Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 3489 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
On 3.1.2023. at 21:17, Džim Džarmuš je napisao:

Izgleda da je sa 5,250 pao na akciji na 4,900€

Kod komšija u HR već poskupelo izgleda.

Kymco Agility 300 je sad nešto preko 5.700€, a Bev HPE 300 S skoro 5.900 evritja. Mnogo :(

 

MOTOART.HR

Gratis vjetrobran i štitnici ruku
MOTOART.HR

Beverly S boje narančastia,siva i crna= 44,690.00 kn Beverly boje bijela,plava i siva/cloud = 44,190.00 kn Dostava je gratis

 

 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Jel moguće da je Kymco došao sa cenom do Piaggia? Realno,razlika od 200€ je smešna...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

Da ,stavili nove cene jel su rasprodali lager 2022 ,strašno..r

Rekoše mi u Piaggio salonu da će kod nas od marta 2023,Beverly hpe 300 koštati 5.900 e ,znači nisu se šalili..Cene za beverly koje si dostavio su bez vizira kad je reč o 300 hpe .Kao i kod nas nažalost ,on se dodatno plaća oko 175 eur u HR a u Srbiji 200e (U Srbiji je i sam skuter skuplji skoro 500 nego u GR ili do 100eur u odnosu na cenu u HR ).Samo plate ostaju iste .

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Beverly ima (staru) slavu a Kymco napada i probija se na sam vrh trzista. A to mora pre svega kvalitetom. Ja evo izvozah sezonu na Kymcu i stvarno sam zadovoljan. Osim vecih tockova ne vidim sta je na strani beverlyja?!

Cak mislim da je Beverly precenjen, mislim na Cruiser, star 15 godina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750
pre 57 minuta, ske je napisao:

Beverly ima (staru) slavu a Kymco napada i probija se na sam vrh trzista. A to mora pre svega kvalitetom. Ja evo izvozah sezonu na Kymcu i stvarno sam zadovoljan. Osim vecih tockova ne vidim sta je na strani beverlyja?!

Cak mislim da je Beverly precenjen, mislim na Cruiser, star 15 godina

Kymco je odličan zaista , ali beverly je stilski urbaniji , manje futuristički ,više estetski pripada  Evropskom stilu dok Kymco naginje ka Aziji .Mi smo geografski ,jelte,u Evropi i prirodno nam je to bliža estetska norma( u većini slučajeva ),mislim na stil Beverlija.Moja supruga , kolege i ljudi koji nemaju veze sa motoroma i skuterima ,odmah biraju Bev.(u odnosu na x max i sym)kad sam ih pitao za mišljenje  a pre kupovine ..Svi imaju isto obrazloženje , izgleda "ozbiljnije","elegantnije" ..doduše ja imam 40 godina pa mi je takvo i okruženje demografski gledano..Dodaj tome , razgranatost servisa i delova ,dobru aftermarket utrživost-prodaju(kao golf dvojka u Srbiji) i realno ne toliko visoku cenu u odnosu na druge maxi skutere iz kategorije...Dobićeš odgovor sta to nudi bev.ZA SADA;)

Edit.

I da se ne lažemo , bev je zaista dobarr skuter , vozi se kao bicikla po gradu ,lakoća ,težina ciklistika..napravili su ga za grad i prigradsku vožnju zaista doobroo 

Promenio član Džim Džarmuš
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3489 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
pre 16 minuta, Džim Džarmuš je napisao:

Kymco je odličan zaista , ali beverly je stilski urbaniji , manje futuristički ,više estetski pripada  Evropskom stilu dok Kymco naginje ka Aziji 

Kymco look isto rade italijanski dizajneri, gađaju evropski ukus, kao i svi veliki proizvođači... Ali, slažem se u ostalom. Dobar je Bev, pa i danas. Meni se sviđa baš zato što je preživeo sve ove godine, menjao se a ostao nekako svoj, prepoznatljiv, evregreen model.

Promenio član boza_kg
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Odlican je Bev, i ja sam se dvoumio izmedju Beva i Kymca ali je prelomilo godiste, odnosno 6-7 god mladji. 

I u pravu si da se Bev svidja starijoj ekipi. Mojim klincima (20+ godina), i njihovim drugarima se vise svidja kymco. Kazu, Bev je za matorce:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750
pre 2 minuta, ske je napisao:

Odlican je Bev, i ja sam se dvoumio izmedju Beva i Kymca ali je prelomilo godiste, odnosno 6-7 god mladji. 

I u pravu si da se Bev svidja starijoj ekipi. Mojim klincima (20+ godina), i njihovim drugarima se vise svidja kymco. Kazu, Bev je za matorce:P

Pa da , tako nekako ,istočni dizajin ume da bude previše "brz" za zrelije kupce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Mene poslednji Bev poprilicno razocarao. Bas je plastikaner, ali bas bas. I to ona kineska, losa. Koliko se sa Vespom drze starih dokazanih materijala toliko sa Bevom nesto istrazuju, ali se meni to ne svidja

Promenio član francuz69

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750
Pre 1 sat, francuz69 je napisao:

Mene poslednji Bev poprilicno razocarao. Bas je plastikaner, ali bas bas. I to ona kineska, losa. Koliko se sa Vespom drze starih dokazanih materijala toliko sa Bevom nesto istrazuju, ali se meni to ne svidja

Plastični su oduvek bili,osim hromiranog sata na modelu do 2008.Svi novi skuteri su takvia recimo bmw c400gt i beverly300,400hpe (po mom utisku) još imaju iole kvalitetniju plastiku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Druze, nisam sa marsa pao. Bevove vozim od kad su se pojavili. Znam tacno sta sam napisao. Postoji plastika a postoji i plastika. Ne smeta meni plastika, smeta mi losa i jeftina.

Promenio član francuz69

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3489 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Svi proizvođači su otanjili plastike na novijim modelima, nije samo Bev, takvi su trendovi. Da budu lepuškasti na slikama, a kvalitet je lošiji nego pre. Ali su zato skuplji.:bljak:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750
pre 40 minuta, francuz69 je napisao:

Druze, nisam sa marsa pao. Bevove vozim od kad su se pojavili. Znam tacno sta sam napisao. Postoji plastika a postoji i plastika. Ne smeta meni plastika, smeta mi losa i jeftina.

Jasno druže ,verujem ti, izvini ako sam te uznemirio:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Druze, nisam sa marsa pao. Bevove vozim od kad su se pojavili. Znam tacno sta sam napisao. Postoji plastika a postoji i plastika. Ne smeta meni plastika, smeta mi losa i jeftina.
Franjo, jel još živ moj bivši Beverly kod Mlađe,ako sam dobro zapamtio ime čoveka :)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700
pre 46 minuta, slobasuper9 je napisao:

Franjo, jel još živ moj bivši Beverly kod Mlađe,ako sam dobro zapamtio ime čoveka :)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 

Alive and kicking. Mladja zadovoljan, tera ga iz sve snage

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 377 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Liberty 150 - Beverly 250ie - Majesty 400
Pre 1 sat, francuz69 je napisao:

Druze, nisam sa marsa pao. Bevove vozim od kad su se pojavili. Znam tacno sta sam napisao. Postoji plastika a postoji i plastika. Ne smeta meni plastika, smeta mi losa i jeftina.

Polako sa plastikama;)

Imao sam prilike da se poblize “upoznam” sa xadv 750 !! 
plastike katastrofa, tanke, nekako krte, zveckaju kao zvoncici..

(ne kazem da ga ne bih volio imati,ali)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Da, ima ga komsija preko puta. Skrckale se na nekoliko mesta, morao da radi plasticar. Bas su poceli da fushare svi proizvodjaci. 
Tehnologija plastike napreduje, postoje plastike od kojih se prave zupcanici za kamionske menjace, a oni na motore stavljaju krsh neopevani.

Sve to oshlo u k***c, postalo se mnogo alavo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5975 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Ali zato ima usb prikljucak, tabla sija ko pasja mu.a i ima full led. Moze i apple i android. Sta bi vi sad 'teli? Da traje dugo? Di je tu fabrika? Ka's ondaK kupiti opet nov? Ovako ima da ga menjamo skoro k'o mobilni, na 2 godine... <_<

 

A cena je napucana zbog radi inflacije ::)

Promenio član alexanto
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

Proizvodno prodajna strategija je jasna,sad kada su proizvodi (televizori,telefoni,motori,skuteri,automobili)savremeniji i dostupniji široj populaciji i većem broju ljudi.Cilj je cenom odvojiti premijum od "mejn strim", "svakom dospunih"proizvoda.Za više novca ponuditi što manje kvaliteta i za veliki novac ponuditi minimum premijum kvaliteta/proizvoda.Ono što je finansiski dostupno velikom broju ljudi je manje više istog kvaliteta i teh.specifikacija, samo je drugi brend.Isprsi se sa 10k eur za novi bmw c400 gt ili t max i nema jeftine plastike, baš toliko..

Promenio član Džim Džarmuš
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7170 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Svako ko ima dobar scooter, bez obzira na godište i brend... A da je održavan, dobar, treba da ga vozi dok mu ne ispadne klip na asfalt. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5975 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

@Alekre Tacno u centar. Moj Atlantic, 21 godinu star, 13 godina kod mene, sa 107 K na satu, odavno mi nije perspektivnije izgledao... 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9243 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Nema više dobre plastike koja se uvija ko pereca, elasticna i da ne zvoni na blagom kuckanju.

Nema više ni plasticnih nosača žabica strafova unutarnje strane da valja....to sve tanko, krto.

Ranije padne bajk sa ćope, ništa prodje sa par ogrebotina....sad kad se desi popuca unutra samo tako.

Cena paprena ako treba da se zameni kao bubreg da prodaju a ne parče ofarbane plastike i naravno najskuplje su one koje ce se prve sjebati pri kontaktu sa asfaltom, drugim vozilom i slično.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9302 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kupio drugar ovaj novi model mp3 530, model za 2022god (nas je forumas), zove, trazi pomoc da poskidamo plastike i razvucemo neku instalaciju.

Dva sata smo se vrteli oko plastika repa i nismo ih skinuli! Hladno je vreme a one (plastike) tanke i krteeee, imao sam osecaj da ce se raspasti sve ako povucem (a nisam zeleo da budem onaj koji novo polomi!)

 

Odustali smo, oboje u osecaju da ce plastika popucati kao staklo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja