Jump to content

Moto Zajednica

Garage moto shop trazi saradnika - prodavca

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Dragi prijatelji ,

Zbog povećanog obima posla tražimo saradnika – prodavca u našem moto shopu.

Potreban nam je neko  pouzdan , vredan  a najpre prijatan i komunikativan u ophodjenju sa ljudima, iskustvo nije presudno.

Poželjno je:

- Osnovno poznavanje računara / MS Office-a

- Osnovno poznavanje engleskog jezika

- Aktivan vozač (dozvola B i/ili A kategorija) 

Opis posla:

  • Komunikacija i informisanje kupaca o karakteristikama proizvoda, trenutnim akcijama i načinima plaćanja;
  • Izlaganje robe ,sa isticanjem deklaracija i cena;
  • Prijem robe i odlaganje u magacinski prostor;
  • Rad na kasi.
  • Priprema i slanje proizvoda kupljenih kroz on-line prodavnicu 

Nudimo:

  • Stabilan posao u prijateljskom okruženju
  • Redovna primanja i  povećanje zarade u skladu sa napredovanjem
  • Puno radno vreme 12-19 radnim danima i svaka druga subota
  • Zaposlenje na duzi vremenski period
  • Ugovor i godišnji odmor u skladu sa Zakonom o radu

Ako ste se prepoznali svoj CV sa naznakom “za konkurs” mozete poslati na našu e-mail adresu :

office@garage.rs

Garage moto shop doo

Strumička 2a, Beograd

www.garage.rs

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 hour ago, Paljevina said:

Zaboravili ste da napisete kolika je PLATA

To se ne pita niti se govori 😂

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

Naravno, jer svi mi radimo iz ljubavi, a ne zbog para, jer se od ljubavi placaju racuni, porezi i ostale stvari u zivotu. 😊

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

A sto jos plata, mislim, na kom jos to ozbiljnom oglasu za posao pise kolika je plata? To je nesto sto se dogovara kasnije valjda? Koga interesuje posao, saznace i platu. Da li za oglase u IT-u pise kolka je plata (npr)? :) Ne znam, ne pratim oglase odavno, pa mi cudno... Neka nova realnost?

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

Isto kao kada poznanik nudi drugaru posao... dogovore se sve, posao odlican, sve jasno i raspodeljene duznosti... dosli do plate i ja iz zajebancije kazem - pa za sve ovo sto mu trazis, barem 100.000 din bi bilo minimalna plata, na sta ce poznanik ljutito, IH, PA ZA 100.000 IMA SAM DA RADIM. 😂

 

Poenta je da navedu barem opsezno koliko platu nude. Ako su vec ustanovili da ne planiraju da daju radniku preko 70.000 din (navodim kao primer), bolje je da zainteresovani to zna unapred, a ne da bzvz trosi vreme, energiju i gorivo ne bi li saznao to tek na pola intervjua za posao za koji nije zainteresovan finansijski. 

 

 

  • Sviđa mi se 10
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

A odgovor na tvoje pitanje je - naravno da retko koja firma navodi opseg plate, i to je bas bzvz kultura kod nas, isto kao i sto se ne diskutuje plata (negde je i zabranjeno) unutar firme. 

 

Jer novac je taboo, i svi oni nama zapravo cine uslugu zato sto mi radimo kod njih, nemaju oni nikakvu korist od nas. 😜

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

U vecini firmi u kojima sam radio je bilo zabranjeno da se diskituje o zaradi. 

A naravno da smo vecinom znali koliko ko ima platu, jer radimo zajedno, zdruzimo se i razgovaramo.

Ali to poslodavce kod nas boli, jer ako si u startu rekao malo, on ti povecava na kasikicu. Tebi "lepo" a on ima dobrog radnika za neku onako platu.

Ne mora javno, ali na prvi kontakt nakon slanja CVa, covek treba da zna na cemu je. A ne da se drnda, trosi vreme a u startu mu zarada ne odgovara, jer ima/moze da zaradi vise.

Naravno, zavisi i od uslova generalno, ne samo od zarade. 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

Jbg, zato na zapadu odes na glassdoor.com, i vidis otprilike koliko te ocekuje po satu / mesecu / godini, automatski znas da li te to uopste interesuje ili ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 814 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
46 minutes ago, cikamike said:

A sto jos plata, mislim, na kom jos to ozbiljnom oglasu za posao pise kolika je plata? To je nesto sto se dogovara kasnije valjda? Koga interesuje posao, saznace i platu. Da li za oglase u IT-u pise kolka je plata (npr)? :) Ne znam, ne pratim oglase odavno, pa mi cudno... Neka nova realnost?

 

USA u 95% slucajeva, EU otprilike 50/50 :) Azija, cenjkaju se vise nego mi :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650
Pre 2 sati, Paljevina je napisao:

svi oni nama zapravo cine uslugu zato sto mi radimo kod njih, nemaju oni nikakvu korist od nas.

Raditi u Kreka servisu je privilegija i cast!

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kao kad kupuješ auto / motor, sve ti odgovara, a cena "dogovor"... Kakav bre, dogovor ? Daj orijentacionu, pa će se "dogovaramo"...😀

Sorry za off...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

To kada se napiše plata vremenom bi se povećala, šipak. Ostaje ista kao beton. Većina razgovora je bila koliko očekujem da će mi biti plata. Kad im kažeš minimum 150k ostaju frapirani. Kao sram te bilo 😅

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 4 sati, MaxiS je napisao:

Raditi u Kreka servisu je privilegija i cast!

A prijatno okruzenje i atmosfera u kojoj se radi sa mogućnošću napredovanja niko ni da spomene :popovanje: ...

 

E jeste nezahvalni  .. .

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS
Pre 2 sati, Zarkela je napisao:

To kada se napiše plata vremenom bi se povećala, šipak. Ostaje ista kao beton. Većina razgovora je bila koliko očekujem da će mi biti plata. Kad im kažeš minimum 150k ostaju frapirani. Kao sram te bilo 😅

"Kandidat treba da bude spreman na rad u dinamičnom okruženju"

 

Ovo kad pročitaš u oglasima, beži. Tu drndaju radnike do smrti,budi siguran.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS

Naravno da nije normalno to što (i dalje) naši poslodavci smatraju da je ok da ne smeš da pitaš za koliko se novca kod njih radi.

 

 Meni je to automatski pokazatelj da žele da plate što je manje moguće.

 

Podrazumeva se da si bednik i da ti novac znači da preživiš,pa koliki je toliki je. A sad se pokloni i počni,robe. 

 

E, ali ima i druga strana medalje. Do skoro sam radio u velikoj,bogatoj firmi, gde se o novcu vrlo opušteno i oslobođeno brblja. Plate u rasponu od prosek(retko) do više stotina hiljada dinara (često).

Atmosfera paklena. Plata i kolika je kome je tema svih tema. I šta ko radi za koje pare. I šta je ko uradio i ko kome tu šta namešta i zašto on (eeeej, zamisli,on!) Ima toliku platu. Mrze se ko đavoli ljudi koji ,realno gledano, žive vrlo lepo. 

Ubili bi da mogu kad se desi da neko dobije povećanje a oni ne. Neumesno,degutantno,prljavo i ružno.

 

Srpski poslodavci su,uvek čast izuzecima, govna. Srpski političari su govna. Ljudi na čelu institucija,govna.Ponavljam,čast izuzecima.

 

A mi,plebs, se opravdano žalimo i smeta nam hiljadu i jedna nepravda, ali kad nam daš šta mislimo da nam pripada, mi se ponašamo kao -

govna.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Mislim da zbog mrvice ljudskosti koja je negdje ostala zakopana duboko u njima, su svjesni da je plata koju nude sramotna, pa iz tog razloga ne objavljuju je javno..

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Zašto bre tako žustro na prvu? 

Pa dajte vremena da odgovore na pitanje. 

 

Na kraju krajeva, baš mi je drago da je neka moto radnja objavila oglas na moto forumu ali sa ovakvom reakcijom na sam oglas sumnjam da će bilo ko ko se bavi motorima ikada ponovo da poželi ovde da se oglasi...

 

Ne branim, nemam pojma ko je ko, ali kao neko ko je bio i privatnik i radio za druge (što za gospodu, što za seronje) ostavljam malo prostora da se kroz komunikaciju dođe do informacija. Bar oni stvarno zainteresovani za posao treba tako da postupe a ne sad da se poplaše i odustanu od prijave na oglas/konkurs.

  • Sviđa mi se 9
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Jeste malo glupo što raspredamo u ovoj temi, jbga... Za ovo radno mesto prodavac mora da bude i mehaničar (zbog delova), i komunikativan (oprema), pa kao što je i napisano, kancelarijski tip (komp), i još dosta stvari tu ima. Znači, ne može priučen. Samim tim verujem da je i plata sigurno dobra jer, ipak je on prvi čovek radnje koji te služi i koji treba da ti proda robu, čak i onu što nisi planirao da kupiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

Ispade da smo udarili hejt na Garage, sto nikako nije bila ideja! 😁 Forum ko forum, tema ko tema, otvori se diskusija cas, ne znaci konkretno da ima veze s ovim momcima gore. 

 

Cak sta vise, mislim da je @Blaza u pravu, samo malo smara sto se niko ne seti da napise; e da, i plata je izmedju 90.000 - 150.000, a zavisi od iskustva i ugovorenih radnih obaveza uokviru radnog mesta i ucinka. 

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ne verujem da je bilo ko mislio išta loše protiv Garage shop-a, nego nam "naletelo" da se raspišemo...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM Simphony ST 200i

SVe je ok ali ljudi očekuju da sve radiš za platu, jednostavno pravilo je da koliko te platim , toliko mi zaradiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 646 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Kod Mikelea bice plata na dodjem ti ahahahahaha...Posto nam svima daje na rate zvane das kad das...:cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1653 postova
  • Motocikl: /
Pre 8 sati, travelman je napisao:

A prijatno okruzenje i atmosfera u kojoj se radi sa mogućnošću napredovanja niko ni da spomene :popovanje: ...

 

E jeste nezahvalni  .. .

Ne znam ko sastavlja te oglase al su vecinom "nudimo (ili prednost) redovna plata, prijatno okruzenje i atmosfera"... Pa jebem mu sve, to se ne nudi i nije prednost vec treba da se podrazumeva i poslodavac je duzan da obezbedi takve uslove. Zajedno sa godisnjim po zakonu, a ne da se to naglasava.

To su obaveze! A ne ono kao imas godisnji po zakonu, al radis svaku drugu subotu i tako ga odradis celog. Ili oni koji racunaju 10 dana kao 10 dana, a ne 2 cele nedelje...

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja