bajker71 17191 Napisano pre 1 sat Drug član, 1979 postova Lokacija: Beograd Motocikl: Suzuki Bandit 600 Prijavi odgovor kao problematičan pre 22 minuta, nuk je napisao: I logično je, meni je potrošnja na 580ccm 4.5 u gradu, 4 na magistrali i 6 na autoputu. Znači prosek 3.8 Nešto se ne gađa ta matematika... Citat Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...
nuk 841 Napisano pre 47 minuta Zainteresovan, 781 postova Lokacija: NS Motocikl: Voge SR3, Aprilia Scarabeo 125, Voge DS625X Prijavi odgovor kao problematičan Tako se kaže, pusti matematiku 2 Citat Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...