To što mora sauh...to nemoj da te brine.
Sad, znam da to ljudima nije drago, naročito kada za sve radnje moraš nekome da se obratiš ( i platiš )...
..ja to ponavljam kao pokvarena ploča, Vespa je u suštini strašno jednostavna, ali ipak malo komplikovana za neke intetvencije zbog toga kako je složena.
Preporučujem ti da preko zime skineš mašinu i rešiš sve probleme. Možda bude prilika i za farbanje, ako nameravaš da se družite duže...i onda si pobedio. Pališ i voziš...do kraja sveta i nazad.
Nego kurbla. Kako rekoh, sistem je jednostavan...ali je do njega teško doći.
Probaj da se izveštiš da nadješ mesto pre nego osetiš veliki otpor ( zbog kompresije)...i da gaziš kurblu tako da prethodno eliminišeš sav prazan hod...nadam se da razumeš. Kad je finalno pritisneš da osetiš da odmah pokrećeš radilicu.
Razumi to kako hoćeš, ne samo Vespu, ljudi kurblaju besomučno i bez osećaja, a tako samo šteta može da se napravi i da se čovek povredi.
Kad provališ radnju, neće ti biti problem ni da je upališ desnom nogom dok si na njoj