Jump to content

Moto Zajednica

Sajam motocikala Motopešn 2022

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Да ли се може очекивати неки сајамски попуст? Друга Интересује неки квад па се размишља да ли да иде сутра да купи или да сачека сајам.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1307 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Да ли се може очекивати неки сајамски попуст? Друга Интересује неки квад па се размишља да ли да иде сутра да купи или да сачека сајам.
Neka sačeka sajam koji počinje za tri dana...
Šta može da izgubi?
Ali generalno, slabi su ili nikakvi popusti trenutno na bilo šta, osim možda na opremu, krpice itd.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1
Pre 9 sati, vidakn je napisao:

Neka sačeka sajam koji počinje za tri dana...
Šta može da izgubi?
Ali generalno, slabi su ili nikakvi popusti trenutno na bilo šta, osim možda na opremu, krpice itd.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

њему је највећи проблем што би он кренуо са возилом и приколицом на сајам, а није сигуран да ако купи атв на сајму да исти може тога дана и да преузме и довезе кући.

Да не прави беспотребан трошак ако већ не може тако.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

To nema šanse. Pa ne donose na sajam zalihe modela već samo izložbene primerke. Eventualno može da dogovori kupovinu pa da mu sačuvaju taj primerak do kraja sajma, a onda da preuzme. Mada, znajući kako funkcioniše logistika firmi, i to teško odmah.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Sanse da odveze sa sajma dok je u toku su 0.

Da odveze kad se zavrsi sajam, verovatno moze (to i dileru odgovara jer ne prevozi nazad u radnju), ali samo ako je model koji pazari "kupljen" od strane dilera, a nije sajamski primerak koji ide na sledeci sajam.

Pricam iz iskustva nekoga ko je godinama na sajmu bio sa "one" strane.

Edit:

Sajamski popust je uglavnom samo navlakusa. Taj isti pospust cete dobiti bilo kad ako ste dobar pregovarac.

Promenio član abarth_maniac
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Kratka najava sajma i noviteta. Napomena: na spisku nisu svi motocikli koji će biti na sajmu, već oni koji su popularniji.

 

BJBIKERS.COM

Ovogodišnji sajam motocikala (koji je tradicionalno zaržao naziv Motopassion) nosi i prikladan slogan "Sve tvoje strasti na jednom mestu".

 

Vidimo se na sajmu, ja sam tamo verovatno u četvrtak. 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Evo vam iskustvo iz druge ruke, ode čovek da uzme motor, pita hoće li biti sajamski popust, kažu kakav popust, srbija dobila dva primerka tog modela. Na kraju ugovorio neku dodatnu opremu u pola cene otprilike. Naravno da zavisi od proizvođača/predstavništva ali to je otprilike to.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Od 2009. godine sam počeo da idem na sajam automobila i motocikala i neizostavno sam isti posećivao svake godine do korone, bez obzira da li je medjunarodni sajam ili bg car show. Ove godine ću prekinuti tu tradiciju, jer je neko od "pametnih" organizatora rešio da sajam sabije u 4 dana, a ja sam u nekom haosu ovih dana, za vikend sam već nešto isplanirao, a i gledao sam da posetim sajam radnim danima jer je vikendom haos. Narod se uželeo ove manifestacije, gde im je pamet bila, zaista mi nije jasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Kako nema? Jesi pročitao tekst? Tri kineska proizvođača izlažu, i verujem da imaju na stanju motore. Jedni dizajnom kopiraju BMW, drugi Suzuki, treći Hondu. Sigurno će biti potencijalnih kupaca, naročito među mlađim vozačima koji nisu privrženi navedenim brendovima. I sa kubikažom njih gađaju. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1964 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 6 minuta, Jupiter je napisao:

Kako nema? Jesi pročitao tekst? Tri kineska proizvođača izlažu, i verujem da imaju na stanju motore. Jedni dizajnom kopiraju BMW, drugi Suzuki, treći Hondu. Sigurno će biti potencijalnih kupaca, naročito među mlađim vozačima koji nisu privrženi navedenim brendovima. I sa kubikažom njih gađaju. 

Nemaju...konkretno Beneli muku muči sa isporukom, dileri dobijaju na kašičicu usled problema Kine sa USA. Moj primerak su u Decembru jeedva skinuli sa Italijanske isporuke. Rečeno mi je i ako kupim motor isti mora da stoji u salonu dok ne dođe drugi početkom Februara kontigent koji će zameniti salonski primerak koji bi meni bio prodat po redovnoj ceni. 

 

Ista je stvar i sa sajmom...mislim da su svi izlagači prdnuli u čabar jer najverovatnije neće biti onog što je svima najprimamljivije a to je oprema. Konkretno mislim da neće biti toliko sajamskih popusta...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1964 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 4 minuta, Jupiter je napisao:

E jbg... Ništa onda. Cena polovnjaka skače, servisi trljaju ruke.

Realno u ovom trenutku se zaista najviše isplati kupiti novo, naravno ko je u mogućnosti. Ostalima ostaje da se pomole kad nabasaju na polovnjake pošto nam je tržište krš živi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova
VESTI.SRBIJADANAS.COM

Na teren izlaze kontradiverzione ekipe.. Najnovije vesti iz Srbije - Online vesti, novosti Srbija Danas.

oćel,biti,sajam je aktuelan

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
pre 41 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

KLE koji do pre godinu niko nije hteo za 1200-1400-1500e je sad 3000e... Vstrom 2007. 5000+.... Otišao svet u .!.

Tačno moju Suzu za €6k da stavim na oglase iz čistog zezanja, otišla bi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Bio sada na sajmu. Moje lično mišljenje - žali Bože vremena. Nit izlagača, nit opreme.

 

Jedino što može nekome da bude zanimljivo je da je CF MOTO doterao MT800 i može da se proba.

@milomir22 Čak nisu ni GSX-S1000GT izložili

Promenio član Mr_Wolf
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2494 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Evo i ja se sad vratio, bolje da i nisam bio.

A imao osećaj da ne idem ali rekoh idem da kupim nešto od kozmetike i pogledam tank torbu neku manju.

Ništa od toga, jedino sam torbe video kod Dukatija i svidele su mi se.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Čuo sam da yamahe i kawe nema na sajmu, pa rekoh da pitam vas  koji ste bili, da li je stvarno tako? Dolazim u subotu, neka čoporativna varijanta, tako da mi otpada ovoga puta i odlazak do salona bar. Biće ovo da mi dupe vidi put ali šta da radim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

A nemaju šta ni da ponude, roba stoji "na carini" već ko zna koliko. Generalno niko nema opremu, sa motorima je verovatno još gora situacija. Ja sam jurio obuću i u toj potrazi stigao čak do Rume, jedva nešto našao, a nosim standardan broj i hoću da platim. Šteta i za sve njih koji se bave tim biznisom, sve je ovo propuštena prodaja za njih. Neko će možda isprazniti magacin, ali opet... Nije dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja