Sym Jet 14 200 ima blokadu na 9k/min. Do nje stiže bez problema. I onda muk... I tako može kroz celu Grčku,Tursku,Srbiju,Ameriku sa sve koferima,rez.kanisterima i Rumunom Alexom na njemu.... Pitao sam ga par puta preko komentara na njegove klipove u vezi vrućina i to što vozi po 700,800km u danu pun gas. I uvek mi odgovara da je to bukvalno magare od motora i da ga on vozi uvek tako... Ja ga takođe vozim sa "teretom" (supruga) ali ne prelazim 8,8.5 k o/min. Po zvuku i ne prevelikim vibracijama, rekao bih da mu prija takva vožnja. Potrošnja je takva,kakva je. Nekome ok,nekome prevelika za tu kubikažu. Meni je ok... Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока