Jump to content

Moto Zajednica

Ako je nekom blizu Lidl

Recommended Posts

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
9 hours ago, Forsberg said:

I ja planiram rukavice da uzmem. Retko vozim kad je hladno, but when I do bolje da imam neke tako deblje nego da se smrzavam :) 

Ono jest, tople su provereno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Trebale mi danas te rukavice, mislio sam da će palac da mi otpadne spuštajući se s Rudnika posle 6 popodne.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Od ponedeljka. Idem da ih probam, možda za Alekrinu. Stalno kuka da joj hladno na rukama. Doduše ima race rukavice od kengurove kože. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8433 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Imam rukavice koje kupih prosle godine za zimu, iz  polo motorrad-a... Nosio sam ih na silu, velike su mi, jedva hvatam komande, zmigavce nikako, sirenu pogodim ako sam uporan bas.

100 i neki evric su bile, nema ostecenja nikakvih, kisle 2 puta. Koza/tekstil kombinacija, 2xl...

Moze za 4000din.

ff.jpg

fff.jpg

fgh.jpg

fgj.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8433 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ispravka, upravo detaljno pogledao, na desnoj rukavici, iznutra sam uspeo da gurnem srednji prst izmedju postave i ispune rukavice

Znaci, iznutra desna ima ostecenje koje se jedva nalazi, koliko mogu da procenim oko 2cm sam rasio postavu, ne ulece prst tuda kada se na ruku stavlja.

3000din.

 

Izvinjavam se zbog posta u ovoj temi, kapiram da su kvalitetnije od ovih iz lidla, mozda nekome zavrsi posao, za velike sake!

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Pa da vidimo kakve su rukavice. Torba izgleda korektno za traženu cenu a ja baš u potrazi ovih dana. Veš je meni odličan pa je još jedan par morao da se uzme.

@Alexandra995 vidi šta imaju a nisu javili da imaju :-)

3fdd5a7534a60d744b13d60d2d2cfe00.jpg

Sent from my 2107113SG using Tapatalk



  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 9 minuta, Gordak985 je napisao:

Pa da vidimo kakve su rukavice. Torba izgleda korektno za traženu cenu a ja baš u potrazi ovih dana. Veš je meni odličan pa je još jedan par morao da se uzme.

@Alexandra995 vidi šta imaju a nisu javili da imaju :-)

3fdd5a7534a60d744b13d60d2d2cfe00.jpg

Sent from my 2107113SG using Tapatalk


 

Liiii hvala! Znači posle posla trk u Lindu! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
Liiii hvala! Znači posle posla trk u Lindu! :jee:
Kod mene bilo malo primeraka podkape, verovatno zaostalo od jesenas. Ostalog ima dosta.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 342 postova
  • Lokacija: Skopje, Skoplje, Macedonia
  • Motocikl: NC 750X RC90, Transalp XL750
Pre 2 sati, Gordak985 je napisao:

Pa da vidimo kakve su rukavice. Torba izgleda korektno za traženu cenu a ja baš u potrazi ovih dana. Veš je meni odličan pa je još jedan par morao da se uzme.

@Alexandra995 vidi šta imaju a nisu javili da imaju :-)

3fdd5a7534a60d744b13d60d2d2cfe00.jpg

Sent from my 2107113SG using Tapatalk


 

Jel nisu one L helanke male? Mislim bez uvrede :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Male nisu, uske, malo, ali ja imam tanke noge. Prvo sam jesenas uzeo M zapravo ali to nije to. Gornji deo M još mogu da se uvučem ali pošto sam počeo da se vraćam u staru formu, sad uzeh L i gornji deo. 177/77 sam ti ja sad, kilo gore dole.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1330 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650
On 15. 3. 2023. at 18:27, MaxiS je napisao:

Kako bese za ves? Treba da se kupi broj veci? 

Treba :) Ja kupio 32-34, koji inace nosim, i jedva ga navlacim. Msm ok mi je, prijatno, ali ga jedva navlacim.

 

@slave74

 

Sto se tice udarnog odvijaca, danas sam menjao gume na autu, bem li ga... Verovao ili ne, cini mi se da je na bateriji jaci. Msm, mozda mi takav utisak odaje. Ali svakako vredi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675
On 3/15/2023 at 2:18 PM, Alexandra995 said:

A nema potkape? :( Mnogo su dobre, šteta što nisam uzela još jednu. Ja sam prezadovoljna.

Ima potkapa, upravo se vratih iz kupovine.IMG_20230320_165343.thumb.jpg.1d649b2fd1e4803c9336fd4d2e0d7cd2.jpg

 

Inace torba bas dobro izgleda, meni se bas svidja, krut oblik, prosiriv prostor, navlaka za kisu integrisana...

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 750 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Uzeh vcr rukavice. Nisu bas primamljive sa cenom. Al imaju TUV setifikat. Ako je švaba odobrio sta ima ja da se tu pitam jel dobro ili nije ;) ono sto me je ubedilo da ih uzmem je sto su mi fino pasent na ruku i legle su fino, plus 3 godine garancije. Racun sutra fotokopiran i milina. Bar kod njih je prednost sto lako primaju reklamaciju, kod ostalih bi sipak prihvatili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Bački Jarak
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 inazuma

Samo pripazite za torbe, malo su tvrđe od dole. Moja je od prošle godine. Pošto ja moju vežem za rezervoar, pravi mikro ogrebotine i počela je da mi malo matira rezervoar. Zbog toga sam našio isečenu crnu majicu od dole, tako da se ne vidi.

Inače...jako je čvrsta i kvalitetna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
pre 48 minuta, Zarkela je napisao:

Uzeh vcr rukavice. Nisu bas primamljive sa cenom. Al imaju TUV setifikat. Ako je švaba odobrio sta ima ja da se tu pitam jel dobro ili nije ;) ono sto me je ubedilo da ih uzmem je sto su mi fino pasent na ruku i legle su fino, plus 3 godine garancije. Racun sutra fotokopiran i milina. Bar kod njih je prednost sto lako primaju reklamaciju, kod ostalih bi sipak prihvatili

Sve to, dugo ne stavih rukavicu na ruku da mi je tako lepo legla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
pre 58 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

Kako izgledaju rukavice? Pošto su?

3.500, izgledaju ko da koštaju bar 4 :-D Testiram ih krajem nedelje u noćnoj vožnji pa javljam. A možda već i sutra ujutru ako krenem pre nego što ugreje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2404 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Rukavice su odlicne, opustite se, rade posao i vise nego odlicno, vozene na Jahorini na -2, tako da verujem da na ovih 8c koliko je trenutno u Srbiji zavrsavaju posao bez problema. Naravno da se u svakima ruke oznoje i ako nemate grejace rucki, posle par sati na motoru ce verovatno da bude malo hladnjikavo, al to ne jer propustaju, nego se ruke upare unutra pa budu mokre. Makar moje, u svakim rukavicama koje su zimske, bile moto ili ne. Ja kad sam ih uzeo bile su jos jeftinije. A imao sam kuci neke profi zimske sto sam pazario u luisu za neke nenormalne minus temperature, pa nisam mogao saku da stisnem i obuhvatim rucke na motoru, pa sam ih odma i prodao, ne umem tako da vozim, iako su bile skroz kozne za razliku od ovih iz lidla, ove iz lidla su mi zavrsavale posao mnogo bolje. A i sad ih vozam na bevu u ovo doba godine. Ne znam sta bi mi vise trenutno trebalo. Cak mi se cini da su ovo i neke bolje nego sto sam ja uzeo u lidlu pre dve godine.

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 750 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Iskreno deluju skroz ok, mozda im je jaca cena jer im pise crivit, ali kao i pojas nije ni nesto da se padne na guzicu a verujem da se nece skinuti koza/skaj sta god je kao na mnogim drugim. Ima sve sertifikate, ojacanje na prstima u vidu koze, ali nema plasticnu zastitu, vec samo na sakama. Ima brisac za vizir sto je po meni mana, jer realno niti to brise niti cu ikad sa tim brisati vizir, a drugo dovoljno kruto da smeta kada se obuhvati korman. To mi je jedina zamerka za sad. Imam kozne sa krznom unutra i realno ove su mi bolje legle i prsti su komotniji, pokretljiviji. Mozda cu te kozne i staviti na prodaju. Plus kao sto sam gore naveo ima se tri godine garancije. Realno ti niko ne daje. Iz Lidla imam potkapu, pojas, aktivni ves i sad rukavice i nisam nasao zamerku ni jednom od tih proizvoda, kao i nosac telefona za korman. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Rukavice nisu tople nego pretople, lično mišljenje da nisu za preko 10°, eventualno do 15 za otvoren put, to ću testirati u petak.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 

Promenio član Gordak985

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 750 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
Pre 7 sati, Gordak985 je napisao:

Rukqvice nisu tople nego pretople, lično mišljenje da nisu za preko 10°

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 

Danas sam provozao motor sa tim rukavicama i novoj kacigi. Rukavice su se pokazale fantasticno, iako je bilo toplo, meni se ruke nisu oznojale. Doduse ja sam zimogrozljiv. A utisak kacige, hm. Nekada sam mislio da je scorpion odlicna marka dok nisam probao hjc. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja