Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
Pre 6 sati, punisa 16 je napisao:

Kad eto ti je ona i vice "mogu da se parkiram kako ja zelim" . Ja reko " upravu si,samo na sebe misli" i rastadosmo se. 

Samo bih joj rekao "mogu i ja da ti razlupim šamarčinu preko pi**ice i šta ćemo sad?"  i čekao reakciju. Ćaletu svom nek se kurči kod kuće tako kad ju je tako fino vaspitao.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2375 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Ja sam jednom kao pešak protestovao nekom besnom autu, pre jedno 20tak godina, što ne propušta pešake.Mahnuo rukom i rekao majmunčina, i nisam glasno nego valjda skapirali. 

Onaj auto se vrati, i to posle, ja odmako već 200 m dalje, na trotoar ispred mene uleće auto, izadje njih nekoliko , ja se provedem ko na onom ruskom takmičenju u šamaranju, samo jednostrano. 

Posle sam gledao na Zvezdari deda prelazi ulicu, neki  auto koči kad je skretao desno,morao da se zaustavi. Odjednom,otvaraju se vrata od auta, dva ogromna lika, ugazili ga za 9  sekundi, išutirali ga za pozdrav i otišli. U sred bela dana na sred zebre. 

Promenio član Bojan82
  • Sviđa mi se 4
  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Leto, pre par godina. Stojimo na semaforu na kraju Brankovog mosta. Vrućina, otvoreni prozori. Stoji tu saobraćajac. Celu kolonu obidje neki dzip i stade pola na ostrvo pola na kolovoz. Saobraćajac mu prilazi, a ovaj iz kola spušta staklo i kaže mu: "Mrš u pm". I dade gas i ode kroz crveno. Onaj mučenik ostade ko bukva, spustio glavu, dok ga nama, ostalim vozačima i pešacima bi žao. I nas nam bi žao, kad država spušta glavu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1658 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

A evo priče od mog dobrog druga, on je inače trenirao ceo život i jak je kao zemlja, a ima narav bubice.

 

Jednog dana prelazili ulicu on i trudna mu žena i krenuli na zeleno, koje, kad su bili negde na pola ulice predje u crveno. Taksista zaleti auto, skreće desno, hvata žuto ili već crveno i pravo na njih. Jedva izbegli budalu. I kaže moj drug, ne bih ga dirao, nego otvorio prozor, video crveno za pešake i hebe nam sve redom. Drugar fino pokušava da mu objasni šta se desilo, on kaže izlete sa bejzbol palicom i hoće da ga bije.

 

Ovaj (moj drug) mu se okrene i namlati ga kao konjinu, mislim da mu još plaća neku odštetu. Par stotina hiljada dinara ga sud rebnuo, čovek branio sebe i ženu od nepismenog goveda.

 

 

Promenio član milomir22
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7136 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Dakle ima dve opcije:

 

-Budeš prebijen od budale / budala

-Prebiješ budalu i onda se isti predstavi kao žrtva i daš mu par hiljada evra

 

Treće nema, osim da se jediš i nastaviš svojim putem. A to je sve do države, jer je svaka zemlja lepa dok ti ne zatreba instrument da te zaštiti kao uzornog građanina. 

  • Sviđa mi se 2
  • Zbunjen 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 577 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Danas mi bracu skinuo taxi sa mopeda. Dobio je poziv i resio ispred Gradske bolnice da odradi polukruzno preko pune. Sva sreca nije strasno, nema nekih povreda, ostecenja malo ali...

Kad sam stigao, pricam sa starijim gdinom taxistom, najezih se kad je izgovorio: "OK, kriv sam nema price ali ja njega uopste nisam video"...

 

Oooo bre oca mu pa di gledas...

 

IMG_20220629_122205.thumb.jpg.5f34c15ee92f4aa458c3c2610522aebe.jpgIMG_20220629_122119.thumb.jpg.13473f73e05fa6d66ba282633e78e748.jpgIMG_20220629_102852.thumb.jpg.db86ae212fd40dd7f713435ca8929686.jpgIMG_20220629_102124.thumb.jpg.c7c5fc5c0be8942c5e8622f9a9c03856.jpgIMG_20220629_102112.thumb.jpg.55e04b9cea461420fac543edc260b783.jpgIMG_20220629_122213.thumb.jpg.eff842f8ae6c749d54dac124ade7aa68.jpg

 

Vruce je, svi jure, zure... sparina i koncentracija 0... Pamet u glavu narode i 6-toro ociju...

 

Zivi bili!

 

P.S. Posle pregleda u Hitnoj dodjosmo kuci, reko daj da zalijemo te ogrebotine... drao se kao magarac, ko da ga koljem... kaze "jbte, pa jel moguce da toliko pece..."  

 

  • Tužan 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1658 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050
1 hour ago, Alekre said:

Dakle ima dve opcije:

 

-Budeš prebijen od budale / budala

-Prebiješ budalu i onda se isti predstavi kao žrtva i daš mu par hiljada evra

 

Treće nema, osim da se jediš i nastaviš svojim putem. A to je sve do države, jer je svaka zemlja lepa dok ti ne zatreba instrument da te zaštiti kao uzornog građanina. 

Otprilike je ovakav ishod u 90% saobraćajnih tuča.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9246 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Pre 1 sat, Alekre je napisao:

osim da se jediš i nastaviš svojim putem

Jedino je ovo ispravno, progutas ego, lupis samar djavolcicu na levom ramenu (da, onom koji ti sapuce i navodi na agresiju :D )...

 

Ovo ti kuca neko ko je radio sta je hteo, sve greske iz kljige napravio i ukapirao da tako ne moze. 

Nosio sam kofcege drugara koji su od droge ili batina umirali, ucestvovao u udesu (ispao kroz soferku, suvozac) gde je bilo mrtvih (kod OS "Radoje Domanovic" 1999godine), vozio motor od 1000ccm dosta pre punoletstva i dozvole, ucestvovao u tucama gde je, na zalost bilo nastradalih... 

Uglavnom, mladost protracena u ili batinanju ili skrivanju... Da sazmem. 

Vec u dvadesetoj sam naucio da je civilizovano pruziti ruku a ne pesnicu. I danas se toga pridrzavam, cesto ljudi moju ljubaznost ne shvataju kako treba, i da ja u tom trenutku uslugu cinim.

 

DakleM, agresija da se potisne i ispusti na neki kreativan nacin, jedan normalan je dovoljan da spreci eskalaciju, ti budi taj! 

(Ne obracam se tebi direktno Alekre, vec onome ko cita i kapira)

  • Sviđa mi se 8
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 903 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
Pre 4 sati, blackmore je napisao:

Samo bih joj rekao "mogu i ja da ti razlupim šamarčinu preko pi**ice i šta ćemo sad?"  i čekao reakciju. Ćaletu svom nek se kurči kod kuće tako kad ju je tako fino vaspitao.

Nemam ja taj nivo komunikacije sa "ljudima" ,a tek ga nemam sa zenama. Nije da te kritijujem nego kazem da ne mogu da se ravnam sa tim sojem,bolje reci nesojem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1544 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 hours ago, Alekre said:

Dakle ima dve opcije:

 

-Budeš prebijen od budale / budala

-Prebiješ budalu i onda se isti predstavi kao žrtva i daš mu par hiljada evra

 

Treće nema, osim da se jediš i nastaviš svojim putem. A to je sve do države, jer je svaka zemlja lepa dok ti ne zatreba instrument da te zaštiti kao uzornog građanina. 

Ima treće :D mene da bi naterao da se bijem, treba ne znam šta da ss desi, jer previše cenim svoj život, svoje lice i ono što sam stekao. Mislim da sam @TAZZu slao snimak, kako sam uspeo da se suzdrzim da ne izlemam napaljenog klinca od 19ipo godina ispred svoje zgrade. Znači baaaš dug fitilj imam.

 

Aaali kad neko zasluži batine, to se radi naknando, sa kamatom, sa ledja, nogom, motkom... jednostavno je, ako je neko baš velika stoka, ne daješ mu šansu da zna ko je i da zna zbog čega je i odakle ga je prebio. Nek se pita posle, kome je sve zlo činio.

 

Samo treba imati meru, iz iskustva pričam :D

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
On 28.6.2022. at 12:06, blackmore je napisao:

Mene zanima o čemu razmišljaju debilčine u prosečnim i pomalo nadprosečnim automobilima u saobraćaju? Jel stvarno misle da će da budu brži od semafora do semafora od bilo kog motora? 

Sinoć neki retard, 50+ godina (po fizionomiji lica mu se vidi IQ) vozi neku ribicu od 30ak leta max i staje na semafor ispred mene (Jurija Gagarina kod bloka 70, pravac ka Delta City-ju). Uredno ga obilazim, stajem prvi na semafor, eto ti ga kompleksaš, gas i tik uz moj zadnji točak. Ja se okrećem, gledam ga, dižem ruku u fazonu "škk?", čikica se smeje. Ja rekoh okej, smešno ti, važi frajeru. Pali se zeleno, krećem lagano (mrzelo me da ga ispucavam od semafora do semafora, pretoplo je bilo čak i za te večernje sate, seo da se malo iskuliram posle radnog dana), eto ti ga bilmez - pun gas, zaobilazi me, uleće mi u traku i tako ga gazi do sledećeg semafora. Staje na semafor kod A bloka, ja prolazim, opet ga obilazim, lik me gleda besno nešto, namršteno, kreće da turira auto (inače neka random Škoda Oktavija, nebuloza), ja ga ne zarezujem 2%. Opet ista priča, samo ovog puta kretenčina me pretiče i uleće u moju traku na metar od prednjeg točka. Tu mi je pukao film. Pustim retarda da se opet zaleti, staje kod Delta Cityja, ja ponovo pored njega, ali ovog puta ništa kultura - kucam mu na prozor, podigao vizir, urlam na kretena da izađe da mi objasni koja je potreba da me seče pre svakog semafora - "frajerčina" drži volan sa obe ruke, ne sme da pogleda kroz prozor. Milisekunda je falila da mu odvalim pesnicom retrovizor, ne znam kako sam se iskontrolisao, valjda sam shvatio da nije vredno potencijalnog problema sa zakonom, šta znam. Da je krenuo da se svađa ili provocira, ili ne daj bože, da je izašao iz auta tačno bih ga upoznao sa Svetim Petrom, hvala bogu još sam mlad, a bogami i krupan, pa mogu solidno da upropastim neku takvu imbecilčinu (a nisam konfliktan, samo sam alergičan na bezobrazluk i namerno podjebavanje. Šta sad, ti ćeš da podjebavaš a ja ću zbog kulture da te kuliram? 99% vremena i hoću jer neću da prljam ruke, ali niko ne računa na taj 1%). Pali se zeleno, ovog puta idem NAJSPORIJE moguće ispred njega, eto ti ga on - ne sme da pomisli da me pretekne. 

 

Ja ne znam šta je sa tim pilećim mozgovima, a pogotovu mi nije jasno zašto misle da će ga staklo na vratima zaštititi ako nekoga dovoljno iznervira? Pa gde su mudašca kad ti neko pokuca na prozor? Gledao sam po YouTube-u šta ljudi rade, jedan lik je bukvalno izvukao vozača automobila i ispeglao ga propisno, kao da je to neka nauka. Ne kažem da treba mlatiti ljude po ulici za svaku glupost, niti da je nasilje rešenje, ali određeni tip "ljudi", tj. stoka, ne razume ništa osim batina i potpuno podržavam da se ovakvi imbecili propisno ispeglaju u svakoj situaciji. 

 

U svakoj konverzaciji ispadoše bajkeri bagra, a ovakvi retardi sebi daju za pravo da namerno dovode druge učesnike u saobraćaju u potencijalne situacije sa smrtnim ishodom. Uh, ponovo sam se iznervirao dok kucam ovo...

 

Inače ne mogu da grešim dušu ovakvih incidenata nema puno (barem za sada), desi se da neko iseče, ne vidi, itd. Upale sva 4, dignu ruku, izvine se, sve okej, jbt ko zna ko kakvu muku ima, o čemu razmišlja, šta ga je sve snašlo... Svi mi grešimo, ljudski je. Hiljadu puta ne stignem ni da se iznerviram, gledam da izbegnem pad isl., vidim podignutu ruku, odmah sve u redu, osećam se loše što sam uopšte hteo da penim. Međutim da neko namerno provocira, podjebava i izaziva, e takve bih penalio čime god stignem u šta god stignem da udarim, a hvala bogu rukavice nosim uvek, pa bi provod bio zagarantovan bez greške. U krajnjem slučaju odvališ retrovizor, pa će imati minimum jedno 100 evropskih razloga da se zamisli šta mu je to trebalo.

Koliko ja mogu da procenim (iz ove tvoje priče), ceo incident si započeo upravo ti.

Jednostavno, provlačenje između vozila dok se čeka na semaforu NIJE DOZVOLJENO, a ti si to "uredno" ponovio više puta i još se našao uvređenim što ti je tip uzvratio na način na koji ti je uzvratio.

A na stranu to što si tom "kretenu i debilu" iz cuga pročitao koliki mu je IQ i premerio i kolika su mu mudanca i odmerio mu "ribicu" koja je sa njim bila (a koja mu je možda ćerka, bratanica, sestričina, ...).

Naletećeš na nekog ko će da ti ispuni želju i izađe iz auta (kad mu pokucaš na prozor), a onda svašta može da bude (u svakom slučaju ništa dobro ni po jednu stranu).

 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2375 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Ja se ne bi mnogo kurčio po Bg jer ima stvarno svašta. Pojavi se gvoždje časkom ili neka ekipa i šta onda? Za normalce jok, ne preporučujem nikako. Zato što ima ludaka i krimi likova svuda, a nisu svi tetovirani i bez vrata, ima ozbiljnih psiho likova koji spolja izgledaju obično čak i trapavo i smešno. Nikad se ne zna... 

Mog oca su uvoštili od batina. Slomljena rebra, nos, gornja usna bila debela jedno 5cm, ono nisam video u životu. 

Odbio je da vozi pijanog lika. Čovek č neki,stariji, mrtav pijan. I naljuti se čiča i šutne mu u vrata i priklješti mu noge i nabija. Ćale gurne vrata, čile padne i ruku povredi na trotoar. 

"Videćeš što si tuko Dzoa" i ode. 

Otac moj sedi, misli priča pijanac gluposti i dodje ti ubrzo konvoj džipova,bukvalno.Opeglaju ga pred svima i još jednog što je hteo da ga vadi da kaže šta je ustvari bilo. 

Ko je pijani čiča blesavi ko to zna... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2903 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ono jeste, najbolje da se svi mi normalni povucemo u misiju rupu.
Par tih ufuranih dzipadzija sam provukao kroz prasinu, mozda sam iduci ja ali sta ces takva je igra.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2375 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Ne treba da se povlačimo u mišju rupu, al ne možeš ni da se brecaš na svaku glupost okolo i nerviraš i izazivaš sudbinu svuda kao neki Don Kihot

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2903 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

To se slazem ali ako neko atakuje na mene uz to da je sam kriv, pa sta da radim, da bjezim?!
Nikad prvi nisam izasao iz auta da raspravljam, neki dan me covjek udari na motoru u bocni kofer, uopste ne gleda. Izadje izvinjava se, ne zna sta mu bi, nudi da plati stetu. Idi s milim Bogom, nek ostane samo na tome, dobro je da nije nista strasnije.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: Beograd

Situacija od danas.

Lik pokušava da se iz desne, ukljči u levu traku ali tako da mene izgura.

Kad sam mu svirnuo, kratko se ispravio a onda je svejedno hteo da skrene, bez obzira što nema mesta (a bogami ni ja nemam gde da bežim).

Najbolje je što hoće da se bije.

Od toga je odustao nakon što sam ja ustao sa motora.

(Kebiga u poslednje vreme po gradu vozim samo Vespu, menjač oće da upropasti cipele)

 

U prilogu je retka fotografija specijalne vrste 

IMG_20220629_093606.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
Pre sat vremena, Bigor je napisao:

Ono jeste, najbolje da se svi mi normalni povucemo u misiju rupu.
Par tih ufuranih dzipadzija sam provukao kroz prasinu, mozda sam iduci ja ali sta ces takva je igra.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Kolega, imaš pivo ili piće po izboru za ovaj post! Slažem se 110% !

 

pre 54 minuta, Bojan82 je napisao:

Ne treba da se povlačimo u mišju rupu, al ne možeš ni da se brecaš na svaku glupost okolo i nerviraš i izazivaš sudbinu svuda kao neki Don Kihot

Ne verujem da iko sa foruma to i radi, jer da je tako, ova tema bi imala 1132 stranice a ne 132.  Čovek treba da se zapita gde je granica i da li je (i kada) ikada dosta bezobrazluka pojedinih vozača.

 

Pre 2 sati, zika56 je napisao:

Koliko ja mogu da procenim (iz ove tvoje priče), ceo incident si započeo upravo ti.

Jednostavno, provlačenje između vozila dok se čeka na semaforu NIJE DOZVOLJENO, a ti si to "uredno" ponovio više puta i još se našao uvređenim što ti je tip uzvratio na način na koji ti je uzvratio.

A na stranu to što si tom "kretenu i debilu" iz cuga pročitao koliki mu je IQ i premerio i kolika su mu mudanca i odmerio mu "ribicu" koja je sa njim bila (a koja mu je možda ćerka, bratanica, sestričina, ...).

Naletećeš na nekog ko će da ti ispuni želju i izađe iz auta (kad mu pokucaš na prozor), a onda svašta može da bude (u svakom slučaju ništa dobro ni po jednu stranu).

 

 

Ja ne mogu a da se ne nasmejem u neverici šta čitam.

 

'ajde neka dignu ruku kolege forumaši koji se nikada nisu provukli do prvog mesta na semaforu i oni koji nikada nisu vozili iznad ograničenja, pa da vidimo da li će ikoga ovde na forumu biti. Hoćeš da kažeš da smo svi kupili motore od po 600, 700, 1000, 1200 kubika da bi ih vozili 50km/h, uredno iza kolone vozila, kao u autoškoli? Šta sad, ispada da ja točkiram i vozim 200km/h u zoni škole? Čemu ovoliko moralisanje? 

 

Strašno... Ja sam započeo incident time što sam se provukao da budem prvi na semaforu??? Nije ga započeo bilmez koji bi u svojim godinama trebalo da zna kolike posledice može da ima namerno isecanje drugih učesnika u saobraćaju, a pogotovu motorista ??? Ja njega nisam isekao, njegov je automobil bio stacionaran, ničim izazvan je radio šta je uradio,  zbog čega - ne znam i ne zanima me, ali video sam i potpuno razumeo da je sve to namerno uradio, pogotovu nakon toga što sam video da se cereka bez pardona.

 

Što se drugog dela posta tiče, da li bi ti ili bilo ko drugi vozio ovako pred ćerkom, bratanicom i sestričinom, dovodeći i sebe i druge u opasnost?  Šta god da mu je, takvom vožnjom je dokazao samo da je glavata pavijančina koju su napucali kompleksi i sad je rešio ih leči za volanom. Što, uradio bi to isto da nije imao žensko na suvozačevom sedištu? Možda, ali iz ovog primera, čisto sumnjam. Utoliko je gora situacija ako mu je dotična u nekom srodstvu, onda je samo imbecil i tu nema šta više da se kaže. Što se njegovih muških karakteristika tiče, video sam veličinu njegovih mošnica kad sam mu zakucao na prozor, odjednom je ta bahatost nestala negde. Pa šta je sad šmekeru, prpa? Od čega? Nisi očekivao da ti se neko suprotstavi, ti bi da baronišeš jer si unutar kaveza pa ti se može? E zato sam i kucao, baš da vidim šta će šmekerčina da uradi, nije smeo ni da pogleda u mom pravcu. Šmeker...

 

Što se mene tiče, ja sam zakucao na prozor jer sam bio spreman na posledice kakve god one bile (iako mi nije bio fizički obračun prvi na pameti, zanimalo me je šta će frajer da kaže uopšte na sve ovo). Više puta sam naglasio da to nije pametno i da nisam ni u jednom trenutku rekao da tako treba rešavati konflikt, ali mi je pun q takvih seljobera i kompleksaša koji evidentno uvek prolaze nekažnjeno, da mi je u tom trenutku pukao film. Hiljadu puta sam do sada doživeo da me neko iseče, uleti, uđe u moju traku, pretekne iako idem uredno u svojoj traci... bez reči. Ne komentarišem, ne nerviram se, šta je - tu je, međutim kad neki kreten reši da leči svoje komplekse i NAMERNO dovodi moj život u opasnost, e tada su pravila igre drugačija. Možda će i on mene isprebijati, možda ću ja njega. Što reče kolega @Bigor, takva je igra, kolo sreće se okreće, ako si bio spreman da budeš mudonja u kavezu, ajde frajeru da vidimo koliko si stvarno frajer.

Neću da širim temu na stvari koje su na ovom forumu zabranjene za diskusiju, ali zato što smo mi "pametni" večito ti koji će da prećute i povuku se,  zato i jesmo kao društvo tu gde jesmo. Bolji bi tretman imali da se za motoriste idalje misli da su "drogoši" i probisveti, nego da nam sad ovako radi svako u saobraćaju šta mu se ćefne.

Promenio član blackmore
  • Sviđa mi se 7
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2375 postova
  • Motocikl: Umočiću...

@blackmore

Svako ima svoje granice, nema tu kolektivnog "zapitavanja" ako je to uopšte reč.Svako za sebe. 

Ja sam pisao uopšteno, priču koja je možda interesantna, nisam pisao o sebi i ko sam ja, niti uputstvo kako biti pizda. 

Niti promovišem neki pacifizam, a prvo jer nisam dvoličan, drugo nisam ni ja normalan kako bih voleo da budem. 

A mislim da si i ti živčan:)

 

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Naravno, ali reći da sam ja izazvao incident nečime što 99% motorista radi je apsurd u najmanju ruku.

Promenio član blackmore
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 286 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6

Pogresio si posto si se vec provukao da budes prvi na semaforu onda je red da brze startujes i ne usporavas te koje si obisao, time im dajes do znanja da im nisi smetao sto ai se izgurao na prvo mesto.

Nije lepo da obidjes sve a onda svaler gas gledas okolinu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2375 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Ja mislim da ćeš vremenom manje u saobraćaju da se nerviraš,ima da oguglaš i da otkačiš takve situacije bez toliko emotivnog uplitanja.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 903 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Otvorila se prica o batinama... ja sam se toliko toga  nagledao i naradio dok sam bio na KCS i UC... Toliko sam kostiju lica preslozio i savova stavio da bih mogao da izdam jednu lepu modnu konfekciju  od delova lica ,koze, zuba, kostiju... umeo bih coveka tesko da povredim malte ne jednim udarcem, tacno znam kako sta puca.

Sa druge strane ova (nemam lepe reci) zemlja necu reci "drzava" posto ona to nije,nema nekih posebnih pravnih instrumenata da deluje ako neko ima mogucnost manipulacije u pravosudju,a danas to imaju mnogi.  Nisam za to da se cuti i trpi,naprotiv ali ulaziti u konflikte sa neandertalcima - je glupo. Prvo oni nisu na razvojnom nivou prosecnog evropljanina pa neka me pljuju srbende do sutra, njima odgovara anarhija kakva je danas u ovoj zemlji. Ja sam  za stav predvidjanja situacije i regovanja unapred, kada se moze. Mislim da bi se tako izbegao dobar deo problematicnih situacija. Mora da se citaju pokreti i ponasanja  ljudi na ulici  i u saobracaju. Da se brzo formiraju stavovi, da se brzo reaguje,a kada se reaguje treba reagovati odlucno i smekerski. Mnogo filozofiram ali nije sve crno i belo.

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
pre 24 minuta, zlatkojov je napisao:

Pogresio si posto si se vec provukao da budes prvi na semaforu onda je red da brze startujes i ne usporavas te koje si obisao, time im dajes do znanja da im nisi smetao sto ai se izgurao na prvo mesto.

Nije lepo da obidjes sve a onda svaler gas gledas okolinu

Brže i startujem, ne glumim babu ako sam već prvi. Pod laganijom vožnjom sam smatrao da nisam ganjao crveno prve dve brzine, odnosno debelo iznad ograničenja, a takođe ne znači da sam tražio prvu brzinu kad se već upalilo zeleno svetlo. 

 

Već sam bio na distanci od prvog automobila kada je kolona krenula, minimum dužina jednog automobila.

Promenio član blackmore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja