Jump to content

Moto Zajednica

Bulevar kralja Aleksandra, 26.09.2023. naš @Koprian

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 814 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

"M.P. (19) koji je upravljao "golfom"." Jesu predrasude sa moje strane, ali klinac u Golfu... ne znam dal sam nekada video da voze normalno... Kako god, uzasno se zavrsilo.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750
Pre 2 sati, VIRGO je napisao:

na zalost...istina je...udarac u glavu...je bio presudan.... čovek u šortzu...majici...na glavi koliko se secam šlem kaciga....

Flip up ali to sad nije vise vazno 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Upravo sam saznao da je poginuli kolega nas Koprian sa foruma, inace moj zemljak rodom iz GMa. Neka mu je laka zemlja. Bas me je pogodila vest, ne znam sta bih rekao. Zar je vazno ko je kriv, porodica je ostala bez oca, roditelji bez sina. Nek ide sve u pm. :-(

  • Tužan 29

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

U pičku materinu sve. Tresem se dok čitam i pišem. Tako dobar čovek, drug... Ne, nije možda on, da li ste sigurni? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Strašno, nisam hteo da verujem danas kada nam je drug poslao sliku našeg kolege i pitanje da li se znamo. Sve pričam sebi, nije to, vara te sećanje... 

 

Oh, bože... Strasno.

 

Kao da je sad bitno ko je kriv. Dete, trudna supruga (kako reče neko gore), bože kakva tragedija... Kako ona da nadje utehu, uh... 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1567 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
WWW.BLIC.RS

Vozač motocikla Marko M. (46) poginuo je sinoć u teškoj saobraćajnoj nesreći u Bulevaru kralja Aleksandra, kada se zakucao u "golf".

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Motocikl: Yamaha xj 900 S

Takvih klinaca sa dozvolom ima koliko hoćeš. Misle da je saobraćaj video igra i tako se ponašaju. 

Možda sam ovim nekog uvredio , ali svaki dan gledam mlađane vozače koji voze po nekim svojim pravilima  a ne kako su ih učili u auto školi.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X

Marko Mijatovic- Mare moj kolega sa posla. Vozio je Beverlija 500. Bili smo taj dan zajedno u kancu. Covek krenuo kuci oko 18h i ode... vozio je desnom trakom uz bulevar i klinac se prestrojio iz leve u desnu (verovatno ga nije video), udario ga bocno i bacio ga na trafiku.. udario glavom o trafiku, pa o stub saobracajnog znaka i tu se sve zavrsilo. Ovde nije uproasten jedan zivot vec 4. Ima sina od 5 godina i nezaposlenu suprugu, podstanari etc... a i taj zivot tog decka od 19 godina je upropasten, treba se ziveti sa tim. Cuvajte se braco, svakodnevno imam licno bar 2-3 situacije od Borce do centra i nazad. Drkaju svi jebene telefone, voze ko zombiji hipnotisani. 

  • Sviđa mi se 4
  • Tužan 21
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Mnogo me je potresla ova nesreća ... pogotovo od kad sam shvatio da je kolega sa foruma i da nije ništa pogrešno uradio... Čitao sam njegove postove - stekao utisak da je bio zreo i stabilan čovek, odgovoran u vožnji. Krenuo kući svojoj porodici - i odjednom ga nema više :(
Ne mogu ni da zamislim kako se sada osećaju njegova žena i taj dečkić od 5 godina koji će jedva i da upamti svog oca, suze mi idu ...
Neka im Bog da snage da prebrode ovu nesreću.
Bog dušu da mu prosti.

  • Tužan 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1581 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Da li je moguće???

Pre jedva mesec dana:
 

On 22. 8. 2023. at 11:01, Koprian je napisao:

Nisam ni ja, pa sam se zbog zadnje gume igrao Dragutina Topica preko svog vizira i glavom skrcao branik na Corsi :D, nogom otkinuo onaj tegic na volanu (nasao sam ga 15m od motora) i to sve na <50m od stana, pri brzini ne vecoj od 20 km/h .

Od tada kaciga uvek, ostalo i kad imam nosim selektivno, jbg ukrali mi sa sve prethodnim motorom pa se polako nabavlja.

 

 

Iskreno saučešće porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X

Ma da imao je situaciju pre mesec dana. Kad su mu digli prethorni motor kupio je ovog Bev-a 500, i jebavao ga je motor celo vreme.. non stop je bio sa njim kod majstora, pa mu negde napukao ram, pa se gasio, pa nece da vuce etc… Pre nekih mesec dana sam mu onako usput rekao prodaj tog baksuza i kupi nesto od 250-300cc za kuca-posao rutu. Sahrana ce verovatno biti u petak u GM. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom

Iako smo iz istog grada, nisam ga poznavao licno, a reklo bi se da je stvarno bio veliki covek... Neka mu je laka zemlja...

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3054 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Tuga :(  Neka mu je laka zemlja.

Klinci u automobilima su pogotovo opasni. Neki su polagali u hladnije vreme, kad nije bilo mnogo dvotočkaša na ulicama, i sad kad sednu za volan, nemaju nikakav osećaj za takva vozila. Obuka im manjka, rekao bih. Neki dan klinka, u vozilu auto škole, ima uslovno zeleno, gleda me, pravo ide u mene, ne zna šta da radi. Valjda konta da ja moram da stanem pošto je jača. Da nije instruktor suvozač zabo na kočnicu, izgazila bi me garant...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 272 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 500x

Saučešće porodici i prijateljima, neka su kolegi široki i čisti nebeski putevi, kada ovozemaljski nisu mogli biti.

 

Budo ako budete skupljali neku pomoć u firmi javi ovde, možda će neko od kolega sa foruma priložiti koliko je u mogućnosti. 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Citam komentare na ovim portalima... Pa zar je moguce da su ljudi tako bezobrazni? Ljudski zivot je izgubljen  a komentari su katastrofa

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X
Pre 2 sati, vucko23 je napisao:

Saučešće porodici i prijateljima, neka su kolegi široki i čisti nebeski putevi, kada ovozemaljski nisu mogli biti.

 

Budo ako budete skupljali neku pomoć u firmi javi ovde, možda će neko od kolega sa foruma priložiti koliko je u mogućnosti. 

Skupljamo novac u firmi ali to ce nesto ici zvanicno u ime firme (sad sam isao do njegovog sefa). Probacu da nadjem racun od supruge, jer ima ovde ljudi sto su se druzili porodicno. Pa kad je vec situacija takva kakva jeste, sto kazes ti ko kolko moze…sigurno ce im znaciti. Cim saznam javljam.

Promenio član Wildserbian
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja