Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBF 1000

Recommended Posts

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Daklem, kao sto naziv kaze interesuju me iskustva kolega sa ovim motorom, drugov otac ga cuva u garazi godinama i mozda bi ga se resio, meni se estetski svidja, generalno je u dobrom stanju ali me brine to sto ih izgleda ima malo. Ne znam nikoga sem njega ko poseduje ovu zverku pa ne bih da se ukopam s njim pogotovo sto sam trenutnim motorom zadovoljan. Naravno da bi razlog zamene bio taj sto je cbf dosta mladji i manje presao i to sto je za klasu iznad rekao bih od mog Tdm-a, a i dobio bih ga povoljno.. Tako da ako je iko vozio CBF 1000 slobodno neka iznese svoje misljenje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

.....Naravno da bi razlog zamene bio taj sto je cbf dosta mladji i manje presao i to sto je za klasu iznad rekao bih od mog Tdm-a, a i dobio bih ga povoljno.. 

 

Mislim da si sam odgovorio na svoje pitanje  ;)

 

Ja bih ga uzeo bez razmišljanja. Drugar vozi doduše CBF600 već 10 rodina i nema nikakvih problema

 

I kritike po netu su odlične: http://www.motorcyclenews.com/bike-reviews/honda/cbf1000/2006/

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Citao sam ja njemu, al reko da vidim sta kaze raja, ipak je to naj bolji pokazatelj.. Meni se svidja to sto ima oko 100 konja i sto je miran a opet dovoljno jak rekao bih.. Nego me brine, sta kad se pokvari, sve zivo mora do preko da se juri i ceka..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Citao sam ja njemu, al reko da vidim sta kaze raja, ipak je to naj bolji pokazatelj.. Meni se svidja to sto ima oko 100 konja i sto je miran a opet dovoljno jak rekao bih.. Nego me brine, sta kad se pokvari, sve zivo mora do preko da se juri i ceka..

 

Što se rezervnih delova tiče, uz ebay i mogućnost online kupovine iz celog sveta, nema tog dela koji ne može da se kupi i da ti stigne za 7-15 dana

 

Nema potrebe da se toliko opterećuješ sa tim šta ako nešto crkne.Čuješ se sa Dr. Bokilićem i ćovek ti reši svaki problem  :takoje:

 

 

Pardon horneta

 

Ne. Ima uštrojenu mašinu od CBR1000R

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ma on mi odrzava trenutni motor, da ne kazem, saradjujemo. Mada buduci da je ovaj agregat debelo ustrojen u odnojsu na R brata, trebao bi biti mnogo manje opterecen i dugovecniji..

Dobro, znaci ipak da ga ja detaljnije pogledam i pokusam da se nesto dogovorim sa vlasnikom, sve zavisi od cene.. A bas je lep, nema sta.. Sto vise razmisljam o njemu, sve mi se vise dopada.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova

Drugar ga ima, presao je 40k sa njim za par godina. Odlicno ga sluzi. Bio mu je crkao na 20k neki deo za paljenje cini mi se, ali mu je to priznato i zamenjeno van garantnog roka jer taj deo ima fabricku gresku i honda to resava o svom trosku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ako ne dodje do dogovora, naravno da cu postaviti, nego se prodavac pismani, nije mu do para, a opet mator pa ga ne vozi, a zao mu da ga proda, ne zna ni sam sta ce s njim.. Videcemo.. Mozda ove, mozda sledece godine ko ce ga znati, ja moj moped imam i vozim se a ovaj ako upadne, vrh, ako ne Tdm je uvek tu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Ja kupio u subot jednu hondicu CBF 1000 godište 2006 extra motorče vozio sam ga ukupno pedesatek km šta da kažem osim da stavlja osmeh na lice.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Phiii, al` je ruzan...  :P

Salim se, naravno, bas lepo motorce. Cestitam na kupovini. Sedeo sam na jednom novom u salonu u svabiji, jako udobno motorce koliko mi se cini.  :care:  Mislim da bi mu pandan bio novi Versus 1000

Sad ce TDM u oglase?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Vazi, ali ako ti oprostimo sto si presao na Hondu... :nanana::lol:

U zdravlju da je vozis !!! :bacikosku::takoje::takoje::takoje:

Lucky pre yamahe bila honda sad posle honde yamaha pa u krug :bacikosku:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja