Jump to content

Moto Zajednica

Sajam motocikala Motopešn 2022

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Najveci utisak mi je ostavila hala 3 gde su oldtimeri ....toliko o ovogodisnjem sajmu...>:(... Yamaha je bila jedna na standu Benelli-ja mt07, Kawa ni jedna...Suzuki pokazao Hayabusu, Stormove, GsxS, Bmw Gs, s1000xr iiii Dukac Mutlistrade...uglavnom to je to...veci je izbor kvadova bio nego motora takav utisak sam stekao...ali ok nije mi zao sto sam bio... Sto se opreme tice... bas slaba ponuda...

Promenio član Alex011
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 447 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Slazem se za kvadove, pola hale samo oni. Realno kinezi i RE doneli najvise motora na sajam.
A oldtimeri su praznik za oči, valja samo zbog toga otici.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 342 postova
  • Lokacija: Skopje, Skoplje, Macedonia
  • Motocikl: NC 750X RC90, Transalp XL750
Iz Platnera su rekli da je stav Yamahe da ne prisustvuju sajmovima.
U Sofiji pre mesec dana bila cela gama motocikla Yamahe. Šteta za Beogradski sajam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova

Yamaha ima za vikend "otvorena vrata" u salonima. Inače na sajmu se može probati mislim Leoncino i Trk502x, imaju i kacige za probu ako neko ne ponese svoju, tako da eto prilike da se testira. 

Promenio član Raša3
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6813 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Bio danas... Krenuo da kupim kofere, ništa. Ponuda opreme gotovo i da ne postoji. Od motocikala, pogledah malo... Jedino što mi onde vredi su veliki i mali Strom i MotoGuzzi V85TT. Ne računam MTS, GS i Super ADV jer su to motori od 25 000 evra. Ono ostalo, radije bih kupio dobar Varadero 1000 koji je motor za sve one gluposti tamo. 

 

Pohvale za CF Moto jer se trude da komuniciraju i da približe taj brend. Ovi ostali kao da su silom naterani. Inače na onaj MT800 sam seo. Udavi me dečko sa onim tabletom umesto instrumenata i kako tu može da se poveže trista đavola...  Meni je to nebitno. Ja imam malo preko 190cm i kolena mi tačno padaju na neki špic od rezervoara. Sa čizmama i moto pantalonama ne bih mogao da uhvatim nogama rezervoar. Pozadi nema puno mesta, da ima kofer, samo neka sitnija devojka. TDM je komforniji pozadi.  Za cenu od 11000 ja bih pre uzeo V85TT bez razmišljanja ili Strom 1050 za 13000. 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2833 postova

meni su nekako najači utisak ostavili kinezi jer su novi.Kao ono ,,novo meso,, pa interesantno.I onaj pežo 508 karavan je bio dobar.

Bilo je i malo kolega sa motorima ,plafon 50 -tak na parkingu u toku poslepodneva.

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 45
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300

Ja bio juce na sajmu sa zenom i cerkom. Od auta, najjaci utisak ubedljivo oldtajmeri. Definitvno vredi videti onakvu izlozbu.

Sto se motora tice, najveci utisak mi ostavila Honda Goldwing. Pored toga, onaj elektricni bmw. Izgleda vrlo interesantno. 

Cerkici se dopalo sve :D Sela je na svaki zivi motor :D i usla i svaki moguci auto. Da je bilo vremena, overila bi svaki primerak. Kvadova je bilo dosta, interesanti su mi bila ona snezni gusenicari, nisam ih ranije vidjao uzivo.
Evo srece na slici.

280184494_695054795135920_9090694082569718715_n.jpg

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 940 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Vidim da je ovaj Voge podbrend Loncina, jesu došli sa nekim cenama, ne vidim da imaju predstavništvo kod nas. Ovaj 500DS mi deluje kao interesantna opcija. U Hrvatskoj 6000e bez kofera ako se ne varam.

Promenio član Gordak985

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Obecao junioru, da idemo sutra na sajam. On zbog Sat Ferarija, a ja zbog motora i old tajmera. Ona elektricna sranja cemo da preskocimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 327 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Teški krš. Išao sam da vidim samo jedan motor pa me nije bilo briga za ostalo, ali opet.. Otprilike kao da su svi naterani da budu tu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Ja sam posetio sajam još u četvrtak, i užasno se razočarao. Mada, svidela mi se ona Husquarna 901, i KTM 890.

 

Oprema nula, iako sam to otprilike i znao, rekoše mi momci iz Motolanda da neće biti opreme na sajmu.

 

Na jednom automobilskom štandu sam pitao čoveka koliki je rok isporuke. Kaže, daj neko lakše pitanje :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX
On 13.5.2022. at 22:24, Gordak985 je napisao:

Vidim da je ovaj Voge podbrend Loncina, jesu došli sa nekim cenama, ne vidim da imaju predstavništvo kod nas. Ovaj 500DS mi deluje kao interesantna opcija. U Hrvatskoj 6000e bez kofera ako se ne varam.

Na oko zanimljivi, ali kad kreneš malo detaljnije da zagledaš, deluju kao krš na nivou Pede. Ne znam kakve su mašine, ali plastike i njihova završna obrada deluju baš, bap "kineski". Bukvalno kao igračke kod Kineza. A nisu uopšte jeftini kao Peda, cene su im u rangu sa CFMoto, koji je za njih avion. 

Inače, sve pohvale za CFMoto... Dok mnogi brane da se uopšte sedne na motor (uklkučujući buđavi Voge), CFM ispred hale ima skoro sve modele koje ima izložene i uz ličnu kartu i vozačku na uvid dozvoljava probnu vožnju. Ja probao NK650 i X700. Nudili mi i ostale, ali bilo mi je glupo da ljudi stoje na suncu dok se ja vozikam. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly
On 2.3.2022. at 11:35, PremieRacing je napisao:

Nije "sajam" već izložba. Show No 7. 

Ali valjda će biti ponude i popusta...

 

Osnovni razlog za jako slabu manifestaciju je ovo... Nije sajamskog karaktera već samo izložbenog. A mnogi nisu imali šta da izlože.

Dok drugi ponešto i jesu. 

 

Jbg, iako smo znali da će biti mršavo - svi smo imali prevelika očekivanja. A iskreno, 80% nas je išlo samo da se prošeta i napari oči. Kao što nije bilo puno toga izloženog, nije bilo ni kupaca. Pogledajte to sa strane izlagača, koji ću moj da se bacam u trošak kad nemam ni kome ni šta da prodam.

Promenio član PremieRacing

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S
On 12.5.2022. at 19:48, Jupiter je napisao:

Šteta i za sve njih koji se bave tim biznisom, sve je ovo propuštena prodaja za njih

Čuo sam da je za 50 kvadrata "štanda" bilo potrebno 500 hiljada dinara... Pa da li bi imao samo pazar toliki za 4 dana, a ne zaradu od koje to treba da plati?
Ja u radnji dobio popust ko da je sajam :D

EDIT: pričam o moto opremi, ne o prodavcima motocikala

Promenio član nafetS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja