Jump to content

Moto Zajednica

Marko05

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1669
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

5 Pratilaca

O članu Marko05

  • Rođendan 05.03.1991.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Ужице
  • Motocikl
    Гулим ђонове...

Poslednji posetioci profila

15102 profile views

Marko05's Achievements

Drug član

Drug član (4/6)

7,6k

Reputacija u zajednici

  1. Урадили наводно ажурирање на првом сервису, али опет стоји она стара верзија 1.1.02
  2. Пала мала модификација. Није лоше испало. Иначе, има ли предлог где урадити ажурирање софтвера? Опет се километража ресетовала.
  3. Слично је и мени било, писао сам, кад ми се у вожњи угасио при шалтању у нижу, из 6. у 5. Не могу да се сетим, али мислим и да није хтео брзину да убаци, као и код тебе. То се десило на неких 250км, сад сам на 1.000+ и није ми се после тог дешавало. Вероватно побрљави рачунар од тих старијих софтвера? Само претпостављам.
  4. Ево и моје искуство што се тиче првог сервиса. Урађен је у петак у Ариљу. Цена ситница, 15.700. Реално, сервис раде максимум 45 минута а наплаћују се два радна сата. Замењено уље, нека Махима 10w40 и филтер. "Урађено" ажурирање софтвера, он остао исти. Бар стоји онај 02 а не 20 као што би требало. Као што неко рече, за колметражу питају колико да ставе, нема никаквог аутоматског враћања стварних километара. Потрошња на тих 900км, сад већ 1000 и кусур, стоји 1.2l после оних силних враћања километраже на 0. Никакве промене што се тиче рада мотора и вожње нисам приметио након ажурирања. Има ли ко да може то писмено да уради илк је једноставно тако како је?
  5. Хвала. Нема га на званичном сајту па зато питам, а добио сам баш позитивне коментаре. Ако успем да се организује па да се провозам и одрадим сервис.
  6. Да ли је Ципура из Ваљева и даље овлашћен сервисер за CF Moto?
  7. Препорука за Банетов мотор. Узео га је од мог другара из Уе који га је перфектно одржавао код Милинке исто из Уе (вероватно БМВ-јци знају о коме је реч). На мотору се није штедело. Другар одржавао Бане наставио где је он стао. Као што сам рекао и Бану кад је куповао, гарантујем као да је мој. Срећна продаја брат.
  8. Колики је кофер? Ја јурим неки да узмем али ми 40-45 литара делује мало, а 55 превелико. Овај ми некако изгледа таман.
  9. Ахахахаха краљевски за км. Ваљда више неће зезати. По тој уназад се и ја оријентишем.
  10. Пропо сам ко чеп. Ма прошле године ми се смучило оно сељакање од стране пандура и још брдо ствари. Тако да ме неће видети 2-3 године.
  11. Људи, срећан пут и полако. Јутрос је удес био на Златиборском путу, није било безазлено, гледајући снимак. Не знам како су прошли учесници. Ја сам данас ишао ка Чачку и ГМ, поједини возе као да имају 9 живота. Леп провод и лагано.
  12. Можда овај што сам причао са њим није баш најбоље информисан. Ја ћу опет звати следеће недеље па да закажем за суботу. Данас сам их звао да питам имају ли ролбарове, зачудише се као да сам их питао пошто је кило малина. Каже зовите Гевару, нема то код нас.
  13. Јуче сам контактирао сервисе. Сервис на првих 1.000км у Кгу је око 11.000, а у Ариљу 15.700. Тако рекоше преко телефона, онако мало зачуђени питањем. Да ли може директно да се контактира овај Стефан чији је контакт остављен? Што се тиче потрошње, и мени је првих можда 100км показивало баш велику потрошњу, после је почело да пада. А разрада, ја сам испоштовао "књигу". првих 500 до неких 4-4.5к, сад већ возим до 6-6.5к али без неких наглих цимања гаса. Поента да се пази тих првих 1.000км је ваљда у том фабричком уљу које је мало гушће од воде. А машина се дефинитивно "разради" у првих пар вожњи. Тако сам бар ја разумео.
  14. Мени је тако било у првих 350км, па ми се спустило на око 4. Других 350км 3.9, а трећих 350км, тренутно 3.7. Ресетује ми се километража на 350км па се често запистам да ли је мотор уопште био нов кад сам га купио и колико ли је прешао?
  15. Таман имам још 200км до сервиса. Провозам се до Кг и одрадим. Колико се чека на термин?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja