Jump to content

Moto Zajednica

AliExpress

Recommended Posts

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

IMG_20230318_131005.jpg

IMG_20230318_142521.jpg

 

Test vožnja 345km prošla bez problema, ali donekle očekivano nisam dobio ono što sam tražio, da se otarasim buffeting-a, fali tu još visine. Znači moraće neki višlji vizir i onda ovaj nastavak. Osim toga, poslužio je odlično kad hoću da se sakrijem od vetra da na kratko odmorim mozak, sad mnogo manje moram da se savijem :-)

Pitanje za iskusne, pošto planiram put 1000+ km u dva dana, da li da skroz skinem vizir, da me ne maltretira buffeting i da se izložim vetru u prsa. Trasa je planirana tako da autoputeve ni ne vidim, znači magistralni pravci, lokalni putevi. Kako bi ste vi krenuli na taj put u mojoj situaciji? Ja ću svakako skinuti vizir i odraditi test vožnjicu bez njega jedan dan.

Promenio član Gordak985
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8433 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Savet potreban drugari, ako ima i tema molim uputite me...

Neka preporuka za jeftini intercom, vozac/suvozac, ima li neko iskustva sa ovim mozda? Zalepio bih na jet kacige koje po gradu nosimo, da se ne dovikujemo :D 

Ima li dosta suma (white noise) u standby rezimu?

Hvala Nenad.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1330 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Ja sam porucio ovu. Jos mi nije stigla...

 

 

US $19.95  48%OFF | 1500M V6 Plus Motorcycle Helmet Intercom Bluetooth Headset  2 in 1 Microphone V6 V6 Pro Interphone Communicator Type C Charger

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1004 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

@N.F.S.

 

Vidim da se žale na to da neće da "strimuje"muziku sa telefona na dva uređaja istovremeno,što meni nije bitno.

 

Nema mnogo loših komentara uglavnom je na isporuku primedba ili ekstrem -ne radi uređaj u opšte( ali to sam jedan ili dva video).

Baterija kažu da drži dosta,ako izgura tako dve sezone,za te pare je super ponuda.

 

Neko iz BiH je ostavio komentar da je 300m domet na "brisanom"prostoru a u teh.podacima je navedeno 30m.Meni ovo deluje skroz super mozda čak i narucim baš ove komunikatore .

Promenio član Džim Džarmuš
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1330 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Negde je @Alexa90 postavio da je ovo imao na kacigama koje je prodao i bio zadovoljan. Ja ih nasao na aliex i porucio. Mozda moze on nesto vise da ti kaze...

 

Ja ne vozim u grupi, porucio za mene i zenu... Javljam sta i kako cim stigne...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250
Savet potreban drugari, ako ima i tema molim uputite me...
Neka preporuka za jeftini intercom, vozac/suvozac, ima li neko iskustva sa ovim mozda? Zalepio bih na jet kacige koje po gradu nosimo, da se ne dovikujemo  
Ima li dosta suma (white noise) u standby rezimu?
Hvala Nenad.
 
 
E1-Motorrad-Bluetooth-Intercom-Helm-Headset-Intercomunicador-Moto-Wasserdicht-30M-Sprech-Wireless-Walkie-Talkie.jpg WWW.ALIEXPRESS.COM
Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com  
Imam ja bas te. Meni odlicno radi. Funkcionise do nekih 80km/h, posle slabije čujem, posto vozim naked. Baterija bas dugo traje.

Sent from my PPA-LX2 using Tapatalk

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750
Pre 2 sati, MaxiS je napisao:

Negde je @Alexa90 postavio da je ovo imao na kacigama koje je prodao i bio zadovoljan. Ja ih nasao na aliex i porucio. Mozda moze on nesto vise da ti kaze...

 

Ja ne vozim u grupi, porucio za mene i zenu... Javljam sta i kako cim stigne...

I na novim kacigama opet imamo iste, odlični su za te pare. Koristimo ih već sigurno 7-8 dana i još ih nismo punili drugi put. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 352 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

@N.F.S.meni pre dva dana stiglo bas ovo sto si linkovao. Nisam potpuno istetstirao i montirao sam samo jednu kacigu. Odlicno se cuje, i poziv i muzika sa telefona i veza sa drugim komunikatorom. Jedina zamerka sto je mikrofon jako osetljiv i bukvalno moram da sapucem da bi me razumeli preko telefona. Ako pricam normalno stvara neku mikrofoniju i prekida. Razmisljam da stavim neki sundjer jos preko mikrofona da ga utisam!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
@N.F.S.meni pre dva dana stiglo bas ovo sto si linkovao. Nisam potpuno istetstirao i montirao sam samo jednu kacigu. Odlicno se cuje, i poziv i muzika sa telefona i veza sa drugim komunikatorom. Jedina zamerka sto je mikrofon jako osetljiv i bukvalno moram da sapucem da bi me razumeli preko telefona. Ako pricam normalno stvara neku mikrofoniju i prekida. Razmisljam da stavim neki sundjer jos preko mikrofona da ga utisam!?
Znači jedina mana mu je što ne radi kako treba za ono što je namenjen

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 352 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Pa moze i tako:)

Problem je da kad je mikrofon blizu onda ima te smetnje. Kad sam probao pre postavljanja  u kacigu sve se odlicno culo. Mikrofon blizu usta pravi te prekide priklikom glasnog, normalnog pricanja. Ako kao sapuces, onda je ok. Videcu jos ovih dana , mozda sam ja nesto lose postavio, mada nema tu sta da se mnogo pogresi. Ubudzicemo. Kome ne odgovara moze ove od 38eura da zameni sa onima od 250 i vrv nece imati nikakvih problema

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

V6pro stigla pre neki dan,muzika radi odlicno,poziv testirao do 160km radi savrseno.Razgovor izmedju mene i drugara odlican na brzini 80-110 zavisi od vetra,cujemo se otprilike na 800m-1000m cisto zavisi od terena.Baterija traje ne znam koliko ali jako dugo 2 dana je testiram i jos traje.Mana je sledeca ili sam ja ubo los primerak izmedju mene i supruge postoji mikrofonija tj cujem sam sebe u slusalicama,dok sa drugarom nema tih problema.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8433 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pa dobro, nije to tako lose, sudeci po komentarima, hvala drustvo... Porucujem par!

 

Ovi nasi nakupci su bas bezobrazni, nema artikla a da nije vise od duplo skuplji, sacekacu kineze....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1330 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Samo nemoj od jednom. Platices carinu za robu preko 50e, a tu se gubi racunica.

 

Ja sam porucio jednu, i cim ce ocarini, porucicu drugu :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Koja je sad cena? Ja sam to platio oko 30€ i stiglo za manje od 15 dana. Mozes kinezu da napises da stavi manju cenu na paket. Tako ja radim. Jednom je mentol stavio 1 dolar na proizvod od 50$ i tako proslo

Sent from my PPA-LX2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

U jbt, ja sam 2 kom platio 36€. Jedan uzeo za fulface drugi za flip up kacigu. Poskupeli kinezi

Sent from my PPA-LX2 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 352 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Evo ja sad zavrsio instalaciju i druge komunikacije i istestirao. Sve radi ok. Mikrofon se na interkomu cuje super, na tel. pozivu je preglasan. Zato sam mikrofon stavio ispod onog sundjera na obrazu, ali skroz napred. To ga je dosta utisalo, za interkom je ok  a i poziv se odlicno cuje. Skroz sam zadovoljan. Jedino jos nisam testirao koliko dobacuje interkom. Navodno, prodavac kaze 1000m. Ja cu biti zadovoljan ako dobaci 300-500m

Promenio član ske
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Ja sinoć dobio poruku od Pošte da mi je pošiljka (paketić) u Paketomatu i imam 48h da je preuzmem. Polako se modernizujemo. :sampion:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1466 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
2 hours ago, DonToni said:

Ja sinoć dobio poruku od Pošte da mi je pošiljka (paketić) u Paketomatu i imam 48h da je preuzmem. Polako se modernizujemo. :sampion:

Mnogo dobra stvar. Meni paketomat blizu zgrade, taman se prošetam kad meni odgovara, ne moram da čekam/jurim kurira.
Nego nije baš intuitivno.
Svaki put kad sam otišao da podignem nešto morao sam prvo da pomognem nekom ko bezuspešno pokušava da otvori paketomat :)

Promenio član antir3ality
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 654 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

U Valjevu je paketomat ispred same glavne poste. Pa kad sam vec dosao do njega, pruzicu i ta 2 koraka da udjem unutra.

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja