Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 1250

I meni je bilo nemoguce da trosi samo 5L i to kad ga ne mazis, aha

 

Jos dva rezervoara testiranja. Sipanje od cepa do cepa - ispravljen motor i tocenje do odredjene referentne tacke na rezervoaru. Prvi rezervoar cca 230 km sa nesto manje od 13L - prosecna potrosnja 5,66L, drugi rezervoar 270 km sa prakticno 14L - prosek 5,2L. U oba slucaja oko 40% voznje sa saputnicom, ona i ja oko 140 kg.

 

Tempo voznje je bio kombinovan, vecim delom ostrija voznja, a bilo je i gradske - bas lagane.

 

Verovatno bitan detalj za potrosnju je da bas retko prelazim 7H obrtaja. Motor ima veliki obrtni momenat vec na malim obrtajima i nema potrebe da se goni u gornju zonu da bi se ostrije vozalo. Mozda to objasnjava malu potrosnju. 1neznam.gif

 

Iza ovih podataka stojim 100%. Ako neko sumnja, mozemo se zajedno vozati - rado. Jos jedan motor u drustvu je uvek dobrodosao 1moto3.gif.

 

0takoje.gif Od prilike se uklapamo po nacinu voznje, nisam bas precizno racunao al tu sam izmedju 5 i 6 L.

Ako bude neke organizacije oko skupa javite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

Koji ti je bio prosek brzine na otvorenom.... ?

 

Ako mene pitas, i ako pod otvoreno mislis na pravce, retko vozim preko 140km/h, a najcesce oko 120km/h. Pravci su mi smaranje. Volim krivine i na krivine se odnosi ostrija voznja.

 

Kakva su tvoja iskustva sa potrosnjom i pri kojim prosecnim brzinama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Koji ti je bio prosek brzine na otvorenom.... ?

 

Ako mene pitas, i ako pod otvoreno mislis na pravce, retko vozim preko 140km/h, a najcesce oko 120km/h. Pravci su mi smaranje. Volim krivine i na krivine se odnosi ostrija voznja.

 

Kakva su tvoja iskustva sa potrosnjom i pri kojim prosecnim brzinama?

 

 

Pa meni zavisi od voznje, potroshnja mi je varirala od 4.5, pa sve do 10. Neke normalne voznje(da ne predjem 160 i nekih 7 hiljada obrtaja) trosi oko 6. Sto se toga tice ja sam prezadovoljan, mada ja u njega samo sipam 98-cu, meni manje trosi sa tim gorivom0takoje.gif.A probao sam i "bosansku" 100-ku, i ogromna je razlika, ide motor kao lud 1moto3.gif ... Mogli bi da organizujemo kratku voznju ovaj vikend, neshto tipa do mladenovca, arandjelovca, cisto da se skupimo malo 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Danas Kosmaj, krivina na krivinu. N se baca kao bajs u krivinu! Pocinjem da ga mnogo gotivim iako mi je na pocetku bio malo nervozan i nestabilan po krivinama... Ipak je bilo do vozaca! :D Ludnica! Hajmo sekto, subota- nedelja prognoza lepo vreme! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Ja sam za! Idemo malo do Mladenovca da se provozamo, evo ako svima odgovara subota 5.maj da se nadjemo oko 11 pa da krenemo "polako" :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 1250

100-ka cuda pravi 0takoje.gif probao sam nemacku to racunam kao polugeneralku da sam uradio 1lol.gif al 1,7e litra

u subotu je skup u SM pa vam se necu pridruziti ovaj put

ako neko dolazi mozemo se ovamo naci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Da li neko zna zasto nece da se ugasi indikator za abs. u pitanju je er 6n 2006god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Zadar
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Da li neko ima kofer na svom motoru, ja uzeh juce ovaj 42L a ne znam kako ce to da stoji i kako ce da izgleda dal ce biti preveliko uzeh ga nesto na brzinu jbg :)

 

Meni svaki izgleda "ružno", ali jbga služi svrsi.

 

Givi, V46 litara, Monkey System.

 

Kufer.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Hvala ljudi na slikama i uopste ne izgleda toliko lose koliko moze da bude a nekad se jednostavno ne moze bez gepeka, MilosA jel mi se cini ili imamo isti, kofer? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Hvala ljudi na slikama i uopste ne izgleda toliko lose koliko moze da bude a nekad se jednostavno ne moze bez gepeka, MilosA jel mi se cini ili imamo isti, kofer? :)

 

Ne sećam se uopšte koliko je litara moj kofer, ali mi je izgledao ogroman kada sam ga montirao, a danas mi je žao što nisam kupio broj veći. Kofera nikad dosta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Kawasaki Er6F

Jos jedan Milos i jos jedan ER-6 jedino sto je u mom slucaju F :)

 

Inace dosadasnja iskustva su iskljucivo pozitivna. Cinjenica da mi je ovo tek druga sezona sa njim ali je motor zaista fenomenalan!

Mozda i najveci kvalitet motora je agilnost, upravljivost, izgled naravno...

Gomila ljudi se zali da je masina preslaba i cinjenica je da ima "samo" 75hp-a medjutim izgleda da su ovi konji jako zivahni ;)

Lako i lepo ubrzava i moze slobodno da se vozi i sa jacim masinama, nece zaostati, posebno na nizim obrtajima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja