Jump to content

Moto Zajednica

NC750X 2016

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

@Nenadbg88

 

Da ne ispadne da kolegama vlasnicima trolujem temu, to mi nije namera, ali OBAVEZNO isprobaj motor, i to ne mislim 10 minuta tamo oko delta centra nego ono 2-3 sata da mozes da ga razvuces.

 

Imao sam prilike skoro dva dana za redom manuelnu verziju da vozim 2015. godiste po par sati, motor se vozi stvarno kao bicikla tako je lako upravljiv ali to sigurno ima udela zato sto ova moja krmaca teza ravno 30 kila, pa mi je takav osecaj bio.(mada ima i to sto rezervoar se nalazi ispod zadnjeg sedista)

 

Ali sam agregat je po meni ogroman minus, zato sto moj skuter koji je 20 godina star i ima manje kubika i konja od 0 do 120 ga debelo ostavlja iza sebe. Ispod dupeta imas osecaj kao da je neki stari dizel motor. Da ne bude da je ovo samo do mog subjektivnog osecaja i mojih vozackih sposobnosti(koje su jos na amaterskom nivou), vec smo i paralelno jedan pored drugog testirali na otvorenom, coveka posle 9-10 sekundi skoro nisam video u retrovizoru vise. (znaci test je bio klasicno ubrazanje odvrni rucicu i cepaj na pravom)

Takodje ovde moram da dodam da DCT verzija koja postoji, covek nikad ne moze tako da brzo menja brzine, imas i testove na netu, sto je ustvari najveci + ako neces da se smaras sa menjanjem brzinama.

 

Sve ostalo nisam kompetentan da komentarisem, zna se koje su prednosti ovog motora, mala potrosnja, i prtljaznik koji imas napred, jeftino odrzavanje.

 

Dodao bih da za 2018. god stizu dve sjajne stvari za ovaj model a to je broj obrtaja je povecan na 7500, i dobija se kontrola proklizavanja u 2 stepena, koja se isto tako moze iskljuciti, tako da Honda maestralno kompenzuje nesto slabiji agregat sa naprednim tehnologijama.

 

Razmotri u ovom cenovnom rangu sledece jos:

Versys 650 - agregat iz ninje, na trzistu versys vec 10 godina, dokazano dobra masina, dosta udobniji od honde sa podesivom suspenzijom i napred i nazad(ovo ti mnogo znaci kad naprimer putujes sam ili se natovaris), i podesivim vizirom. Trosi vise od 4 do 4.7. Ali zato moze i da stane u njega 21 litar u Hondu 14 cini mi se?

 

V-Strom - najveca prednost veliki prednji tocak 19ca(ostali na listi 17ce), koji ce ti dozvoliti lakse i da ides neki blagi off road

 

Tracer MT 07 - od svih nabrojanih ima najbrzi i najzivahniji agregat.

 

Jos jednom, ovo je samo moje subjektivno misljenje i kako sam ja doziveo sve, mozda gresim ali Boze moj, nadam se da sam ti bar malo pomogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'
[mention=27762]Nenadbg88[/mention]
 
Da ne ispadne da kolegama vlasnicima trolujem temu, to mi nije namera, ali OBAVEZNO isprobaj motor, i to ne mislim 10 minuta tamo oko delta centra nego ono 2-3 sata da mozes da ga razvuces.
 
Imao sam prilike skoro dva dana za redom manuelnu verziju da vozim 2015. godiste po par sati, motor se vozi stvarno kao bicikla tako je lako upravljiv ali to sigurno ima udela zato sto ova moja krmaca teza ravno 30 kila, pa mi je takav osecaj bio.(mada ima i to sto rezervoar se nalazi ispod zadnjeg sedista)
 
Ali sam agregat je po meni ogroman minus, zato sto moj skuter koji je 20 godina star i ima manje kubika i konja od 0 do 120 ga debelo ostavlja iza sebe. Ispod dupeta imas osecaj kao da je neki stari dizel motor. Da ne bude da je ovo samo do mog subjektivnog osecaja i mojih vozackih sposobnosti(koje su jos na amaterskom nivou), vec smo i paralelno jedan pored drugog testirali na otvorenom, coveka posle 9-10 sekundi skoro nisam video u retrovizoru vise. (znaci test je bio klasicno ubrazanje odvrni rucicu i cepaj na pravom)
Takodje ovde moram da dodam da DCT verzija koja postoji, covek nikad ne moze tako da brzo menja brzine, imas i testove na netu, sto je ustvari najveci + ako neces da se smaras sa menjanjem brzinama.
 
Sve ostalo nisam kompetentan da komentarisem, zna se koje su prednosti ovog motora, mala potrosnja, i prtljaznik koji imas napred, jeftino odrzavanje.
 
Dodao bih da za 2018. god stizu dve sjajne stvari za ovaj model a to je broj obrtaja je povecan na 7500, i dobija se kontrola proklizavanja u 2 stepena, koja se isto tako moze iskljuciti, tako da Honda maestralno kompenzuje nesto slabiji agregat sa naprednim tehnologijama.
 
Razmotri u ovom cenovnom rangu sledece jos:
Versys 650 - agregat iz ninje, na trzistu versys vec 10 godina, dokazano dobra masina, dosta udobniji od honde sa podesivom suspenzijom i napred i nazad(ovo ti mnogo znaci kad naprimer putujes sam ili se natovaris), i podesivim vizirom. Trosi vise od 4 do 4.7. Ali zato moze i da stane u njega 21 litar u Hondu 14 cini mi se?
 
V-Strom - najveca prednost veliki prednji tocak 19ca(ostali na listi 17ce), koji ce ti dozvoliti lakse i da ides neki blagi off road
 
Tracer MT 07 - od svih nabrojanih ima najbrzi i najzivahniji agregat.
 
Jos jednom, ovo je samo moje subjektivno misljenje i kako sam ja doziveo sve, mozda gresim ali Boze moj, nadam se da sam ti bar malo pomogao.
Svaka cast na postu kolega, sve je na mestu.
Uporedjujuci da ima 20njutna manje od tdm, i skoro 30 konja manje, za ocekivati je da ide sporije... Modeli koje si naveo pored su rekao bih za nijansu manji od honde, isto tako za nijansku skuplji. Za nijansu jači i za nijansu vise trose.
Najlepse bi bilo kada bi ja sada svaki od tih motora mogao da poteram do Ralje i nazad pa da vidim sta i kako ali to nije izvodljivo uvek nazalost.
Sutra cu da idem na sajam pa cu da vidim da isprobam sve ovo sto si naveo ponovo. Tracer 07 je skuplji skoro 1000eur ali daju dosta opreme koja je vrednija i vise od tih novaca uz motor.
Sutra ce pasti konacna odluka, ali rekao bih da debelo vucem ka hondi, iz razloga sto ja motor vozim u rasponu 80-120 max. i dosta mi je bitno da mi motor nije mali, tj da ne izgledam smesno na njemu. ;-).
I naravno neizostavni faktor, potrosnja.
Videcemo...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

@Nenadbg88

 

DCT verzija Honde, Versys i V-strom su ti isti cenovno(manuelna verzija ti je jeftinija valjda 500evra), za tracera ne znam ako kazes da je skuplji 1000evra onda to je to.

Najmanji fizicki motor na ovoj listi je tracer i ujedno i najlaksi cini mi se 195kg(vadim podatke iz glave).

Versys i V-strom su ti fizicki veci motori od Honde. V-strom najkrupniji, on bi ti najbolje stajao na tvoju visinu/tezinu.

Kao ti i ja sam bio 99% siguran da cu uzeti Hondu. 
Medjutim kad sam probao, nije to to.

A ne patim od velikih brzina meni je raspon kao i tebi od 80-120, ali mi je ekstremno i jako bitno da kad krenem to ne bude tromo.

Pri tom zelim da mi je udobno, da imam bolje kocnice, da mogu da podesavam suspenziju na duzim putovanjima, podesavas vizir.

Hondu niko ne moze da pobedi po potrosnji, ali iskreno po meni je Versys kompletniji motor. 

Za kraj ostavicu ti jedan klip, a isto tako razmisli kupujes nov motor koji bi bilo glupo da ga prodas bez jedno 5 godina voznje jer ipak su velike pare u pitanju a on vec posle godinu/dve izgubio je mnogo cenu. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=t-6UaZisUwU
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Versus i NC porede i sa nekim BMW skuterom, koji je defacto skuter (čini mi se sa varijatorom). Ima na yt paralelni test.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Kad već postavljamo klipove, sećam se da sam ovaj gledao kada sam odlučivao koji uzeti. Tu su baš i Versys i MT i NC

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'
Kad već postavljamo klipove, sećam se da sam ovaj gledao kada sam odlučivao koji uzeti. Tu su baš i Versys i MT i NC
 
 
Kako si se ti odlucio za Hondu?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
21 hours ago, Nenadbg88 said:

Pozdrav drage kolege. Vozač sam TDM-a 4TX već par godina. Nasa tema je poprilicno razvučena :-)
LM bio sam danas u Hondinom salonu i malo odmeravao NC750x. Dobar motor za pristojnu cenu rekao bih. S'obzirom da sam ja 190cm i 100kg ne izgleda mi malo uopste. Poprilicno mi lepo stoji.
Posto vidim da se i ova tema dosta uvelicala, predpostavljam da vec ima negde napisano, pa sam svejedno hteo da zamolim za vasa iskustva ukratko. Najvise me zanima komfor, živahnost agregata, i potrosnja...
Ja nisam neko ko voli brzu voznju ali ne volim ni bas spore motore. Ovaj motor me je prilicno zainteresovao pa rekoh da pitam drage mi kolege za misljenje iz prve ruke :-)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

Ako vozis tdm 850, ovaj motor ti nece imati zadovoljavajuce performanse, nikako. Iako 750 kubika nije malo, nekako je motor slabasan, a i po ogibljenju je tdm mnogo ozbiljnija sprava.

 

Od ovih sa klipa, moj favorit bi bio kawasaki, drugi favorit yamaha (iako tankog vesanja, motor ima najvise karaktera i prelepog je dizajna), treci strom, pa honda i na kraju bmw (realno daje najmanje muzike za najvise para).

 

Nc je extra motor za nekog pocetnika ili za prelaz sa skutera, nema ostrinu, nepredvidjene reakcije, a zahvalan je i izdrzace silnu kilometrazu.

 

Za nekog ko je kupio nov nc, a vozio je jake motore ranije, stavice ga na oglas posle mesec dana (znam dvojicu takvih). 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 961 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT

Ja sam imao dilemu NC750 ili Tracer 700. Uzeo sam tracer u traveler varijanti i ubijedjen sam da nisam pogrijesio. NC izgleda veci od tracer ali su u pitanju plastike tj oklopi. Kvalitet izrade je na strani tracera. Imas u moto pulsu iz 10.2017 test par motora medju kojim su versys  i tracer. Tracer jako dobro prosao na testu.

 

da ne bude da svaki cigo svoga konja hvali...NC je jako lijep i dobar motor. Ali natovaren i sa suvozacem ce biti jako lijen.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
pre 41 minuta, Nenadbg88 je napisao:

Kako si se ti odlucio za Hondu?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

Paaa, ja sam zapravo poželeo da kupim motor kada sam video NC-a i pogledao neke njegove snimke... Posle sam se trudio da racionalizujem i odaberem pravi, ali je srce ostalo uz Hondu.  :D  Pritom, na onom gore testu nisu, čini mi se, rekli ništa loše za taj motor.

 

Sad kad razmislim, za godinu dana vožnje imaću nešto preko 21 hiljade pređenih kilometara, što znači da sam na gorivu uštedeo recimo oko 260 evra, taman za nove gume.  :jee:

 

Odluka će biti samo tvoja, nemoj se obazirati na naša navijanja, izaberi ono što ti misliš da će ti biti najbolje.

Ja bih čak i voleo da izabereš nešto drugo...   Previše NC-ova na drumovima i u ponudi umanjuje ekskluzivnost (i cenu) onima koji ga već poseduju.  :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

E da def trebas i da napises gde ce vecina tvojih voznji biti. Ako je Tipa 80% po gradu, a 20% na otvorenom, mislim da sa Hondom nema sta ko da se takmici s obzirom na automatik i na potrosnju.

 

Ovaj klip gore i jos mnogi drugi, u njima se pojavljaju likovi koji dugo voze, i generalno nisu fanovi automatika(to je ta satro stara skola skuter nije motor i automatik nije motor). Otuda i nema mnogo hvaljenja za Hondu ali ni previse kritika, jer objektivno i ne postoje. 

Tacno vidis onog lika skroz desno kad sede i pricaju,  da vozi neku brzinu zato mu se i tracer najvise i svideo jer najsportskiji od svih, a Hondu kao jednostavno nije mogao da razume jer ona sama nesto radi bez njegove kontrole

:D

 

Ovo sto je kolega @milomir22 napisao i na sta se isto odnosilo ono moje da razmislis jer uzimas nov motor za koji ces najverovatnije zbog toga biti zakucan dobar broj godina, ako neces da u toj nekoj kalkulaciji puknes pare, to je opasnost kod njega da te slucajno ne smori posle nekog perioda i sta ces onda :)

 

Za kraj bih dodao da su ti ovo slatke muke, koliko god ti delovalo sad frustrirajuce jer

NC 750X

Versys 650

V-Strom 650

Tracer 700

Koji god da uzmes neces pogresiti, ali stvarno je tako sve 4 masine su odlicne.

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam NC kupio pre nekih 2 meseca, sasvim slucajno. 2012. godiste, manuelni menjac. I mislim da sam dobro pazario, u skladu sa svojim potrebama naravno. Presao sam nekih 700-800 km do sada jureci sunce u februaru i martu.

 

Ne bih se slozio sa tvrdnjom da je trom, mislim da je dovoljno startan i agilan za gradsku voznju. Naravno da je razlika izmedju ovog i bilo kog sportskog motora nebo i zemlja. Ovde vredi reci da ja kada motor koristim kao prevozno sredstvo, do posla i nazad, predjem nekih 30-ak km kroz gradsku guzvu. Posto inace brzo saltam, blokada i mali broj obrtaja masine meni ne prave problem. Da guzzca hoce da utrne posle nekog vremena hoce, i to mi je najveca zamerka. Mada ni to nije toliko izrazeno na magistralnim putevima, ako se tezina (citaj guzzca) prebacuje sa jedne na drugu stranu u krivinama. Snage i udobnosti mu ponajvise nedostaje na autoputu, ali mislim da mu to i nije namena.

 

Ako uzmemo u obzir prakticnost, rentabilnost i pouzdanost, ovo je sjajan motor u svojoj kategoriji i cenovnom rangu.

 

I da, hvala Satelisu na svim do sada pruzenim informacijama. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8950 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 21 sati, sargeras je napisao:

Cini se da stvarno mora tako. Ne znam ni sta sam ocekivao za tu cenu.
Elem, lepo izgledaju, ali kako sam malo skinuo boju sa srafova i sa kormana dok sam sve montirao, ima li ko predlog boje koja je slicna onoj na volanu? Treba mi jako malo da zamazem, cisto da bude manje ocigledno, nervira me ovako prilicno.

Kupi ili dodji do mene da prsnemo crni mat sprej, prvo u poklopac pa sa ostrim (ne bukvalno osto) vrhom ispeglas ogrebotine.

 

Pre 20 sati, filipfg je napisao:

@Nenadbg88

..........

Imao sam prilike skoro dva dana za redom manuelnu verziju da vozim 2015. godiste po par sati, motor se vozi stvarno kao bicikla tako je lako upravljiv ali to sigurno ima udela zato sto ova moja krmaca teza ravno 30 kila, pa mi je takav osecaj bio.(mada ima i to sto rezervoar se nalazi ispod zadnjeg sedista)

 

Ali sam agregat je po meni ogroman minus, zato sto moj skuter koji je 20 godina star i ima manje kubika i konja od 0 do 120 ga debelo ostavlja iza sebe.............

Hmmm ne bi se smeo kladiti u boldovano, poceracemo makine cisto iz znatizelje.

 

Pre 19 sati, Nenadbg88 je napisao:

Svaka cast na postu kolega, sve je na mestu.
Uporedjujuci da ima 20njutna manje od tdm, i skoro 30 konja manje, za ocekivati je da ide sporije... Modeli koje si naveo pored su rekao bih za nijansu manji od honde, isto tako za nijansku skuplji. Za nijansu jači i za nijansu vise trose.
Najlepse bi bilo kada bi ja sada svaki od tih motora mogao da poteram do Ralje i nazad pa da vidim sta i kako ali to nije izvodljivo uvek nazalost.
Sutra cu da idem na sajam pa cu da vidim da isprobam sve ovo sto si naveo ponovo. Tracer 07 je skuplji skoro 1000eur ali daju dosta opreme koja je vrednija i vise od tih novaca uz motor.
Sutra ce pasti konacna odluka, ali rekao bih da debelo vucem ka hondi, iz razloga sto ja motor vozim u rasponu 80-120 max. i dosta mi je bitno da mi motor nije mali, tj da ne izgledam smesno na njemu. ;-).
I naravno neizostavni faktor, potrosnja.
Videcemo...

Sad cu ti ispricati jednu istinitu pricu od pre par godina.

 

Stajali smo kod Hotela 1000 Ruza, bese tu Culle na AA500ccm, moja malenkost na Satelis250ccm i ne mogu se setiti ko bese treci skuteras sa nama al mislim da je Alexa koji takodje vozi AA500ccm.

Taman kad smo trebali poci put Arandjelovca, naletose kolege na velkim i jakim motorima.

 

Krene uobicajna prica posto se znamo od ranije, neki su sa foruma, neki i nisu, gde ko ide, oni do Ralje mi picimo dalje, te dogovor pade da popijemo kafu u restoranu Zeleni Cair.

Ok, super, vazi uz napomenu kako ce oni peglati krivine pa taman sto da zauzmu i za nas.

 

Krecemo lagano od Hotela, pretice jedan, pretice drugi, cetvrti, mlataraju motore levo-desno ne bi li gume ugrejali (valjda), premestaju se guzzce s'jednu na dugu stranu a cunci tutnje li tutnje i tako sve do Avale.

 

E tu krece frka, od Avale do Ralje samo vatra, uprego ti ja svih 22 konja.

Sta se desava, desava se sledece.....momci na velikim motorima su stigli, ugasili makine, skinuli kacige i u tom momentu se pojavljujemo mi.

Jedan se cudom cudio, drugom nista nije jasno, treci zagleda u krug uz pitanje koliko ima kubika :lol3:

 

Popili smo pice i ostavili ih da razmisljaju sta se to desilo, verujem da su dugo bili u bunilu.

 

to je ta ljuta zverka

_DSC9178.thumb.JPG.08aa3bd7e4e652322d046992ed8e32cc.JPG

 

Sto se tice dileme sta da kupis, necu ti reci uzmi ovog ili onog, nit navijati za neki od favorita. Jednostavno moras sve probati, sagledati iz svih uglova da prenoci jos jedared ako treba pa sta :ljubav: izabere to nek bude. 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8950 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Da dodam jos nešto, NC sam kupio iz razloga sto mi se prvenstveno sviđa, zatim ide vrlo pouzdan agregat, ultra mala potrošnja kako god ga vozio, jeftino održavanje, prostor za kacigu napred - pozadi kofer gde ide ostatak stvari i ti kao gospodin čovek bez da vukljas stvari sa sobom možeš u kafanu/restoran.

 

Zatim, nisko težište motora daje na stabilnosti i lakom manevrisanju i ako ima 230kg, agregat u D modu je kao traktor uz potrošnju od svega 2.9L/100km i tu je da se stvarno rokneš.

Druga pesma nastupa u S modovima (1,2,3) ....kada Erik pojede bananu postane..... vrlo zivahan. Dajem glavu da me staviš u koš sa jacim motorima (80-100ks) po krivinama, nema šanse da mi pobegnu i ako motorinj ima svega 55ks.

 

Prednost motora veče snage se jedino oseti kad si natovaren, pa na to još imaš i saputnika, pri preticanju drugog vozila ili vise vozila u cugu, neki motori su tu besprekorni tj bukvalno te teleportuju.

 

E sad, tu ima caka..... motor koji takve performanse pruža, lako i brzo napuca brzinu, isto tako vrlo lako možeš upasti u situaciju gde ćeš se pošteno olupati, pitanje je kakav ce biti ishod, možda fatalan, možda i pretekneš a možda prođeš samo sa ogrebotinama.....da pojasnim.

 

Sa mojih 55ks svestan sam da ne mogu tek tako lako obići u cugu 3, 4 vozila ispred sebe pa iz tog razloga obilazim sporije za razliku od kolege koji ima 100ks pod guzicom.

On ce očas posla da preripi datu situaciju jer očas posla nabije brzinu. Sad dolazi pitanje, sta se desi, kad onaj treći ili četvrti počne da skreće u levo a ti kao torpedo pravac na njega.

Prostora za izvlačenje iz situacije jako malo il ni malo, možda je pogledao u retrovizor (obično nema gledanja) ali si daleko od njega da bi procenio tvoju brzinu = lom u najavi, previd situacije koja je vrlo česta na nasim drumovima.

Ko je kriv vise nije bitno, tamo si u jarku pokraj puta.

 

Slabiji motor kao sto je ovaj moj, pruža vece mogućnosti da se izvučeš iz zajebate situacije prvenstveno zvog brzine, sto je meni jako bitno iz razloga što ne patim za istom, adrenalin me puca po krivinama a ne na pravcima gde se gas odvrće do daske.

Zatim čuva tj štedi gume, lanac, kočnice..... jer svako napinjanje rezultira brže habanje a habanje poprilicno košta.

 

Zakljucak.....motor je na prvom mestu opasan i skup hobi, voli se punim srcem jer mozak tu bas i nije racionalan ponekad, kupujte motore kako ste zamislili, sve ostalo je lutrija 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8950 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pošto sam da kažeš tek uzeo NC, daleko je razmišljanje o drugom atu. U mom slučaju, družićemo se duži niz godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Zbog resavanja stambenog pitanja ja sam mog morao da prodam posle nepune dve godine druzenja .polsto je problem resen dva tocka me ponovo mame ali mi glupo da opet kupujem isto ,pa cisto da cujem kako vi disete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8950 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pa moje vidjanje stvari da sve ostane kako jeste, jedino sa 55ks da skoci na recimo 75,80ks i to bi bio pun pogodak.

Jest da bi samim tim i potrosnja malko skocila ali to bi bilo bas zanemarljivo, prosek je 3.4L pa nek ode i za 1L gore nije strasno, prihvatljiva potrosnja za moje vidjanje je 5.5-6L max.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd
1 hour ago, Alekre said:

Sledeće samo VFR800X :)

Recimo da je to to. :) Mada ce ti sa njim potrosnja znacajno skociti, kazu prosecna cak do 8 litara. A ako ti je VFR interesantan, kolega sa foruma prodaje stariji model, mislim da je 2000. godiste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X
41 minutes ago, Jupiter said:

Recimo da je to to. :) Mada ce ti sa njim potrosnja znacajno skociti, kazu prosecna cak do 8 litara. A ako ti je VFR interesantan, kolega sa foruma prodaje stariji model, mislim da je 2000. godiste.

Ne govorite o istom VFR-u. Alekre je pomenuo Crossrunnera koji se pojavio 2010.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja