Jump to content

Moto Zajednica

QJ Motors SVT 650 X

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 273 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 500x

@Markone88 jel to znači da imaju 525dsx izložbeni primerak, da se pipne/štipne? Pre neki dan sam zvao, rekao mi čovek da treba oko 20og da im stignu, ali taj neko ko se javio na telefon nije rekao da motocikl u salonu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 hours ago, vucko23 said:

@Markone88 jel to znači da imaju 525dsx izložbeni primerak, da se pipne/štipne? Pre neki dan sam zvao, rekao mi čovek da treba oko 20og da im stignu, ali taj neko ko se javio na telefon nije rekao da motocikl u salonu...

Nemaju 525 imaju 500, valjda isporuka u Januaru, pitacu pa pisem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 300s, QJ SVT650X

525 mitsko biće, najavljuju ga skoro godinu dana, a nikako da im stigne.

Na papiru izgleda najinteresantnije, ali ga preteraše sa čekanjem.

 

Ja sam se odlučio za SVT650, stiže u februaru (nadam se, valjda), pa ću pisati utiske.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Ninja 250r '08

Kakav je u odnosu na nc700? Razmatram sta bih mogao kao sledeci motor a da nije prevelik skok sto se snage tice, i ova dva modela mi se za sada najvise svidjaju. Ukoliko ima nekog ko je probao obas, znacili bi mi utisci. Da napomenem da sam 180/75, verujem da ce biti od znacaja. Naravno da je bolje novo nego polovno, ali me zanima sa strane voznje, udobnosti i ostalih stvari koje nisu vezane za izgled/cenu/stanje.

Promenio član Mali Ika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1968 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 5 sati, Mali Ika je napisao:

Kakav je u odnosu na nc700? Razmatram sta bih mogao kao sledeci motor a da nije prevelik skok sto se snage tice, i ova dva modela mi se za sada najvise svidjaju. Ukoliko ima nekog ko je probao obas, znacili bi mi utisci. Da napomenem da sam 180/75, verujem da ce biti od znacaja. Naravno da je bolje novo nego polovno, ali me zanima sa strane voznje, udobnosti i ostalih stvari koje nisu vezane za izgled/cenu/stanje.

Sve što trebaš da uradiš je da izlistaš temu i kazaće ti se samo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: QJ SVT650X Black Beauty

Da li znate, kakva je prica sa dilerima za QJ?

Postoje dva QJ sajta za Srbiju, razliciti su dileri nabrojani na sajtovima, razlicite su i cene, konkretno za SVT650x.

Razliciti i rokovi isporuke.

 

Hvala na odgovorima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Požarevac-Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F

Ja sam bio prosle nedelje u NS-u u QJ-Kymco prodavnici, i pricao sam sa ljudima sto rade tamo kaze kod njih nema više motora za isporuku odmah nego im stižu u februaru ali moze ranije da se kupe i o da se čeka februar za isporuku, u januaru ce da registruju motor za test vožnju. Za cenu su mi rekli da je do kraja januara 6700€ jer se dobro prodaju.

Promenio član Krpa31
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3062 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
On 22. 12. 2023. at 12:49, Shke je napisao:

Da li znate, kakva je prica sa dilerima za QJ?

Otprilike je priča ovakva - Auto Promet ima ugovor sa QJ Motor preko Grka, i odatle nabavlja robu. A Kymco shop uvozi direktno iz Kine.

Za sad ne sarađuju međusobno, već konkurišu jedan drugom, i jure se sa cenama, odnosno podvlače se ponudama. Što je dobro za kupca, za sad, dok se dileri ne sete da se dogovore da kartelišu naše malo tržište :)

 

A kao i svi, oba dilera verovatno imaju osnovne stvari na lageru, nešto od potrošnog materijala, a za delove moraće da se čeka da stigne spolja, po naručivanju.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Benelli TRK502x

Samo da dodam da pre 2 meseca Autopromet nije imao crash bar za SRT, kazu ne drze na stanju, porucuje se. 

Tako da...ni to ne lageruju, a osnovna je stvar.

Promenio član sasa_f1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
On 12/26/2023 at 10:12 AM, boza_kg said:

Otprilike je priča ovakva - Auto Promet ima ugovor sa QJ Motor preko Grka, i odatle nabavlja robu. A Kymco shop uvozi direktno iz Kine.

Za sad ne sarađuju međusobno, već konkurišu jedan drugom, i jure se sa cenama, odnosno podvlače se ponudama. Što je dobro za kupca, za sad, dok se dileri ne sete da se dogovore da kartelišu naše malo tržište :)

 

A kao i svi, oba dilera verovatno imaju osnovne stvari na lageru, nešto od potrošnog materijala, a za delove moraće da se čeka da stigne spolja, po naručivanju.

Ako je uvoz direktno iz Kine , mislim da se ne moze registrovati vozilo. Iako Kinezi daju uredno homologaciju za Evropu.

Uvek nasi uvoze od posrednika, uglavnom iz Z. Evrope. Tek onda agencija za bezbednost daje saglasnost da se moze registrovati.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3062 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ne znam zaista kako to ide papirološki. Ali motori im fizički stižu direkt iz Kine, u kontejneru brodom, u ruku Rijeka, pa onda kopnom do nas. Ne iz Grčke.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Požarevac-Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F

Da li neko moze da uporedi QJ motors SVT650 sa Moto Morini X Cape 650 (ako je neko vozio, sedeo, video uzivo oba motora), to su mi trenutno 2 moguce opcije za kupovinu, dok nije izasao SVT 650 razmišljao sam o X Cape 650 ali sad sam vise zagrejan za SVT 650 ali opet ne mogu tako lako da se otarasim X Cape 650, po ceni, jačini i dodatnoj opremi deluje mi da je SVT u prednosti, pogotovu po ceni, pa me interesuje mišljenja još ljudi? Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Ninja 250r '08


Evo i Madjara, ko se razume znacice mu video jer su ga skroz rasklopili. Koliko sam shvatio iz komentara, iznenadjeni su kvalitetom.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Juče zvao i raspitivao se o ovom modelu...kaže da ga dobro prodaju, prodali su odprilike 20 tak komada u ns,+ ko zna koliko u bg,  a čekaju sad novu isporku u martu pa onda za kraj maja...ja mislim da ga kupim, u odnosu na cene polovnih, ja ipak mislim da je ovo dobra kupovina.

Od svih ljudi koji su kupili, kapiram da ga niko još nije vozio da bi napisao neke recenzije.

meni se čini da je bolji od stroma, bar na oko tako deluje. Inače gledam kad ga ovaj bata rsklapa, koliko se sećam, meni je ovo 100% isto kao na stromu...

će da vidimo za 20-30.000 km

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Će da vidimo za 100.000km...

Vešanje i oprema su zasigurno na strani QJa.. Ali taj agregat u Stromiću je dijamant moto sveta. Mućkalica je za glavu svakako. 

Promenio član Andrej_Hotstepper
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja