Jump to content

Moto Zajednica

Sve Aktivnosti

Ovaj izvor informacija se samostalno osvežava.

  1. Prethodnih sat vremena
  2. Nema tu dovoljno ulja da ga ohladi. Dve su stvari: nekvalitet ili ima previše struje a malu potrošnju.
  3. Kod v stroma je umeo alternator da rikne, predpostavka je bila da je bilo malo ulja u motoru i da se grejao , pa je preporuka bila da se sipa ulje do gornje crte radi boljeg hladjena....e sad možda je i ovde to slučaj...
  4. Stigla knjiga. Da li je autor jos na forumu?
  5. Na to se primaju samo propali rumunski ugostitelji
  6. Kako je MM tvrdio pazar. Kao ne mogu da izdržim ni ceo sprint a sada odjednom može.
  7. VLAD81

    Kratke voznje

    Drugi put posle Loznice u Lipničkom šoru skrenite desno na Kozjak-Jadranska Lešnica(iako bi trebala biti Jadarska)- Tekeriš pa preko Cera za Šabac, mnooooogo lepše.
  8. Drugari, prodajem Teneru. Nisam je još oglašavao nigde. Ako je neko zainteresovan pišite u pp. U odličnom je radnom stanju, estetskom onako, ali je kompletna. 1990. godište, 64k na satu.
  9. Today
  10. Rešio sam to pre 4-5 godina, sada berem plodove
  11. Ja zadnjih 15godina idem na moto skup u Trebinju. Što zbog vožnje, što zbog predela, prelepog grada i dobrih ljudi. Zadnjih godina se situacija menja ali na gore, cene smeštaja sve veće, plus dvojicu drugara koji su došli sa ženama su ispalili za smeštaj i ako su rezervisali preko Bukinga i to za različite smeštaje! I po meni je ovo jedan od lošije organizovanih skupova gledajući u odnosu na prošlu godinu . Kao prvo i osnovno skup je prerastao prostor u kome se održava . Nema dovoljno mesta ni za motore, kamp je blagi užas , ove godine samo 4 pokretna WCa na onoliki broj ljudi, uveče se pisalo na sve strane, ozvučenje slabo, ako ne stojiš na 20-30 metara od bine muziku jedva čuješ, pogotovo od pucača, ne naplaćuju ulaz ali su zato digli cene pica, mala limenka Nikšićkog 2e što je po meni mnogo. Još jedna zamerka, za glavni bend u subotu AC/DC tribute , počeli su da sviraju tek posle ponoći, sat vremena dok su došli do dobrih pesama ispred bine nije ostalo ni petina naroda. Ja sam otišao u pola dva ujutru tek su jednu poznatiju stvar odsvirali.... Ne shvataju da ljudi mogu da zaginu u petak ali u subotu ujutru se 90% ljudi vraća kući i ne mogu toliko da zaginu da bi čuli neki bend. Uz malo truda organizatora ovo može biti najbolji, najlepši i najbrojniji skup u regionu Koliko volim Trebinje ja sam se posle 5 dana vratio opet u njega porodično sa ženom i decom
  12. Bobni

    NX500 2024

    Vibracije mi je stvarao nosac telefona sa alija. Sam vizir je ok,mnogo manje duva,ja sam visok 182cm,javljaju se turbulencije preko 100 na sat ali nije do vizira,jos se nisam igrao sa podmetanjem sajbni,nikako da ugradim vreme.
  13. Izduvne grane su takođe Arow, a ne vidim da viljuška nije originalna osim što nema zaštitne gume (harmonike). A što se kočionih creva tiče, pa valjda smo do sada svi prešli na pancirna teflonska.
  14. Napravio sam sranje, pa pišem ovde da ne napravite i vi. Slučajno sam isprazio bočicu ulja zadnje kočnice kada sam menjao ulje i ušao je vazduh u sistem. Klasičnom metodom ozračivanja se dobije kočnica donekle, medjutim vazduh je ostao zaglavljen u ABS pumpi. Na tabli se lampica za ABS ne gasi ni u vožnji jer pretpostavljam da je ABS modul prepoznao pad pritiska ulja u kočnicama i zato ugasio ceo sistem. Sada je fora što ne mogu da ozračim sistem u potpunosti dok ne aktiviram pumpu ABS-a a pumpa se aktivira preko dijagnostike. Na starijim modelima yamaha je bila opcija da se prespoje dve žice napravi bypass i da se aktivira pumpa ABS-a medjutim na T7 2021 ne može to da se uradi ili nije bezbedno za elektroniku ako baš nemamo šemu, a ja je nemam. Tako da mi ništa drugo ne preostaje nego da vozim motor u Yamaha servis kako bi preko dijagnostike aktivirali pumpu...Koja glupost
  15. sale600

    CFmoto 675NK

    Imam pitanje za vlasnike ili nekoga tko zna. Prijatelj na žalost pao sa motora. Polomio se, ali je ok. Prednji kraj motora za daljnju vožnju baš i nije. Motor pali u mjestu, radi ok, ali kada mu se da gas dođe do oko 6t okretaja i uđe u blokadu. Više od tih okretaja u mjestu neće. Mislili smo da je možda zbog pada ubacio u neki safe mod, pa ne da u veće okretaje. Ali, navodno su Kinezi namjerno tako blokirali da ga se u mjestu ne može navinuti preko tih oko 6t okretaja. Kao da se ne bi motor oštetio, razletio, pucanja iz auspuha na susretima, itd. Da li zna netko nešto o tome? Da je u voznom stanju lako bi provjerili, a ovako nemamo pojma šta se dešava.
  16. Ubaci unutra vatu - držaće alkohol u slučaju prevrtanja/obaranja, a ne utiče na funkcionalnost. Takodje, trebalo bi da imaš nešto kao metalno lonče kojim ćeš da preklopiš/ugasiš plamen, da ne moraš da čekaš da izgori.
  17. Alternator...vrlo moguće. Videćemo...
  18. @Gliga da se nisi nedavno ozenio/dobio sitnu decu? [emoji1787] Sent from my SM-A556B using Tapatalk
  19. Pogledaću ovih dana fileove i koliko je ASA materijala ostalo pa ću pustiti. Nego nemam nikakav feedback kako su se pokazali oni shaderi za instrument tablu, jel neko to ugradio uopšte? Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Aktivne gace ili ves kako ga ko zove je po meni katastrofa, ojed izmedju nogu ko jedan kroz jedan. J##a se upare, nema normalnog protoka vazduha. Cak sam i trcao nekada maratone u pamucnim jer mi te vestacke gace stvaraju problem. E sad druga je stvar sto neko kupi M a nosi XL
  21. Na 9300km. U vožnji trepere svetla i displej, izgubi snagu i ugasi se. Ne vergla. https://www.youtube.com/shorts/jzJQ5WiO4b4
  22. @severian Zapravo i nije da nema veze. Šav po sred đoke -> neudobna vožnja -> vrpoljenje -> distrakcija od puta -> udes -> crna hronika Šta jedan šav na nezgodnom mestu može da izazove
  23. jeste da upisujes vin broj ali ti aplikacija trazi i serijski broj t-boxa koji je upisan na poledjini uredjaja tako da nije to tako bas prosto pristupiti info tvog motora jer bez tog serijskog broja app ne daje nikakav info u app kada je otvoris
  24. Jel ovo Sale VTI, da ne kazem hondas sa vama?
  1. Učitaj više novosti


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja