Jump to content

Moto Zajednica

Moto influenseri

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 91 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda Forza 350

Od domacih yt kanala pratim sledece

 

Mudrolije o motorima-odlicna ekipa Platisa i Voja

Putovanje motorom-Srebra i njegov glas kao stvoren za pricu 

The Story of BB - Cika Stori 

Darko Kovacevic-odlicne rute i kvalitet 

Jovan Dasic- pratio ga ranije dok je obilazio Evropu, posle toga je otisao u off teme sa drugim yt influenserima

 

Od stranih kanal ne pratim nikog posto znam da nikada necu obilaziti da mesta :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000XR 2016

Big Rock Moto za svaku preporuku, pogotovo za adventure motore. Covek pun znanja i bas lepo i opsirno prica o motorima koje testira. Ne znam da li sam sreo nekoga ko ima korisnije videe od njega i ko bolje prenese utisak.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
On 18.11.2022. at 13:14, stegula je napisao:

Big Rock Moto

Relativno skoro sam otkrio njegov kanal, ubedljivo broj jedan za testove motora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Jedno malo pitanje: da li biste pratili BJBikers YT kanal čiji sadržaj ne bi bilo moto vlogovanje, neko format sličan trenutnom sa tekstovima koje objavljujemo na bjbikers.com magazinu?

  • Sviđa mi se 15
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
28 minutes ago, Jovan Ristic said:

Jedno malo pitanje: da li biste pratili BJBikers YT kanal čiji sadržaj ne bi bilo moto vlogovanje, neko format sličan trenutnom sa tekstovima koje objavljujemo na bjbikers.com magazinu?

Sa zadovoljstvom

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1
Pre 13 sati, Jovan Ristic je napisao:

Jedno malo pitanje: da li biste pratili BJBikers YT kanal čiji sadržaj ne bi bilo moto vlogovanje, neko format sličan trenutnom sa tekstovima koje objavljujemo na bjbikers.com magazinu?

Apsolutno..i kao specijalni gosti kad naleti neki od članova :D

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica

Lik sa kanala ST MOTO radi recenzija motora. Dosta ozbiljnije od Shone San-a i Motorasa. I ono sto je bar meni bitno, klipovi su mu bez debilnih naslova koji mene odbijaju da gledam Shone San kanal. 

 

Evo linka

https://www.youtube.com/@STMOTO13

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3976 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Lik sa kanala ST MOTO radi recenzija motora. Dosta ozbiljnije od Shone San-a i Motorasa. I ono sto je bar meni bitno, klipovi su mu bez debilnih naslova koji mene odbijaju da gledam Shone San kanal. 
 
Evo linka
https://www.youtube.com/@STMOTO13

Dečko je tu kod nas na forumu, podijelija je s nama svoje putovanje do černobila.
Inače je pomorac.


„Poslato“ iz dijaspore sa novog „ajpeda“
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
Pre 2 sati, el classico je napisao:


Dečko je tu kod nas na forumu, podijelija je s nama svoje putovanje do černobila.
Inače je pomorac.


„Poslato“ iz dijaspore sa novog „ajpeda“

Kako se zove na forumu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650
Pre 23 sati, Jovan Ristic je napisao:

Jedno malo pitanje: da li biste pratili BJBikers YT kanal čiji sadržaj ne bi bilo moto vlogovanje, neko format sličan trenutnom sa tekstovima koje objavljujemo na bjbikers.com magazinu?

Da, definitivno!

 

A ako govorimo o moto influenserima, pratim već dugo YT kanal Daniela Tolomeia (AKA DanDan the Fireman). Za one koji nisu upoznati, lik je razvio sjajan S.M.A.R.T. koncept  treninga bezbedne vožnje i bavi se obukom vozača (inače je bivši vatrogasac) i mogu slobodno da kažem da su njegovi saveti zaista neprocenjivi. Na YT kanalu uglavnom analizira rizične situacije i komentariše kako ih izbeći ili šta raditi u slučaju da se nađete u istim, a odnedavno ima i svoju online akademiju. Topla preporuka.

 

https://youtube.com/@DanDanTheFireman

Promenio član Lone rider
  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650
On 19.11.2022. at 23:21, Jovan Ristic je napisao:

Jedno malo pitanje: da li biste pratili BJBikers YT kanal čiji sadržaj ne bi bilo moto vlogovanje, neko format sličan trenutnom sa tekstovima koje objavljujemo na bjbikers.com magazinu?

Ne nužno zato jer je BJBikers, već samo ako mi se svidi pristup i sadržaj.

Inače, juče sam sa zadovoljstvom pogledao film koji su snimili Zack i Ari sa Revzille na temu zajedničkog odrastanja, dugogodišnjeg prijateljstva i putovanja na trku starim motorom sa prikolicom sa strane. Svaka preporuka.
 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 671 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Čudi me da niko nije pomenuo TWAAP.

 

Šalu na stranu, Poljak V Told dosta dobre testove ima i daje gomilu opservacija. Malo ga je teško za slušati sa jakim istočno evropskim akcentom, ali nekako opet lakše nego Šone San-a.

https://www.youtube.com/@VTold

Promenio član Mr_Wolf
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Ninja 250r '08

Od stranih:

FortNine, Chaos Causes - ova dva aktivno.

Ryan i njegova ekipa prave najbolji moto sadrzaj toliko iznad svih da mogu da spuste loptu i da ostanu daleko iznad.

Chaos Causes mi je zanimljiv zbog tema koje obradjuje i trudi se decko da to fino spakuje.

 

Yammie Noob, MotoJitsu, DanDanTheFireman, Gixxer brah - tu i tamo.

Yammie je prvi moto kanal na koji sam naleteo jos pre nego sto sam upisao auto skolu. Malo smara jer misli da je popio svu pamet ovog sveta.

Zbog Motojitsua sam ispustio motor radeci Blue Belt vezbe, pitao ga jel moguce uopste sa sport motorima to kaze on moze, jos mi je linkovao klipove da pogledam. Odgovorio covek u roku od 2 sata na klipu starijem od 2 godine, tako da sa te strane veliko postovanje. Sa druge strane, probao sam vezbu da uradim tako sto smo drug i ja nagli motor vise nego sto smatram da je moguce bilo kojom tehnikom, i nismo uspeli da napravimo dovoljno usko okretanje ni tako. Na drugovom enduru sam vezbu uradio bez imalo muke. Razlog sto ga ne pratim cesto je jer se dosta ponavlja.

Dan ima edukativne klipove ali je smatram da se previse ponavlja i da nista ne propustis gledajuci 1 u 50 klipova. Bukvalno mozes da uzmes zvuk iz jednok klipa i prelepis na drugi i imace smisla u 90% klipa, i iz tog razloga ga ne gledam toliko kao pre. 

Gixxer mi unese dovoljnu kolicinu adrenalina i stresa koja doprinosi tome da ne divljam na motoru. Lud lik skroz.

 

Sto se tice recenzija motora, upisem model koji mi se svidja, dodam review i odgledam dooosta klipova, tako steknem dosta razlicitih misljenja i mislim da je to dosta bolje nego pratiti jednog odredjenog ko pravi recenzije.

 

Od domacih:

Proka (@ProkaRoka) - Pogledam svaki klip iako dosta redje izbacuje u poslednjih godinu dana. Proku znam od ranije sa PcAxe-a i bas sam se prijatno iznenadio kad sam video da izbacuje moto sadrzaj jer mi je uvek bio najzanimljiviji clas Axe-a. 

Shone San, Fu#King Riders, Vojislav Savic & Mudrolije o Motorima - povremeno.

Shone ima dobre recenzije sa obzirom na to da je sa nasih prostora. Trudi se da iznese objektivno misljenje koje smatram da je vredno poslusati jer je probao dosta motora. 

Filip pravi klasicne moto vlogove. Od prosle godine je poceo i da se trka pa mi je zanimljivo da gledam kako to izgleda iz amaterskog ugla.

Voju pratim samo zbog mudrolija. Veoma specifican sadrzaj.

 

Edit: Ne znam kako drugacije da tagujem pa sam stavio kao hyperlink.

Promenio član Mali Ika
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 86 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 400 '20

posto se svi fokusirate na yt kanale i nabrojali ste sve najbitnije, da ja zabiberim sa IG-om:

iz nekog razloga jako gotivim @whynot_ride, nije idealan haha ali je za pojam IG-a odlican mix entertejnmenta i edukacije i informacije

kao nije striktno informativan i edukativan ali nije ni u fulu samo instagram estetika :na_glavi:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Ajde da pitam ovde, dosta su se pominjale mudrolije o motorima.

Koliko vidim - nema više Platiše u mudrolijama. Nisam ispratio zašto, promaklo mi je verovatno. Da li neko zna ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zapadna Bačka
  • Motocikl: Honda Africa Twin

Mozda nije bas influenser ali mnogo volim uz jutarnju kafu da gledam njegove klipove. 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja