Jump to content

Moto Zajednica

Oborena 3 motorcikla u Srpskih Vladara uBeogradu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

 

 

Netko je vec napisao da su sva tri komentara i nadimka (ukljucujuci i tvoj) - lazna

 

Ma video sam, ali nisam mogao da precutim.

Ti i ja smo juce razmenili par pm-ova i znas o cemu se radi i gde lezi moje nezadovoljstvo.

Dugo sedim u kuci, idem samo na kontrole i tako ce biti do kraja marta...bar bi trebalo da bude.

Cak mi i posao donose kuci.

Slobodno vreme provodim viseci na netu, izmedju ostalog i ovde.

A kad sam vec ovde onda se trudim da dam svoj doprinos u skladu sa trenutnim mogucnostima, mada pojedincima iz nekog razloga to smeta.

Cak i na neke postove koji me poprilicno iznerviraju, trudim se da odgovorim biranim recima i mislim da uspevam u tome.

A onda dodje neko, predstavi se kao ja i pocne da pise kojekakve gluposti!

I ja na to treba da cutim?

E pa ne mogu!!!

Da se neko nakon onakvih komentara potpise kao Tomerc, ti bi cutao?

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Bez ikakve uvrede bilo kome..shta mislite o tome da ovu raspravu prebacite u neku drugu temu...a da ova tema ipak bude za komentarisanje saobracajne nesrece...

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Na Bjb-u sam otkad sam prvi put pomislio na motor i većinu stvari što znam o motorima i o moto svetu sam naučio upravo ovde.Pre nego sto sam saznao za ovaj forum bio sam samo neiživljen klinac kojem kad pomeneš reč motor bila prva asocijacija jurcanje,divljanje bez kacige...a ne kao sad putovanje,uživanje,druženje,humanitarne akcije...Sve to mi je pomoglo da smanjim broj kriticnih situacija u saobracaju i sačuvam svoju glavu.Ovakvo razmišljanje stalno pokušavam da prenesem mladjim a i starijim od mene.Nažalost nisu svi bii u prilici da shvate da su preterali.Hoću reći da ovaj sajt ima neku svoju edukativnu svrhu,a od koga to po stažu na motoru mlađi mogu naučiti?!?Od iskusnijih bajkera naravno,ali u poslednje vreme polako počinje da se gubi smisao ovog foruma sa raznoraznim(po meni besmislenim)pricama.Tako da ako imate sta pametno reci iskulirajte zlobne komentare i posvetite se malo više pravim stvarima. ;)

Pozdrav!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Bez ikakve uvrede bilo kome..shta mislite o tome da ovu raspravu prebacite u neku drugu temu...a da ova tema ipak bude za komentarisanje saobracajne nesrece...

 

Mina je u pravu. Nije u redu da ofujemo ovu temu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Nisam pratio nekoliko sati i zatečen sam ovim što čitam i ovde i na datim linkovima. Jako je ružno što se na žalost tema ofuje i kud je postavi, mada bi to neko drugi uradio. Jadno je što se nečija nesreća, ova tri momaka, koristi za bilo kakvu diskusiju proisteklu iz niskih strasti, ma koliko ko smatrao da je u pravu. Veliki sam protivnik zaključavanja tema, banovanja i sličnog al ovo prevazilazi svaku meru. Predlažem da moderatori zaključaju a kad pristigne neka vest da se obrati nekom od urednika koji će da je popstavi. Neko tamo se previja od bolova a mi tupimo li tupimo. Ajd da otvorimo temu pljuvaonica pa da se do mile volje isvađamo, duga je zima. Nikome ne zameram ništa, sve je splet niza raznoraznih komentara i nije čudno što idemo u of. I, zaista ni ja ne mislim ništa o ikom loše, jedostavno ne ide ovo sve.

 

@Mina, opet se pokazalo da su lepše polovine razumnije i bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Što se tiče teme... Sviđa mi se što je Nada Macura istakla da su momci pored kacige zahvaljujući kvalitetnoj zaštitnoj opremi bili skoro nepovređeni i samim tim je (nesvesno)popularizovala korišćenje ful opreme u saobraćaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Bez ikakve uvrede bilo kome..shta mislite o tome da ovu raspravu prebacite u neku drugu temu...a da ova tema ipak bude za komentarisanje saobracajne nesrece...

 

Tako je, Mina! :takoje:

 

Momci, bilo bi vrlo džentlmenski da se postupi kao što dama traži, zar ne? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Eto... Tim "ljudima" što ostavljaju takve komentare sa lažnim imenima je čak i tuđa nesreća povod da prosipaju svoju mržnju i pokušavaju da oklevetaju i sabotiraju ovaj sajt. Zna se, naravno, ko su ti likovi, svi do jednog banovani sa ovog Foruma: Gremlin (Srđan Ilić, uvek prisutan kada god treba da se pljuje po BJB-u), Zlaja (Zlatan Mirjanić, iz uprave takozvane Unije Motociklista Srbije), ekipa sa tog novog foruma moto-manijaci, itd. da sad ne nabrajam sve. Naravno, javno su uvek spremni da se busaju u grudi kao veliki bajkeri, i da se javno hvale kako se navodno bore za neka prava motociklista Srbije.

 

Doduše, ti komentari pokazuju svima ono što Uredništvo ovog Foruma zna odavno: koliko su ti "ljudi" ispunjeni mržnom i zavišću, i koliko im je motociklizam sporedna stvar u životu a lične ambicije i prazna sujeta glavne, i koliko su spremni da nanesu štetu kome bilo, ako ne iz neke lične koristi a ono samo da bi napakostili.

 

Ovo je primer vama, svim članovima BJB-a, da možete da i vi vidite koga banujemo i zašto ih banujemo; i isto je primer sa kim ne želimo da se hvatamo u kolo i učestvujemo u njihovim lažnim "akcijama" zbog čega nas posle naravno napušavaju.

 

Ovom prilikom ću da besplatno izreklamiram jedan novi forum; posetite ga i pročitajte bar ovu temu ako želite da vidite ko se krije iza tih komentara:

 

http://www.moto-vesti.com/forum/index.php/topic,551.msg35060.html#msg35060

Stvarno Bane, objasni nam svima (mislim na nas sa jeftinijim karatama) kojom si to deduktivnom metodom došao do granitno tvrdog zaključka kako su to bili Zlaja, Gremlin i ne-znam-ko-još? Aman, brate slatki, dozvoli da neko od njih ima svoj privatan život, svoja interesovanja koja nisu vezana samo za bjb. Da im bjb nije prva stavka u životu a kamoli da "kenjaju" na mestima koja ne poznaju ni tebe, ni Pabla, ni Lanciu... i koje apsolutno zabole za nekakav sukob koji (ne)postoji među moto asocijacijama (mislim na mesta na kojima su komentari).

Spusti malo loptu, strefiće te infarkt.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Eto... Tim "ljudima" što ostavljaju takve komentare sa lažnim imenima je čak i tuđa nesreća povod da prosipaju svoju mržnju i pokušavaju da oklevetaju i sabotiraju ovaj sajt. Zna se, naravno, ko su ti likovi, svi do jednog banovani sa ovog Foruma: Gremlin (Srđan Ilić, uvek prisutan kada god treba da se pljuje po BJB-u), Zlaja (Zlatan Mirjanić, iz uprave takozvane Unije Motociklista Srbije), ekipa sa tog novog foruma moto-manijaci, itd. da sad ne nabrajam sve. Naravno, javno su uvek spremni da se busaju u grudi kao veliki bajkeri, i da se javno hvale kako se navodno bore za neka prava motociklista Srbije.

 

Doduše, ti komentari pokazuju svima ono što Uredništvo ovog Foruma zna odavno: koliko su ti "ljudi" ispunjeni mržnom i zavišću, i koliko im je motociklizam sporedna stvar u životu a lične ambicije i prazna sujeta glavne, i koliko su spremni da nanesu štetu kome bilo, ako ne iz neke lične koristi a ono samo da bi napakostili.

 

Ovo je primer vama, svim članovima BJB-a, da možete da i vi vidite koga banujemo i zašto ih banujemo; i isto je primer sa kim ne želimo da se hvatamo u kolo i učestvujemo u njihovim lažnim "akcijama" zbog čega nas posle naravno napušavaju.

 

Ovom prilikom ću da besplatno izreklamiram jedan novi forum; posetite ga i pročitajte bar ovu temu ako želite da vidite ko se krije iza tih komentara:

 

http://www.moto-vesti.com/forum/index.php/topic,551.msg35060.html#msg35060

Stvarno Bane, objasni nam svima (mislim na nas sa jeftinijim karatama) kojom si to deduktivnom metodom došao do granitno tvrdog zaključka kako su to bili Zlaja, Gremlin i ne-znam-ko-još? Aman, brate slatki, dozvoli da neko od njih ima svoj privatan život, svoja interesovanja koja nisu vezana samo za bjb. Da im bjb nije prva stavka u životu a kamoli da "kenjaju" na mestima koja ne poznaju ni tebe, ni Pabla, ni Lanciu... i koje apsolutno zabole za nekakav sukob koji (ne)postoji među moto asocijacijama (mislim na mesta na kojima su komentari).

Spusti malo loptu, strefiće te infarkt.

 

Covek je CIA :zdravo:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Stvarno Bane, objasni nam svima (mislim na nas sa jeftinijim karatama) kojom si to deduktivnom metodom došao do granitno tvrdog zaključka kako su to bili Zlaja, Gremlin i ne-znam-ko-još? Aman, brate slatki, dozvoli da neko od njih ima svoj privatan život, svoja interesovanja koja nisu vezana samo za bjb. Da im bjb nije prva stavka u životu a kamoli da "kenjaju" na mestima koja ne poznaju ni tebe, ni Pabla, ni Lanciu... i koje apsolutno zabole za nekakav sukob koji (ne)postoji među moto asocijacijama (mislim na mesta na kojima su komentari).

Spusti malo loptu, strefiće te infarkt.

 

A sta si ti, njihov advokat, sedis im u krilu, pa znas da nisu oni?

Pa ko ovde, koga napada non-stop, sta se bre pravite blesavi! Zamislite se malo nad sobom, jeste, istina boli i najlakse je napadati @motoholika.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Bez ikakve uvrede bilo kome..shta mislite o tome da ovu raspravu prebacite u neku drugu temu...a da ova tema ipak bude za komentarisanje saobracajne nesrece...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Mislim da je tema odavno otišla u off. Aj da je ne zaključavamo jer ima šanse da čujemo šta je na kraju ishod cele nesreće. Prepucavanje premestite u neku temu za prepucavanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5864 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Zaključati a ko ima informacije o momcima neka šalje nekom od urednika a ovi neka ih ubacuju...Ovo više nema smisla... :jok:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Covek je CIA :zdravo:

Jok. :jok: Najobičniji administrator sajta.

 

Stvarno Bane, objasni nam svima (mislim na nas sa jeftinijim karatama) kojom si to deduktivnom metodom došao do granitno tvrdog zaključka kako su to bili Zlaja, Gremlin i ne-znam-ko-još? Aman, brate slatki, dozvoli da neko od njih ima svoj privatan život, svoja interesovanja koja nisu vezana samo za bjb. Da im bjb nije prva stavka u životu a kamoli da "kenjaju" na mestima koja ne poznaju ni tebe, ni Pabla, ni Lanciu... i koje apsolutno zabole za nekakav sukob koji (ne)postoji među moto asocijacijama (mislim na mesta na kojima su komentari).

Spusti malo loptu, strefiće te infarkt.

Ti nemaš jeftine karte, ti si u ekipi sa njima, dakle u prvom si redu. A deduktivna metoda je jednostavna: naši serverski logovi pokazuju da su njih dvojica (Zlaja i Gremlin) neovlašćeno upali u administrativni deo BJB-a, čitali i kopirali privatne poruke naših Urednika, i onda ih pod lažnim imenom "Moto Insajder" objavljivali izvađene iz konteksta. Ako koza laže, server ne laže. Sa ovim si i ti vrlo dobro upoznat, jer smo ja i ti imali opširan razgovor preko pp-a u vezi ovoga, tako da prestani da se foliraš. Ja bih veoma voleo kada bi bilo istina da njima BJB nije prva stavka u životu, i kada bi se malo više posvetili svojim privatnim životima a ostavili ljude sa ovog sajta na miru. Ali im mržnja i pakost očigledno to ne dozvoljavaju jer i dalje rade ono što veće mesecima rade - lažu, podmeću, sabotiraju, itd. - ne birajući kome će da načine štetu. To sada već zna dovoljno ljudi, eno i na MAS-u su ih provalili i izbacili naglavačke.

 

Toliko o tome. Samo još jedna stvar:

 

Pošto si već ovde da im glumiš advokata, molim te prenesi ovo Zlaji (on mi je najsmešniji) pošto vidim da se on ne razume dobro u kompjutere: reci mu da taj router koji koristi kod kuće ima statičku IP adresu koja nije promenjena dve godine. Tako da i dete koje je tek pošlo u treći razred može da ga provali kada nešto piše pod lažnim imenom.

 

Ovim se završava besplatna reklama tih likova. Izvolite sad nazad na temu (udes trojice kolega).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Evo ovako, da stavimo tačku na Nikoline grehe što je vozio bez dozvole...

 

Supruga je prošle godine imala udes prilikom samoobuke. Raspalio je pik-ap od natrag

prilikom njenog skretanja ulevo. Policija je samoobuku tretirala kao vožnju bez dozvole !? :stabre:

 

U krivičnoj prijavi protiv nje stoji: " ...Učestvovala je u saobraćajnom udesu koji NIJE IZAZVALA vozeći

motocikl bez položene odgovarajuće kategorije za isti..."

 

Dakle ona je dobila kaznu samo za vožnju bez dozvole - 5000 din. ( po starom ZOBS-u ) A lik koji je

raspalio je odgovarao za udes.

 

To je za vožnju bez dozvole. E sad za neregistrovan motor ne znam. Njen motor je bio registrovan uredno.

 

Samo neka su momci dobro - to je najvažnije.

 

trebalo je da se obratite svim novinama pa da raspale kako je tokom "samoobuke" platila kaznu jer je upravljala "bez dozvole"... svašta :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Zaključati a ko ima informacije o momcima neka šalje nekom od urednika a ovi neka ih ubacuju...Ovo više nema smisla... :jok:

 

Nema smisla koristiti ovakve teme za prepucavanja jer je dovoljno jada u svakoj od njih. Ostavljamo temu otključanu jer ima mnogo onih koji imaju šta korisno da kažu ali prepucavanju nema mesta. Molim članove foruma da se drže teme i postuju konstruktivne komentare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

pazi kako je stoka od novinara na blicu ispričala šta se desilo...

 

novinarski šljam, hajde da ih zaspemo komentarima. Mogao bi i zvaničan dopis osude...

 

Ne vidim sta je toliko strasno napisano u clanku, pa da se krene uvredama. Napisano je da su motocikli naleteli na auto i nista vise. Niko od nas nije posmatrao dogadjaj, pa budite uzdrzani dok ne dobijemo vise informacija o svemu.

 

lalajko, slučajno sam radio baš u tim novinama, i to kao novinar, i smatram da kolege nisu bile na licu mesta, odnosno da su najverovatnije preko motorole čule za udes, i proverile sa ostalim vrsnim kolegama, verovatno iz kurira :)...

takođe, slažem se da je tekst napisan tendenciozno, jer bi prema novinarskoj etici u lidu (prvoj rečenici u kojoj se objašnjava šta se kada kako i gde dogodilo) barem trebali da stave "kako nezvanično saznajemo" ili "prema nezvaničnim informacijama" jer bi se tada svakako ogradili od mogućih pogrešaka... a ovako kako su napisali ispada kao da su ili posmatrali udes na licu mesta, ili da su pisali po policijskom saopštenju...

toliko...

p.s. naravno, ne bih išao toliko daleko da ih nazivam "novinarskim šljamom" :D ali svakako mislim da nisu dobro uradili svoj posao

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF 450 MT

Ono šta sam ja primetio da se provlači kroz sve novine je spominjanje opreme koja ih je spasila od težih povreda.

Pamet u, i kacigu na glavu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Da li na toj raskrsnici gde se dogodio udes postoje kamere za nadzor ( ili mozda od neke banke il slicno ), i da li neko moze da dodje do snimka udesa ? To bi mnogo toga razjasnilo . :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Ima Volksbanka bas na tom uglu e sad za snimak,da li moze neko da se iscima?

Radim u zdravstvu pa sam mogao da dobijem info iz UC ali za video nadzor tesko :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja