Jump to content

Moto Zajednica

AliExpress

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda NC750 DCT 2021
pre 51 minuta, Forsberg je napisao:

Tzv. Mobile only deal. Verovatno hoće da guraju ljude na app, jer onda mogu da šalju kolko hoće notifikacija, a na kompu to ne ide baš tako.

@Forsberg Bravo majstore, to je ta kljucna rec, veruj mi da sam pokusao da se setim ,ali imao sam burnu noc i mozak i dalje trokira!

@vasa.93 Mozda i jos bitniji faktor, dosada je cudna stvar, kad nemas nista bolje da radis daj da narucim nesto sa Alija da mi prodje vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda NC750 DCT 2021

Ajde da napisem i ja moje iskustvo sa Alijem:

Porudzbina do sada: 50

Neisporucene: 2 (vrednost oko 5$)

 

Poruceno vezano za skuter:

 

Pasuju za Kymco Downtown 300i

https://www.aliexpress.us/item/3256802037176074.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.137.37fb1802Kc9Ohw&gatewayAdapt=glo2usa4itemAdapt

 

Moze da se montira na Kymco Downtown 300i ali kad se stave retrovizori polozaj nije dobar, mozda za stariji model Xciting-a je OK

https://www.aliexpress.us/item/2255800292483613.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.142.37fb1802Kc9Ohw&gatewayAdapt=glo2usa4itemAdapt 

 

Odgovara za Kymco Downtown 300i

https://www.aliexpress.us/item/3256803606679133.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.152.37fb1802Kc9Ohw&gatewayAdapt=glo2usa4itemAdapt

 

Ne funkcionise za Kymco Downtown 300i, probao da nabudzim ali nece, nije u ravni nekako i iskace iz lezista

https://www.aliexpress.us/item/3256803341874050.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.208.37fb1802Kc9Ohw&gatewayAdapt=glo2usa4itemAdapt

 

Ne radi za Kymco Downtown 300i, imam instaliran Car Scanner app dijagnostika za Iphone i radi super za auto sa Veepeak OBDCheck BLE Bluetooth OBD II ali nece za skuter

https://www.aliexpress.us/item/3256802551876925.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.233.37fb1802Kc9Ohw&gatewayAdapt=glo2usa4itemAdapt

 

Radi OK, ali posto se vezuje za aku direktno cim se njegova interna baterija isprazni on crpe akumulator da je ponovo napuni i ako se ne vozi vise dana oslabi akumulator da ne moze da startuje. Ovo koristim samo kad idem negde van grada za svaki slucaj.

https://www.aliexpress.us/item/2251832453305442.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.147.37fb1802Kc9Ohw&gatewayAdapt=glo2usa4itemAdapt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 365 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

@ZeleniZubkako ti ovo ne radi?

 

https://www.aliexpress.us/item/1005003528188802.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.208.37fb1802Kc9Ohw&gatewayAdapt=4itemAdapt

 

Ja montirao kod mene i prezadovoljan sam. Kad otvorim sediste stoji pod 90 stepeni. Mozemo da se nadjemo da vidis kako je kod mene. Ja sam ga nekako jednostavno namontirao, za par minuta. Jel si probao da okrenes sam amortizer, da deblji deo ide dole? Mozda ti to pravi problem

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda NC750 DCT 2021
pre 4 minuta, ske je napisao:

@ZeleniZubkako ti ovo ne radi?

 

https://www.aliexpress.us/item/1005003528188802.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.208.37fb1802Kc9Ohw&gatewayAdapt=4itemAdapt

 

Ja montirao kod mene i prezadovoljan sam. Kad otvorim sediste stoji pod 90 stepeni. Mozemo da se nadjemo da vidis kako je kod mene. Ja sam ga nekako jednostavno namontirao, za par minuta. Jel si probao da okrenes sam amortizer, da deblji deo ide dole? Mozda ti to pravi problem

@ske Ne znam brate, potrudio sam se da ga namontiram i nije funkcionisalo. Nisam pocetnik sto se tice majstorisanja, sve da kazem prostije odrzavanje oko auta sam radim ali mozda je deo nesto felerican mada je deo sto bi se reklo prost ko pasulj. Eto mene za mesec dana kuci pa se mozemo naci i pogledacu kako je kod tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Koja je fora sa narucivanjem auspuha sa Aliexpressa ?
Recimo ovo:

 

 

Auspuh kosta 20-30e, a postarina 120-130e.
Na kupujemprodajem su takvi auspusi oko 60-80e novi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1263 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Nije samo do auspuha, za sve veće pakete uglavnom je dostupna dostava samo preko premijum kurira kao što su DHL, FedEx, UPS i slično, a oni su uvek prilično skupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E
Pre 6 sati, Zarkela je napisao:
WWW.ALIEXPRESS.COM

Da li je neko porucivao ove zmigavce i sta mislite da li bi valjali? Nema ni puno kupaca na aliju

Ne bih ja davao 2000 za 9 narudžbina

Ja sam hteo ove da uzmem, deluju okej

Ocena plus preko 2000 narudžbina

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! RSD646.02  34%OFF | 8mm Mini Motorcycle LED Turn Signal Lights Amber Flashing Light Blinker Turn Signal lamp 12V Moto Indicator Lamp Accessories
https://a.aliexpress.com/_mNkQr9I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 795 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

To su jako mali zmigavci. Skoro da se ni ne vide na motoru. Trazim neke koje se uklapaju u Bandita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 279 postova
  • Lokacija: Boka Kotorska-Boogie street
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E

Jel mi neko obrisao post ili ga nisam uspio okačit?

 

Jel ima neko iskustva sa setovima za reparaciju karburatora sa AliExpresa?

 

Npr nešto ovako...

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1916 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

@Bane je probaj na Wemoto ili Mega Zip sajt,sve je originalno ali skuplje,ali nema da te boli glava.Sada kada uradiš rešio si na duže staze.Ja sa ovih sajtova sve naručujem.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 279 postova
  • Lokacija: Boka Kotorska-Boogie street
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E
pre 14 minuta, gebee&co je napisao:

@Bane je probaj na Wemoto ili Mega Zip sajt,sve je originalno ali skuplje,ali nema da te boli glava.Sada kada uradiš rešio si na duže staze.Ja sa ovih sajtova sve naručujem.

Hvala. Pogledaću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

Resenje za podmazivanje lanca na putu za one bez centralnog stendera ili automatike:

 

IMG_20230714_191424.thumb.jpg.a8f4656535c194121552a0a6b7fe8f72.jpg

 


https://a.aliexpress.com/_mL7XoES

 

Ima i varijanta sa polugicom za lakse podizanje, ali uzeh ovu jednostavniju...

 

Potrebno malo uhodavanja za podizanje motocikla od 200+ kg, ali kad se uspe, radi posao... 

Promenio član cikamike
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

To je pravio neki momak iz Obrenovca pre nekog vremena... 800 dinara sam platio. Nije za svakog, treba malo tehnike. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
@Bane je probaj na Wemoto ili Mega Zip sajt,sve je originalno ali skuplje,ali nema da te boli glava.Sada kada uradiš rešio si na duže staze.Ja sa ovih sajtova sve naručujem.
Narucio Deki 295 za Teneru, dosao identican set samo minijaturan
Slikao ga Ćinez, nema nikakve razlike srm kad uporedis s originalom, fali centimetar

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1916 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Ne sporim ja kvalitet sa Alija,imaš svakojakih stvari,svi smo naručivali i još naručujemo.I ne mora da bude pravilo da je loše,al jebi ga to saznaš tek kada dođe,a čekanje je poveće,pa kada nije to to onda je i razočarenje veće.Za neke baš,pipave stvari treba ići na OEM,malo skuplje,ali ne razmišljaš o mogućem problemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6925 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Uzimao sam neku skupu rasvetu koja je kod nas bila još skuplja. Rasveta je odlična. Kvalitet, oseti se pod ruku što bi rekli. Isto to kod nas prodaju x3.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 444 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
Pre 21 sati, Alekre je napisao:

 Kvalitet, oseti se pod ruku što bi rekli. Isto to kod nas prodaju x3.

U većini slučajeva ,  kod nas se  samo preprodaju stvari sa Alija , naravno x 3 i više puta ...   

Pri  naručivanju ne treba se zaletati ,   pročitati što više , pogledati od više  dobavljača ,  pogledati komentare . 

Neke sitnice, proste stvari  su baš  baš  (  produžetak ćopave ,  tegovi  upravljača ,  šrafovi u boji , žabice... ) 

Baterijska lampa  od 3-5.000 din  kod  njih je  3$ .    Drugar je uzeo namotaje za R1 pre 3 god.  cena bila  bar  - 50%     Još uvek  služe !  

Ko zna da naruči  i može da sačeka može da  solidno prođe.   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 534 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
Pre 1 sat, Jašim je napisao:

U većini slučajeva ,  kod nas se  samo preprodaju stvari sa Alija , naravno x 3 i više puta ...   

Pri  naručivanju ne treba se zaletati ,   pročitati što više , pogledati od više  dobavljača ,  pogledati komentare . 

Neke sitnice, proste stvari  su baš  baš  (  produžetak ćopave ,  tegovi  upravljača ,  šrafovi u boji , žabice... ) 

Baterijska lampa  od 3-5.000 din  kod  njih je  3$ .    Drugar je uzeo namotaje za R1 pre 3 god.  cena bila  bar  - 50%     Još uvek  služe !  

Ko zna da naruči  i može da sačeka može da  solidno prođe.   

S tim da se treba pogledati shiping? Za nesto vrijednosit 20USD traze shiping 50 do 100, pa ko voli nek izvoli. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 689 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Je l imao neko problem sa time da mu naknadno jave da ne isporucuju robu za Srbiju?

 

Nasao neki portabl frizider za kola, model odgovarajuci, cena odgovarajuca, besplatna postarina...  Klik na "Buy" i super, samo da cekam.  Al posle 2 sata mi stize poruka da ne mogu da posalju za Srbiju i da ponistim porudzbinu sto pre.

 

Je l nemam ja neke negativne poene zbog odustajanja, je l nema nekih problema oko toga? Mozda mogucnost da ostanem bez para...? Bilo kakvo iskustvo bi znacilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja