Jump to content

Moto Zajednica

Ako je nekom blizu Lidl

Recommended Posts

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 1 minut, Nele11 je napisao:

@Marko05

Ovo Mare? 

IMG_20220331_111642.jpg

То брате, узми.
Дај рачун да шаљем лову.:takoje:
Ево број 0643664959

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 6 minuta, Blaza je napisao:

A može i rakija !

:)

"По једна" пре пива, наравно.;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Bački Jarak
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 inazuma

Imate trenutno stendere, kacige, cerade, pojaseve i aktivni veš. Ja se ponovio stenderom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
39 minutes ago, Alexandra995 said:

Ja uzela juče potkapu, pojas i ceradu... Deluje ok. :)

Cerada je top, ja je imam, i potkapa je dobra, pojas mi nije nesto jer mi izgleda kao onaj za vezbanje, a i imam dobar pojas. (Ovo sam sve uzeo jos pre dve god)

 

a i aktivni ves je pre dve god bio 1200din po komadu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6819 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Uzeo sam još jednu potkapu jer ja to često perem i menjam. Odlična je. Konačno sam prelomio i uzeo aktivni veš. Ovako, deluje super i do sada nisam naleteo da je jeftin kao ovaj. Videću kako je u vožnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
Pre 2 sati, drmilan_ je napisao:

Cerada je top, ja je imam, i potkapa je dobra, pojas mi nije nesto jer mi izgleda kao onaj za vezbanje, a i imam dobar pojas. (Ovo sam sve uzeo jos pre dve god)

 

a i aktivni ves je pre dve god bio 1200din po komadu

Imali su i aktivni veš, merkala sam ga, ali neću da uzimam još dok ne krenem da nosim odelo. Pojas će taman da mi čuva bubrege jer mi se jakna u vožnji podiže...

I jeste da potkapa ima neki čudan miris, ali nema veze, skinuće se. Sviđa mi se što je duža od one koju trenutno nosim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09
4 hours ago, Skiboban said:

Ako nekom treba stender iz Lidla (neraspakovan) 4000 din. 063 266 606

Vrati ako imas racun, to makar kod njih nije problem.. 

 

Ja sam uzeo juče potkapu i veš, precenio sam se pa sam isprva uzeo M, a u realnosti je L (zamenio posle sat vremena), a bogme mozda i XL.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 675 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Aktivni veš u Lidlu više nije jeftin. 

Donji delovi Elesse su oko 1600 din u sportskim radnjama. Ispade skuplje u Lidlu i to Crivit. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Ja uzeo podkapu i aktivni veš, , ali sam se zeznuo, uzeo M veličinu podkape, nije više imalo L, mala mi je.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
10 minutes ago, Atorn said:

Aktivni veš u Lidlu više nije jeftin. 

Donji delovi Elesse su oko 1600 din u sportskim radnjama. Ispade skuplje u Lidlu i to Crivit. 

Meni se čini da ovo počinje da važi generalno, ne samo za aktivni veš. Naravno uzimam u obzir da je sve poskupelo.
Ranije sam imao neki utisak da ako u Lidlu vidim nešto što mi treba - nema potrebe da tražim dalje - znam da neću naći povoljnije.
Sada već više nije tako izgleda. Konkretno - mislim recimo na akumulatorske alate i tome slično , između ostalog.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 2 minuta, antir3ality je napisao:

Meni se čini da ovo počinje da važi generalno, ne samo za aktivni veš. Naravno uzimam u obzir da je sve poskupelo.
Ranije sam imao neki utisak da ako u Lidlu vidim nešto što mi treba - nema potrebe da tražim dalje - znam da neću naći povoljnije.
Sada već više nije tako izgleda. Konkretno - mislim recimo na akumulatorske alate i tome slično , između ostalog.

Običan pomfrit od 2,5kg (nije 3kg već duže vreme) je skuplji u Lidlu nego u Orašcu na 1kg koji mi je par stotina metara od kuće. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
Pre 4 sati, mrle je napisao:

Običan pomfrit od 2,5kg (nije 3kg već duže vreme) je skuplji u Lidlu nego u Orašcu na 1kg koji mi je par stotina metara od kuće. 

Kada si već pomenuo...  Pisao sam im pre nekih 10 dana jer im je kvalitet pomrita opao.

Lidl je imao pomfrit koji je sličan Frikomovom, po značajno nižoj ceni, nižoj i od Premia brenda, koji je krš (sitni komadići krompira, puno crnih tačaka).  Poslednji put kada sam kupio, pomfrit je bio u rangu Premia, i to mi je toliko zasmetalo da nisam bio lenj i napisao sam im prigovor.

Izgleda ću morati do Orašca u nabavku, nema mi druge.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 675 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
pre 7 minuta, .milke. je napisao:

Kada si već pomenuo...  Pisao sam im pre nekih 10 dana jer im je kvalitet pomrita opao.

Lidl je imao pomfrit koji je sličan Frikomovom, po značajno nižoj ceni, nižoj i od Premia brenda, koji je krš (sitni komadići krompira, puno crnih tačaka).  Poslednji put kada sam kupio, pomfrit je bio u rangu Premia, i to mi je toliko zasmetalo da nisam bio lenj i napisao sam im prigovor.

Izgleda ću morati do Orašca u nabavku, nema mi druge.  :)

Ja sam im pisao žalbu za pljeskavice. 

Duže vreme kupujem kod njih pljeske, odlične su. Medjutim, valjda su promenili dobavljača, jer meso se zapeče spolja, a unutra ostane živo, kao da se plastificiralo spolja, užas. Znači odgovorili mi kao moram da pečem na slabijoj vatri, meso je pregledano i ispravno. Hahahaha, bzvz. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1672 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Apropo štendera iz Lidla, identičan ovom iz Lidla uzeo moj drugar preko Sagmajstera za Hondu Hornet pre godinu dana za zadnji kraj. Posle godinu dana raspad, toliko se klati da jedva sam uspe da podigne motor, mora uz pomoć dvojice da se motor ne izvrne. Na mestima spojeva cevi se razlabavilo vrhunski i onda se štender uvija i ne diže motor bezbedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Kod svih tih jeftinih metalnih proizvoda (štender, dizalica, podupirači za kola...) jako je bitno da se radi na apsolutno ravnoj podlozi, da se podiže apsolutno ravno, inače se momentalno krivi  i raspada. Pleh od kog je sve to napravljeno je izuzetno tanak. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Ne znam koliko kostaju cevi sada ( sve je poskupelo), ali mislim da moze za slican novac da se izvari kvalitetno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja