Jump to content

Moto Zajednica

Kove 800X Super Adventure

Recommended Posts

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Po specifikacijama i najavljenim podacima izuzetno zanimljiv novi kineski model u trenutno najpopularnijem Adventure segmentu !

Otprilike po onome što napricase nudi uglavnom sve što i ostali u dosta stvari i bolje specifikacije nego drugi za nijansu manje para.

Biće zanimljivo

 

 

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1793 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Pitanje je koliko je mala firma u pitanju. Ali onaj njihov reli motor... :ooo::ooo::ooo: Osnovna verzija je ispod 9000 funti (za sada izgleda da je moguće samo poručivanje direkt od fabrike, šalju DHL-om. I to je valjda cena sa dostavom.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Dobar je Kove, baš sam spominjao neki dan onu njihovu 400 ku koja ima 67 KS i 160 kg. Ulaze i u SSP300 šampionat, samo ne znam da li sa tom 400 kom ili 321 modelom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: biće

Vidi se da Kinezi "uče u letu" i da se nenormalno brzo prilagođavaju svetskim trendovima. Sada su to već motori sa proverenim komponentama svetski renomiranih proizvođača, motori nastali putem "kupovine brenda"...itd.

 

Cenovno su se podvukli ispod svetski poznatih proizvođača, pa se sada jedan X cape 650 prodaje po ceni gde su do koju godinu pre bili bestseleri, V Strom 650 i Versys 650, koji su sada ipak osetno cenovno porasli. Tu su još i TRK koji uskoro nastupa u verzijama sa većom kubikažom, pa CF Moto...vidi se da pomno osluškuju i prate tržište i zahteve kupaca i spremni su da trenutno reaguju izbacujući nove i nove modele kojima polako pokrivaju segment po segment tržišta.

 

Tako i ova Kove. Kao neka verzija kineskog KTM-a. Ne bi me čudilo da veoma brzo postane popularan upravo zbog komponenti koje ugrađuje, ali i tog njihovog, nazovimo ga "agresivnog" pristupa tržištima i kupcima.

 

Promenio član ficha007
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1331 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
On 4.2.2023. at 22:28, Gliga je napisao:

Pitanje je koliko je mala firma u pitanju. Ali onaj njihov reli motor... :ooo::ooo::ooo: Osnovna verzija je ispod 9000 funti (za sada izgleda da je moguće samo poručivanje direkt od fabrike, šalju DHL-om. I to je valjda cena sa dostavom.)

 

Ima sada i zastupnik u Italiji, vjerovatno uskoro i u HR, jako mi se svidio 450 rally, kao i ostali. Ovako na prvu kada ih gledaš na sajmu, ne vidi se tu neka razlika u kvaliteti u odnosu na recimo Strom ili Versys, nisu to više oni "Baotian" kinezi....

307783149_647602943558322_5255608237068121331_n.jpg

315104149_3455666068023947_1932234888675576181_n.jpg

Promenio član AnteK
  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3968 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
 
Ima sada i zastupnik u Italiji, vjerovatno uskoro i u HR, jako mi se svidio 450 rally, kao i ostali. Ovako na prvu kada ih gledaš na sajmu, ne vidi se tu neka razlika u kvaliteti u odnosu na recimo Strom ili Versys, nisu to više oni "Baotian" kinezi....
307783149_647602943558322_5255608237068121331_n.thumb.jpg.3a26b55aeed11607c186e82204f2d1bd.jpg
315104149_3455666068023947_1932234888675576181_n.thumb.jpg.79d122d8c150bd33b8ff5864765f28b7.jpg

Baj’ Ante smijemo li znati tko je talijanski diler za Kove???
Vidija san na slovenskom Avtonet oglase za preorder Kove motocikla, znaš li šta???
Hvala


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1331 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
On 7.2.2023. at 22:05, el classico je napisao:


Baj’ Ante smijemo li znati tko je talijanski diler za Kove???
Vidija san na slovenskom Avtonet oglase za preorder Kove motocikla, znaš li šta???
Hvala


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

 

Imaš na FB nekoliko grupa o tom motoru, u jednoj je napisano tko je počeo uvozit u Italiji, ne mogu se sada točno sjetiti tko, al tamo ima dosta informacija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1331 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
On 7.2.2023. at 22:05, el classico je napisao:


Baj’ Ante smijemo li znati tko je talijanski diler za Kove???
Vidija san na slovenskom Avtonet oglase za preorder Kove motocikla, znaš li šta???
Hvala


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Evo ovaj:

 

https://www.pelpi.com/en/index.html#

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1793 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Samo što taj Kove sa slike nije 9 hiljada već 13 ili 14. To je "Reli pro" verzija, dolazi sa karbonskim "tower-om", titanijumskim izduvom i još nekim unapređenjima u odnosu na osnovnu verziju (koja je zapravo sasvim predrkana za civilnu upotrebu) koja košta 9k. 30cm hod ogibljenja, 30cm najmanje rastojanje od tla, 30 litara goriva. Ja bih to sve vrlo rado vozao :)

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1793 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Koliko sam upratio da. "Reli Pro" verzija na sve to ima stvari koje sam nabrojao u prethodnom postu.

 

Postoji i "niska" verzija, beše oko 22-23cm hod ogibljenja i najmanje rastojanje od tla, 7cm niže sedište i nema 30 litara goriva (ne sećam se koliko zapravo ima). Ta isto košta 9k$

 

Dakle ukupno tri verzije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Zna li neko nesto o ovome? Pre neki dan vidim oglas za 500x i sad za 800x

Realnost ili navlakusa za lakoverne da uplate pare unapred?

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kove 800x, 2024. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 1 km, Voždovac. Cena 7.490 € - Motori - Polovni...

ost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4394 postova
7 minutes ago, dzimi83 said:

Zna li neko nesto o ovome? Pre neki dan vidim oglas za 500x i sad za 800x

Realnost ili navlakusa za lakoverne da uplate pare unapred?

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kove 800x, 2024. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 1 km, Voždovac. Cena 7.490 € - Motori - Polovni...

ost

Koliko neozbiljan oglas i slike 🤣

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
46 minutes ago, dzimi83 said:

Zna li neko nesto o ovome? Pre neki dan vidim oglas za 500x i sad za 800x

Realnost ili navlakusa za lakoverne da uplate pare unapred?

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kove 800x, 2024. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 1 km, Voždovac. Cena 7.490 € - Motori - Polovni...

ost

Vrlo verovatno prevara.
Pisali smo i ovde po nešto, a sada sam pored ostalih stvari primetio i to da je za svaki od ova tri kove oglasa drugi broj telefona:
 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja