Čit'o sam izjavu Gigijevu...
..i jedno mora da se prizna, a to je da su poslednje 3 godine prvo mesto u Mugellu, zajedno sa Dukatijem, uzela 3 različita vozača. U tehničkom smislu...to je moglo da se vidi i sada, uz povremeni Rinsov upad, samo se Dukati bori sa Marquezom...i to više njih samo sa njim. Ni jedna druga Honda...pa ni Yamaha, nije napred. Dukati polako postaje, možda i konačno, sprava koja nije samo za jednog vozača...tačnije jedan način vožnje, na koji ne mogu baš svi da se naviknu.
Iskreno se nadam...pominje se Barselona, da će japanci da poslušaju Lorenza i da mu daju šta traži, da bi bio sigurniji i brži. Onda će napred da bude malo interesantnije...tačnije češće ovako interesantno.