Prilično pristojno izgleda. Ovi kuferi k'o piletu sise....ogromni su.
Sa ovom kilometražom, neverovatnom...ali mogućom, po mom mišljenju MORA da ima originalne pločice, lanac i lančanike.
Vožen je po kiši, pregledaj hladnjak za oštećenja od kamenja i dot na gumama...jer je sprava očigledno dugo stajala.
Bilo bi lepo da ga upališ hladnog...da se čuje da posle nekog vremena, kad se malo zagreje, obori obrtaje. Tako zagrejan gas da prima i vraća bez oklevanja.