Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Ne da je poceo nego gori. Ovo je za rubriku verovali ili ne - svuda su budale. 

 

Sad cu vas udaviti ali posle ovog, dodje mi da ni peske ne idem negde.

 

Danas idem na posao iz Ns-a u Curug. Nekih 15km pre Zablja krece ludnica. Put, 2 trake, po jedna za svaki smer. 

 

Da li je ljudima uslo nesto u ventilaciju il ih Merkur preko Venere natero na Mlecni put.

 

Krece pezo 207 da obilazi kolonu vozila, u kojoj je i kamion. Ulece u makazice i jedva pretice. Videle ostale budale njega, pa ih udari ego. Krece kamion da pretekne punta. Opet makazice, jedva pobeze. Krece Range rover pretice nas dvojicu i naglo koci iza punta, nema makazica. 

 

Zatim krece Rover i krece Punto da preticu 3. auto. Punto tu uleti Roveru ispred, kad je Rover vec krenuo u preticanje. Ovaj na kocnicu, a sve se desava  u suprotnoj traci. 

Preticu obojica zajedno, ulecu u makazice kamionu, jedva izbegavaju. Da komedija bude veca, punto je krenuo da pretekne punto.

 

Ako ste mislili da je tu kraj budalama, prevarili ste se. Par minuta kasnije imamo novu kombinciju tople brace u brzim autima. 

Ponovo duplo, zajednicko preticanje, jer kako sam obaviti takvu radnju. Citroen karavan i Audi. Makazice ponovo, ali ovaj put topla braca telepatski se dogovaraju sa puntom ispred. Dobijamo rezultat gde citroen i punto voze gotovo paralerno, dok izbegavaju makazice, a audi debelo gazi desnu ivicu kolovoza i baca prasinu iza njih. Jer je toliko naglo ubrzo pa zakocio da nije uspeo da zadrzi auto kako treba, pritom je izbegao da se zakuca u Citroen. Bilo je tu jos jedno - dva mamlaza al ajde. I ovako je vec roman. 

 

I kao slag na tortu, zamalo da dozivim ceoni sudar ispred Curuga jer idiot krece u preticanje traktora, iako je pre pocetka izvireo i video me. Rezultat - naleganje na kocnicu da bih ga izbegao za dlaku. 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

I kao visnja na onu tortu sa slagom, kamen mi cepnuo soferku. Sad ce morati da se menja verovatno. Pa bolje da sam ostao danas da spavam i izgubio dnevnicu, nego dobar deo mesecne zarade zbog soferke :tras2::grr::tras2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Uhvatili se biciklista kao pijan plota :grr:

ko misli da auto ima prednost prilikom skretanja, stvarno mislite da cemo da skrecemo i gazimo bicikliste ili u boljem slucaju da ih zaustavljamo i da im obbijasnjavamo da mi imamo prednost?

Gomila biciklista nema nijednu kategoriju i nemaju pojma sta je saobracaj.

Bacite pogled desno, ako je biciklista lud pustite ga, uglavnom je i pesacki gde je pesacima zeleno kad skrecete desno tako da kako tako nema zurbe da nam sudije ne bi obijasnjavale zakon i ko ima prednost.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1596 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 34 minuta, Tarmi636 je napisao:

I kao slag na tortu, zamalo da dozivim ceoni sudar ispred Curuga jer idiot krece u preticanje traktora, iako je pre pocetka izvireo i video me. Rezultat - naleganje na kocnicu da bih ga izbegao za dlaku. 

 

O ovome ja već duže vreme pričam - bez obzira koja konkretno situacija je u pitanju - debil te vidi, i ide na to da ćeš ti da kočiš.

Nema veze ko ima prednost.

 

pre 32 minuta, Tarmi636 je napisao:

I kao visnja na onu tortu sa slagom, kamen mi cepnuo soferku. Sad ce morati da se menja verovatno.

 

Ako nije mnogo, i ako nije baš u pravcu pogleda, ne moraš.

Meni je "rupa" od 7-8mm već 2 god prisutna, i nisu me nikad ništa ni pitali, niti mi nešto rekli.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Bas, on gazi pa gazi. Voleo bih kao u crtacima da imam pesnicu pod haubom i u ovim situacijama - klik crveno dugme, a on kako prodje. Isto i na bajsu :D

 

 

Onda odlicno, ovde je kamen lupio i napravio udubljenje malo na povrsini ali malo dublje u soferci ima par pukotina. Velicine 2 dinara. I to su u donjem levom uglu. Sreca pa nece da mi leti 80-100e iz dzepa

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 672 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Idi samo u neki glass servis da ti zakrpe te rupe da se ne bi širile dalje. Jeftinije je od zamene šoferke, i sprečava dalje troškove.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1709 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 2 sati, Zuba87 je napisao:

многим државам се легално провлаче и чак имају за себе одвојено место испред семафора) не провуку напред са десне стране? 

Ајде?! 

Mi ne spadamo u "mnoge drzave",a voleo bih da jesmo,tako da moramo postovati vazece propise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2330 postova
  • Motocikl: Motora bez

Pošto ne vredi pitati ni saobraćajce, jer jedan tvrdi da drugi ne,najbolje ako već stojimo paralelno sa biciklom otvoriti prozor i dogovoriti se lepo, pitati šta misli i kako ćemo da rešimo biduću situaciju i mirna Bačka

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
pre 8 minuta, ivica744 je napisao:

moramo postovati vazece propise.

Изгледа да не морамо, јер се 95% људи не креће и не зауставља по слову закона. То онда изазива друго кршење и тако у круг. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
pre 6 minuta, Bojan82 je napisao:

Pošto ne vredi pitati ni saobraćajce

Шта, брате мили, њих да питамо, прошле године другар пао на океан уља преко целе траке у кривини, они му рекли да ће њему да пишу казну јер није пазио :grr:

 

Аргумент: "Како нико други није пао?!"

А дечко се вратио пешке до почетка кривине и махао свима да успоре и пазе. 

 

Да саобраћајци знају шта причају, не бисмо ишли код судије за прекршаје, већ би нас они одмах стрељали за недостатак прве помоћи... 

Promenio član Zuba87
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1709 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 4 minuta, Zuba87 je napisao:

Изгледа да не морамо, јер се 95% људи не креће и не зауставља по слову закона. То онда изазива друго кршење и тако у круг. 

Ajde ovako,vecina traka kod mene jedva da ima 3 metra sirine,auti su sa retrovizorima preko 1,7,kako ostaviti metar od ivicnjaka za bicikliste?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 276 postova
  • Lokacija: Beograd

Samo se vi zajebavajte, juce auto put, pravac ka gazeli, autobuska kod studenjaka kokoska vozi u kontra smeru ka Tosinom. Divan je ovo grad. 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
2 hours ago, travelman said:

Slikaj obavezno al fotkaj kad se bude tuširala neka koleginica biciklistkinja :jee2:

 

 

I nemoj da se saginjes po sapun:)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
pre 4 minuta, ivica744 je napisao:

Ajde ovako,vecina traka kod mene jedva da ima 3 metra sirine,auti su sa retrovizorima preko 1,7,kako ostaviti metar od ivicnjaka za bicikliste?

Ствар и јесте у томе што не треба да оставиш. Само ако постоји бицикл ту, треба да га обиђеш на најмање метар од њега, а све остало време треба да возиш уз десну ивицу своје траке и исто тако да се зауставиш. Онда, када ти поштујеш закон, бицикл не би физички могао да те обиђе са десне стране, већ са леве, по закону. 

 

Дакле, акција - реакција. 

 

Непоштовање закона - изазове другога да крши исти. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 hours ago, Tarmi636 said:

I kao visnja na onu tortu sa slagom, kamen mi cepnuo soferku. Sad ce morati da se menja verovatno. Pa bolje da sam ostao danas da spavam i izgubio dnevnicu, nego dobar deo mesecne zarade zbog soferke :tras2::grr::tras2:

Pa kad si preblizu išao da gledaš komediju iz prvog reda :D

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1254 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre sat vremena, the_doctor je napisao:

Ova tema je bila do jaja gotivna....a onda se se pojavio pojam bicikl(o).

I otišlo sve u peršun. :tuzno:

Ajd sto ubacuse biciklo u temu nego se i ovaj Merkur precesto spominje danas. Što :neznam: ...

Pre 3 sati, Tarmi636 je napisao:

 il ih Merkur preko Venere natero na Mlecni put.

 

...

 

Al ja nasao spas u koleginom izlaganju pa sad zamisljam kako motam i peglam krivine preko venerinog brega do mlečnog puta :na_glavi:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

Gledao sam malo pre snimak.Beograd kod Orlovace zena vozi u suprotnom pravcu tamo gde su fizicki odvojene trake 

Promenio član Eol

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Ladno je na raskrsnici skrenula u pogresan smer. Pritom je isla pravo, postoji ostrvo i vidis se presek traka. 2 za jedan smer, 2 za drugi smer. 

 

Jedino objasnjenje jeste da je zverala u telefon, nokte, sminkanje. Cupala obrve ili nesto trece. 

20220430_105113.jpg

20220430_105115.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
Pre 10 sati, Jupiter je napisao:

Svojevremeno je u Norveškoj Telenor svojim zaposlenima koji su izrazili želju da dolaze na posao biciklom napravio svlačionicu i tuš kabine.

Глупи Норвежани. Како да напредују као друштво када не умеју да уштеде? 

 

 

IMG_20220513_205049.jpg

IMG_20220513_205057.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd

Znaš onaj put Valjevo Loznica koji mnogi ovde vole, krivine, dobar asfalt... E taj je put platila EU. I dođe kontrola prvi put, gospodo šta je ovo, fali vam 5 cm sloja?! Dodaju gospoda gunđajući tih 5 cm što fali. Dođe kontrola drugi put, pa dobro gospodo, gde su ivičnjaci... I tako... Kao što rekoh, ni Romi iz Beča neće da se vrate ovde. 

 

13 minutes ago, Zuba87 said:

Глупи Норвежани. Како да напредују као друштво када не умеју да уштеде? 

 

 

IMG_20220513_205049.jpg

IMG_20220513_205057.jpg

 

Promenio član Jupiter
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Ninja 250r

Kakvo vam je iskustvo s pešacima? :)

Idem danas pravo ka Ugrinovačkoj kod KBC Zemun, traka za levo puna(koja ide za Tošin Bunar) - klinka pretrčava pešački na crveno, pokupio bih je/dočekao bi me asfalt da nemam nove gume... Presečem se, kupim cigare na pumpi i smirim se. :))))

 

Prošle godine - sa lošim kineskim gumama, deda pretrčava pešački na crveno koji je u krivini, gleda u mene dok skrećem i nastavlja da prelazi. Zadnji kraj od kočenja beži, meni srce isto i tako :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja