Jump to content

Moto Zajednica

NEW Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Motocikl: KLE 500 C 2026

Ovo malo sto sam vozio po auto putu, bas do Bataje i nazad, 140-150 moze da se tera bez da razmisljas ili da se muci. Naravno, moras da imas duzi vizir inace ubi vetar. 140 postize na 7000 obrtaja a 150 na 8000, Tek sto je usao u gornju trecinu raspona agregata, redlajn je na 11000.
Big Rock Moto je napravio zanimljiv vidoje gde poredi 6 mid adv masina.

 

Ovo je neki sazetak:
image.thumb.png.66342fb556c825c7f94a969f6c622a81.png
image.thumb.png.ddd29862e551fdf87f7f845e302f09c0.png

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Koh Phangan
  • Motocikl: '23. HONDA CB500X RR2 (prethodno '98. XL600V)
22 hours ago, aca-pn said:

Ovaj NX nekako i dogura do 140, posle se baš muči. MT450 ima manju max brzinu ali brže dodje do nje, ne nabija ovako polako. Kod ovog tipa motora to je i nebitno, ko traži snagu i brzinu kupuje jače motore.

Pa da, do 140kmh prihvatljivo ide, i do te brzine je ok prestizanje. preko je vec dosta slabije tih poslednjih 20-30kmh. 


A ubrzanje do 140kmh je oko 12s, nije toliko lose (60-120kmh 5s). To je poput kola od 200-250ks. Naravno posle je gotovo.
 

 

21 hours ago, nvic said:

Ja sam procitao da na TET-u vozi 130, verovatno ovih 160 po nekoj veznoj deonici izmedju. 

Pa severni TET po Vojvodini ima brze deonice, pravce po prasini 120kmh+, ne znam sta je tu cudno. 

Promenio član Blackened

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: XL750 / Tomos Tori / GL500 / VFR750 / NT1100

Jbg Neso kad neko cita sta pises ispada da si polucovek polu telemetrija a ne vole svi da se opterecuju brojevima 😇

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Koh Phangan
  • Motocikl: '23. HONDA CB500X RR2 (prethodno '98. XL600V)

To ok, odem malo u detalje :), zanimljivo mi kada volim sve to.

Kontam razlicita su iskustva ljudi ovde, pa dolazi do nerazumevanja - uzivo je najbolje kada ljudi voze zajedno, pa razmenjuje tehnike/iskustva. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6759 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: 450MT

Nije, nego su tebi bitne te max brzine i ubrzanja, a većini ljudi koja vozi klasu do500cc nije. Zašto ne kupiš jednostavno jači motor ako već uzivaš u tome ?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Koh Phangan
  • Motocikl: '23. HONDA CB500X RR2 (prethodno '98. XL600V)

Nije previse bitno. Nego ljudi pisu kao da ne moze preko 120kmh da se vozi, a u realnosti ovi motori mogu biti poprilicno brzi i zabavni, pogotovo naspram tezih motora.
 

Ova klasa je taman tu do 160kmh, Zavisno od modela. Sto je meni ok. 

 

Vozim nekada jace motore i na putovanjima sam cesto u drustvu prijatelja sto voze mnogo jace motore, znam koliko koji motor moze. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Banat, Vojvodina
  • Motocikl: '25 CFMOTO 450 MT

Treba se samo malo obuzdati sa tim brojkama na forumima, meni samo zao klinaca koji ce da nasednu na ove prepiske 🤷‍♂️

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5336 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Obezbeđene još nešto primeraka KLE500SE dostupnih za kupovinu. Ako je neko želeo da pazari SE verzije, a nije je bilo više, ima još par komada, a i testni primerak je dostupan za probu.

 

BJBIKERS.COM

Kawasaki KLE500SE privukao je dosta pažnje, a zbog velikog interesovanja prva količina brzo je rasprodata, srećom, Autopromet je uspeo da obezbedi dodatne primerke.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Motocikl: KLE 500 C 2026

OK, imamo podatke. Za EU su zakljucali masinu na 47 konja, A2 seks. Sto tehnicki limitira broj obrtaja na oko 9300 a maksimalnu brzinu na oko 165. Otkljucane verzije, Azija i Amerika imaju svih 51 ponija, te maksimalnu brzinu od oko 185.

E sad masina do limita radi, tj ubrzava i vuce sa svih 51 konja i koliko god Njutn-metara ima. Al cim dodje do granice broja obrtaja tu sece. Bar sam ja stekao takav utisak u voznji. 
Ima pare da namlate ovi sto otkljucavanu ECU mapiranja. 

Promenio član opsidiannight

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Koh Phangan
  • Motocikl: '23. HONDA CB500X RR2 (prethodno '98. XL600V)

Onda otkljucanje moze biti samo ubacivanje Usa/Azijske mape ako nista harverski nije dirano.

 

Pitanje da li ima i tih 47hp EU. NX500 pise 47hp ali zapravo ima jos par ks manje od 7000-9000 obrtaja. To su uradili sa limitom na gasu na 71% otvaranja leptira. Sto je malo primetno ali taman oduzme 3-4ks iznad 7000obrtaja. a USA/Azija ima punih 48hp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: 450CL-C, 450MT, 525DSX

E sad jedan tuš, ti konji se mere na radilici, a ne na točku. Na točku ima manje, kao i svaki motor 🙂

Ako izmemo u obzir da sam lanac smanjuje snagu za 10%, možda i više... Dolazimo do računice. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Motocikl: KLE 500 C 2026

Pa da, samo kopirati US mapu. Al brate i to nece biti manje od, lupam 150-200 EUR. Ne znam, pre bih te pare potrosio na neki put. Moze da se odvoza Jadranska za malo vise para. :D

 

Po ovome sto citam lanac smanjuj do 10% samo pri velikom broju obrtaja. Inace po Groku trebalo bi da je ovako, mada i to me trt mrt:
image.png.41a3a6abcf3845189149c06795392df9.png

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Motocikl: KLE 500 C 2026

173 Km/C, mogao sam i brze al nije bas bio prazan auto put. Dosta od mene dok ne stavim nove gume. Ne bih bas da se previse zezam sa fabrickim 60/40 gumama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 7818 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Kwikasfuki 600
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki KLE, 2026. godište, Enduro / Cross, 451 cm3, vozilo prešlo 365 km, Šid. Cena 6.400 €, Motori - Polovni Automobili



Nema se vremena... Znaci odlucis da  kupis nov motor jer planiras da ga vozis a onda posle mesec dana skontas da nemas vremena. Da.

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: 450CL-C, 450MT, 525DSX

Ali ovaj njegov je unikat, ima jedan cilindar. Nema ni vremena, nema ni jedan cilindar. Sigurno zato se prodaje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja