Jump to content

Moto Zajednica

Garage moto shop trazi saradnika - prodavca

Recommended Posts

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

Realnost je da svaki poslodavac gleda da izvuce maksimum iz zaposlenog, a pruzi minimum. Cast izuzecima.

 

Nama su u bivsoj firmi (mimo zakona) racunali da imamo 15 dana odmora, i to ne radnih, vec ukupno. Smejurija. 😁 A o obaveznim radnim subotama necu ni da diskutujem, najvece sranje koje postoji, jebo tu sicu za rad subotom - ne vredi!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K1200s

Nije lepo ,tako komentarisati oglas za posao,pogotovo što se radi o prodavnici koju većina nas zna,i većina je imala pozitivna iskustva sa istom, tako da i mene vredja ovakav stav pojedinaca.

.Ovaj oglas, je još jedna prilika za nekog mladog čoveka da počne da radi , i da prima platu, i čak da uživa u svom poslu ako je bajker.

Verujem da za posao koji treba da radi, da je adekvatna  i plata.

U Srbiji ima još veoma veliki broj osoba  koji imaju platu ispod 100,000 tako da o plati nije lepo pričati i gadjati se brojkama za radna mesta 

koja jednostavno ne mogu podržati visoke plate, jel sam rad i angažovanje osobe ,kao i stručna spremnost i uslovi rada ne mogu da opravdaju visoku platu.

A za ovakve komentare podjite od sebe ,prvo šta Vi radite i za kolike plate,u kojim uslovima i sa kojom odgovornošću, pa onda komentarišite dali je nešto dobro ili loše.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A
5 minutes ago, Deki šef said:

radna mesta 

koja jednostavno ne mogu podržati visoke plate, jel sam rad i angažovanje osobe ,kao i stručna spremnost i uslovi rada ne mogu da opravdaju visoku platu.

Neko moje misljenje nevezano za drzave ili konkretnu firmu.

"Gazda" koji ne moze ili ne zeli da da pristojnu platu radnicima, ne treba mu dozvoliti da uopste vodi firmu. 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Bio sam par puta u radnji i lik je bio skroz OK. Ne znam da li je vlasnik ili radnik, ali znam da je pozitivno iskustvo većine sa foruma. Drago mi je što im se širi posao i što neko ima priliku da se zaposli.

 

E sada na osnovu ličnog iskustva trenutno je ludilo na tržištu rada i počeo je rad da se ceni konačno. Razlika je i da li je u pitanju velika firma i sistem gde su plate standardizovane po radnim mestima i tu može unapred da se zna plata. U manjim sistemima je uglavnom stvar pregovora.

 

Konkretno za oglas posao je možda lep, ali je radno vreme katastrofa. Dobro je što ne traže iskustvo što je i dalje retkost. 

 

Bio sam i privatnik ugostitelj jedno vreme i imam dosta ljudi u okruženju koji su mali privatnici i koji i sami odrade smenu svaki dan, da bi mogli da pokriju plate i da im ostane nešto. Nisu svi vlasnici gazde u džipovima koji dođu samo po pazar, dosta njih su i radnici i daju radnicima maksimalno koliko mogu i ako to nekada nije dovoljno.

 

Po meni koga interesuje može i direktno da pita za platu i potraži onoliko koliko misli. A tržište će odrediti ko je u pravu. Svakako će morati adekvatno da plate hteli ili ne jer klinci koji tek jure posao cene sebe mnogo više nego mi iz nekih drugih vremena. I to je pametno.

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 646 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Da prestanemo da se salimo, Mikele je lik sa kojim postanes vrlo brzo iskren prijatelj.Vredan momak za sve pare, odradjivao sve sam.Ko se bude zaposlio, verujem da ce ostati do penzije, ali samo ako je vredan, i steci ce zilion prijatelja u tom poslu. A koliko je tesko naci dobrog radnika, iskusih iz licnog primera, iako je plata koju sam davao bila odlicna.

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Što se mene tiče oglas ok. Kod nas još nema tog pravila ili kako se već zove kao na zapadu da se odmah na oglas stavi raspon zarade. Za nekoga kome treba posao ili želi da menja trenutni,to sigurno nije prepreka. Kao da je potrebno utrošiti 5 dana na jednu privatnu poruku ovde ili pozvati direktno radnju ili čak otići do radnje ili poslati CV na mejl. 

 

Ja sam išao na 100 razgovora za posao, ako mi preko telefona ili na prvom razgovoru ne kažu okvirno o kojoj cifri se radi lepo se zahvalim na oduzetom vremenu i dam do znanja da ne želim da trošim ni svoje ni njihovo vreme na 5 krugova razgovora za posao da bi posle na kraju saznao da je plata ne odgovarajuća. Naravno, ako je orijentaciona cifra ok, lako se to pregovara na osnovu iskustva, veština i potrebe poslodavca.

 

A nekad je i bitno sve osim plate pa se pristane na manje zarad većeg cilja u budućnosti, tako da nije sve crno-belo.

Što se mene tiče Mikele super lik skroz, bio mi čovek u salonu, tako da verujem što se tiče nekog ljudskog odnosa da tu nema problema.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Kako seruckate o plati. Budite privatnici pa se bacajte sa ciframa.  Rasirili dupe i radnicima govorancija zvalavog, kao da ne znamo da prosek prave strane firme i drzava( i kriminal) . Hvale se stranci  a plate su u Srb 2-3 puta manje za isti posao, bez da to utice na cenu tog proizvoda. Po meni je oglas bas kakav treba biti, posaljes CV ako vlasniku odgovara pitas za platu. Dogovorite se ili ne, al sve je korektno. 

  

Promenio član vex
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

I da dodam, svi smo mi prodavali motor, auto..  Laze svako od vas koji kaze da vas nisu iznervirali likovi cija je prva recenica- a koliko najmanje trazis, koliko mozes da spustis, ih bre skupo... bez da su isti i pogledali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac
On 5. 2. 2024. at 16:37, GARAGE MOTO SHOP BEOGRAD je napisao:

 

Opis posla:

  • Komunikacija i informisanje kupaca o karakteristikama proizvoda, trenutnim akcijama i načinima plaćanja;
  • Izlaganje robe ,sa isticanjem deklaracija i cena;
  • Prijem robe i odlaganje u magacinski prostor;
  • Rad na kasi.
  • Priprema i slanje proizvoda kupljenih kroz on-line prodavnicu

Jedna osoba treba da se javlja na telefon,šeta između rafova i dodaje šta fali,pakuje pristiglu robu u magacin,radi na kasi i na kraju opet u magacin po robu koju treba da spakuje i preda kuriru brze pošte.

Radno vreme od 12 do 19....

Mislim da je ovo opterećenje za jednog izvršioca.

Efektivan rad celo radno vreme...a radiš sa parama,ljudima....telefoni zvoniju...

Rad pod pritiskom celo radno vreme.

Najveća kvaka je od 12 do 19h

Ceo jebeni dan....

Nije ovo posao za uslovno rečeno,,normalnog čoveka''Ovo je ložače koji se primaju na ,,imidž firme''.

Od dvanaest do sedam uveče.....Nema tu života!Bez obzira na platu.

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6820 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jeste ali nemoj da ripaš. Hoću reći, da ima mnogo zajebanih radnih mesta za manje pare. Gde ako se okreneš na drugu stranu za sekund a naiđe ti šef odmah dobijaš po nosu. Druge stvari da ne pričam.

 

Bilo kako bilo, meni je samo žao jedno, što po većini firmi ono što su te vaspitavali kod kuće tamo ne važi.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
On 10. 2. 2024. at 16:10, vex je napisao:

Kako seruckate o plati. Budite privatnici pa se bacajte sa ciframa.  Rasirili dupe i radnicima govorancija zvalavog, kao da ne znamo da prosek prave strane firme i drzava( i kriminal) . Hvale se stranci  a plate su u Srb 2-3 puta manje za isti posao, bez da to utice na cenu tog proizvoda. Po meni je oglas bas kakav treba biti, posaljes CV ako vlasniku odgovara pitas za platu. Dogovorite se ili ne, al sve je korektno. 

  

Ja radim u drzavnoj firmi pa ne mogu da se pohvalim dizanju proseka plate. A kod privatnika sam dobijao jos manje a duplo posla. Gradjevina puno uzima a malo daje osim ako nisi investitor ili glavni inzenjer. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Mikele je pravi brat i siguran sam da ne postoji bajker kome nije izašao u susret ako mu se obratio u smislu dao popust na popust, na rate i sl. pa mislim da je bzv trovati temu bespotrebnim pričama. A platu koliko vidim pominju oni koji nisu uopste zainteresovani za posao a još bi i da nam objasne da to radno mesto i nije sjajno. 

Ćutanje je zlato. Pozz.

 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac
Pre 15 sati, Alekre je napisao:

Jeste ali nemoj da ripaš. Hoću reći, da ima mnogo zajebanih radnih mesta za manje pare. Gde ako se okreneš na drugu stranu za sekund a naiđe ti šef odmah dobijaš po nosu. Druge stvari da ne pričam.

 

Bilo kako bilo, meni je samo žao jedno, što po većini firmi ono što su te vaspitavali kod kuće tamo ne važi.

Ne ripam.Moj posao je u proizvodnji.

I dalje mislim da je mnogo posla za jednog čoveka.

...na papiru,to je samo gomila slova...U realnom životu,je zajebano.

Ali većina nas to vidi kao posao iz snova,vezan za sferu tvog primarnog interesovanja....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Zalažem se uza transparentnije oglašavanje očekivanih okvira zarade ali ovde veliki napad na radno vreme, pa zaboga oni traže da im se pokrije smena koja im ostaje nepokrivena, a ta smena postoji zbog nas kupaca, da bi mogli posle našeg posla da kupujemo. A najvažnije od svega, nekome takvo radno vreme i odgovara, dve godine sam radio drugu smenu, svako pre podne sam zujao ili na biciklu ili na motoru ili završavao neke obaveze, nije uopšte tako crno. I ako hoćeš popodne/naveče da se viđaš s ljudima, opet imaš celo veče i za to.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Koliko je meni poznato, plata je minimalac. 

 

Al ok je za nekog mladog studenta, ukoliko moze da postigne da radi to sto voli i da uci, nismo ni mi kao klinci imali vise, naprotiv. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2842 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

😂 😂... Читам.....:Mina:пратим.... Кад читам коментаре и искуства из других радњи, неки радници не би ни имали плате. Разне критике на љубазност, услугу. Плата зависи код озбиљних послодаваца од учинка. Колико је допринос у промету. За чешање јаја, утовар-истовар и не знам и нема.....плата минималац, а за промет,љубазност,реализацију је већ друга прича. То му дође она Кенедијева....Не шта фирма може да уради за вас, него шта ви можете да урадите за фирму. Не верујем да овде има ко кадар да се упусти у причу. Лично сам некад маштао и таквој некој радњи, али нико не зна колики је то стрес, администрација,набавка, сајмови,увоз,продаја,магацински пословање...итд.....и ко није спреман на пишање фирнеза него само колика је плата....јбг. Микеле срећно.....не би ти био у кожи🍻

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Je l`   neko mozda dobio info kolika je plata? Svima bi se ustedelo vreme kad bi to pisalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Plate prodavca u Bg su od 45-60.

Radi se 6 dana u nedelji uglavnom i to je realnost.

Danas da bi u glupom pet shopu radio za 60 000 traze ti veterinarski fakultet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja