam su najskuplje za sada.
-
Prepustio bih ja onda uredjaj kolegi. Meni nije hitan, mogu i kasnije u godimi. Ako imaju vec kombinaciju da razdele, nek se dogovaraju.
-
Da li znas za opciju rama za skuter, nisam skontao kako se kaci preko originalnog ? Jer sam kontao kod mene da ga stavim na neki nosac sto se fiksira pod retrovizor. Nzm kakvu drugu opciju imam na Kymco DT 300
