Jump to content

Moto Zajednica

Milan81

Članovi
  • Broj tema i poruka

    81
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Novi Sad
  • Motocikl
    BMW R1250 GSA

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

Milan81's Achievements

U prolazu

U prolazu (1/6)

472

Reputacija u zajednici

  1. Milan81

    Kratke voznje

    @Korto Malteze da, Sale je došao sa Docom, pa smo se svi zajedno nasli pod platanima.
  2. Milan81

    Kratke voznje

    Drugi vikend u Junu, svi putevi vode u Trebinje. Moji koreni poticu iz Trebinja, pa odlazak tamo za mene ima dodatnu emociju. U petak posle posla do Zlatibora, subota Durmitor pa preko Niksica do Herceg Novog na kupanje, popodne prelazak u BiH u Trebinje. Druzenje pod platanima i susret sa dragim ljudima. Nedelja povratak preko Mostara, Sarajeva i prelepe Romanije. Malo planine, malo mora, cevapa, jagnjetine, dobrih krivina, druzenja, i to sve u jedan vikend. Eto jos jedne kratke voznje
  3. Milan81

    Kratke voznje

    Mi sto smo vezani za posao, i sto ne mozemo da ukrademo par slobodnih dana, i putopis sa Jadranske magistrale pisemo u temi Kratke voznje Subota: NS-Sarajevo-Mostar-Ploče Nedelja:Ploče, Split, Zadar, Karlobag,Senj Ponedeljak: Senj, Zeljava, Bihac, Banja Luka, Doboj, Modrica, Vukovar, Novi Sad Tri motora i tri brza dana
  4. Milan81

    Kratke voznje

    Vikend voznja do Mostara: Subota: Novi Sad- Zvornik-Vlasenica-Sarajevo-Mostar. Nedelja: Mostar- Nevesinje-Foca-Visegrad-Zlatibor-Divcibare-Novi Sad. Odlicno vreme, temperatura idealna, 1.000km krivinarenja, sad smo mirni do sledeceg vikenda ..
  5. Milan81

    Kratke voznje

    Sa GS napravis 2x toliko i NE raspadnes se!
  6. Milan81

    Kratke voznje

    Bravo Dule Znaci cekamo prve tople prolecne dane da nas obradujes sa novim fotkama svajcarskih prevoja
  7. Kako je u Kapadokiji? Ima li zime? Sta kazu Turkinje?
  8. Milan81

    Kratke voznje

    Malo Fruske, malo NS, malo ZR i kuci… Jedan Bandit i jedan GS.
  9. Srecan put, da se lepo provedete i bezbedno vratite kuci, i da nam ovde prenesete utiske
  10. Milan81

    Kratke voznje

    Puno mi je lakse desnom da saltam, pa sam zato prebacio
  11. Milan81

    Kratke voznje

    Kad se vozim sam, i to traje 2-3 dana, nije mi za putopis, nego kratko u ovu temu… Cetvrtak sam imao zakazan mali servis u Delti u BG, to zavrsio, na kratko se video sa drugarima, i oko 12h na auto put za Zagreb i Rijeku. Nocenje u Opatiji. U petak pravac Plominka , najlepse parce puta u ovom delu Pa onda malo do Rovinja, i na kontinetalni deo Istre, pa krug sve opet do Rijeke. Krug se zavrsio na ostrvu Krk, u Malinskoj. Prvi put sam bio u Malinskoj, i odusevljen sam prirodom. Subota, izlazak na jadransku, magistrala Senj-Karlobag, dole oko Karlobaga motora ko u prici Od Karlobaga preko Velebita, do Gospica, Korenice, i na Plitvice. Ovaj potez mi je bio jos vece uzivanje i lepsi put od jadranske. Prelepa priroda, odlican asfalt i krivine. Obaranje do kraja. Na Plitvicama rucak, i malo me stigao umor, koji je promenio plan. Mislio sam da cu uz Unu da vozim na sever, medjutim kada sam video koliko je sati i koliko me bole ledja, resio sam da skratim koliko mogu, pa preko Karlovca na auto put za Zagreb i kuci za NS. Nekih 2.000km u tri dana, brzinski, da se ukrade jos neki lep dan za voznju.
  12. Samo ostavite 10-15 metara rastojanja od poslednjeg auta u koloni, i motor ne gasiti. Oni se polako pomeraju kako ko uslika medveda, ili ga nahrane, kad dodje red na tebe, imas dovoljno rastojanja i samo gas…
  13. Bravo! Odlicno putovanje i lep putopis!
  14. SH20
  15. Milan81

    Kratke voznje

    Divcibare
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja