Jump to content

Moto Zajednica

Ako je nekom blizu Lidl

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4956 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Ako nema ponude nekih odabranih proizvoda na početnoj stani, kontam da i nemaju ništa trenutno u ponudi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1021 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200
40 minutes ago, Nele11 said:

kako se pokazao plazma sekac,ima li neko iskustva?

Ja nesto nisam usao u fazon da napravim neki lep rez, sjebao sam brdo dizni, a mozda i sam aparat, nesto mi osigurac izbacuje kada radim sa njim.

Realno nepotrebna stvar , ali mi je trebala par puta da isecen neke tesko dostupne stvari posto sam poceo reatauraciju neke Fice

Najdeblje sto sam sekao je neki celik oko 10mm, mozda koji manje. Bori se ali nije neki precizan rez

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 790 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - čađava dvocevka
Pre 1 sat, Blaza je napisao:

Pola sata blejim u aplikaciju, i ne nalazim taj klik&pik...apdejtovao je, opet nema...:neznam:

Ko, bre, da kampuje ispred Linde, zbog jedne bušilice...ništa od toga...

Nema opcija za Bele vode. ;)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
On 10/2/2023 at 10:01 AM, živke said:

Možda nekom treba, solidan je popust. Naravno ako uopšte i bude moglo da se uzme od preprodavaca...

clipboard_image_237de8a6335.thumb.jpeg.0270e788d32c6201a793ea1028ccc0c1.jpeg

U 8.03h ih na Tošinom bunaru u Zemunu nije bilo, a nisam video da su ljudi iznosili više od jednog pakovanja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2068 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Probao sam opet, jutros, ono click&pick, nema to na našim app, a Gugl kaže da ima. Mislio sam da se počastim jednom bušilicom, a da ne gledam kilometarske kolone švercera. Nemam ništa protiv njih, svako se bori na svoj način da zaradi neki dinar (bar ne kradu), ali da čekam, ne mogu. Zvao korisnički centar da probam da naručim/rezervišem, kažu, rade od Ponedeljka do Petka.

Vala, kad mi do sad nije trebala, fala...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4956 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1836 postova
  • Lokacija: Beograd

Nema šrafilice ni na rafu a bogami su sklonili i cene.

 

To ko onaj fazon,

Komplet ručak za 50 dinara!

- pa gde to ima?

- nigde, ali jeftino je

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 929 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Ako nekom treba jeftina a dobra aku bušilica-šrafilica ovu preporučujem.Imam je više od tri godine i radi svaki dan,pre sam imao Bošove slične i u kvalitetu gotovo da nema razlike (ja nisam primetio) a cena poprilično manja. Kad se ova upokoji kupujem sigurno istu.

 

WWW.WOBYHAUS.CO.RS

- Napon: 12V - Kapacitet baterije: 2000 mAh - Br.obrtaja bez opterecenja I brzina: 0-400 /min - Br.obrtaja bez opterecenja II brzina: 0-1300 /min - Broj poz...

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125
Ako nekom treba jeftina a dobra aku bušilica-šrafilica ovu preporučujem.Imam je više od tri godine i radi svaki dan,pre sam imao Bošove slične i u kvalitetu gotovo da nema razlike (ja nisam primetio) a cena poprilično manja. Kad se ova upokoji kupujem sigurno istu.
 
71220108.jpg WWW.WOBYHAUS.CO.RS
- Napon: 12V - Kapacitet baterije: 2000 mAh - Br.obrtaja bez opterecenja I brzina: 0-400 /min - Br.obrtaja bez opterecenja II brzina: 0-1300 /min - Broj poz...  
Preporuka i od mene. 3-4 godine, busi, srafi, ne gasi se, a baterija kao prvog dana. Realna cena za taj kvalitet.

Sent from my 2201117PG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2867 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Mene sto se tice, ja i Womax smo zavrsili druzenje. Tu Lindinu imam kako je prva izasla i dinara mi nije zao za nju, busio sam i rupe od 13mm u ploci od 4mm. Polako sa ostrom birgijom, malo se pomucula ali odradila posao. Iskreno samo 4 rupe

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 396 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc

U lidlu momont ključ 1750 dinara, u pola cene. Kakav je ne znam ali mi ne odgovara što je 80-210 Nm. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2052 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Imam utisak da te jeftine kineske busilice lice jedna na drugu unutra.Svejedno Womax,Einhell,Parkside.Dobre vikendom po nesto kuci da probuse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 344 postova

Jeste da nije pitanje za Lidl ali posto vise nema teme za sve i svasta da pitam ovde (da ne otvaram novu temu) ako neko moze da mi objasni kako se dolazi do kupona za popust za kupovinu u Djak prodavnicama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1331 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Samo da napomenem daa nema u lidlu vise vracanja pokvarenog proizvoda i povratka novca u roku od odmah.

I mora se reklamacija izvrsiti u objektu gde se desila kupovina.

Imao sam priliku da u NS ne mogu ostvariti povrat novca u drugoj lidlovoj obliznjoj radnji.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6949 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pre par dana sam vratio neku ukrasnu zvezdu. Neko smeće kartonsko za 700 din. Vratio sam ga pod izgovorom da mi ne odgovara. Vratili mi novac bez pitanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
On 10/10/2023 at 5:19 PM, Interceptor BP said:

Ako nekom treba jeftina a dobra aku bušilica-šrafilica ovu preporučujem.Imam je više od tri godine i radi svaki dan,pre sam imao Bošove slične i u kvalitetu gotovo da nema razlike (ja nisam primetio) a cena poprilično manja. Kad se ova upokoji kupujem sigurno istu.

 

WWW.WOBYHAUS.CO.RS

- Napon: 12V - Kapacitet baterije: 2000 mAh - Br.obrtaja bez opterecenja I brzina: 0-400 /min - Br.obrtaja bez opterecenja II brzina: 0-1300 /min - Broj poz...

 

Imam je i ja par godina. Realno nije neki kvalitet, ali završava posao za sitnije kućne akcije. Ustvari završavala je, poslednji put se na prvi start zadimila samo tako. Treba da je otvorim da vidim ima li nade za popravku ili ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1331 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
23 hours ago, Alekre said:

Pre par dana sam vratio neku ukrasnu zvezdu. Neko smeće kartonsko za 700 din. Vratio sam ga pod izgovorom da mi ne odgovara. Vratili mi novac bez pitanja.

Jesi li vratio u istu prodavnicu?

Pisao sam uglavnom radi  clanova koji preko ove teme zele da nabave nesto iz LIdla, a  iz prodavnica iz drugih i udaljenih gradova. Uglavnom alate. Pa je problem posle vratiti ukoliko je reklamacija potrebna.

JA sam napravio prijavu onlajn, jer se inace mora otici u radnju gde je proizvod kupljen, i popuniti formular. A onda cekati. Kazu ne ceka se dugo mozda je isti dan odobre, ali opet se mora doci za refundaciju ili zamenu. Pise lepo kad reklamaciju odobre, da se mora otici po refundaciju u prodavnicu gde je kupljen proizvod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja