Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Mada, koliko sam ispratio ovde, vredelo bi možda videti te automobile iz prošlog veka. Eventualno pojesti dve pljeskavice. :D

 

Na Evroviziji neki lik sa čarapom na glavi. :zbunjen: 

 

Samo bahato...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900
Pre 11 sati, Jupiter je napisao:

... kad eto ti ga jedan naš, stariji gospodin od 50+ ...

Izvini kako to mislis "stariji" gospodin od 50+?

 Mislim da u pravilniku foruma jasno pise da nisu dozvoljene uvrede ili diskriminacija bilo koje vrste

 Ja protestujem!

 :):)

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Pridružujem se protestu,od kad je to stariji gospodin.Kladim se da brže trčim od mnogo ,,mlađih".A za nešto ,,drugo" ne bih smeo da se kladim 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

Jedan bahati mamlaz, drugi samo mamlaz...

Petak 13. skrećem sa magistrale za D.Milanovac, pumpa odmah desno. Skreće jedan auto, seče me ali prolazi lagano. Iza njega kec, skreće i on, sada je već gusto za mene. Što je najgore, zabada kočnicu i staje u sred moje trake. Idem sporo, bežim levo ali ne dovoljno...kačim zadnji kraj, ne znam kako ne padnem. Posle 10m dolazim sebi, pravim polukružno, vraćam se. Kec se se raspao na mestu kontakt. Gledam i samo mi se po glavi mota sta je sa motorom kada je kec ovakav. Stajem, obilazim oko motora, nekoliko krugova...rekoh od šoka ne vidim ozbiljno oštećenje. Sačekam pare minuta. Opet oko motora...nema nista po plastikama. Sve na svom mestu, nema ogrebotina...
Da ne ulazim u detalje razgovora sa dotičnim gdinom, totalni kreten, po meni NEčovek, dovoljno je toliko.
Drugi mamlaz sam ja, koji sam trebao da vidim, a i video sam, sta će ovaj da uradim i da bolje reagujem....realno sam mogao mnogo bolje da reagujem. Toliko se pisalo o tome, da smo dužni da pazimo na sebi. Ok, jeftina škola, pamet u glavu x2 od sada!!!

Da nije bilo @seba011 crash bara, ne smem ni da pomislim sta bi bilo sa nogom/stopalom.be3b978cfe1ae430111133e9463c15c8.jpg1b3020c2f7f83ec258e5cc0dbaeb26f9.jpgde1f96a4103baf19978c695ffcdaf580.jpga752e07040a24bbf6438ead9a41d4c16.jpg

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 8
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Добро си прошао. Очигледно ниси мамлаз, ипак си стигао да донекле одреагујеш, колико год био строг према себи. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

Pišem posle par dana, onako smireno...mislim da sam sada realno sagledao situaciju...moglo je bolje da se reaguje. Skrenuo sam da odmorim, verovatno se opustio i eto...

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Samo trljni vodom i neka ga tako radi malera, nista ne diraj.

 

Juce krenuh niz ulicu, nisam presao 300m, 1 pa 2 i eto ga 3 iz kolone suprotnog smera prelazi u moju traku onako lagano, pride ulica je uska.

Gledam kako drnda jebeni telefon, sedam na sirenu da bi mamlaz momentalno namotao u desno i to onako sa obe ruke, panicno.

 

Dalje... vracam se iz Vince ka mom selu, ima jedna precica da se izadje kod deponije pa odatle na smederevac.

E ta precica ima uzan put cim se izadje iz naseljenog mesta. Kroz naselje ispred mene avto, ispred avta zastava kamionce koje do jaja ide sporo.

Oce, nece avto da ga pretekne, necka se, staje kamionce, staje avto, stajem i ja jer ne vidim zbivanje.

Stojimo tako prodje 5,6 sec, krenem da preteknem, krene avto, stanem, stane i on.

Svirnem mu i pokazem rukom "ajd napred", obidjemo kamionce, da avto desni migavac, ja levi i gas.

E tu ti avto krene da napinje, pumpa zamnom.... mislim se "di ces rodjo ide uzan put".

Leva krivina mi ide, dasa iz suprotnog pojavi se brzo i za malo sece krivinu. Imam zdravih po metra za prolaz.... zum odo ali cuh zvuk krcanja plastike iz mene.

Ne okreci se sine.

Izadjoh  iz uzanog dela, usporio da vidim dal ce se pojaviti avto iza .... mrka kapa, jbg.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Добро је прошло. Зезнуто је када умор стиже... 

Добро и ти, Даре, орође, кроз иглене уши. 

 

До сада нису бринули о другима, сада ни о себи не воде рачуна. 

Promenio član Zuba87
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Cika u avtu oko 55god. zena mu neka suvozač. Dal je hteo da se pred njom pokaze, dal je hteo meni da dokaže nešto .... ko ce ga znati.

Ja taj puteljak znam napamet, kolima kad idem sve je 2-3 brzina max jer ima krivina i bas je uzan, negde neko mora da sidje točkom ne bi li se mimoišli.

Dva bambusa napinju gde ne treba, mora doc do sranja. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1577 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Ja opet nizbrdo bajsom, 40+ km/h.

U suprotnoj traci traktor ide u mom pravcu(znaci on ide u kontra smeru). Prikolica natovarena balama sena, znam da ne vidi ništa iza sebe, znam da sam u problemu, i odmah kočim.

Praktično u istom momentu traktorista mota desno da udje u dvorište, i kad su mu prednji točkovi stigli do ruba asfalta, lik tad zastaje i kao gleda iza sebe!!?

Samo sreća da dovoljno dugo vozim po Srbiji pa znam da je traktor=nevolja...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Jebote da ne verujes,covek parkirao u sred kruznog toka da natoci vodu na cesmi u balone,nismo Njujork,ali brate kruzni tok pa nek je i u sred sela,da ne pricam da je na 15m od kruznog toka na svaku stranu parking prazan>:(,da sam pandur ne bih ga pustio 3 meseca iza resetaka.

  • Zbunjen 1
  • Tužan 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1077 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Danas na bulevaru vozim laganica kao inače, lik u Alfi iz kontra smera prelazi punu, pretiče auto i pravo na mene, ok, malo se pomerim da prođe gospodin, samo se pitam šta je mislio? :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1577 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Na putu do Crne Gore pokazah srednji prst više puta debilima koji me na razne načine namerno nateraju da kočim/se sklanjam.

Taman toliko poludim na bahatu stoku da moram na neki način da ih opsujem da znaju da im spominjem familiju, ali i dalje ne poludim dovoljno da se okrenem, pa ih stižem...plašim se da ne dođem do tog stadijuma... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Kretenčina u Maseratiju juče kod Forma Ideale na autoputu, iz krajnje desne u krajnju levu, pun gas - puna kočnica, tako više puta. Revbomb debila, vidim okrenu se da pogleda srednji retrovizor i samo nastavi pravo. Pretičem ga, idem paralelno sa njim, gledam ga - drži volan i gleda pravo. Propisno me je iznervirao, taman kad sam mislio da će mi dobro doći karbonske oplate na rukavicama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Bili @godovic i ja da okrenemo jedan krug kroz Kosovo, Albaniju i C. Goru. Neverovatno koliko puta u Albaniji  (Skadar-Milot) su preticali i isli na nas. Ranije nije bilo tako. Navikne covek. Dzaba nervoza.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Juče nas desetak motora idemo prema Beogradu (srednjom trakom) brzinom oko 110-120 km/h, kad nas u prilično oštroj levoj (i nevidljivoj) krivini sa desne strane (trakom za spora vozila) "prešiša" kolega motorista sa najmanje 180km/h.

Da je negde ispred bio neki kamion (koji nije bio vidljiv od kolone vozila u srednjoj traci) kolega bi završio u crnoj hronici. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 674 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Na Obrenovačkom putu, sa mojom "skvo" na leđima, sustižem autobus koji naglo skreće u levu moju traku. U reko mamu ti.. Kad vidim on obilazi našeg kolegu na bajku, koji pritom vozi laganini, možda 80. Autobus se vraća u desnu traku i da kolega nije prikočio, ovaj bi ga oduvao zadnjim krajem. 

Dam gas i stignem autobus, i na otvoreno prozorče mu viknem da mi se napase muda. :)

Kaže mi skvo da sam ja bahati mamlaz. :grr:

 

  • Haha 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
On 15.5.2022. at 23:24, Zuba87 je napisao:

 

До сада нису бринули о другима, сада ни о себи не воде рачуна. 

Ovo potpisujem. Poslednjih meseci vozim Navaru, a kolega naš od koga sam kupio još stavio distancere i u visinu i u širinu, jednom rečju grdosija, upadljivo, veeeliko... Koliko mi nepažljivih izleće, skreće, ljudi su postali sumanuti i izgubljeni. Staviću neku zum kameru da napravim kolaž izgubljenih faca dok im sviram i kočim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZZ-R1100

Nema mesta nerviranju u saobracaju, a pogotovo nekom vidu revansizma, ali opet s jedne strane ne mozes cutati, pardon, ne smes cutati, a s druge, kako uopste dopreti do konjskog mozga?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja