Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Ne silazi, 1739 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 5 sati, the_doctor je napisao:

Da li ovako nešto smatrate neodgovornim i bahatim?

 

 

Vrisne turbina u voznji pa do kuce,cesto sam vidjao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 710 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Pa ne bih rekao. Kada rikne turbina je obično plavičasti dim, a ovaj je crn kao otrov.

Ovo je neki problem sa smešom, crkla dizna, pumpa...

Inače ne bih rekao da je bahatost u pitanju, ali svakako nije za vožnju u ovom stanju.

Mada se ovaj dimljeni mučenik iz Glova ne bi složio verovatno.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 738 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

Ovo je direktan problem sa diznama.

Neka opasno naliva, i kao rezultat prebogate smeše je gomila crnog dima i čadji.

I da, do ovoga ne može doći "preko noći". Ima on dobrog staža do ovog stadijuma.

Wolf, tako je. Turbina, plav dim kao rezultat potrošnje ulja. A ni do tog problema se ne može na klik. 

 

U gradu sam jaaako dugo vidjao taksistu sa Renoom koji je purnjao plavo do jaja. Videlo se da se uopšte ne tangira i da tako vozi svakodnevno.

Meni to miriše na dobro dozu bolokurcije :ph34r:

Promenio član the_doctor
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1136 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Mrzim, organski ne podnosim, smrdljiva i neispravna vozila. Al' ipak je to samo lična kultura, vaspitanje, poštovanje drugih a ne neki zakonski prekršaj... Policija nema osnov da ga kazni na licu mesta mada i te kako ima osnov da ga pošalje na vanredni tehnički i potom isključi iz saobraćaja.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1339 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Problem je u svima nama. Jer ko uopste prijavljuje takve stvari. Retko ko. KAd neko bahato parkira. Retko ko.

Kad neko baci smece. Retko ko. Itd.

Da nas vise prijavljuje, bilo bi bolje stanje u svemu.

To samo znaci da smo svi mi odredjenim udelom zasluzni za stanje u drzavi i ovakvu vlast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1844 postova
  • Lokacija: Beograd

Koje kamere koristite za ovo snimanje u autu?

 

Imam neku Xiaomi odavno, ali mi treba još jedna. Zvanično ih više ne prodaju pa sam pomislio da se otvrim za Garmin dash cam 47 ili da uzmem nešto jeftinije. Ovi snimci su poprilično dobri

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 821 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Ja sam imao Garmin DashCam 55 i radila je SUPER dok nije crkla. Imao sam i Hard-wire kit da pravi snimke na parkingu ako treba (senzor pokreta ili G-sila) i to je radila besprekorno. Glasovne komande... Kupljena napolju, Garmin Srbija nije hteo da uvaži međunarodnu garanciju kad je crkla...

Posle, po preporuci kupio kineski Viofo A119 V3 koji ima Sony senzor. Snima odlično, mnogo bolje nego gornji Garmin, ali je i noviji model. Radi već skoro 3 godine. Isto kupio Hard-Wire kit ali parking mode nikada nije proradio kako treba pa ga ne koristim. Nema glasovne komande. Bitno je da radi kako treba.

 

Edit: Garmin ima "loš" sistem kačenja i dešava se da se kamera pomeri pa mora redovno da se namešta. Viofo nema problema sa tim, čvrsto je fiksirana i nema mrdanja. Garmin ima mnogo bolji software ali je hardware upitnog kvaliteta. U istom auto, na istom mestu, Garmin se redovno leti gasio zbog vrućine, ovaj Viofo nijednom.

Promenio član QmBGD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 821 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Jutros idem na posao, uzbrdo Francuskom ulicom, spazim dete sa leve strane čeka da neko stane pa da pređe ulicu. Ja prvi stanem u suprotnoj / daljoj traci i napokon stade neko i sa druge strane. Dete kreće i kad je došao do leve strane motora pored mene sa desne strane PROLETI auto, crni Superb. Odsekao sam se. Stao sam po sred saobraćajne trake ispred pešačkog. Da je dete bilo malko brže ne smem ni da pomislim šta bi bilo...

Stgnem govedo na crvenom svetlu kod Doma vojske:

- Video sam posle šta sam uradio

- Mogao si dete da zgaziš

- Znam, posle sam video

- Šta si mislio zašto ja stojim ispred pešačkog?

- Otkud ja znam zašto ti stojiš...

- Motorno vozilo na ulici zaustavljeno ispred pešačkog i ti ne znaš zašto stoji tu....

 

Nije mi dobro bilo još dugo nakon dolaska na posao. Ljudi, koji je to rezon da "ne znaš" zašto neko stoji ispred pešačkog... :maloljut:

 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650
On 16.11.2022. at 6:03, the_doctor je napisao:

U gradu sam jaaako dugo vidjao taksistu sa Renoom koji je purnjao plavo do jaja. Videlo se da se uopšte ne tangira i da tako vozi svakodnevno.

Meni to miriše na dobro dozu bolokurcije :ph34r:

Ja sam juče u vožnji zvao centralu Naxis taksija da se žalim na njihovo vozilo koje izbacuje crnu dimčinu.  Srebrni mercedes, ali tipa očigledno boli kara. Zna da ima problem ali ne udiše on, udiše onaj iza njega. Ceo levi deo auta mu je garav od tog dima.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1126 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 30 minuta, QmBGD je napisao:

Jutros idem na posao, uzbrdo Francuskom ulicom, spazim dete sa leve strane čeka da neko stane pa da pređe ulicu. Ja prvi stanem u suprotnoj / daljoj traci i napokon stade neko i sa druge strane. Dete kreće i kad je došao do leve strane motora pored mene sa desne strane PROLETI auto, crni Superb. Odsekao sam se. Stao sam po sred saobraćajne trake ispred pešačkog. Da je dete bilo malko brže ne smem ni da pomislim šta bi bilo...

Stgnem govedo na crvenom svetlu kod Doma vojske:

- Video sam posle šta sam uradio

- Mogao si dete da zgaziš

- Znam, posle sam video

- Šta si mislio zašto ja stojim ispred pešačkog?

- Otkud ja znam zašto ti stojiš...

- Motorno vozilo na ulici zaustavljeno ispred pešačkog i ti ne znaš zašto stoji tu....

 

Nije mi dobro bilo još dugo nakon dolaska na posao. Ljudi, koji je to rezon da "ne znaš" zašto neko stoji ispred pešačkog... :maloljut:

 

Redovno se to i kod nas dešava. Zato kad prelazim ulicu stanem ispred auta koji je stao zbog mene, da proverim neće li slučajno neka budala u susednoj traci da me pokosi... Stvarno ne znam šta je u glavama tih što proleću i ne razmišljaju zašto smo mi zaustavljeni ispred pešačkog... :zbunjen:

Isto se dešava i na raskrsnicama gde imaju uslovnu strelicu, boli ih uvo što je pešacima zeleno, samo ih lepo obiđu i gas. :tras2:

 

Ima naravno i bezobraznih pešaka - gleda me i čeka, taman proračuna da pređe da moram da ukočim, a realno je mogao da prođe već dok je blejao u mene...

Ali deca uglavnom čekaju da neko stane (retko mi se dešava da pretrčavaju), ja ih uvek pustim da pređu, a često odgledaju motor i mahnu mi uz osmeh i "hvala". :ljubav:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 484 postova
Pre 3 sati, Alexandra995 je napisao:

Ima naravno i bezobraznih pešaka - gleda me i čeka, taman proračuna da pređe da moram da ukočim, a realno je mogao da prođe već dok je blejao u mene...

Pa zato bleje i cekaju i nisu bezobrazni, jer ne znaju da li si ih videla ili nisi. Kad vide da si primetila i zaustavljas se krenu. Bahati su oni koji izlete pod pretpostavkom da su zakon bez uveravanja. Licno vise volim te koji zakorace tek kad su sigurni da su primeceni(i sam se tako ponasam kao pesak jer znam kako je biti vozac) nego padobrance. Najgori su oni koji sa slusalicama u usima sa trotoara samo "smotaju" na kolovoz i zapale dijagonalno bez okretanja glave. Malo malo pa me neko tog tipa presece.

Na kraju krajeva sama sebi si odgovorila recenicom iznad, razni ljudi voze a razni se i setaju. Neki preteruju u oprezu, kod nekih je pak i opravdano jer ne znaju da li si ti ta koja bi ih pokosila na svoje uslovno a njihovo regularno zeleno ili ipak propustila :D

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1126 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 4 minuta, MarkoMoto je napisao:

Pa zato bleje i cekaju i nisu bezobrazni, jer ne znaju da li si ih videla ili nisi. Kad vide da si primetila i zaustavljas se krenu. Bahati su oni koji izlete pod pretpostavkom da su zakon bez uveravanja. Licno vise volim te koji zakorace tek kad su sigurni da su primeceni(i sam se tako ponasam kao pesak jer znam kako je biti vozac) nego padobrance. Najgori su oni koji sa slusalicama u usima sa trotoara samo "smotaju" na kolovoz i zapale dijagonalno bez okretanja glave. Malo malo pa me neko tog tipa presece.

Na kraju krajeva sama sebi si odgovorila recenicom iznad, razni ljudi voze a razni se i setaju. Neki preteruju u oprezu, kod nekih je pak i opravdano jer ne znaju da li si ti ta koja bi ih pokosila na svoje uslovno a njihovo regularno zeleno ili ipak propustila :D

Slažem se sa tobom, kažem bezobrazni jer su mogli više puta da prođu za to vreme što su čekali, i onda krenu da prelaze tek kad priđem, kao da hoće da mi oprobaju kočnice. Naravno da ću da stanem, taman posla. Zna se gde može da se zavrne gas, a na bulevaru kod nas naravno da ne, gde ima pešački na 50m + el. trotineti/skuteri koji voze kao kamikaze i dostavljači Wolt i Glovo...

Pisala sam već, prošle zime mi je stariji čovek "izleteo" na pešačkom, kad kažem da je izleteo mislim na to da je normalno hodao trotoarom i onda je samo skrenuo na pešački, bez da se uveri da može bezbedno da pređe. Ja sam išla 20-30km/h, iznenadio me, blokirali su mi točkovi (mokar put + lišće), kad sam se zaustavila tik ispred prelaza, lik mi ladno tapše... :ups:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 L7
On 17.11.2022. at 9:43, QmBGD je napisao:

Jutros idem na posao, uzbrdo Francuskom ulicom, spazim dete sa leve strane čeka da neko stane pa da pređe ulicu. Ja prvi stanem u suprotnoj / daljoj traci i napokon stade neko i sa druge strane. Dete kreće i kad je došao do leve strane motora pored mene sa desne strane PROLETI auto, crni Superb. Odsekao sam se. Stao sam po sred saobraćajne trake ispred pešačkog. Da je dete bilo malko brže ne smem ni da pomislim šta bi bilo...

Stgnem govedo na crvenom svetlu kod Doma vojske:

- Video sam posle šta sam uradio

- Mogao si dete da zgaziš

- Znam, posle sam video

- Šta si mislio zašto ja stojim ispred pešačkog?

- Otkud ja znam zašto ti stojiš...

- Motorno vozilo na ulici zaustavljeno ispred pešačkog i ti ne znaš zašto stoji tu....

 

Nije mi dobro bilo još dugo nakon dolaska na posao. Ljudi, koji je to rezon da "ne znaš" zašto neko stoji ispred pešačkog... :maloljut:

 

Samo sto jace kazne, ovako nesto da se tereti kao pokusaj ubistva pa lepo 2 godine da gospodin razmisli, par njih da prodje tako od 2 do 5 godina za bahacenje pa da vidis kako bi se postovala pravila. Kad ubiju nekoga onda je kasno, zatvor prodje, od finansijske situacije se oporavis posle placanja kazne ali tog nekog vise nikada nece biti.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

Што би рекли боље да сам остао кући него  да делим асвалт града велеграда пуног лудака. Угао Дунавске и Француске код Универ трговине. Камион ђубретарац празни контејнер  у Француској иза њега два аута стоје а трећи јунак градски креће у обилажење кад гле чуда ја и он очи  у очи умало ме не удари у точак. Мирно станем неутрал и чекам да се врати у рикверц ил бар да се извини. Јок млати рукама ко Мајкл Џексон па крену по метра назад и онда му ваљда проради мозак луди  па крену да се јуначи псовке увреде  а ја изненадих самог себе миран ко да попих промазепам пре пола сата . Видим пацијент неки из Палмотићеве ил можда још не прегледан тамо  , померх се уз десну ивицу и почиње шоу. Па шта се правиш важан јеси ли ти полицајац можда ?  имам дете од 13 год у ауту па журим ,дете иначе на месту сувозача НЕВЕЗАНО, . Рекох му иза мене нема нико мого си да сачекаш да прођем него право на мене иако је у твојој траци застој лепо би било кад си погрешио да се извниш или бар да се не свђаш..... Ау на моју лепу конверзацију  он ко опарен ОЋЕШ да се бијеш рекох му не псуј пред твојим дететом није лепо и не желим да се бијем сад пред дететом и рушим ти ауторитет родитеља он се окуражи још више вређа и псује а РУКЕ МУ СЕ ТРЕСУ  на волану ко да је минус 20 . Све као  оће да отвори врата  али није сигуран у своје борилачке вештине још више полуде што на све његове увреде и псовке ја не реагујем .Изненадих себе мирноћом и присебношћу али ми по повратку кући враћајући филм иназад  после би криво што не сиђох с мотора да се мало опробамо и да се мало угрејем јел беше прохладно око 12 сати око 6,  7 степени . Мада док ово пишем мислим да сам добро поступио иако је крив и идиот пусти будалу склони се не вреди и не треба дозволити да ти неко усере дан и вожњу  . У Београду 26 11 20022 око 12 сати. 

Promenio član ddimic
  • Sviđa mi se 17
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: XT1200Z

Pre neku noć vraćam se iz Beograda. U Valjevu, kod carine, iseče me čovek (da nisam kočio i bežao desno udario bi me), stane u traci ispred mene i uključi sva četiri. Bez nekog posebnog razmišljanja dam žmigavac i obiđem ga. Kako je video da nemam nameru da stanem, ugasi blinkere i krene da me prati. Otprilike me je pratio jedan kilometar (uz konstantno "nabijanje" u zadnji branik). Šta sam pogrešno uradio - ne znam, ali je odustao. :D

Koji je bio motiv ovog događaja stvarno ne znam, ali izgleda da bahatost sama po sebi nije dovoljna već se koristi kao uvod u nešto (srećom se nisam upecao).

Čuvajte se ljudi, ima nas raznih.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 703 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981

U Sopotu sam, pre ovih kišnih dana, imao situaciju sa "zombijem."

Subota, jutro, 8 sati.

Dolazeći ulicom Milosava Vlajića (od benzinskih pumpi) usporavam jer se pali crveno na semaforu.

 

Snimim, sa moje leve strane, SUV automobil,Made in Korea, prednji kraj na trotoaru prema pošti, a rep mu je na pola ulice, koja vodi prema benzinskim pumpama (još pomislim ovaj hoće u poštu da uđe autom).:lud:

 

Stajem na semaforu (leva strana, leve trake, za levo, u Kneza Miloša, prema Kosmaju).

Vozila iz pravca Kneza Miloša stoje (imaju uslovnu iz centra desno, ali ne mogu da prođu od ovog  poprečenog).

 

Mator čovek, kako se kasnije ispostavilo, pod dejstvom lekova za demenciju, izlazi u rikverc, ispravlja se u mom pravcu i vozeći u suprotnoj traci, pored, ili bolje rečeno preko, mene skreće udesno.

I dalje je u suprotnoj traci a već me dodiruje.

Desnim vratima automobila se naslanja na moju levu nogu i bukvalno ide da me obori.

Već me malo naginje na desnu stranu.

Pešaci na semaforu počinju da viču i gestikuliraju, vozači, koji ne mogu da prođu od njega mu sviraju i pokazuju na mene.

Opšti cirkus u par sekundi.

 

Uspeo sam za toliko da okrenem korman udesno i pošto sam u neutralu, on me lagano gura udesno.

Dva puta laktom leve ruke, dao sam sebi prostora da se telom nagnem udesno, jako udaram po suvozačkom prozoru (mislio sam da će pući staklo).

 

Imao je sreće da staklo nije popustilo.

Pustio bi motor da padne, a njega bi izvukao kroz suvozački prozor (ili bi ga pri tome zahvatu udavio sigurnosnim pojasom, kojim je bio vezan).

 

Imao sam nameru da to uradim, ali jbg. ne mogu da uspravim motor (a još bi morao da se nagnem ulevo da spustim bočnu nogaru).

Nema šanse.

 

Konačno je zastao (još uvek je u suprotnoj traci, naslonjen na mene).

 

Pogled tog čoveka se ne može opisati (matori je totalno grogi).

Gleda kroz mene...

Nema reakcije na ono što radi...Nije me uopšte video, niti me vidi.

Čovek gleda kroz mene.

 

Još nastavlja da se polako kreće pravo, da bi došao ispred.

Ubacujem u prvu, idem nekih metar i po, sasecam ga, stajem ispred njega, jer od razdelnog ostrva ne može više pravo.

Uspeo je da uđe u traku udesno i stoji ukoso (ovi čekači mogu da se provuku).

 

Pali se semafor, krećem, kvačilo i kratko ukočim prednjom.

On se naslanja na moj rep i lagano me gurne.

Tu sam te čekao, mamicu ti matoru.>:(

 

Nije bilo štete, ali je došlo do kontakta.

Dovoljno da privuče pažnju lokalnog šerifa, koji kontroliše nepropisno zaustavljena vozila.

 

Matori keša, aktivni učesnik u saobraćaju je očigledno pod sedativima.

Plavi "dustabanlija" ga, kao, nešto kontroliše.

A mene "pušta" da nastavim svojim putem.

 

Kasnije sam saznao, od načelnika ovih lokalnih šerifa, u pitanju je rođa lokalnog fucknkcionera.

Kome je doktor, eto, zaboravio naglasiti da ne pomišlja sedati za volan, jerbo pije lekove za glavu.:stabre:

 

Imajte u vidu da se po ulicama i putevima kreće-vozi horda zombija.

APOTEKA-VIVA.RS

Predstavljamo Vam listu lekova koje ne bi trebali upotrebljavati prilikom upotrebe motornog vozila.

 

Promenio član feniks
  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Kontakt je već bio kad ti se na nogu naslonio.
Sve dok rođaci raznih lokalnih kabadahija se provlače tako... Nema ovde da procveta cveće. :(

Dobro si prošao bez povreda!

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 738 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

Vozio je mojom trakom, solidno brzo, ne koči, hvatam levo, reko' razneće me, prebacuje se u desnu....

 

 

 

 

 

Par min kasnije ovo mi je došlo kao opuštencija.... 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 596 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250
2 minutes ago, the_doctor said:

 

 

 

 

 

Nisam bas siguran ni da si ti ovde postupio ispravno sa ovim naglim kocenjem...?  Zamisli da si na motoru.....uh.....:/

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 370 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Dok je kalkulisao dal da prodje il da stane vec se previse priblizio semaforu i onda je vec morao naglo da koci, sto je bolje nego da je prosao na crveno. I na zuto je zabranjeno a kamoli na crveno

A ova skoda ti dolazi sa desne strane, sta tu nije jasno:lol2::P

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1776 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
On 30.11.2022. at 10:43, lestra je napisao:

Nisam bas siguran ni da si ti ovde postupio ispravno sa ovim naglim kocenjem...?  Zamisli da si na motoru.....uh.....:/

Tu je izložbeni sajam pešaka samoubica, i ja stajem pre crvenog, nema šta da se zameri kolegi. Lik mi.je jednom na moje "cisto" zeleno izašao ispred motora namerno, kad sam se vratio da "proćaskamo" bio je u  fazonu," pa šta ako me udariš"... :grr:

 

Svaki dan prolazim tuda i znam muku, tu niko ne vozi 50, pešaci žure na bus ili voz... Sve idealno za ubistvo

Promenio član ProMaster
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2067 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli
13 minutes ago, ProMaster said:

Tu je izložbeni sajam pešaka samoubica, i ja stajem pre crvenog, nema šta da se zameri kolegi. Lik mi.je jednom na moje "cisto" zeleno izašao ispred motora namerno, kad sam se vratio da "proćaskamo" bio je u  fazonu," pa šta ako me udariš"... :grr:

 

Svaki dan prolazim tuda i znam muku, tu niko ne vozi 50, pešaci žure na bus ili voz... Sve idealno za ubistvo

U pravu ste drugovi i za stajanje na semaforu ,i za raspravu sa bezobraznim pesacima.Samo pre vise godina ,tipu u automobilu izleti biciklista,da ga izbegne pau bankinu.stradala felna.Tip izadje i zavali samarcinu coveku na biciklu.Dobio je 10 meseci zatvora.

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Искрено сумњам да је истина. Нема места у затворима ни за озбиљнија дела. Силне криминалце који хоће да одслуже враћају са врата затвора. 

Не може у ИНСТИТУЦИЈУ тек тако да се уђе! :jee:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja