Jump to content

Moto Zajednica

TEMU Srbija - aliexpres za Srbiju

Recommended Posts

  • Integrisan, 8645 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Aliexpress se izbezobrazio sa reklamacijama. Naručim dve prskalice za šoferku, 600 dinara. Montiram i probam. Jedna ne radi. Crevo dobro, sve super. Demontiram je, dunem, zapušena. Probam iglom, ma jok. Izgleda je defektno izlivena, šta god.  Otvorim reklamaciju, odbiju. Traže dokaz. Snimim video. Uzeo sam špric, šiknuo u prskalicu i vidi se da voda ne izlazi iz mlaznice. Odbili reklamaciju. Nije mi za 600 dinara koliko zbog osećaja da sam prevaren. Mada kad pogledaš, tu sam dao 600 dinara, pa sam poručio dve nove za 800 dinara kod nas i poštarina 400, eto 1800 dinara za dve glupe prskalice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci
On 19. 6. 2026. at 8:57, Pedja Ča je napisao:

Jel dobijao skoro neko kameru? Klikce li se jos? Ne znam dal to bese u ovoj temi😁 Mene nije 'telo....cak zakasnim da se javim i kad neko od kolega prodaje povoljno izkliktanu kameru 🤣

Ja sam dobio pre neki dan..

IMG-20260619-WA0004.jpg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 3336 postova
  • Lokacija: Beograd, Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125, Scarabeo 400i, Kawa ER5, trenutno Honda CBF 600 SA

Čestitam !!!

Ipak nije prevara !

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja