Jump to content

Moto Zajednica

Moto influenseri

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

"C90adventures" vozi od Aljaske do Argentine

Zaboravih da pomenem ali mi je palo na pamet kada je pomenuta komercijala.

Ovaj je potpuno nekomercijala, vozi Hondu C90. Izbacuje jedan video godišnje o vožnji koja je bila pre n godina, baš neobičan lik.

Promenio član X8 Vračar
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3971 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Vi ste svi hendikepirani zbog engleskog jezika, niko ne spominje Lolo Cochet npr.


„Poslato“ iz dijaspore sa novog „ajpeda“

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Zaboravite Motojitsu, od kak

  

On 2.4.2022. at 23:22, el classico je napisao:

Vi ste svi hendikepirani zbog engleskog jezika, niko ne spominje Lolo Cochet npr.
„Poslato“ iz dijaspore sa novog „ajpeda“

Malo je ružno tako da nam se obratiš. Ne možemo svi da znamo po pet jezika zar ne? Mene već dovoljno razapinju zbog engleskih fraza.

Promenio član blackmore
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Cenim da nije hteo reci nista lose. Hendikep u smislu manjih vidika i mogucnosti. i zaista mislim da ljudi koji ne znaju jezike imaju manje mogucnosti.

 

Vidis da je on u CH, sigurno francuski kanton neki... Otuda i poznavanje istog. Ne zato sto je imao zarku zelju da nauci FR...

Promenio član MaxiS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
On 31.3.2022. at 22:10, Jupiter je napisao:

Što, hoćeš da napraviš kanal? :Mina:

Bože sačuvaj! Samo me zanimalo ada li se moje misljenje razlikuje od opsteg misljenja zajednice. No, zasto se ti nisi izjasnio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja pogledam rado, ali retko. Bacio sam pogled recimo na onog Grka, u drugoj temi je neko podelio njegovu recenziju.

 

A pomislio sam da hoćeš, u dosluhu sa poslodavcem, jer ima smisla. Uguraju to u marketing plan, i malo se vozikaš, pričaš, snimaš i promovišeš. Budžet popunite nekim sponzorima, moto oprema, pumpadžije... Može to da se napravi, da bude i lepo i korisno. :Mina:

 

2 hours ago, Nolanka said:

Bože sačuvaj! Samo me zanimalo ada li se moje misljenje razlikuje od opsteg misljenja zajednice. No, zasto se ti nisi izjasnio?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSR 600, APN 4

Volim da pogledam domace vise nego strane. I vise mi koriste neka realna testiranja i utisci pojedinaca nego kada vidim na nekom popularnom sajtu poput revzile.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

 

 

Rodolfinho. Samo mu "emisija" traje dugo i rec ga ne razumem. Zato i gledam damo onaj deo gde ih testira. 

 

Btw, ovu hondu zemlja ne "drzi".

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Strani

  • FortNine - mada jako slabo u zanje vreme. Ne znam da li ne izbacuju toliko često ili šta se dešava, mada su mi i teme malo postale dosadne
  • MotoJitsu, mada je malo počeo da me smara - često se priča u krug, ali videi sa tehnikom vožnje i vežbama su odlični
  • Itchy Boots u naletima. Dođe mi tako nekoliko dana da gledam po 5 epizoda, a onda mesec(ima) ne upalim da vidim gde je i šta radi

 

Domaći

  • Srebrić. Nije savršen, ali mi prija taj nepretenciozan momenat njegovih videa. Gledaš vožnju, mesta, dobiješ ideju gde da ideš. No bullshit što se kaže
  • Mudolije sam gledao ranije, ali već duže vreme preskačem. Previše internih fora za moj ukus
  • Slavko ima interesantne videe, samo retko izbacuje. I on ume da bude malo smarač ponekad, ali predeli koje vozi su nestvarni
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Da se nadovezem ovde...

 

 

Ima par njih (naših) koje svaki put pokusam da gledam, i iznerviram se i odustanem... Takodje i onaj bajker "motoras" vrv je on clan, ali decko se pogubi. Zapetlja se, i isece klip i nastavi. Kao da je bakasepra i da ga gledaju deca. Bato, nemas istu publiku kao fensi tjuberi, odradi to kako se valja. Kao Alvirovic, koliko god bio antipatican, radi kako valja. Kao Voja MudrolijaŠ. Opusteno, ne napadno. Srebric, takodje.

Isto i oni petrolheads. Kad naleti sa pricom onaj mladji. Jbt, jel proguta nekad. 200 na sat prica. Smara. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1464 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Jedan od kanala koji trenutno možda najredovnije pratim je "Moto phil" sa Filipina - a da ne razumem ni jednu reč od onoga što priča :)

YT mi je nekad davno izbacio ubrzani video jedne njegove kompletne restauracije u nekih 30 minuta i to mi se baš dopalo. Kad sam odgledao sve te ubrzane restauracije počeo sam da gledam i posebne epizode. Pa potom i vožnje i trke koje je ranije pravio sa svojim skuterom, a sada u zadnje vreme i enduro vožnje koje je počeo sa Yamahom DT125 koju je restaurirao.

Mnogo mi je zanimljiv njegov kanal jer je drugačiji od svih drugih koje znam. Neki skroz drugi svet. Uslovi u kojima on radi svoje projekte su vrlo vrlo loši. Ali lik ne odustaje, polako napreduje i svaki projekat mu je sve bolji i detaljnije urađen. Uz to je i teška pozitiva sa nekim vrlo zaraznim smehom pa me često oraspolože njegovi snimci.
Evo restauracije DT-a kojeg sad redovno vozi:

 



Ako znate neke slične, autentične kanale iz nekih drugih zemalja - delite ovde, biće mi interesantno da gledam u toku zime. Ja sam recimo pokušavao da nađem neke iz Indije i Nepala ali nisam uspeo. Jer oni najpopularniji se gotovo i ne razlikuju od zapadnih: jaki motori , skupa oprema i neke šablonske, meni dosadne vožnje. Više me interesuje da vidim kako žive i voze se neki prosečni ljudi u tim zemljama.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Ali i izgleda kao lik iz South Parka. Svaki put kada ga pogledam mi odzvanja u glavi melodija

 

Promenio član Mr_Wolf
  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675

Alal vera za temu. koje otkrovljenje za mene, svakako gledam svasta, ali nikad mi yt nije kao preporuku dao neke od ovde pomenutih. 

Ja generalno pratim i domacu i stranu scenu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

c90adventures - iskrena avantura i zajebancija. Nema reklamiranja, ni direktnog ni skrivenog.

fortnine - lagan sadrzaj, odlican editing videa, sjajan smisao za humor

slavko - na zalost izgleda da je izgubio entuzijazam za ova posla, inace mi se bas svideo stil putovanja i prezentovanja.

 

Pratio sam mnoge druge ali vremenom skontah da vrte istu pricu pa sam pogasio sve.

Promenio član DjordjeMijailovic
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 65 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 1200

Strani:

  • Itchy Boots
  • FortNine
  • Nomad Sweden
  • MotoJitsu
  • Srkcycles

  • Motorcycle Adventures

Domaći:

  • Voja i Platiša - Mudrolije o motorima
  • Putovanje motorom - brat Srebrić
  • The Story of BB - Čika Stori

  • Darko Kovacevic

  • Shone San - najviše recenzije

Ima tu još nekih kanala, random razgledanja ali u suštini to je to dok ne napravim svoj kanal :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja