Jump to content

Moto Zajednica

15. međunarodni sajam motocikala "Motopassion" 22-28. mart 2023.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 370 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9
Pre 2 sati, Patriota je napisao:

Ne diraj bemvejdzije :).Kineski kvadovi 4x jeftiniji od GS a ,to sirotinja kupuje,pravi sektas ne silazi sa ljute masine:lol2: 

Znaci: Dzip+ malo veca prikolica+kvad+GS:lol2:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: Honda CBF 1000 FA

Što reče čovek, prošle godine ni rukavice nisam uspeo da kupim na sajmu. Možda ove godine bude bolje?

Pretposlednji sajam na kome sam bio, mislim 2019. godine, ljudi su nosili po nekoliko velikih kesa sa štandova sa opremom. Neverovatno mi je da su uvoznici tako zapostavili sajam prošle godine....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Niš, Brzi Brod
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Prošlogodišnji sajam održan samo da se kaže da je održan. Sajam ove godine bi trebalo da bude nastavak sajma od 2019 godine, kada je bio poslednji međunarodni sajam.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4654 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ove godine će biti znatno bogatiji sajam što se tiče i ostale opreme. Biće dosta i premijera. Na Euro Sumar štandu stižu GSX-8S i V-Strom 800DE. Plattner iznosi opremu, Moto Bike takođe. CFMOTO će imati nekoliko premijera, između ostalih i 800NK. Tako da verujem da će biti znatno bolje nego prethodne godine.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Deauville NT 700

Do sada nisam išao motorom na sajam, ove godine to ispravljam. A što se tiče kupovine, verujem da će davati neke sajamske popuste, pa ako nema tamo ima u radnji. Barem je do sada bilo tako.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4654 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 7 sati, antir3ality je napisao:

@Jovan Ristic Plattner iznosi samo opremu, ili ipak učestvuju ful ?

Ni Plattner ni Barel ne iznose motocikle. Koliko sam dobio info, Yamaha im ne dozvoljava, ali me nemojte držati za reč dok se ne uverimo na sajmu.

Promenio član Jovan Ristic
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Južno-bački okrug
  • Motocikl: u potrazi

Zašto stvari ne nazovete pravim imenom...TUGA. Šta da gledam? Pa svi bi da vide motore a ne rukavice i kacige....kakva glupost! Zašto se svi tako uvijeno izražavate, pa ljudi kada odu na sajam treba da dožive pravu avanturu i da im voda ide na usta od onoga što vide, a ne ko na nekom buvljaku. Za mene je ovo čista sramota tj. mislim da je ovo u stvari naše stanje i realnost gde se nalazimo u svemu ovome što se tiče motociklizma u Srbiji. Najveća ponuda su kineski razni brendovi koje ja nikada u životu ne bih ni pogledao a kamoli kupio. Ko je iz BG-a može izgubiti koji sat, a mi drugi ćemo sačekati bolje dane. Zašto ga nisu odložili kada nema šta da se vidi, pa realno još i ulaznice naplaćuju. Uzdravlje!

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1065 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Ja se secam dobrog beogradskog sajma(nisam godinama bio) ali da vidis kakva je tuga bio ovde u AT :grr: od japanaca samo je Honda bila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Južno-bački okrug
  • Motocikl: u potrazi

Ljudi, pogledajte cene Yamaha motora...umesto da se spuste cene prošlogodišnjih modela, cene su veće za 300e xmax300 pa od kraja sajma još 200e...znači posle sajma xmax 300 2022 skuplji 500e neho prošle godine. Za teneru stvari su još gore.. .ona je 2022god za vreme sajma skuplja "samo" 700e u odnosu na cenu od prošle godine a posle sajma ovaj prošlogodišnji model biće čitavih 1000e skuplji nego pre koji mesec...što se mene tiče ova njihova poslovnost me je bukvalno odgurnula i definitivno više neću ni da pratim ponuduYamahe....ovo nije normalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1940 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Bez namere da nekog branim ili opravdavam,ali ne vidim čemu nerviranje.Firme koje su u Beogradu(a uglavnom su u Beogradu)nemaju nikakvu korist da zakupljuju štand i da povećavaju troškove,pri tom,moraju da sele robu i ne mogu sve da prenesu.Ovako već kad se dođe do BG-a,odeš lepo do prodavnice i vidiš sve.Ovako ja razmišljam,ne znači da je pravilo.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2665 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
20 hours ago, Jovan Ristic said:

Ni Plattner ni Barel ne iznose motocikle. Koliko sam dobio info, Yamaha im ne dozvoljava, ali me nemojte držati za reč dok se ne uverimo na sajmu.

Kako misliš Yamaha im ne dozvoljava???

Kome ovo ima smisla?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750
Pre 6 sati, Disko Nindža je napisao:

Možda tebi nisu zanimljivi kineski motori ali gomili ljudi jesu, al da je sajam tuga, jeste.

@DAR'C NS

Na zadnja dva sajma u Milanu-EICMA Kinezi dominiraju.

 

Ja na ovaj sajam idem prvenstveno zbog novog Kineza.Zapravo i skuter koji sad vozim je delom Kinez a delom Tajvan + Italija..kao i većina stvari koje koristimo svakodnevno(Kineske).

 

Kinezi (ne svi) su trenutno odlična prilika da se ne plaćaju previsoke cene novih skutera renomiranih brendova,ako nemate toliko istančan ukus tj.ako ste spremni na neke kompromise u korist ograničenog budžeta.

 

Treba ih malo istraživati,da ne bi naleteo na totalni bofl, moze se zaista dobro proci za normalan novac (da ne reklamiram brendove i modele)meni su neki čak lepši od svojih originala.

 

Post prodajna podrška i servis su totalna misterija,ali videćemo kako će to da se odvija..Ako ništa zastupljeni su dosta u  regionu pa ćemo čekati delove.

 

Ukusi su različiti a i novčanici,dobro je da svi imaju priliku da uživaju u motociklizmu a,što veca ponuda to bolje po kupca.

Promenio član Džim Džarmuš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3220 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
Pre 2 sati, Andrej_Hotstepper je napisao:

Kako misliš Yamaha im ne dozvoljava???

Kome ovo ima smisla?

Meni ima na pr - nije im dala budžet\logistiku za sajam, a ne isplati im se ili neće da finansiraju sami. 

Promenio član boza_kg
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Vec par meseci namenski planiram da dodjem i kupim sebi neku kacigu, ovu sadasnju nosim preko 10 godina, vredi li dolaziti tim povodom ili ne? Sad ste me malo pokolebali svojim komentarima...

Promenio član Gile

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

@GileMeni su obećali 10%popusta na patike i pantalone + ne moram da idem iz BG u Rumu ,oni dolaze na sajam..Najbitnije je da li se tebi ide..!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Godinama u nazad nisam išao i sad čitajući komentare verovatno neću ni ove 

Planirao sam da uzmem nove čizme ali izgleda da ću se morati snalaziti negde dalje 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2748 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 4 sati, Mr_Wolf je napisao:

Plattner će izgleda izlagati

336915938_2518756244945274_7910278191687

Al' vidis da su dole samo istakli brendove opreme? Apsolutno nigde nije napisano YAMAHA, niti ima nekj logo, samo sto je na plakatu Tracer. 

P. S. Sajamski popust je da privuce masu. Isti taj popust mozete da dobijete posle sajma ako ste spremni da pregovarate. Pricam iz iskustva, jer sam godinama bio "sa one strane pulta". 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4770 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Požurite, ovo je verovatno posednji sajam, bageri za rušenje su već spremni :D

 

Rukavice u Lidlu :oda2:

Promenio član srbac
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja