Jump to content

Moto Zajednica

Garage moto shop trazi saradnika - prodavca

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Dragi prijatelji ,

Zbog povećanog obima posla tražimo saradnika – prodavca u našem moto shopu.

Potreban nam je neko  pouzdan , vredan  a najpre prijatan i komunikativan u ophodjenju sa ljudima, iskustvo nije presudno.

Poželjno je:

- Osnovno poznavanje računara / MS Office-a

- Osnovno poznavanje engleskog jezika

- Aktivan vozač (dozvola B i/ili A kategorija) 

Opis posla:

  • Komunikacija i informisanje kupaca o karakteristikama proizvoda, trenutnim akcijama i načinima plaćanja;
  • Izlaganje robe ,sa isticanjem deklaracija i cena;
  • Prijem robe i odlaganje u magacinski prostor;
  • Rad na kasi.
  • Priprema i slanje proizvoda kupljenih kroz on-line prodavnicu 

Nudimo:

  • Stabilan posao u prijateljskom okruženju
  • Redovna primanja i  povećanje zarade u skladu sa napredovanjem
  • Puno radno vreme 12-19 radnim danima i svaka druga subota
  • Zaposlenje na duzi vremenski period
  • Ugovor i godišnji odmor u skladu sa Zakonom o radu

Ako ste se prepoznali svoj CV sa naznakom “za konkurs” mozete poslati na našu e-mail adresu :

office@garage.rs

Garage moto shop doo

Strumička 2a, Beograd

www.garage.rs

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2414 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 hour ago, Paljevina said:

Zaboravili ste da napisete kolika je PLATA

To se ne pita niti se govori 😂

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

A sto jos plata, mislim, na kom jos to ozbiljnom oglasu za posao pise kolika je plata? To je nesto sto se dogovara kasnije valjda? Koga interesuje posao, saznace i platu. Da li za oglase u IT-u pise kolka je plata (npr)? :) Ne znam, ne pratim oglase odavno, pa mi cudno... Neka nova realnost?

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2738 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

U vecini firmi u kojima sam radio je bilo zabranjeno da se diskituje o zaradi. 

A naravno da smo vecinom znali koliko ko ima platu, jer radimo zajedno, zdruzimo se i razgovaramo.

Ali to poslodavce kod nas boli, jer ako si u startu rekao malo, on ti povecava na kasikicu. Tebi "lepo" a on ima dobrog radnika za neku onako platu.

Ne mora javno, ali na prvi kontakt nakon slanja CVa, covek treba da zna na cemu je. A ne da se drnda, trosi vreme a u startu mu zarada ne odgovara, jer ima/moze da zaradi vise.

Naravno, zavisi i od uslova generalno, ne samo od zarade. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 829 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
46 minutes ago, cikamike said:

A sto jos plata, mislim, na kom jos to ozbiljnom oglasu za posao pise kolika je plata? To je nesto sto se dogovara kasnije valjda? Koga interesuje posao, saznace i platu. Da li za oglase u IT-u pise kolka je plata (npr)? :) Ne znam, ne pratim oglase odavno, pa mi cudno... Neka nova realnost?

 

USA u 95% slucajeva, EU otprilike 50/50 :) Azija, cenjkaju se vise nego mi :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1361 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650
Pre 2 sati, Paljevina je napisao:

svi oni nama zapravo cine uslugu zato sto mi radimo kod njih, nemaju oni nikakvu korist od nas.

Raditi u Kreka servisu je privilegija i cast!

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2020 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kao kad kupuješ auto / motor, sve ti odgovara, a cena "dogovor"... Kakav bre, dogovor ? Daj orijentacionu, pa će se "dogovaramo"...😀

Sorry za off...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 769 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

To kada se napiše plata vremenom bi se povećala, šipak. Ostaje ista kao beton. Većina razgovora je bila koliko očekujem da će mi biti plata. Kad im kažeš minimum 150k ostaju frapirani. Kao sram te bilo 😅

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1266 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 4 sati, MaxiS je napisao:

Raditi u Kreka servisu je privilegija i cast!

A prijatno okruzenje i atmosfera u kojoj se radi sa mogućnošću napredovanja niko ni da spomene :popovanje: ...

 

E jeste nezahvalni  .. .

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 289 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS
Pre 2 sati, Zarkela je napisao:

To kada se napiše plata vremenom bi se povećala, šipak. Ostaje ista kao beton. Većina razgovora je bila koliko očekujem da će mi biti plata. Kad im kažeš minimum 150k ostaju frapirani. Kao sram te bilo 😅

"Kandidat treba da bude spreman na rad u dinamičnom okruženju"

 

Ovo kad pročitaš u oglasima, beži. Tu drndaju radnike do smrti,budi siguran.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 289 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS

Naravno da nije normalno to što (i dalje) naši poslodavci smatraju da je ok da ne smeš da pitaš za koliko se novca kod njih radi.

 

 Meni je to automatski pokazatelj da žele da plate što je manje moguće.

 

Podrazumeva se da si bednik i da ti novac znači da preživiš,pa koliki je toliki je. A sad se pokloni i počni,robe. 

 

E, ali ima i druga strana medalje. Do skoro sam radio u velikoj,bogatoj firmi, gde se o novcu vrlo opušteno i oslobođeno brblja. Plate u rasponu od prosek(retko) do više stotina hiljada dinara (često).

Atmosfera paklena. Plata i kolika je kome je tema svih tema. I šta ko radi za koje pare. I šta je ko uradio i ko kome tu šta namešta i zašto on (eeeej, zamisli,on!) Ima toliku platu. Mrze se ko đavoli ljudi koji ,realno gledano, žive vrlo lepo. 

Ubili bi da mogu kad se desi da neko dobije povećanje a oni ne. Neumesno,degutantno,prljavo i ružno.

 

Srpski poslodavci su,uvek čast izuzecima, govna. Srpski političari su govna. Ljudi na čelu institucija,govna.Ponavljam,čast izuzecima.

 

A mi,plebs, se opravdano žalimo i smeta nam hiljadu i jedna nepravda, ali kad nam daš šta mislimo da nam pripada, mi se ponašamo kao -

govna.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1032 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Mislim da zbog mrvice ljudskosti koja je negdje ostala zakopana duboko u njima, su svjesni da je plata koju nude sramotna, pa iz tog razloga ne objavljuju je javno..

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Zašto bre tako žustro na prvu? 

Pa dajte vremena da odgovore na pitanje. 

 

Na kraju krajeva, baš mi je drago da je neka moto radnja objavila oglas na moto forumu ali sa ovakvom reakcijom na sam oglas sumnjam da će bilo ko ko se bavi motorima ikada ponovo da poželi ovde da se oglasi...

 

Ne branim, nemam pojma ko je ko, ali kao neko ko je bio i privatnik i radio za druge (što za gospodu, što za seronje) ostavljam malo prostora da se kroz komunikaciju dođe do informacija. Bar oni stvarno zainteresovani za posao treba tako da postupe a ne sad da se poplaše i odustanu od prijave na oglas/konkurs.

  • Sviđa mi se 9
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2020 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Jeste malo glupo što raspredamo u ovoj temi, jbga... Za ovo radno mesto prodavac mora da bude i mehaničar (zbog delova), i komunikativan (oprema), pa kao što je i napisano, kancelarijski tip (komp), i još dosta stvari tu ima. Znači, ne može priučen. Samim tim verujem da je i plata sigurno dobra jer, ipak je on prvi čovek radnje koji te služi i koji treba da ti proda robu, čak i onu što nisi planirao da kupiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2020 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ne verujem da je bilo ko mislio išta loše protiv Garage shop-a, nego nam "naletelo" da se raspišemo...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM Simphony ST 200i

SVe je ok ali ljudi očekuju da sve radiš za platu, jednostavno pravilo je da koliko te platim , toliko mi zaradiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Kod Mikelea bice plata na dodjem ti ahahahahaha...Posto nam svima daje na rate zvane das kad das...:cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1683 postova
  • Motocikl: /
Pre 8 sati, travelman je napisao:

A prijatno okruzenje i atmosfera u kojoj se radi sa mogućnošću napredovanja niko ni da spomene :popovanje: ...

 

E jeste nezahvalni  .. .

Ne znam ko sastavlja te oglase al su vecinom "nudimo (ili prednost) redovna plata, prijatno okruzenje i atmosfera"... Pa jebem mu sve, to se ne nudi i nije prednost vec treba da se podrazumeva i poslodavac je duzan da obezbedi takve uslove. Zajedno sa godisnjim po zakonu, a ne da se to naglasava.

To su obaveze! A ne ono kao imas godisnji po zakonu, al radis svaku drugu subotu i tako ga odradis celog. Ili oni koji racunaju 10 dana kao 10 dana, a ne 2 cele nedelje...

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K1200s

Nije lepo ,tako komentarisati oglas za posao,pogotovo što se radi o prodavnici koju većina nas zna,i većina je imala pozitivna iskustva sa istom, tako da i mene vredja ovakav stav pojedinaca.

.Ovaj oglas, je još jedna prilika za nekog mladog čoveka da počne da radi , i da prima platu, i čak da uživa u svom poslu ako je bajker.

Verujem da za posao koji treba da radi, da je adekvatna  i plata.

U Srbiji ima još veoma veliki broj osoba  koji imaju platu ispod 100,000 tako da o plati nije lepo pričati i gadjati se brojkama za radna mesta 

koja jednostavno ne mogu podržati visoke plate, jel sam rad i angažovanje osobe ,kao i stručna spremnost i uslovi rada ne mogu da opravdaju visoku platu.

A za ovakve komentare podjite od sebe ,prvo šta Vi radite i za kolike plate,u kojim uslovima i sa kojom odgovornošću, pa onda komentarišite dali je nešto dobro ili loše.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 583 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A
5 minutes ago, Deki šef said:

radna mesta 

koja jednostavno ne mogu podržati visoke plate, jel sam rad i angažovanje osobe ,kao i stručna spremnost i uslovi rada ne mogu da opravdaju visoku platu.

Neko moje misljenje nevezano za drzave ili konkretnu firmu.

"Gazda" koji ne moze ili ne zeli da da pristojnu platu radnicima, ne treba mu dozvoliti da uopste vodi firmu. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 643 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Bio sam par puta u radnji i lik je bio skroz OK. Ne znam da li je vlasnik ili radnik, ali znam da je pozitivno iskustvo većine sa foruma. Drago mi je što im se širi posao i što neko ima priliku da se zaposli.

 

E sada na osnovu ličnog iskustva trenutno je ludilo na tržištu rada i počeo je rad da se ceni konačno. Razlika je i da li je u pitanju velika firma i sistem gde su plate standardizovane po radnim mestima i tu može unapred da se zna plata. U manjim sistemima je uglavnom stvar pregovora.

 

Konkretno za oglas posao je možda lep, ali je radno vreme katastrofa. Dobro je što ne traže iskustvo što je i dalje retkost. 

 

Bio sam i privatnik ugostitelj jedno vreme i imam dosta ljudi u okruženju koji su mali privatnici i koji i sami odrade smenu svaki dan, da bi mogli da pokriju plate i da im ostane nešto. Nisu svi vlasnici gazde u džipovima koji dođu samo po pazar, dosta njih su i radnici i daju radnicima maksimalno koliko mogu i ako to nekada nije dovoljno.

 

Po meni koga interesuje može i direktno da pita za platu i potraži onoliko koliko misli. A tržište će odrediti ko je u pravu. Svakako će morati adekvatno da plate hteli ili ne jer klinci koji tek jure posao cene sebe mnogo više nego mi iz nekih drugih vremena. I to je pametno.

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Da prestanemo da se salimo, Mikele je lik sa kojim postanes vrlo brzo iskren prijatelj.Vredan momak za sve pare, odradjivao sve sam.Ko se bude zaposlio, verujem da ce ostati do penzije, ali samo ako je vredan, i steci ce zilion prijatelja u tom poslu. A koliko je tesko naci dobrog radnika, iskusih iz licnog primera, iako je plata koju sam davao bila odlicna.

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 862 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Što se mene tiče oglas ok. Kod nas još nema tog pravila ili kako se već zove kao na zapadu da se odmah na oglas stavi raspon zarade. Za nekoga kome treba posao ili želi da menja trenutni,to sigurno nije prepreka. Kao da je potrebno utrošiti 5 dana na jednu privatnu poruku ovde ili pozvati direktno radnju ili čak otići do radnje ili poslati CV na mejl. 

 

Ja sam išao na 100 razgovora za posao, ako mi preko telefona ili na prvom razgovoru ne kažu okvirno o kojoj cifri se radi lepo se zahvalim na oduzetom vremenu i dam do znanja da ne želim da trošim ni svoje ni njihovo vreme na 5 krugova razgovora za posao da bi posle na kraju saznao da je plata ne odgovarajuća. Naravno, ako je orijentaciona cifra ok, lako se to pregovara na osnovu iskustva, veština i potrebe poslodavca.

 

A nekad je i bitno sve osim plate pa se pristane na manje zarad većeg cilja u budućnosti, tako da nije sve crno-belo.

Što se mene tiče Mikele super lik skroz, bio mi čovek u salonu, tako da verujem što se tiče nekog ljudskog odnosa da tu nema problema.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 415 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Kako seruckate o plati. Budite privatnici pa se bacajte sa ciframa.  Rasirili dupe i radnicima govorancija zvalavog, kao da ne znamo da prosek prave strane firme i drzava( i kriminal) . Hvale se stranci  a plate su u Srb 2-3 puta manje za isti posao, bez da to utice na cenu tog proizvoda. Po meni je oglas bas kakav treba biti, posaljes CV ako vlasniku odgovara pitas za platu. Dogovorite se ili ne, al sve je korektno. 

  

Promenio član vex
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja