Jump to content

Moto Zajednica

Sta ste danas uradili na svom motociklu??

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7262 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Freza 600ccm
pre 42 minuta, BokyBoy je napisao:

Mozda na Navaku, na ulici tesko,

al opet zavisi od vozaca...

Ako je ulica vijugava bez dugih pravaca... će bude napeto :moto3:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Ej , salu na stranu ...da podelim jedno pozitivno iskustvo... Dosta nas ima problem lepljivih rucica i mnogo nervira... Hteo sam pre nego sto narucim nove rucice da isprobam ovo jeftinije resenje .. iznenadjujuce je dobro i jeftino... Bio sam zestoko nepoverljiv , ali nisam bio u pravu...montiranje je laganica , ko ima grejace rucica - sve top, nista ne gubi , osecaj pod rukom je dojajani ..evo o cemu pricam...

1f15604363daaaff1a9c5c99dc80dfb8.jpgd262ade8cb08b90b798e3378ae5ca5c7.jpg4ce9c0d3a7ad6baafe662f6db254221c.jpg

www.medinobend.rs
www.bendovi.info

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Srbobran
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV

Ne bih se složio da se glasnom sirenom dobija kontra efekat. Barem do sada sam video samo prednosti tj. da ili prekida manevar koji je hteo/la, počeo/la ili odmah okreće volan na desnu stranu. Svakako bih preporučio svakome da stavi vazdušnu sirenu. Ja konkretno imam denali i odlična je. Mana je kad si u manjem mestu pa se javljaš ili sviraš nekome da ga pozdraviš pa to bude preglasno.. Ali da je kontra efekat, samo je 'rekla-kazala'. Kad čuješ sirene nemaš vremena da 'tražiš' tramvaj nego staješ ili se sklanjaš u stranu jer ti taj neko ne svira bez razloga 🙂

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1096 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06
Pre 2 sati, Darko Mihajlovic je napisao:

Ej , salu na stranu ...da podelim jedno pozitivno iskustvo... Dosta nas ima problem lepljivih rucica i mnogo nervira... Hteo sam pre nego sto narucim nove rucice da isprobam ovo jeftinije resenje .. iznenadjujuce je dobro i jeftino... Bio sam zestoko nepoverljiv , ali nisam bio u pravu...montiranje je laganica , ko ima grejace rucica - sve top, nista ne gubi , osecaj pod rukom je dojajani ..evo o cemu pricam...

1f15604363daaaff1a9c5c99dc80dfb8.jpgd262ade8cb08b90b798e3378ae5ca5c7.jpg4ce9c0d3a7ad6baafe662f6db254221c.jpg

www.medinobend.rs
www.bendovi.info
 

Meni se cini da ne greju grejaci isto sa i bez,ali svakako super je,ne kliza i za osecaj se slazem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja