Jump to content

Moto Zajednica

Kove 800X Super Adventure

Recommended Posts

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
18 minutes ago, Touchthedream said:

Kineska roba za domaci trg, koju svi mi u Europi dobro poznajemo, se uistinu kupuje nova da. Problem su preprodavaci ovdje.

Kineska roba za izvoz, od 2013 godine dalje, e to je sasvim druga priča. Treba malo pogledat, kad je Kina ušla u wto i  zašto sam spomenuo 2013. Mislim da skoro pa nema ravne robe trenutačno kineskoj top kvaliteti, čelici su izuzetni,elektronika pouzdana. 

Vidječete sami, ako budete željeli, da svet nije crno- beli.

 

Pratite Dakar za 3 dana! Biče 6 komada Kove l,koji če se boriti sa Ktm,Hondom i ostalima.

 

Puno sreče, i užitka na motorima u 2024 vam želim.

 

Nemas sta meni pricat. Imam auto kinez i atv kinez.Oba su posle 2013 godine proizvedeni. Imao sam vise atv kineske proizvodnje.

Nema greske, pouzdani jesu, ali na osnovu mog iskustva su slabijeg kvaliteta nego evropljani, korejanci il japanci.

Kinezi su majstori da podvale u kvaliteti delova. Sve na oko je super  al na malu km.

 

Auto kinez mogu da prodam za bagatelu, jer niko nece da ga kupi. Dok u toj klasi evropljani, japanci pa cak i korejanci sa stotinama hiljada km iza sebe, se prodaju po skupljoj ceni.

 

Tebi prijatelju svaka cast, pomazes ovde. Al si realno pristrasan.   Trgovac si.

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Ne dirajte coveka, on to prodaje u Sloveniji, sta ima od toga da nas ovde lozi. Naravno da svaki cigo svoga konja hvali, ali meni sve ovo procitano i izreceno deluje skroz odmereno i tacno. Imam i ja kineski kvad u renti, ne jedan nego vise komada, pokazali su se kao odlicno resenje. Vozi ih i kurta i murta, drnda, prevrce, ne moze da ih satre. Zgazili zavidnu kilometrazu. Losiji su od CanAm-a ili Artic Cat-a, da se ne lazemo, ali daleko od toga da su kante i da ne vrede. Kina je zemlja novog svetskog poretka, njihovo vreme tek dolazi. Amere su vec zgazili, samo sto to jos niko nece da prizna. Ne radujem se tome, naprotiv. Mislim da njihova dominacija nece na dobro izaci. Ali to je vec druga tema.

U svakom slucaju usudio bih se sa nekim kinezom i na ozbiljnije putovanje, pa kud puklo.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1535 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Ništa loše Slave nije rekao, daleko od toga da dira čoveka, samo kaže šta misli, i ja se slažem sa njim, a i sa tvojim postom @Gile .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Koliko mogu da provalim ovde u temi smo skoro svi sa preko 40 godina starosti. Odrasli u nekom drugom vremenu, zadojeni nekim drugim vrednostima. Ovo danas nema blage veze sa tim. Golf 2 vise nikada nece biti napravljen. Niti Kawasaki KLE. Niti Toyota Corolla druge generacije. Mi se samo lozimo da smo i dalje verni toj filozofiji i prici. A ona je odavno mrtva.

 

Sta mislite da se sad raspisu klinci od 20 godina na istu temu? A ti klinci ce za koju godinu biti dominantni. Verujem da bi 9 od 10 njih kupilo novog Kineza. Na keca, bez razmisljanja. Cena dobra, lep na oko, kupili drugari, zasto da ne...

 

Izvinjavam se Slavetu, nisam nista lose mislio.

Promenio član Gile
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
21 minutes ago, Gile said:

Ne dirajte coveka, on to prodaje u Sloveniji, sta ima od toga da nas ovde lozi. Naravno da svaki cigo svoga konja hvali, ali meni sve ovo procitano i izreceno deluje skroz odmereno i tacno. Imam i ja kineski kvad u renti, ne jedan nego vise komada, pokazali su se kao odlicno resenje. Vozi ih i kurta i murta, drnda, prevrce, ne moze da ih satre. Zgazili zavidnu kilometrazu. Losiji su od CanAm-a ili Artic Cat-a, da se ne lazemo, ali daleko od toga da su kante i da ne vrede. Kina je zemlja novog svetskog poretka, njihovo vreme tek dolazi. Amere su vec zgazili, samo sto to jos niko nece da prizna. Ne radujem se tome, naprotiv. Mislim da njihova dominacija nece na dobro izaci. Ali to je vec druga tema.

U svakom slucaju usudio bih se sa nekim kinezom i na ozbiljnije putovanje, pa kud puklo.

Jel rentas 4x4 ili zadnji pogon. Ako je 4x4 jel im iskljucujes odn nekako blokiras prekidac za ukljucivanje prednjih osovina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Ex KLE 500, Ex FZ6 S, Yamaha Tracer 9
Koliko mogu da provalim ovde u temi smo skoro svi sa preko 40 godina starosti. Odrasli u nekom drugom vremenu, zadojeni nekim drugim vrednostima. Ovo danas nema blage veze sa tim. Golf 2 vise nikada nece biti napravljen. Niti Kawasaki KLE. Niti Toyota Corolla druge generacije. Mi se samo lozimo da smo i dalje verni toj filozofiji i prici. A ona je odavno mrtva.
 
Sta mislite da se sad raspisu klinci od 20 godina na istu temu? A ti klinci ce za koju godinu biti dominantni. Verujem da bi 9 od 10 njih kupilo novog Kineza. Na keca, bez razmisljanja. Cena dobra, lep na oko, kupili drugari, zasto da ne...
 
Izvinjavam se Slavetu, nisam nista lose mislio.
Pusti Kineze, crtaj mapu za Siciliju.

Sent from my SM-G990B2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83
pre 5 minuta, slave74 je napisao:

Jel rentas 4x4 ili zadnji pogon. Ako je 4x4 jel im iskljucujes odn nekako blokiras prekidac za ukljucivanje prednjih osovina?

4x4, nista nije budzeno ni iskljucivano, sljaka kako je fabrika predvidela. Ne kazem da nista ne otkazuje, ali su uglavnom sitnice u pitanju. I to sve je posledica (zlo)upotrebe. CF 450L je u pitanju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Koliko je kinez dobar sam več ustanovio, a koliko je izdržljiv tek ču da vidim vremenom.....ja sam samo preneo moje lične utiske i na tome ostajem. Nisam "besan" sa par hiljada eura više da probam nešto novo jer kod 5-6 svojih motora a i ostalih od prijatelja imam više nego dovoljno zabave za svaki dan . Lično sam tražio motor koji če biti što lakši za putovanja i što pouzdaniji i naravno sa pristojnom cenom, jer godinama sve teže dižem motor sa ćopave ili sa poda. I tu se pojavio Kove 500x u konkurenciji sa AJP PR7.  Šta je odlučilo da sam prevagnuo na Kove je njegova više "putna" orijentacija nego orijentacija na teren kao AJP PR7, iako je AJP PR7 mnogo lakši od Kove. U ovim godinama i dupe traži svoj komfort a sedište na AJP mi baš ne uliva poverenje da bih mogao vozati po 500-600km u komadu. Za sada nemam nikakvih primedbi i nadam se da če biti tako i u buduče, a to če pokazati vreme. Imam još jednog kineza Kymco S200 people, koji me fascinira svaki put kada sednem na njega, jer do dandanas osim redovnih servisa i zamene potrošnog materiala (rolnice,kaiš,itd...) još uvek radi a gazim ga ko ruska čizma svaki dan i jednostavno neće da rikne. Plastika se razpada (plastika od jogurtovih lončiča je bolje kvalitete) amortizacija radi nekim čudnim "algoritmom" poznatim samo kinezima i bogu, kočnice su "kvalitet koji se čuje" tako da kad kočim uplašim sve u krugu od 50 metara jer sve škripi i cvići, itd..... ali stvar radi i ne rikava. A godište 2006 i još originalni akumulator u njemu.

Ja sam ove godine sreo par kineza, doduše VOGE u Nemačkoj i Švajcarskoj, gde su bili vlasnici stariji ljudi, stranci, koji su naveli razlog za kupnju baš kvalitetnu izradu, niske troškove održavanja i malu težinu. Pokazat če vreme koliko su ti kinezi dobri......

  • Sviđa mi se 10
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Svaka roba ima svog kupca a danas se sve češće gleda upotrebna vrednost, bar kod nas 40+. 

Evo moj primer, treba mi motor sposoban za asfalt i enduro (ne nešto ekstremno). Ne treba mi neka velika kubikaža, 500-600 je ok, bitno je da na asfaltu može da drži brzinu 100-120 bez nekih vibracija i problema. 

Motor retko vozim, nekad se desi da ga ne upalim mesec-dva (imam skuter za grad). Godišnje pređem max 5.000 km ( bilo je sezona i sa 1-2k km). Dosta mi je polovnjaka i menjanja motora na 2-3 godine, omatorio sam valjda.

Meni deluje je ovi Kinezi vrše posao za mene. Za 5-6 godina preći ću max 30.000 km, toliko su izdrzavali i oni stari kinezi, skuteri... Košta oko 6k, da ga prodam i za 3k, vozio sam novi motor i nisam razmišljao o karburatoru, lancu, da li je ovaj pre mene nešto budzio i sl.

 

Verujem da ima dosta ovakvih slučajeva, ljudi u srednjim godinama kojima treba pouzdan motor za vikend vožnje i kojima je dosta polovnjaka. Mislim da su kinezi ozbiljno istraživali tržište pre puštanja proizvoda, mada mi i nismo realno ničije ozbiljno tržište ali tipujem da znaju šta rade.

Čekamo Kove pa će mo videti...

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4006 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Lemy odlično zapažanje.
I onda se svi čude kad ljudi u našim godinama kupe geesa ili desert x….


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
On 1/3/2024 at 7:14 PM, Gile said:

4x4, nista nije budzeno ni iskljucivano, sljaka kako je fabrika predvidela. Ne kazem da nista ne otkazuje, ali su uglavnom sitnice u pitanju. I to sve je posledica (zlo)upotrebe. CF 450L je u pitanju.

Ovi na Divcibarama sto izdaju kvadove, prelepe 4x4 prekidac, i srafic na gasu zavrnu do max 60km/h. Uz to prate na gps i zovu da upozore ako se krene van puteva.

Takodje izbegavaju klincima da izdaju. KAzu da je rezervisan. 🙂

 

Inace ko ne zna ili ko hoce da divlja vrlo lako moze da izlomi lezaje u diferencijalu kardane itd, pogotovo kad je ukljucen 4x4 pogon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
On 1/4/2024 at 11:28 AM, lemy said:

Svaka roba ima svog kupca a danas se sve češće gleda upotrebna vrednost, bar kod nas 40+. 

Evo moj primer, treba mi motor sposoban za asfalt i enduro (ne nešto ekstremno). Ne treba mi neka velika kubikaža, 500-600 je ok, bitno je da na asfaltu može da drži brzinu 100-120 bez nekih vibracija i problema. 

Motor retko vozim, nekad se desi da ga ne upalim mesec-dva (imam skuter za grad). Godišnje pređem max 5.000 km ( bilo je sezona i sa 1-2k km). Dosta mi je polovnjaka i menjanja motora na 2-3 godine, omatorio sam valjda.

Meni deluje je ovi Kinezi vrše posao za mene. Za 5-6 godina preći ću max 30.000 km, toliko su izdrzavali i oni stari kinezi, skuteri... Košta oko 6k, da ga prodam i za 3k, vozio sam novi motor i nisam razmišljao o karburatoru, lancu, da li je ovaj pre mene nešto budzio i sl.

 

Verujem da ima dosta ovakvih slučajeva, ljudi u srednjim godinama kojima treba pouzdan motor za vikend vožnje i kojima je dosta polovnjaka. Mislim da su kinezi ozbiljno istraživali tržište pre puštanja proizvoda, mada mi i nismo realno ničije ozbiljno tržište ali tipujem da znaju šta rade.

Čekamo Kove pa će mo videti...

Trebas se raspitati za  servisne intervale i cenu servisa. Na tome dileri ubiraju kajmak.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Ex KLE 500, Ex FZ6 S, Yamaha Tracer 9
Ovi na Divcibarama sto izdaju kvadove, prelepe 4x4 prekidac, i srafic na gasu zavrnu do max 60km/h. Uz to prate na gps i zovu da upozore ako se krene van puteva.
Takodje izbegavaju klincima da izdaju. KAzu da je rezervisan.
 
Inace ko ne zna ili ko hoce da divlja vrlo lako moze da izlomi lezaje u diferencijalu kardane itd, pogotovo kad je ukljucen 4x4 pogon.
Ko ne zna vrlo lako moze da pogine sa te poljoprivredne masine.

Sent from my SM-G990B2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
2 hours ago, kovac gm said:

Ko ne zna vrlo lako moze da pogine sa te poljoprivredne masine.

Sent from my SM-G990B2 using Tapatalk
 

Na osnovu mog iskustva atv 4x4 su stabilniji i sigurniji od motocikala. Vozim i jedno i drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Kranj,Slovenija
  • Motocikl: KOVE

Ako ne pratite rally Dakar, mogu vam saopštit, da je Mason Klein danas osvojio drugo mijesto u prvoj etapi rallyja.

 

Startao je prvi, i navigirao za sve ostale iza njega.

 

 Divna nova priča sa istoka? Ili puka sreča ?

 

Screenshot_20240106_143541_Dakar.jpg

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4006 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Super vijest, hvala.

Nama potrošačima ide u prilog konkurencija na tržištu novih motocikla.
Kinezi su po težini još uglavnom ne konkurentni, teži su većinom od konkurencije.
Ali uvjeren sam da će se i to ubrzo promijeniti.
Novi Kineski motocikli iz Adventure sektora mi se jako sviđaju, nude tehnologiju koju rade za renomirane firme.
Primijetio sam kako su motocikli raznih Kineskih firmi dosta slični, dijele agregate i ostale komponente. Raznolikost brendova je smišljena kao međusobna konkurencija.
Dok, kad se posmatra kroz globalnu prizmu jasno je da tako Kineska privreda profitira.
Nisu Kinezi glupi.

Vrijeme je na našoj strani.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Kranj,Slovenija
  • Motocikl: KOVE
Pre 3 sati, el classico je napisao:

Super vijest, hvala.

Nama potrošačima ide u prilog konkurencija na tržištu novih motocikla.
Kinezi su po težini još uglavnom ne konkurentni, teži su većinom od konkurencije.
Ali uvjeren sam da će se i to ubrzo promijeniti.
Novi Kineski motocikli iz Adventure sektora mi se jako sviđaju, nude tehnologiju koju rade za renomirane firme.
Primijetio sam kako su motocikli raznih Kineskih firmi dosta slični, dijele agregate i ostale komponente. Raznolikost brendova je smišljena kao međusobna konkurencija.
Dok, kad se posmatra kroz globalnu prizmu jasno je da tako Kineska privreda profitira.
Nisu Kinezi glupi.

Vrijeme je na našoj strani.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Kove motocikli su najlakši od komplet konkurencije. 800x recimo je 20 kg laksa od t7, kove 500x 8 kg laksi od honde cb500x , kove 450rr 25kg laksi od kawasakija zx4rr, kove 321r 10 kg laksi od yamahe r3...

Kove je jedina firma,koja se fokusirala na smanjenje tezine i potpuna je suprotnost suparnicima, koji dolaze iz Kine ( benelli,morini,voge,cf moto )

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: Suzuki vstrom 650,Kymco agility 300
On 7. 1. 2024. at 21:27, Touchthedream je napisao:

Kove motocikli su najlakši od komplet konkurencije. 800x recimo je 20 kg laksa od t7, kove 500x 8 kg laksi od honde cb500x , kove 450rr 25kg laksi od kawasakija zx4rr, kove 321r 10 kg laksi od yamahe r3...

Kove je jedina firma,koja se fokusirala na smanjenje tezine i potpuna je suprotnost suparnicima, koji dolaze iz Kine ( benelli,morini,voge,cf moto )

Koja mu je max. nosivost? Pitam zato što cf moto 650 ima nosivost od 150 kg pa uz mojih 110 ništa ne preostaje.

Promenio član Dranik66

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1535 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Afrika sa Alija :)

 

0-02-05-9265fe7a31bc7673a1231663d819c4c7c4ba821cd3ad59f45f8888af35bb150a_26ec5c7024a.thumb.jpg.0037e979b368b91a79e01df75fb2e460.jpg

 

edit: Ma kad bih ga probao uzeo bih ga verovatno na prvu, bez mnogo razmišljanja - ali gotovo sam siguran da je puno manji od T7 i Tuarega, a to je za mene deal breaker. Na svakoj slici mi nekako sitno deluje, pa i na ovoj.

Promenio član živke
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

I ja bih rekao da je manji od T7, ne može ta težina da nestane sama od sebe, a sigurno kinezi ne koriste neke napredne lake legure. Svakako mislim da i ovaj motor nije dizajniran za tržište Evrope, nego Azije, koje je nemerljivo veće, i gde su ljudi u proseku niži. Na ovim klipovima što sam gledao kada azijat sedne noge mu komotno na zemlji.

 

Sa druge strane mene je to i privuklo, jer je meni sa 178cm visine T7 za pola broja veća. Nije problem na asfaltu nego u offroud vožnji kada se treba pomoći nogama. 800x mi baš deluje, bar na slikama idealno za ljude oko 180cm visine

 

Čekamo nestrpljivo prve primerke pa da probamo, ovako na slikama sve deluje lepo, ali tako je i sa ženam... :)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1100
On 6. 1. 2024. at 14:38, Touchthedream je napisao:

Ako ne pratite rally Dakar, mogu vam saopštit, da je Mason Klein danas osvojio drugo mijesto u prvoj etapi rallyja.

 

Startao je prvi, i navigirao za sve ostale iza njega.

 

 Divna nova priča sa istoka? Ili puka sreča ?

 

Screenshot_20240106_143541_Dakar.jpg

Jesu oni to menjali ceo agregat na Kove motoru u sred trke 🤐

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 663 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Jesu. Probusilo se neko crevo i iscurelo ulje. Pretpostavka je da taj motor vise nije bio za takmicenje i onda su ubacili drugi motor, a pored toga su i na brzinu napravili to crevo da bude pleteno, a ne samo gola guma.

 

Vremensku kaznu imaju za to sto su uradili.

 

Inace je istu stvar uradio i Juraj Sebalj. Pokvario motor i zamenio ga uz vremensku kaznu.

 

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/automoto/juraj-sebalj-se-javio-s-relija-dakar-nisam-pazio-i-motor-nam-je-gotov---821433.html

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4006 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Kove motocikli su najlakši od komplet konkurencije. 800x recimo je 20 kg laksa od t7, kove 500x 8 kg laksi od honde cb500x , kove 450rr 25kg laksi od kawasakija zx4rr, kove 321r 10 kg laksi od yamahe r3...
Kove je jedina firma,koja se fokusirala na smanjenje tezine i potpuna je suprotnost suparnicima, koji dolaze iz Kine ( benelli,morini,voge,cf moto )

Kolega, pogledaj ovo

2324c9fa07b885a01cbd5e665915e19b.png


Jesi li ti u ovoj igri???


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Aj pojasnjenje za nas sto smo nepismeni na nemackom?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1072 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Tamo neki lik sakuplja ponude ko želi da naruči kove 800x i pro 

obican x je 7000 dok je pro 400 evra skuplji i na to još ide 19% porez.

Ima varijanta crna ili maslinasto zelena boja i narudžbine idu preko Slovenije jer u Nemačkoj trenutno nema uvoznika.

Mislim da nisam ništa bitno ispustio:)

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja