Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Integrisan, 8641 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Imam.

 

Prvi pik ti je fabrički centralni. To juriš polovno po oglasima evropskim. Gledaš da je kompletan. Posle toga SW Motech ili Hepco Becker. Najjeftiniji je ConStands replika SW Motech-a. Doduše kvalitet je loš. Ja sam moj morao da prepravljam (ugao poluge je bio loš) i finiš nije izdržao dve godine pa sam ga peskirao i plastificirao. Sad je super.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Slavonija
  • Motocikl: Yamaha TDM 900
On 20. 6. 2026. at 13:30, Zsoci je napisao:

Sve jasno,hvala ti,nego bas me zanima koliko ce biti fabricki u barelu kad im pisem u ponedeljak.

Kladim se da ce 300e + biti cena😆

Uzimao sam tu nekoliko puta crash bars za svoje i za TDM nekih od prijatelja, kvalitetna je izrada, cijena pristojna i brza dostava. Vjerujem da je tako i za centralne nogare. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Norsrb
  • Motocikl: Tomoskaisar
Pre 2 sati, Gato je napisao:

Uzimao sam tu nekoliko puta crash bars za svoje i za TDM nekih od prijatelja, kvalitetna je izrada, cijena pristojna i brza dostava. Vjerujem da je tako i za centralne nogare. 

Za ove ja licno nikad cuo nisam,ali imaju interesantne stvari ono

Promenio član Ponyexpress
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Norsrb
  • Motocikl: Tomoskaisar
pre 4 minuta, Alekre je napisao:

Hehe, nije nov, 2003. godište mada se drži.

Mislis,drzis ga takvog(nije jevtino),problem u dosta ljudi kad dodje vreme prodaje,nemaju pojma i predstave koliko truda,zivaca i naravno novca kosta,i zaglavi se za jednu tacku pa ubija cenu,dobro pisano iznad,realno nema cenu brate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Slavonija
  • Motocikl: Yamaha TDM 900
Pre 4 sati, Ponyexpress je napisao:

Za ove ja licno nikad cuo nisam,ali imaju interesantne stvari ono

Privatni proizvođač iz Poljske. Vrlo ljubazan, brzo odgovara na mail i još brže šalje naručeno. Meni su za nekoliko dana došli crashbari, cijena sa poštarinom je bila 120 eura, tako da vjerujem da su centralni nogari još jeftiniji. Sistem je bio na povjerenje, što je skoro nemoguće naći. Znači, platiš robu tek kad ti stigne, u paketu bude uputstvo za montažu i podaci za plaćanje. Uglavnom, sve pohvale za majstora.👍

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 694 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI
20 hours ago, Alekre said:

Hehe, nije nov, 2003. godište mada se drži.

Meni prosto neverovatno da nesto sto se vozi redovno moze ovako da izgleda.
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
On 20. 6. 2026. at 21:36, Ponyexpress je napisao:

Jeste moguce,uglavnom sredjuje kod mene kucu pa itd,insistirao da odradi,oseca se duznim al dzaba nemoz mu objasniti,ili samo bezi od zene😂

Sve u svemu motor je skroz ok fura se sa njim,kako kaze i na poso svako jutro

Drzao bi ga u sobi siroma da moze

Ali mozes ga naci,sigurno se secka na obali Tise,nekada bio pecaros strastveni,ako dobro tumacim cak ti je i imenjak!

 

On 20. 6. 2026. at 22:30, Alekre je napisao:

Pa video si moj valjda 🤗😂

Hvala ti,pricao sam sa likom tacno tako je kako si opisao,100e centralni nogar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
On 22. 6. 2026. at 13:11, Alekre je napisao:

Nije baš redovno. Poslednjih nekoliko godina kako su došla deca, kilometraža se drastično smanjila.

Da al opet vodis racuna o njemu to je bitno,a vidi se izgleda preko slika ne kazem nov al dao bih max 20-30k km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 626 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850
On 21. 6. 2026. at 21:27, Gato je napisao:

Privatni proizvođač iz Poljske. Vrlo ljubazan, brzo odgovara na mail i još brže šalje naručeno. Meni su za nekoliko dana došli crashbari, cijena sa poštarinom je bila 120 eura, tako da vjerujem da su centralni nogari još jeftiniji. Sistem je bio na povjerenje, što je skoro nemoguće naći. Znači, platiš robu tek kad ti stigne, u paketu bude uputstvo za montažu i podaci za plaćanje. Uglavnom, sve pohvale za majstora.👍

Imaju kvalitetnu opremu , ali je problem dostava kod nas koji nismo u EU.

Ja sam hteo da uzmem za moj TDM 850 ali komplikacija oko dostave

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja