Jump to content

Moto Zajednica

URKE 80

Članovi
  • Broj tema i poruka

    210
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

1 Pratilac

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

URKE 80's Achievements

Svrati ponekad

Svrati ponekad (2/6)

285

Reputacija u zajednici

  1. Kod mene je odlična. Tapatalk ubije rezoluciju.Evo ponovo. Ako i dalje mutno bude,slikaj ekran i na Google Gemini je postavi i traži da je "sredi",izoštri... Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  2. Ovakav manual,samo štampan i bez reklama za ulje i načina penjanja putnika na skuter,sam dobio i ja u Eurosumaru. Čak na kraju uputstva ima tabela sa puno tehničkih podataka,između ostalog,navedeni su zazori usisnog i izduvnog ventila. Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  3. U manualu,na engleskom,se negde i spominje na 1000km servis,koliko me pamćenje služi... Pitao sam i Alexa,pošto vozi isti vazdušar,i on mi je potvrdio isto što i Sloba. 3000km ili 12 meseci. Štelovanje ventila, je kako Alex tvrdi,jednostavno. On praktikuje na 10000km. Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  4. U Eurosumaru za ovaj model servisni interval 3000km ili 12 meseci. Šta pre istekne.... Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  5. Ko kuća! Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  6. Sym Jet 14 200 ima blokadu na 9k/min. Do nje stiže bez problema. I onda muk... I tako može kroz celu Grčku,Tursku,Srbiju,Ameriku sa sve koferima,rez.kanisterima i Rumunom Alexom na njemu.... Pitao sam ga par puta preko komentara na njegove klipove u vezi vrućina i to što vozi po 700,800km u danu pun gas. I uvek mi odgovara da je to bukvalno magare od motora i da ga on vozi uvek tako... Ja ga takođe vozim sa "teretom" (supruga) ali ne prelazim 8,8.5 k o/min. Po zvuku i ne prevelikim vibracijama, rekao bih da mu prija takva vožnja. Potrošnja je takva,kakva je. Nekome ok,nekome prevelika za tu kubikažu. Meni je ok... Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  7. Ne znam,ali da lepo potegne iz mesta to je tačno. Kad bi znao da može da se otključa "nešto" softverski odmah bi to uradio... Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  8. Meni je toliki merak da vozim vazdušaru da ću teška srca da se rastanem od 169ccm i pređem na nešto jače,kada za to dođe vreme. Juče u Golupcu čovek mi tražio broj da se čujemo ako odlučim da prodam Simeuna. Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  9. Koji je to Jet 14? Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  10. Jutros posle noćne smene gospođa izrazila želju da se provozamo do Kazana. I šta ću,upregnem Simeuna i pokret ... Usput nam se pridružio mlađi kolega na Kawasakiju koji je od jutros na godišnjem. Bukvalno je pravo sa valjaka na tehničkom krenuo za nama. Vreme fenomenalno. Na Dunavki motora na desetine. Od toga 90% strane tablice. Na odmorištu iznad Kazana nakon fotkanja,pristigla ekipica iz Hrvatske. Ispričali se malo o jučerašnjoj tekmi protiv njih i Engleske. I bukvalno ih boli patka. Na proputovanju su kroz Srbiju ka TA i TF. U povratku ponovo Srbija. I to Čačak,Zlatibor pa do Crne Gore i posle Trebinje pa spust do Makarske. Gledali Simeuna i dečko koji je bio sa GS om kaže da kada završi ovu turu seda na Vespu i sa ženom kreće na putešesvije. Kaže,Vespa je Vespa. Iznenadilo ga,u pozitivnom smislu,sedište na Simeunu. Inače,potrošnja 2.7l/100km metodom do čepa. Ja sam danas uživao u svakom od 300 km, i pored toga što me je mučio išijas. Nakon vožnje ulje i dalje na max. Što bi se reklo,Simeun standardan.... Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  11. Mnoogoo dobar motor... I koristiš ga baš kako treba... Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  12. Koliko koštalo to zadovoljstvo sa sve demontažom i montažom? Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  13. Danas Simeun poteran na laganu turu od 320km okruglo.. Društvo mu pravile dve Honde. Kawasaki ovaj put nije mogao da se potera. Kolega kaže da mu je lanac baš istegljen i da ne želi takvog da ga vozi. Išli smo od Požarevca-Petrovca na Mlavi-Kučeva-Majdanpeka-Rudne glave do Donjeg Milanovca i posle nastavili do Golubca,V.Gradišta,Rama i na kraju Kostolac. Vreme za moj ukus,fenomenalno. Ovo je do sada najlaganija vožnja,ne preko 90km/h po gps-u. Možda u par navrata.Pošto najmlađi kolega nije išao, preostali deo ekipe doneo odluku da se uživa u prirodi. Simeun popio 2,57l/100km. Ovo je do sada najniža potrošnja koju sam napravio sa njim,ako me pamćenje ne vara. Proverio nivo ulja i posle 1200 km i poslednjeg servisa,i dalje na max. Gospa i ja zadovoljni... Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  14. Mad max! Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
  15. URKE 80

    Golubac

    Ja sam hteo da odlepim od ulaska u Tursku do Kušadasija. Ja u životu nisam naišao na toliko kružnih tokova i raskrsnica na brzim saobraćajnicama. Još štrecanja zbog onih maketa policijskih automobila sa sve blinkerima... Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja