Jump to content

Moto Zajednica

QJ Motors SVT 650 X

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4405 postova

Ima par razloga, al koliko sam cuo ti si odgovoran za test motor tj. nije kasko osiguran sto me je odbilo. 

 

Ja imam staza na motoru al kako kazu djavo ne spava. Ne bitno mojom ili tudjom krivicom ostetim motor, ja placam? Neka hvala. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 12 minuta, TAZZ je napisao:

Ma nemoj da one puste Mili...

Sent from VOGE DS900X using ChinaTech
 

Pa znaš me :) sve ok...biće to dobro. Nego....subota???? Grindamo kilometražu? Valja spremiti motore za Maj!!! :) A i moožda uleti drugar sa novim Fortress-om 350cc...i on mora malo da nabaci km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 5 minuta, Motorcyclist je napisao:

Ima par razloga, al koliko sam cuo ti si odgovoran za test motor tj. nije kasko osiguran sto me je odbilo. 

 

Ja imam staza na motoru al kako kazu djavo ne spava. Ne bitno mojom ili tudjom krivicom ostetim motor, ja placam? Neka hvala. 

 

Pošteno...cenim. Ali nije kao da uzimaš motor sa 200ks pa da je frka. U tom kraju saobraćaj je ok regulisan... imaš dve opcije. Prva iz salona direktno na autoput pa na Košutnjak ili vožnja po Bežanijskoj kosi gde su ulice pregledne i široke...da kažem sve je na ćoške. 

 

Ne bih toliko brinuo oko testa...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4405 postova
5 minutes ago, mick said:

Pošteno...cenim. Ali nije kao da uzimaš motor sa 200ks pa da je frka. U tom kraju saobraćaj je ok regulisan... imaš dve opcije. Prva iz salona direktno na autoput pa na Košutnjak ili vožnja po Bežanijskoj kosi gde su ulice pregledne i široke...da kažem sve je na ćoške. 

 

Ne bih toliko brinuo oko testa...

Ja sam blize NS, ne Beogradu.

Bez obzira, mislio sam da je osigurano tipa auto skola ali nije. Opet posteno od njih sto daju na test ali nisam potencijalni kupac tako da cu preskociti test voznju. 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 840 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Gledam sam na sajmu model za ~8500e, recimo da je SVT 850 ili tako nešto, baš obećava motor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 11 minuta, Forsberg je napisao:

Gledam sam na sajmu model za ~8500e, recimo da je SVT 850 ili tako nešto, baš obećava motor!

Misliš na SRT800SX?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 840 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
18 minutes ago, mick said:

Misliš na SRT800SX?

Tako je. Nisam se baš spremao za ove, manje viđene, proizvođače, pa mi je teško da zapamtim nazive modela. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Fino urađen motor…ima snage ali je i težak. 
meni je maallo owerkill za grad ali se jako lepo vozi. Mislim da će biti pun pogodak za duže rute.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
10 hours ago, aca-pn said:

Pa što bi uopšte probao ako nisi potencijalni kupac ?

A što da ne? Ta test vozila i služe da se probaju, da se promoviše model, da se priča o njima. Valjda je i distributerima cilj da ga što više ljudi vidi i proba? Svakako neko možda i postane potencijalni kupac posle vožnje.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4405 postova
10 hours ago, aca-pn said:

Pa što bi uopšte probao ako nisi potencijalni kupac ?

A sto ne? Eto da vidim kakav je motor u odnosu na one sto sam vozio. Jednostavno interesuje me.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio ZIP, XL600V
12 hours ago, aca-pn said:

Pa što bi uopšte probao ako nisi potencijalni kupac ?

Ako ti je to logika, ja ne znam kako bih se oženio (ili ona udala) :D 

  • Hvala 1
  • Haha 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 663 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200
pre 10 minuta, Alekre je napisao:

Oženio bi neku razvedenu od proverenog forumaša 🤣

По могућству са мало километара и да није пуно разгажена и разлокана..😂

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83
pre 3 minuta, Немања je napisao:

По могућству са мало километара и да није пуно разгажена и разлокана..😂

Malo presla, ide dalje jer vlasnik nema vremena da je vozi... Ili sto bi rekli vec pet godina stoji u garazi.

  • Haha 4
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Hvala dragom Bogu pa vam žene/đevojke ne zadiru u intimu foruma! :lol3:Jer u suprotnom bi bilo...:rat3::moto2:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
On 3/24/2024 at 9:28 PM, Motorcyclist said:

Ima par razloga, al koliko sam cuo ti si odgovoran za test motor tj. nije kasko osiguran sto me je odbilo. 

 

Ja imam staza na motoru al kako kazu djavo ne spava. Ne bitno mojom ili tudjom krivicom ostetim motor, ja placam? Neka hvala. 

 

Ovo je isto kada sam išao na probnu vožnju TRK 502. Toliko sam bio u nekom strahu da ću nešto da sjebem ili da se skršim kao da sam prvi put u životu seo na motor. Bukvalno sam otaljao probnu vožnu, posle kad su me drugovi pitali kako je bilo ja reko nemam pojma :) A papira sam potpisao kao da podižem kredit za penthaus u BGH2O

Promenio član baron
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

У НС на Новосадском путу ми нису тражили било какав потпис. Власник салона ме је питао како се зовем и да му покажем возачку, да имам А категорију. То је било све. Рече да је прошле године морао платити казну због пробне вожње неког лика. 

Promenio član cika miloje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: QJ Motor SVT650x

Da se malo vratimo na temu, jel neko ko je vec preuzeo motor isao na neku duzu voznju? Meni stize motor 15og Aprila i nakon razrade kotora, odnosno prvih 1k km, planiram da idem na duzi put do Slovenije, Austrije. Pa me zanima da li je vec neko isao na neki duzi put.

 

SporCki pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 37 minuta, pirkee je napisao:

Da se malo vratimo na temu, jel neko ko je vec preuzeo motor isao na neku duzu voznju? Meni stize motor 15og Aprila i nakon razrade kotora, odnosno prvih 1k km, planiram da idem na duzi put do Slovenije, Austrije. Pa me zanima da li je vec neko isao na neki duzi put.

 

SporCki pozdrav :)

Ja sam nešto sitnije išao tipa do Golupca...sa fabričkim setovanjem motor je više sport turer. Bukvalno se ogibljenje lepi za asfalt...tako da ti neće biti problema po tim putevima. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: QJ SVT 650X

Ja sam isto uradio par dnevnih tura. Lepo ide kroz krivine, a na autpoutu je veoma stabilan. U par navrata me je uhvatila i kisa, medjutim gume su drzale bez problema (doduse nisam ni je nesto jako vozio tad). Imam neku duzu turu u planu uskoro, mada ne sumnjam da ce se dobro pokazati.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
On 28. 3. 2024. at 13:00, baron je napisao:

Ovo je isto kada sam išao na probnu vožnju TRK 502. Toliko sam bio u nekom strahu da ću nešto da sjebem ili da se skršim kao da sam prvi put u životu seo na motor. Bukvalno sam otaljao probnu vožnu, posle kad su me drugovi pitali kako je bilo ja reko nemam pojma :) A papira sam potpisao kao da podižem kredit za penthaus u BGH2O

U septembru ili oktobru 2021. brat se zagrejao za gs 1250, odemo do BMW-a na Adi, hteo on da proba, lik nam istera neki onaj zlatno crni, 40 Years aniversary, tako nešto, izvozao brat klaj klaj, sve ok, vratio se, ja nit' para nit' želje da probam, a silom prilika sam terao i lc1200 i vazdušnog. Na insistiranje čoveka-prodavca, kulturan, proćelav tip, video sam ga na sajmu ove godine, ima tu negde oko 40 godina, rešim da probam, u dynamic modu, posle te probe i prvog semafora, gde sam skrenuo levo ka Žarkovu, gs je već išao na zadnjem. Malo je reći da sam posle te probe od 20ak km promenio mišljenje o ovom bmw-u.

 

Treba probati svakako.

 

Kinez (QJ) ne izgleda loše uopšte, gledao sam ga na sajmu, lep paket za normalne pare.

 

Što se tiče benelija TRK 500 ili 502 kako god, mislim da su ga puni oglasi jer nije ozbiljan motor. Premalo snage i kubika, prekratak prenos, na autoputu nedovoljno za neku putnu brzinu, za dvoje natovaren isto preslab. Solidno se pokazao u smislu pouzdanosti, ali džabe kad nije dovoljno jak, brz, ne mislim na ubrzanje, već na neku putnu brzinu, a putni je motor. Kada sam to ovde izjavio one godine kada je motor izašao, mnogi su me napljuvali, a sada su mnogi od tih promenili za jače, pitam se što...

 

Ovaj 650 je već ozbiljnija priča i on može da posluži umerenim vozačima i na duže staze. 

 

U priči Kina vs Japan, ja sam i dalje na strani Japana, malo iz predrasuda jer Kinu pamtim iz doba sprinta i keeway-a koji su novi koštali po 1200 evra i bili krš živi. Ovo je sad već ozbiljnije mnogo, sa jačom cenom i svim, ali predrasude su čudo. Poverenje se čas izgubi, a godinama se gradi. Ja ću sačekati da drugi budu ti koji testiraju, do tada teram polovno made in Japan.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja