Jump to content

Moto Zajednica

Oborena 3 motorcikla u Srpskih Vladara uBeogradu

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5770 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT

Meni je Nikola-Xnikolax poslao pp, gde je napisao da su svi OK. Vishe detalja ne znam.

 

Bogu hvala ! :care: Sve ostalo je manje bitno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Pa i nije da nije, Nikola ce mozda da prodje ko bos po trnju, em golema kazna za dozvolu em za neregistrovan motor, em sto ce mozda da mu napakuju za saobracajku kompletno.... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5770 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT

Pa i nije da nije, Nikola ce mozda da prodje ko bos po trnju, em golema kazna za dozvolu em za neregistrovan motor, em sto ce mozda da mu napakuju za saobracajku kompletno.... :'(

 

Nisam rekao nije bitno nego manje bitno...Slažem se za ovo što si napisao ali bi ga to sve čekalo i da je ne daj Bože

imao i velikih povreda...Zato i kažem Bogu hvala pa bar nema težih povreda... :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

U danasnjem Blicu je cale jednog od ove trojice koje je oborio policijski auto demantovao da su se oni zakucali u isti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

sta se desava sa ovom policijom...dacic bi stvarno trebao trebao da izadje na tv i da nesto kaze ...oni svaki dan nekog pogaze u saobracaju  :zbunjen:

 

http://www.pressonli...arili+dete.html

 

Bez komentara... ko ce postovati zakon ako ne vlast, drzava, policija!? Ako oni to ne mogu pa sta onda traze od ostalih ucesnika, od nas!?  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

U danasnjem Blicu je cale jednog od ove trojice koje je oborio policijski auto demantovao da su se oni zakucali u isti.

 

Okliznuli se na bananu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Strava, bitno je da su koleZe 0k, ostalo će se rešiti!

 

Iskreno ja se pribojavam "sukoba" sa policijom... Moj drugar se i dalje sudi... Hteli su da ga privedu zbog lepljenja nalepnice na govornicu, pa su ga tukli jer nije hteo da uđe u kola, a dok su ga tukli su ga bacili na kola i posle tužili za napad na službeno lice i slomljen brisač... A postoji snimak na kojem se sve vidi...

 

 

There`s no justice, there`s no peace

Serbia state of police

 

We, people don`t like dis score

Dem comercial, just to forget who`s in fault

Yes we still get burned up low

While inna hospital children are dying

They bying brand new uniforms and cars

Tell me why

 

Poorman`s cry

Incredibly high

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1616 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

100km sam daleko od mesta dogadjaja i ne poznajem ucesnike, ali se osecam kao da se meni to desilo.

 

Da su panduri takvi kakvi su, nekako se i navikavam, nije da imam nekog izbora, ali BOLI kad vidim pogresnu vest sa sablonskim recima (velika brzina, divljanje, motocikl se zakucao u.., zbog neprilag..) i jos vise kad vidim osudjujuce komentare koje kao da su pisale DZANGRIZAVE BABE koje zbog ostrijeg zvuka motora odmah misle da su u pitanju budale!

 

A sto se tice komentara na sajtovima nasih cenjenih medija, zar je moguce da su ljudi toliko puni mrznje i da tako lako osudjuju sve zivo bez preispitivanja? jesmo li toliko glupi ili toliko volimo da pljujemo i kritikujemo? Jbt ljudi sede u svom toplom domu, cituckaju vesti na blicu i umesto da se opuste i uzivaju oni imaju snage za pljuvanje i izlive mrznje i izvlacenje IZOPACENE "pravde"... O cemu se radi?

 

Za mene se prica da jurcam po selu, a vozim brate kilavo k'o da sam kurir za jaja.. YBR 125... Mogu misliti sta ce biti kad uzmem nesto ozbiljnije...

 

Unervozio sam se.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

 

Za mene se prica da jurcam po selu, a vozim brate kilavo k'o da sam kurir za jaja.. YBR 125... Mogu misliti sta ce biti kad uzmem nesto ozbiljnije...

 

Potrudi se da im ispunis ocekivanja, makar na par dana pa ce shvatiti da YBR i nije bio tako los :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

 

Za mene se prica da jurcam po selu, a vozim brate kilavo k'o da sam kurir za jaja.. YBR 125... Mogu misliti sta ce biti kad uzmem nesto ozbiljnije...

 

Unervozio sam se.

 

To je zato što se sve devojčice okreću za tobom, pa su ljubomorni. Samo opušteno, vozi Miško, ko ti zameri, uter'o materi. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

e ljudi, danas mi dolazi onaj iz osugiranja da mi proceni stetu tako da ako nista drugo bar cu dobiti pare za stetu pa se nadam da cu pokriti kaznu, narednih godinu dana sam verovatno u kolima jer sam skoro siguran da mi ide zabrana polaganja. a da inace panduri su prizali krivicu ali se nigde u zapisniku ne spominje da su imali upaljenu rotaciju tako da vverovatno nisu ni imali razlog da je pale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1616 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Nije ni to los epilog.. Sto se tice osiguranja imam loseg iskustva sa njima, ali pazi na sledece:

 

ponudice ti 2 opcije:

 

1. da ti isplate stetu i ti posle ides sa kesom u servis. NE PRISTAJ NA OVO jer ce te zakinuti 100% i na parama i na proceni stete, pa ces ti placati servisu da ti urade naknadnu procenu, pa dok se dogovore....

 

umesto toga uzmi ovu opciju

 

2. INSISTIRAJ na ovlascenom servisu (oni ce ti ponuditi svoj) i povezi ih tako da oni medjusobno odrade placanja bez tvog posredstva. Neces imati lovu u rukama, ali ces imati sredjen motor. NE PRISTAJ ni na delimicno ucesce u placanju!

 

nakon svega imas zakonsko pravo (provereno) da trazis doplatu ako se nesto naknadno otkrije i imas pravo da ne potpises papir koji ce ti ponuditi a na kome pise da se slazzes da je proces gotov i samim tim sebe uskratis od malo pre navedenog prava.

 

Procenitelj ce da bude jako ljubazan i kulturan, obecavace ti sve, smirivace te... Kad dodje vreme realizacije, spremi nerve! Krece haos! Mene su napadali cak i ovim izjavama:

 

Za mesec dana dolaziz nov zakon koji ne ide na tvoju ruku

 

Kad sam mu rekao da po ustavu nema retroaktivne primene zakona, pogledao me, nasmejao se i rekao: ne mozes ti dobiti te pare kako god okrenes :lud: Sve je poslo malo na bolje kada sam poveo druga koji ima 140 kila i pogled ubice. Sve smo se kulturno dogovorili za 10 minuta, ali sam opet bio zakinut za 6000 od 33000. Razlog im je bio "nerealna cena delova" (tesko da mogu biti jeftiniji delovi od YBR-ovih)

 

Meni nisu ni ponudili opciju 2, ali su me zato ubedjivali na kraju da jesu i da sam sam kriv sto je nisam odabrao.

 

Spremi nerve.

 

I da, mene su hvatali 2 puta bez dozvole, saobracajne i vozacke (samo sto sam izasao iz dvorista novim motorom), i nisam dobio zabranu. Ti svakako nisi kriv, sto si udaren. Kod sudije trazi da das iskaz i lepo spremi tekst gde ces skrenuti paznju na to. Upisi autoskolu odmah i odnesi im papir i reci da si u procesu polaganja i da si se obucavao sa drustvom jer u autoskolama obuka ne postoji. Sve je to suplja prica ali meni je pomoglo.

 

Puno srece, i javi kako je proslo sa osiguranjem

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

ja sam uzeo potvrdu da sam 10 dana ranije upisao auto skolu, sto se tice oseguranja nasao sam ovlasceni servis pa sam mislio da odem njima da trazim predracun za stetu pa da je odnesem u osiguranje, iskreno samtram da je steta povrsna na motoru i da ima par delova koje mozda treba zameniti tj deo prednje maske i far. ovo ostalo se sve moze lako srediti. sad cekam prvo njihovu procenu pa cu videti sta ce biti.... HVALA TI NA OPSIRNOM SAVETU.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

ja sam uzeo potvrdu da sam 10 dana ranije upisao auto skolu, sto se tice oseguranja nasao sam ovlasceni servis pa sam mislio da odem njima da trazim predracun za stetu pa da je odnesem u osiguranje, iskreno samtram da je steta povrsna na motoru i da ima par delova koje mozda treba zameniti tj deo prednje maske i far. ovo ostalo se sve moze lako srediti. sad cekam prvo njihovu procenu pa cu videti sta ce biti.... HVALA TI NA OPSIRNOM SAVETU.... :)

 

Da ja radim u osiguranju jaaaaaaaaaako bih se obradovao ovom tvom postu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

jbg ali kada se radi u ovlascenom servisu one sigurno nece krpiti rupe i tako to :) tako da .... NEMA RADOVANJA UNAPRED!!!! :) hehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

ja sam uzeo potvrdu da sam 10 dana ranije upisao auto skolu, sto se tice oseguranja nasao sam ovlasceni servis pa sam mislio da odem njima da trazim predracun za stetu pa da je odnesem u osiguranje, iskreno samtram da je steta povrsna na motoru i da ima par delova koje mozda treba zameniti tj deo prednje maske i far. ovo ostalo se sve moze lako srediti. sad cekam prvo njihovu procenu pa cu videti sta ce biti.... HVALA TI NA OPSIRNOM SAVETU.... :)

 

Da ja radim u osiguranju jaaaaaaaaaako bih se obradovao ovom tvom postu

 

A ti ga sad tuži tom istom osiguranju i citiraj njegov post. :dobar:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1616 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Imas pravo na zamenu ostecenih delova a ne krpljenje! Ja sam se izborio za to nakon dugog pregovaranja. Danima su me ubedjivali da nemam pravo na nove delove sto je cista laz. Slobodno zahtevaj ovlasceni servis i to zamenu delova!! Npr, izvukao sam 2 zmigavca, ogledalo i nosac kofera iako su imali ogrebotine ne vece od centimetar. Sve moze samo ako znas svoja prava i istrajes u raspravama.

 

Ne daj da te zbune. Pronadji zakon o obaveznom osiguranju vozila, mislim da je na sajtu ministarstva finansija. Imas mnogo veca prava nego sti izgleda, samo izgleda da i oni imaju prava da lazu maksimalno i da zbunjuju krijuci se iza ljubaznosti.

 

Koje osiguranje je u pitanju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja