Jump to content

Moto Zajednica

Kove 800X Super Adventure

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Nije prevara ali i nije ova cena, ko sumnja neka pozove i dobije informaciju, videcemo na kraju sta ce biti i nadam se da ce biti nesto od ovoga, ja sam rezervisao 800x ako bude nesto za svaki slucaj pre svih ostalih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

@dzimi83 pa podeli informaciju ako znaš nešto? Ja sam napisao zašto mislim da je prevara: 1. Nerealna cena; 2. Za 3 oglasa na PA 3 različita broja telefona; čovek rekao da mu stiže 50 komada 450 rally, a gde su ostala dva? Ni veliki uvoznici ne uvoze toliko komada istog modela odjednom.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
1 hour ago, živke said:

@dzimi83 pa podeli informaciju ako znaš nešto? Ja sam napisao zašto mislim da je prevara: 1. Nerealna cena; 2. Za 3 oglasa na PA 3 različita broja telefona; čovek rekao da mu stiže 50 komada 450 rally, a gde su ostala dva? Ni veliki uvoznici ne uvoze toliko komada istog modela odjednom.

Cena je bez ostalih dazbina prema drzavi, nije pravno lice postavilo oglas vec fizicko a ako ne platis ne mozes da stavis vise od jednog oglasa, jeste greska sto je tako uradio jer deluje kao prevara ali sobzirom o cemu se radi shvatam ga i zasto je tako uradio, inace ako pozoves objasnice ti covek sve a inace nije osoba koja nije poznata u moto svetu

Ja se samo nadam da ce uspeti da uradi nesto povodom toga jer bih ja prvi stvarno uzeo 800x, inace mozete na netu pronaci cene u Italiji a racunajte da bi kod nas bili isto ili mozda 200, 300e skuplji zbog nameta prema drzavi zbog kojih su i ostali motori skuplji nego u EU

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Biće dogodine zvaničnog uvoznika za Kove kod nas, radi se na tome. I ne, to nije osoba koja je okačila ove oglase.

 

450 Rally (obični, ne Pro) košta oko 9000€ po Evropi. Nerealno je očekivati da kod nas bude 2 hiljade jeftiniji. U svakom slučaju njihovi aktuelni modeli deluju interesantno.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Da, nije osoba koja je okacila oglase vec ce biti firma koja je poznata odavno kod nas ali ja eto prvi jedva cekam da dodje jer su jedni od retkih u ovo vreme koji prave motore i za nas visoke a ne samo za one sa zeljom da porastu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Biće zanimljivo, posebno ovaj 800x, izgleda kao ozbiljna konkurencija za T7 a i liče, čak i po regularnoj ceni. Razmišljam da odustanem od trenutne potrage za ''adventure'' motociklom  polovnim, jer ovo može biti taj jednorog koji se traži. Ispod 200kg, za lakše adv voznje i za put, a opet sa cenom ispod 10k eur.

 

Ovo sa oglasa mi deluje kao neka gimnastika sa uvozom i sl  ne mislim nelagalno ništa (možda neki zaobilazak carine...)  ali je pitanje kasnje podrške od ovakvih firmi. Svakako se isplati kupiti ako je izvesno da će ući neka ozbiljnija firma koja će se dugoročnije baviti ovom temom. Mada iz nekog dosadašnjeg iskustva sve se te priče završe neslavno, jednostavno ne mogu se uvoznici uklopiti u ovako malo tržište

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Ljudi ja bih prvi voleo da je ovo tačno, jer su stvarno interesantni motori, i 450 Rally i ovaj.

Ali ako neko kaže da mu stiže 50 komada 450 rally u februaru, što košta verovatno par stotina hiljada evra, možda blizu pola miliona (a da ne računamo druga dva modela), a onda isti taj napravi na PA tri različita naloga sa tri telefonska broja da ne bi plaćao PA za prodavce - pa meni je to na nivou vica.
Opet ponavljam - voleo bih da grešim. Na kraju sve i da je tačno i da čovek ili firma stvarno uveze te KOVE motore - već ostavljaju utisak neozbiljnosti i neodgovornosti, što im sigurno ne treba na samom početku.

Promenio član živke
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Da podelim i ovde ovaj review, bio mi je jako interesantan iako samo morao da čitam subtitles a nisu baš nešto. Jer za razliku od zapadnih kanala, kojima je svaki motor vrh, pa kao na kraju nađu neke nebitne mane, ali sve moraju da uviju u oblandu - ovaj kinez pristupa motoru bez ikakvog poštovanja i uvijanja. Seda i gas, i odmah počinje da komentariše šta mu se sviđa a šta ne. Na primer, nekoliko puta je pomenuo da se šasija sa desne strane kod butine baš mnogo greje. Inače ni u ludilu ne bih smeo da ovako vozim po parkinzima, bici stazama i slično, meni je to izazivanje sudbine, ali izgleda da je njemu kao dobar dan :)
Ono što mene jako interesuje a nisam uspeo da saznam je veličina ovog motora u odnosu na T7. Sigurno je manji tj niži, ali je pitanje koliko.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981
Pre 2 sati, živke je napisao:

Ono što mene jako interesuje a nisam uspeo da saznam je veličina ovog motora u odnosu na T7. Sigurno je manji tj niži, ali je pitanje koliko.

Teoretski gledano jeste.

Mada međuosovinsko rastojanje kod endurača se ne može precizno izmeriti zbog dugačkog hoda amortizera.

Ali evo neka komparacija.

 

Svet ga uzima za ozbiljno, valjda ćemo i mi.🙂

Promenio član feniks
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Osnovni 800x ima niže sedište nego T7, a bome i od Tuarega. Sa 84cm je zapravo baš nisko.

 

Što se tiče uvoznika, ovo sa oglasa na PA nema nikakve veze sa budućim zvaničnim uvoznikom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Taman za nas malo kraće :) večito sam imao problem sa tim sedištem. Sa DRZ visim uvek na jednu stranu.

Premostiću još jednu godinu dok ne dodje, ako dodje, neki regularni uvoznik. Motor obećava, bar za one koji nemaju neke vrhunske prohteve

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Kranj,Slovenija
  • Motocikl: KOVE

Pozdrav svima iz Slovenije.

Skoro smo 2 godine zastupnici za marku Kove, još prije,nego su se motocikli pojavili na Dakaru.

Puno imate pitanja i normalno je to.

Koliko znam, ubrzo če bit uvoznik i kod vas u Srbiji. 

Ako imate nekih pitanja, slobodno se obratite  na mene. Da barem dobijete informacije iz prve ruke.

 

Pozdrav

 

Aleš Ankerst

 

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3976 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Ahoi Aleš, ali imate svojo spletno stran s cenikom novih kove motorjev?
Hvala

Si to ti?




Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4403 postova
12 minutes ago, Touchthedream said:

Pozdrav svima iz Slovenije.

Skoro smo 2 godine zastupnici za marku Kove, još prije,nego su se motocikli pojavili na Dakaru.

Puno imate pitanja i normalno je to.

Koliko znam, ubrzo če bit uvoznik i kod vas u Srbiji. 

Ako imate nekih pitanja, slobodno se obratite  na mene. Da barem dobijete informacije iz prve ruke.

 

Pozdrav

 

Aleš Ankerst

 

Da li je to ovaj uvoznik sa oglasa u PA?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Nije taj sa oglasa, jedna ozbiljna firma koja se bavi motorima samo proširuje portfolio za još jedan brend. Naravno neće i cene biti iste kao iz oglasa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Kranj,Slovenija
  • Motocikl: KOVE
pre 43 minuta, el classico je napisao:

Ahoi Aleš, ali imate svojo spletno stran s cenikom novih kove motorjev?
Hvala

Si to ti?
 

 

 


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

 

 

Tako je ja. TIM44 je nosilno podjetje, barankmoto.si je spletna stran. Ceniki so na avto.net

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Kranj,Slovenija
  • Motocikl: KOVE

Da se ponovo predstavim. Aleš iz Slovenije, zastupnik za Kove od marta 2022. 

Vozio osobno 3 modele Kove motora. U januaru stižu prvi rally450 sa euro5 normom.

Ne zelim da advertujem nista, samo sam spreman da sa vama podelim sve o kove firmi i modelima, posto radim direktno sa vodstvom Kove moto.

Da ne bude daljnih zabluda i zapitkivanja,posto znam da vam je tesko doci do odgovora.

 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja