Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV7 GX

Recommended Posts

  • MK SO Zandarmerije, 834 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: SUZUKI VSTROM 650 XT,ex KAWASAKI ER5, SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

evo zvanicnih cena :)

 

 

CENA SV-7GX M7 WHITE OD 7.990€
Plati 2.397€ i vozi SV-7GX M7 WHITE za 82€ mesečno!
Cena modela SV-7GX M7: 8.390€
Plati 2.517€ i vozi SV-7GX M7 za 86€ mesečno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 694 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI
On 6/16/2026 at 7:47 PM, brankoXM said:

evo zvanicnih cena :)

 

 

CENA SV-7GX M7 WHITE OD 7.990€
Plati 2.397€ i vozi SV-7GX M7 WHITE za 82€ mesečno!
Cena modela SV-7GX M7: 8.390€
Plati 2.517€ i vozi SV-7GX M7 za 86€ mesečno!

Na koliko je ovo rata?
cini mi se da rate iznesu ovih 7990 plus 2500

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5336 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Trenutno mi je na testu Tiger Sport 660. Odličan motorić, najjači u svojoj klasi sa 95 KS. Za ovu godinu su ugradili snažniji agregat poput onog iz Daytona 660.

Promenio član Jovan Ristic
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7947 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Frezer 600 Plavi Grom

Znači još uvek je relevantna moja 23 godine matora Fazer starudija sa 95 konjića :moto3: 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5336 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 56 minuta, Disko Nindža je napisao:

Znači još uvek je relevantna moja 23 godine matora Fazer starudija sa 95 konjića :moto3: 

 

Da, zato što ne prave motore preko 95 KS u toj kategoriji, da bi mogli da ih spuste na A2 35 kW. Magična cifra po EU homologaciji je da motori koji su više od 2X 35 kW ne mogu da se spuste na A2. Zato nažalost nećemo videti 700 ke (800 ke) preko 95 KS, osim ako neki reše da ih baš briga za vozače A2 vozačke kategorije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1981 postova
  • Lokacija: Beograd

Vozači A2 kategorije ako oće 700 i kusur kubika neka kupe NC750 ili koji sledeći bude bio.

Pa posle nek pređu na šta treba 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: V-Strom k8

WWW.FACEBOOK.COM

Press test Suzuki SV-7GX. Sud della Francia, entroterra di Montpellier. Come ormai succede sempre alle presentazioni stampa, durante il giro di prova ci fermiamo in un tratto di strada appositamente...


Sent from my RMX2202 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: 450CL-C, 450MT, 525DSX

Ozbiljno lep motor po meni. Za cenu da zahvalimo Eurosumaru i kinezima. Konkurentnije ne može.

Ovo je ozbiljna priča u odnosu na ono skupo indijsko čudo od f450gs. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 7819 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Kwikasfuki 600

Mogao je biti malo visi, i sediste malo vise. Kontam da su targetirali i zensku populaciju. Visina sedenja je kao na nejkedu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Novi Sad
23 hours ago, Motorcyclist said:

Mogao je biti malo visi, i sediste malo vise. Kontam da su targetirali i zensku populaciju. Visina sedenja je kao na nejkedu.

Ima dovoljno motora u ponudi za vas krakate 😁... dajte i nama nesto koji jedva dobacismo sa visinom do kraja osnovne skole 😁😁😁.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd, BBrdo
  • Motocikl: '93. VFR750F

Baš vala!!! Stop teroru krakatih!!!

 

Short legs matter!!! 🤣

 

Koji god bre motor da mi se svidi ono sve bi morao na prstići 😁

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1724 postova
  • Lokacija: Zapadna Bačka
  • Motocikl: EX Honda CB500X '23------------------------------EX Honda Africa Twin '17------------------------------------------EX V Strom 650XT '24---------------SUZUKI DRZ400

Bas me zanima koliko mu je drugaciji karakter u odnosu na V Stroma. Pretpostavljam da je zabavniji koliko je neudobniji. 😁

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1724 postova
  • Lokacija: Zapadna Bačka
  • Motocikl: EX Honda CB500X '23------------------------------EX Honda Africa Twin '17------------------------------------------EX V Strom 650XT '24---------------SUZUKI DRZ400

Agregat u srcu isti ali ustvari razlicit. Uopste ne zvuce isto. SV ima daleko lepsu notu, onaj pravi zvuk V twina, Strom okej zvuci do nekih srednjih obrtaja onda pocne da dreči skoro kao jednocilindraš.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd, BBrdo
  • Motocikl: '93. VFR750F
On 21. 6. 2026. at 15:17, Alekre je napisao:

Svaki ozbiljan motor košta 15000 evra.

Popravio sam ti ovo 😁

Šalu na stranu, ali s obzirom na inflaciju nije ni mnogo daleko od realnosti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8646 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pogotovo za dvoje odraslih koji nisu mrvice. Ja da kupujem novo, vrteo bih se na nekoj tromeđi između Stroma 1050 i Stelvia 1200 i Versysa 1100. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6825 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Onaj gore, engleski komandir jagnjeće brigade, je u jednom trenutku pomenuo da u probi učestvuje i Michael Neeves iz MCN (onaj što je krenuo da točkira nakon polaska)...a on je, po mom mišljenju, ako ništa drugo a ono kvalifikovaniji od dotičnog u ocenjivanju motocikala...(moje lično mišljenje)

Zato, pogledajte i taj klip...očigledno je nastao istog dana, jer ćete čuti par interesantnih opaski..uz još neke detalje o kojima onaj stariji englez ni ne razmišlja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja