Jump to content

Moto Zajednica

Moto influenseri

Recommended Posts

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
pre 1 minut, antir3ality je napisao:

Od domaćih sam gledao Dašića, i bio mi je skroz ok.
Prestao sam kada je zajedno sa Fuking Riderom ceo jedan video posvetio prozivanju "licemera" sa ovog foruma - zato što se ovde komentarisalo da daju loš primer klincima koji ih prate - vozeći 250 od Paraćina do Zaječara i predstavljajući to kao nešto kul.

Jel imaš možda taj video? Čini mi se da ga je neko ranije postavljao, poznata mi je tema, ali bih voleo da pogledam svakako. Možeš i u privatnoj poruci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1457 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
34 minutes ago, blackmore said:

Što se domaćih motovloggera tiče, konkretno vidim da se pominje Fu#King Riders stalno. Gledao sam par snimaka, za ciljnu grupu koju gađa je super, ne vidim što su toliko osuli mnogi paljbu po njemu (osim što se ponekad bespotrebno iživljava na motoru tamo gde je najmanje mesto za to).

Pa sam si sebi odgovorio.
Na ovom forumu su uglavnom iskusniji vozači i ljudi koji polažu na bezbednost, opremu i prevenciju udesa i crne hronike i znaju kako se vozi na ulici a šta se ostavlja za stazu. Koliko se sećam - glavna poruka u tom videu je bila: "licemeri - pa i oni sigurno voze tako..."  Jeste, ali ne može da se poredi kad bilo ko od nas uradi to isto (ako uopšte i radi) sa tim kad on koji ima 80 hiljada pratilaca, uglavnom klinaca koji tek maštaju da kupe motor, postavi video kako je kul i zabavno voziti 250km/h po regionalnom putu ...
Još jednom je kasnije pominjan ovde kada je vozio 70 - 80 trotoarom po gradu, mada taj video nisam gledao.
Za ovo što si pitao, pogledaću da ti pošaljem na pp.

 

edit: Pogledao sam sad, očigledno da je video o licemerima sa ovog foruma uklonjen sa njegovog kanala.

Promenio član antir3ality
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
pre 1 minut, antir3ality je napisao:

Pa sam si sebi odgovorio.
Na ovom forumu su uglavnom iskusniji vozači i ljudi koji polažu na bezbednost, opremu i prevenciju udesa i crne hronike i znaju kako se vozi na ulici a šta se ostavlja za stazu. Koliko se sećam - glavna poruka u tom videu je bila: "licemeri - pa i oni sigurno voze tako..."  Jeste, ali ne može da se poredi kad bilo ko od nas uradi to isto (ako uopšte i radi) sa tim kad on koji ima 80 hiljada pratilaca, uglavnom klinaca koji tek maštaju da kupe motor, postavi video kako je kul i zabavno voziti 250km/h po regionalnom putu ...
Još jednom je kasnije pominjan ovde kada je vozio 70 - 80 trotoarom po gradu, mada taj video nisam gledao.
Za ovo što si pitao, pogledaću da ti pošaljem na pp.

Nemoj se cimati, sve što si napisao mi je i više nego dovoljno. Upoznat sam sa tom vožnjom po trotoaru, video sam snimak. Sad je jasnije šta i kako, ja nikada njegov kanal nisam nešto preterano pratio, odgledao sam par video klipova možda. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Pogledao sam dosta tog sadrzaja sa raznih YT kanala, što stranih, što domaćih, ali ne pratim nikog sad nesto specijalno. Volim da pogledam neke uporedne testove motora koji me zanimaju, testove nekih guma i mnogo korisnih info može da se dobije. Od moto Vlogera pogledam često Srebrića sa svojim vožnjama i to mi je ok skroz


Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 L7

Sto se tice stranih kanala, gledam Yammie Noob, Madlits1k i Moto Stars, od domacih Shone san i Mudrolije. To su kanali koje pratim, ima jos fantasticnih kanala samo nekako ne pratim ih toliko redovno.
A sad sto se tice uticaja na mene i misljenja, pa sve to nekako sa rezervom uzmem, ne zato sto mislim da ne znaju sta pricaju nego je sve to nekako do coveka ko sta voli i kako kome sta lezi, mada imaju jako puno dobrih saveta i stvari koje mogu da se nauce.

Na primer Mudrolije ne vole R motore sto je i normalno za ljude tih godina i za takav nacin voznje, Shone opet voli R a ne preferira enduro, Dasic ni jedno ni drugo nego choper i cafe racer, opet niko od njih ne kaze da je ova drugi tip motora los niti bilo sta, zato tako nekako objektivno pogledam, pronadjem se u ponekom misljenju i savetu i donesem zakljucak sam za tebe i spram sebe. :D

Cesto ako me interesuje neki motor, neko misljenje, popravka ili tako nesto, ukucam u pretragu i pogledam ko god da je snimao.

Promenio član Zeksius
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 182 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

RoyalJordanian
Schaaf
FortNine

Prvog pratim najduze i nekako mi je relaksacija uz kafu već godinama.

Sam povremeno snimam i kačim ali je više za moje poznanike i ljude koje me prate iz neke druge sfere, domaće ne pratim jer mi do sada niko nije privukao paznju, ljubitelj sam samo materijala gde je  voznja i zvuka motora, što se vidi iz prve dvojice sa liste.
FortNine me je kupio samo zbog odlične produkcije i načina humora.
 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
pre 4 minuta, Zeksius je napisao:

Na primer Mudrolije ne vole R motore sto je i normalno za ljude tih godina i za takav nacin voznje, Shone opet voli R a ne preferira enduro, Dasic ni jedno ni drugo nego choper i cafe racer, opet niko od njih ne kaze da je ova drugi tip motora los niti bilo sta, zato tako nekako objektivno pogledam, pronadjem se u ponekom misljenju i savetu i donesem zakljucak sam za tebe i spram sebe. :D

Ovo negde da se pinuje, meni je trebalo dosta dugo da sam ukapiram :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Motorcycle Adventures Bugarina Pavlina Želeva https://www.youtube.com/c/motorcycleadventures

FortNine https://www.youtube.com/c/FortNine

RevZilla https://www.youtube.com/c/RevZilla

Delboy's Garage https://www.youtube.com/user/Moonfleet41

I naravno Voju i Platišu - Mudrolije o motorima https://www.youtube.com/c/VojislavSavic

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1023 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Od stranih:
- KOKKINAFEGARA (Yoanis),
- Itchy Boots (ranije, dok nije bila čista komercijala),
- FortNine,
- MotoJitsu i
- scootersales

Domaći:
- Darko Kovačević,
- Mudrolije,
- putovanje motorom

Najduže pratim blesavog Grka i uvek mi je zanimljiv.

Pored gore nabrojanih po nekad nabasam i na neki od onih koje su ostali nabrojali, ali ih ne pratim redovno pa ih se nisam ni setio...

Navedene barem prelistam s vremena na vreme

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока





  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Motocikl: XTZ 750

 

pre 31 minuta, Bokes je napisao:

Od stranih:
- KOKKINAFEGARIA (Ioannis & Georgia)

 

 

 

Grka pratim najduze, a tu je i legenda advrider-a Ed Bach A.K.A. flyingdutchman177. Covek ko Rakela, proso ceo svet, sjajni putopisi. Ni grk ni on nisu influenseri u pravom smislu kako to danas rade jutjub klinci, ali imaju izuzetne sadrzaje sto na forumima, sto na ostalim mrezama. Pozzz

 

Krićanin

 

2.png

 

 

Leteći holanđanin

 

1.png

Promenio član Marko81
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

FortNine ima vrhunske eksperimente kada ih ima.

Revzila je zanimljiva ali su jasno razgraničeni prodajni segmenti koji su mnogo manje zanimljivi od samog bloga.

Itchy boots odličan putopis ali nisam skoro pratio jer zna da bude malo preopširno/ predugačko...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd
10 hours ago, Nolanka said:

Drustvo, pratite li nekog moto influensera?

Koliko poverenja, generalno, imate u njihove preporuke i stavove po pitanju motora i opreme prikazanu u njihovim snimcima?

I, naravno, da li biste preporucili nekog domaceg?

 

Ja ponekad pogledam neki klip, međutim, imam neki osećaj da gro populacije koja to lajkuje i pomno prati bas mlada i da kvalitet sadržaja trpi zarad kvantiteta pregleda.

Što, hoćeš da napraviš kanal? :Mina:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pre 5 sati, Bokes je napisao:

Itchy Boots (ranije, dok nije bila čista komercijala)

Sem FortNine koji je legenda i suvi profesionalac, samo nju još redovno pratim, ali ono jedva cekam sledeci video :) Ne znam odakle to da je cista komercijala, sem sto joj je Revit sponzor za opremu i Arai za kacigu, sama finansira sve ostalo, pa i putovanja. Bas je usavrsila montazu, pa su noviji snimci bas dobri, posebno dronom.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1874 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kad nađem vremena, i kad se setim, pogledam nekoliko serijala Mudrolija.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1324 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Citam fortnine, dosta ga spominjete, kucam na yt, 1.4 mil pratioca, msm wow, na poslu sam nemam zvuk, reko... jbt jel musko ili zensko 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4258 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Pre 1 sat, MaxiS je napisao:

Citam fortnine, dosta ga spominjete, kucam na yt, 1.4 mil pratioca, msm wow, na poslu sam nemam zvuk, reko... jbt jel musko ili zensko 

Канађанин то ти све говори. Ни тамо ни вамо :lol3:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
Pre 1 sat, Djokic je napisao:

A ovi nasi sto ih pominjete, ima li neki da je na forumu? koji su nickovi?

 

@Filip31

Evo ti ga Kungfu Rider :). Zaprati ga, like, share i zvone :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1023 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic
Sem FortNine koji je legenda i suvi profesionalac, samo nju još redovno pratim, ali ono jedva cekam sledeci video Ne znam odakle to da je cista komercijala, sem sto joj je Revit sponzor za opremu i Arai za kacigu, sama finansira sve ostalo, pa i putovanja. Bas je usavrsila montazu, pa su noviji snimci bas dobri, posebno dronom.
Nemam pojma Aco, takav sam utisak stekao gledajući nekoliko skorašnjih klipova gde tumara po nedodjiji, bez nekih posebno zanimljivih detalja, ali zato napucana opremom, kamerama, navi... Pa je opisivala promenu motora za to putovanje, bla bla...

Poredeći sa putovanjima Himalajanom stekao sam utisak,da je više bila posvećena svemu ostalom više od same avanture...

Možda mi samo nije legla, šta znam.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Motocikl: Himalajac

MCrider, za tehniku voznje i bezbednost je car.

RevZila za sadrzaj, na nivou svaka cast.

Electrek ubode o elekrticnim dvotockasima cesto.

Dirty Garage Guy zato sto je covek mehanicar koji bez dlake o jeziku iznosi svoje iskustvo i misljenje.

The Doghouse - svidja mi se sto je covek no nonsence, radi prepravke motora koje prodaje.

Bikes And Beards su OK, zanimljivi, posebno ranije dok je imao prodavnicu polovnih motora.

YamNoob je seronja koga zanima samo broj pregleda. Ranije je bar bio zanimljiv sad samo gura komercijalu.

Fort9 ne znam sta da kazem, lik me iritira al je sadrzaj pola dobar pola njesra. 

Promenio član opsidiannight
pravopis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1582 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Od stranih odgledam po neki F9 (ume neki put da udavi, kao i svi drugi, ali ima i dobrog sadržaja) i 44 teeth (bili bi još bolji kada bi izbacili neke gej motive, dahtanje, pipanje medju muškarcima i sl. ali avaj, britanci su to, a najviše volim BBB-budget bike battle deo, koji me podseća na top gear moto sveta).

 

Od domaćih ne gledam ništa. Dašića sam pratio nekad, ali sam i to batalio, jednostavno, smatram da nemaju kvalitet, a verovatno sve ide iz oskudnih finansija.

Promenio član milomir22

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja