Sve Aktivnosti
- Prethodnih sat vremena
-
Vibracije mi je stvarao nosac telefona sa alija. Sam vizir je ok,mnogo manje duva,ja sam visok 182cm,javljaju se turbulencije preko 100 na sat ali nije do vizira,jos se nisam igrao sa podmetanjem sajbni,nikako da ugradim vreme.
-
Izduvne grane su takođe Arow, a ne vidim da viljuška nije originalna osim što nema zaštitne gume (harmonike). A što se kočionih creva tiče, pa valjda smo do sada svi prešli na pancirna teflonska.
-
Napravio sam sranje, pa pišem ovde da ne napravite i vi. Slučajno sam isprazio bočicu ulja zadnje kočnice kada sam menjao ulje i ušao je vazduh u sistem. Klasičnom metodom ozračivanja se dobije kočnica donekle, medjutim vazduh je ostao zaglavljen u ABS pumpi. Na tabli se lampica za ABS ne gasi ni u vožnji jer pretpostavljam da je ABS modul prepoznao pad pritiska ulja u kočnicama i zato ugasio ceo sistem. Sada je fora što ne mogu da ozračim sistem u potpunosti dok ne aktiviram pumpu ABS-a a pumpa se aktivira preko dijagnostike. Na starijim modelima yamaha je bila opcija da se prespoje dve žice napravi bypass i da se aktivira pumpa ABS-a medjutim na T7 2021 ne može to da se uradi ili nije bezbedno za elektroniku ako baš nemamo šemu, a ja je nemam. Tako da mi ništa drugo ne preostaje nego da vozim motor u Yamaha servis kako bi preko dijagnostike aktivirali pumpu...Koja glupost
-
Imam pitanje za vlasnike ili nekoga tko zna. Prijatelj na žalost pao sa motora. Polomio se, ali je ok. Prednji kraj motora za daljnju vožnju baš i nije. Motor pali u mjestu, radi ok, ali kada mu se da gas dođe do oko 6t okretaja i uđe u blokadu. Više od tih okretaja u mjestu neće. Mislili smo da je možda zbog pada ubacio u neki safe mod, pa ne da u veće okretaje. Ali, navodno su Kinezi namjerno tako blokirali da ga se u mjestu ne može navinuti preko tih oko 6t okretaja. Kao da se ne bi motor oštetio, razletio, pucanja iz auspuha na susretima, itd. Da li zna netko nešto o tome? Da je u voznom stanju lako bi provjerili, a ovako nemamo pojma šta se dešava.
-
Ubaci unutra vatu - držaće alkohol u slučaju prevrtanja/obaranja, a ne utiče na funkcionalnost. Takodje, trebalo bi da imaš nešto kao metalno lonče kojim ćeš da preklopiš/ugasiš plamen, da ne moraš da čekaš da izgori.
-
Alternator...vrlo moguće. Videćemo...
-
@Gliga da se nisi nedavno ozenio/dobio sitnu decu? [emoji1787] Sent from my SM-A556B using Tapatalk
-
Pogledaću ovih dana fileove i koliko je ASA materijala ostalo pa ću pustiti. Nego nemam nikakav feedback kako su se pokazali oni shaderi za instrument tablu, jel neko to ugradio uopšte? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Aktivne gace ili ves kako ga ko zove je po meni katastrofa, ojed izmedju nogu ko jedan kroz jedan. J##a se upare, nema normalnog protoka vazduha. Cak sam i trcao nekada maratone u pamucnim jer mi te vestacke gace stvaraju problem. E sad druga je stvar sto neko kupi M a nosi XL
-
Na 9300km. U vožnji trepere svetla i displej, izgubi snagu i ugasi se. Ne vergla. https://www.youtube.com/shorts/jzJQ5WiO4b4
-
@severian Zapravo i nije da nema veze. Šav po sred đoke -> neudobna vožnja -> vrpoljenje -> distrakcija od puta -> udes -> crna hronika Šta jedan šav na nezgodnom mestu može da izazove
-
jeste da upisujes vin broj ali ti aplikacija trazi i serijski broj t-boxa koji je upisan na poledjini uredjaja tako da nije to tako bas prosto pristupiti info tvog motora jer bez tog serijskog broja app ne daje nikakav info u app kada je otvoris
- Today
-
Jel ovo Sale VTI, da ne kazem hondas sa vama?
-
Kao gluvi telefoni
-
Ljudi su čudo, realno sjajna bića. Od crne hronike do šava po sred djoke, u par poruka!
-
Uh, kupaće nisu namenjene za to. Predebele su i materijal ne dozvoljava da ti telo diše. Nosim ih samo za more/bazen, a i na putu do tamo nije mi prijatno da ih nosim ispod šortsa
-
Ja imam neke al me smorio onaj šav po sredini s prednje strane, pa sam kupio obične old skul kupaće gaće u "Speedo" fazonu jer one nemaju taj šav po sred đoke, za sad rade poso, videću kad krenem u neku ozbiljniju vožnju
-
Luka84 je počeo da prati Detailing motocikala
-
Motor će za sada biti oglašen samo ovde. Na prodaju R 1150 GS u odličnom stanju kako estetski tako i mehanički. Na satu 123000 km, Michelin Road 6 nove, servis je bio odradjen u CH, ali kao i svaki motor koji stigne kod mene to ponavljam i kući, Castrol 20W50, u menjaču Castrol MTX 75W140, Wunderlich custom sedište, rol bar, veliki vizir, BMW tank torba, ZEGA Touratech alu bočni koferi, ABS radi odlično, motor radi veoma mirno i tiho. Registrovan je celu godinu. Cena 4000e 0628903564 Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока
-
- 6
-
-
Zlatko LA je počeo da prati BMW R 1150 GS 2000.
-
Aktivne gace moraju biti. Svako ko vozi u pamucnim gacama,nije svestan kakvo je olaksanje sa aktivnim. Nema zuljanja guzice ,nisu mokre od znoja,nece zguzvani deo i šavovi praviti oziljke po bulji. U Dehatlonu su jeftine,probajte,vrede sve pare.
-
Da li ti se ove vibracije još uvijek čuju i jesi li šta radio po tom pitanju? Ja bio u servisu. Kažu to je u granicama dozvoljenog to mora tako. Nešto mi to bzv ali ajde..
-
Original Honda je... 6-7e ako se dobro sećam.. Ovaj vaš, klingerit i napraviš sam.
-
Ja sam pre dva meseca platio 1900 samo dihtung. Gledacu da koristim isti sve dok ne krene da balavi…
-
I ti to dobro znaš Bobo.
-
Aktuelne Teme
-
