Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502X

Recommended Posts

  • Drug član, 1965 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 12 minuta, boza_kg je napisao:

Uvek je pitanje ko to finansira. Meni je tako Kymco zamenio svu elektroniku u garanciji, ali zato što je fabrika platila delove, kao i poštarinu i radne sate serviseru. Da prodavac to plaća, mogao bi samo da zatvori radnju, ne isplati se.

Naravno...svi imaju tu neke obaveze,troškove i td. Ako je prodavac ok mislim da nema problema u sređivanju. Tad i onaj koji ima potrebu da aktivira garanciju prihvati dosta stvar kako bi olakšao prodavcu jer i on ima obaveze da ''štiti'' proizvođača sa adekvatnim procenama. 

 

Recimo Zontes...prošle sezone supruga drugara padne sa tog motora, malo ošteti polugu kočnice i iskrivi volan. Drugar odveze motor koji je u garanciji u ovlašćeni servis, kaže serviseru šta se desilo. Čovek pregleda komplet motor, kaže sve je ok nema oštećenja agregata imaš crashbar koji je odradio posao, ne brini za polugu zamenićemo je a volan ne diraj ja ću ispraviti sve kad dođeš na servis garancija se podrazumeva i dalje. Sve ok čak nije ni morao serviser da se bakće ali je eto pomogao makar da proveri motor što nekako ulije poverenje u korisnika.

 

Radije bih odradio neki razgovor/dogovor/pregovor nego odmah đon...naravno ukoliko to situacija dozvoljava :) na taj način se nađe brzo kompromis. Iskreno navijam da kolega sredi sve bez većih peripetija...dovoljno mu je stresa.

Promenio član mick
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Naravno, nisam mislio odmah djon. Zvucalo je tako. Uvek sam za to da sve treba lepo i mirno resiti. Samo sam prokomentarisao da mi je sa stanovista prodavca logicno da se trudi da izadje u susret svojim musterijama. Ako radi samo u svom interesu i interesu firme koju zastupa onda to nije dobar prodavac. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1965 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 5 minuta, Zarkela je napisao:

Naravno, nisam mislio odmah djon. Zvucalo je tako. Uvek sam za to da sve treba lepo i mirno resiti. Samo sam prokomentarisao da mi je sa stanovista prodavca logicno da se trudi da izadje u susret svojim musterijama. Ako radi samo u svom interesu i interesu firme koju zastupa onda to nije dobar prodavac. 

Imaš i onaj deo gde je recimo prodavac ok a servis muka živa. Mislim da tu hleba nema...realno prodavac je dobar i jak koliko i sam servisni centar jer svi mi prvo gledamo kvalitet servisa pa ostalo u najvećoj meri. U tu jednačinu ubaci dilere i proizvođače...eto glavobolje :) 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 22.12.2022. at 22:25, Skittles je napisao:

Motor sam kupio polovan od prvog vlasnika (prešao 7500km), ali je 2021. i održavan je u burnoutu.

Momci malo ste se zaleteli, boldovano mnogo menja situaciju :).

Pošto je kupljen od prvog vlasnika, BO ne mora snositi nikakvu odgovornost jer je sraf mozda čačkao ex vlasnik.... da predupredi situaciju.

Ko će sad znati i dokazati sta je istina?

 

Sad može biti "nisam il nismo majkemi"....prebacivanje loptice.

Ako BO ponudi bilo šta.... od mene mogu dobiti + :takoje:

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650
On 25.12.2022. at 2:30, Satelis je napisao:

Momci malo ste se zaleteli, boldovano mnogo menja situaciju :).

Pošto je kupljen od prvog vlasnika, BO ne mora snositi nikakvu odgovornost jer je sraf mozda čačkao ex vlasnik.... da predupredi situaciju.

Ko će sad znati i dokazati sta je istina?

 

Sad može biti "nisam il nismo majkemi"....prebacivanje loptice.

Ako BO ponudi bilo šta.... od mene mogu dobiti + :takoje:

 

 

Apsolutno ne menja nista. Garancija se ne veze za vlasnika, nego predmet. Pod uslovom da je servisiran u garantnom roku kod ovl servisa.

 

Servis treba da utvrdi da li je steta naneta od strane korisnika, ili je nastala usled greske proizvodjaca. Ako je prvo, moze samo da kaze "cao", ako je drugo, mora da resi problem.

Cak, i ako je prvo, uvoznik ili prodavac moze da pomogne koliko je u mogucnosti. Eto, zamenom tog srafa. To je lep gest, pa cak i ako je kriv korisnik, opet ce doci da servisira tu motor, cak i nakon garancije. Tako se gradi biznis i salje preporuka.

 

Daleko su neki ljudi od poslovnosti. Takvi smo, volimo da se natezemo, pa makar i u svoji stetu isli. 

 

Sa druge strane, hoce da naprave "kapital" za malo vremena. Da naplate nesto, sto realno ne vredi. Nece to, mora godinama da se gradi!

 

Najprostiji primer (meni aktuelan sada) snimanje magnetnom u klinickom centru. Nigde zive duse, osoblje igra soliter u ordinaciji, a ceka se dugo za zakazivanje?! Zasto? Zasto? Takvi smo. Mora doktor da naplati u privatnoj praksi to isto snimanje...

 

Sa druge strane, auto lakireri, serviseri, deeeeeru. Pa koliko njima izadje satnica, a koliko meni dnevnica?

 

Pa nek zamene hebeni stender makar i na  svoju stetu. Treba prodaju te motore godinama, i onako ih bije los glas.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
On 25.12.2022. at 2:30, Satelis je napisao:

Momci malo ste se zaleteli, boldovano mnogo menja situaciju :).

Pošto je kupljen od prvog vlasnika, BO ne mora snositi nikakvu odgovornost jer je sraf mozda čačkao ex vlasnik.... da predupredi situaciju.

Ko će sad znati i dokazati sta je istina?

 

Sad može biti "nisam il nismo majkemi"....prebacivanje loptice.

Ako BO ponudi bilo šta.... od mene mogu dobiti + :takoje:

 

 

 

Pa jbga cijelo vrije se provlaci prica o novom motociklu sa garancijom, a sad prc! :stabre:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8421 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Razgovora radi,

gledam sliku sa prve strane, sumnjam da je bilo pretezanja, prihvat srafa nije za toliku silu. Ovaj stender ima po cauru sa navojem obostrano i po sraf da sve to na mestu drzi. Zamisljeno je da se stender rotira oko tih caura (ali ne i srafovi. oni stoje fiksno), meni lici da je iz nekog razloga i caura/ distancer sa navojem krenuo u krug i otkinuo sraf!

 

 

Podmazujte ovaj deo vi sa "X" verzijom .

EDEC5665-6359-4D08-B874-E3D6A92D4108.thumb.jpeg.26e5ebed2bda2c3586380f2520ad1bdc.jpeg

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3050 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
Pre 5 sati, MaxiS je napisao:

Servis treba da utvrdi da li je steta naneta od strane korisnika, ili je nastala usled greske proizvodjaca. Ako je prvo, moze samo da kaze "cao", ako je drugo, mora da resi problem.

A uvek je to nezgodno. Da banalizujem stvari, primer koji je svako od nas više manje sličan doživeo, da bude jasnije:

Ugrađivao sam novu kuhinju, sve komponente, i vodoinstalater mi kačio donji bojler. Neki ventil popustio ili šta već, izlila se voda preko noći na nove kuhinjske elemente, ivireca nabubrila i sve se izvetoperilo.

Majstor za vodu kaže - ma pukao bofl ventil, mali milion sam bojlera ugradio, nije do mene, prodavac kaže - ma prodali smo mali milion takvih bojlera, nije do nas. Jedino je stolar ispao fer, sažalio se :) pa mi je naplatio nov materijal po nabavnoj ceni, nije hteo da uzme za ruke, pa sam ga zato častio.

Ebiga ljudi, taki je život, to što smo emotivni ka motorima, ne znači da će da se stvari završe kao u bajci. Samo živce u futrolu, teraj dalje.

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 8 sati, MaxiS je napisao:

Apsolutno ne menja nista.

Apsolutno menja.... vrati se na pocetak teme i sve pazljivo procitaj.

 

Skittles-ova slamka spasa (da ne plati popravku iz svog dzepa) moze biti u zavedenoj istoriji odrzavanja.

Ako ima pisan trag da nesto nije bilo u redu sa stenderom, da je bila intervancija.... moze se nadati popravci bez dinar da plati.

 

Prvo bi nazvao ex vlasnika i otvoreno pitao da li je imao neku muku sa stenderom, pad ne bi pomenuo.... od tog odgovora mnogo ce znaciti za dalje.

 

Nema ovde mnogo opcija, jasno se vidi da je lepljena diht masa.

Takav bajk sigurno nije izasao iz fabrike.

 

Pitanje je samo dal ga je prekrstio majstor u BO samoinicijativno (predlog nadredjenih) ili po nalogu ex vlasnika usled neke muke (zveckanja, klackanja, popustanja srafa...) u toku trosenja robe ili je ex vlasnik sam cackao kako se ne bi odvio sraf pa uj*bo poso, koplje se prelomilo kod Skittles-a.

Sad je samo pitanje ko ce biti cistog obraza i stati iza svog rada.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1913 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Tesko ce da dokaze da su majstori u BO cackali oko stendera.Pre ce da kazu da je vlasnik sam na svoju ruku,Osim ako u papiru koji je dobio na servisu ,pise popravka istog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3050 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Pa i da piše da je bila popravka, opet ne znači da i neko treće lice nije čačkalo mečku. Iskreno sumnjam da papiri i glupe formalnosti mogu išta da reše.

pre 50 minuta, Satelis je napisao:

Sad je samo pitanje ko ce biti cistog obraza i stati iza svog rada.

Ovo je pitanje, ali tu je tek slaba vajda, odavno smo otišli u tri lepe. Nadam se da grešim.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Slazem se. Nema on 47.500km. Ima samo 7.500. Otuda ono moje napisano...

Promenio član MaxiS
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1965 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 28 minuta, MaxiS je napisao:

Slazem se. Nema on 47.500km. Ima samo 7.500. Otuda ono moje napisano...

Problem je u tome što se taj šraf proverava tokom servisiranja zbog mogućeg odvrtanja usled vibracija motora. Oni koji imaju taj motor znaju za to i redovno proveravaju dotegnutost tog šrafa. Šta više taj šraf nije nikad bio ''lepljen'' od strane fabrike što je greška. Rešenje je zamena tog šrafa drugim sigurnosnim šrafom. O tome sam pisao u prethodnim postovima...samo slabo ko čita.

 

Realno nebitno je koliko km je prešao...to su stvari koje se redovno proveravaju kod svakog motora na zvaničnim i redovnim servisima i pogotovo je zastupljeno kod jednog i dva cilindra. 

 

P.S. molim te precizno navedi to vezano za zakazivanje magneta (gde, kad, kako, kod koga)...da vidim ko to igra solitare. :) 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Sad mi pade na pamet, u korisnickom uputstvu vrv stoji da li treba nesto pregledati i dotegnuti posle odredjenog broja kilometara. Meni za Bandita tacno sve detaljno stoji. Naravno ne pise nigde da treba da pukne sraf, ali moguce da se odvio i da je pukso usled podizanja. 

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
pre 3 minuta, mick je napisao:

Problem je u tome što se taj šraf proverava tokom servisiranja zbog mogućeg odvrtanja usled vibracija motora. Oni koji imaju taj motor znaju za to i redovno proveravaju dotegnutost tog šrafa. Šta više taj šraf nije nikad bio ''lepljen'' od strane fabrike što je greška. Rešenje je zamena tog šrafa drugim sigurnosnim šrafom. O tome sam pisao u prethodnim postovima...samo slabo ko čita.

 

Realno nebitno je koliko km je prešao...to su stvari koje se redovno proveravaju kod svakog motora na zvaničnim i redovnim servisima i pogotovo je zastupljeno kod jednog i dva cilindra. 

 

P.S. molim te precizno navedi to vezano za zakazivanje magneta (gde, kad, kako, kod koga)...da vidim ko to igra solitare. :) 

U isto vreme smo postavili isti post :lol3:

Promenio član Zarkela
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1965 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Upravo sada, Zarkela je napisao:

Sad mi pade na pamet, u korisnickom uputstvu vrv stoji da li treba nesto pregledati i dotegnuti posle odredjenog broja kilometara. Meni za Bandita tacno sve detaljno stoji. Naravno ne pise nigde da treba da pukne sraf, ali moguce da se odvio i da je pukso usled podizanja. 

Bravo! A i to je poznata stvar...serviseri znaju za to tako da nije raketna nauka proveriti. Zato kažem...bez ludovanja već dogovor koji rešava sve.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Moram odlutati dosta sa teme ne bi li Vam priblizio stvar ili ti materiju.

 

Pre 14 sati, cezarpa je napisao:

Tesko ce da dokaze da su majstori u BO cackali oko stendera.Pre ce da kazu da je vlasnik sam na svoju ruku,Osim ako u papiru koji je dobio na servisu ,pise popravka istog.

Nije "tesko" dokazati,

pre dokazivanja mora se znati sta se zbivalo do tog momenta.

 

Pre 13 sati, boza_kg je napisao:

Pa i da piše da je bila popravka, opet ne znači da i neko treće lice nije čačkalo mečku. Iskreno sumnjam da papiri i glupe formalnosti mogu išta da reše.

Upravo papiri mogu resiti mnogo toga pod uslovom da je zavedeno ili ti ako postoji pisan trag.

Od pisanog traga ne moze se pobeci. 

Takodje postoji jos jedan pisan trag (servisne kampanje) za koje mnoge musterije ne znaju bez obzira na brend motocikla.

Da li ce musterija saznati.... zavisi ako sama sazna pa se raspita u ovlascenoj kuci ili ako ovls. kuca pozove i obavesti musteriju..... ovde bi se zaustavio.

 

Pre 13 sati, Motorcyclist je napisao:

Zasto bi bilo ko dirao stender na motociklu koji je presao 7500km? Kakav je to stender/motor ili servis?!

Ne bi verovao sta se sve dira, radi pre nego dodje do kupca......

 

Probam plasticno da Vam objasnim.....

Svaki nov motor ima bubice al bukvalno svaki.... ne postoji savrsen koji se ne kvari.

Neki bajk ima vece - drugi manje decije bolesti.

 

cuvena problematika k.m.b.pumpi (kineski motorici benz. pumpi)

xxx problema sve dok se ne zameni pumpa

DSC-0731.jpg

 

Takodje problematika oko nakucavanje sica ventila, na 0km ili ti pre isporuke pomera se zazor preko normale za 0.10mm do prvog servisa. Posle prvog servisa se pomera za 0.05mm jos max 2 puta.

Ako nema vise problema nista s ene dira, ako ima problema menja se cela glava.

 

IMG-20201020-111445.jpg

 

Samo je stigao mejl sa br. sasije da se na 16 komada treba zameniti el. motori prednje stabilizacije i P kocnice = 32 el. motora + izvrsiti proveru polumeseca sajle pod kojim uglom stoji i da li ima pukotina.

Ubaciti nove verzije proglrama u sve racunare.

 

IMG-20171227-162137.jpg

 

Ne bi trebao da iznosim ove podatke, ima mnogo primera bez izuzetaka, svaki brend je podkacen .... dosta toga se odigrava iza zavese.... 

Motocikli, automobili izlaze brze nego pogacice iz pekare.... slaba kontrola, resava se u hodu pa kako koga sta zalomi..... nadam se da smo se razumeli :) 

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 22.12.2022. at 21:19, mick je napisao:

mada drugar je imao reklamaciju oko zadnjeg kočionog cilindra pre par meseci. Rešili su dosta ranije nego što mu je rečeno da će biti...i naravno servisiranje je radio taj jedan određen serviser koji je naravno napravio grešku i pretegao klješta ili slično pa je drugar morao da se vrati na ponovno podešavanje zadnje kočnice jer klipovi nisu vraćali pločicu nazad.

 

Koliko mene secanje sluzi rec je o Mikijevom mopedu.

Takodjer koliko me secanje sluzi, zalio se BO na losu kocnicu tj da mu blokira zadnji tocak.

Tu su nesto cackali, resili i Miki je otisao. Ubrzo nakon toga pozalio se na slabu kocnicu.... stisne ko manijak, gotovo nista se ne desava sa kocnicom.

Otisao je do BO gde su ocistili disk odmascivacem, probali bajk i konstatovali da je sve ok.

 

IMG-20220330-095503.jpg

 

Daleko od toga da je sve Ok.... zveknuo je cilindar, mora zamena.

Nekako nagovorih Mikija da im se opet obrati.... na sta rekose da je samo usao vazduh, lako ce resiti.

Mmmm da, nece da moze..... zamenili su koc. cilindar o "svom" trosku.

 

To je jedan primer, za drugi primer koji je vezan za elektriku mozemo se preseliti u Suzuki salon.

Poziv me je delio da se spakujem i odem na razgovor jer su bas dobrog drugara kljucali u zdrav mozak.

Ima tema o drugim brendovima gde su kolege sa naseg foruma izneli neverovatno losa iskustva.

 

Ne znam sta vise (pametno) da kazem, sredite do maximuma to sta imate pod guzcom, cutite i trosite na drumu valjano..... uzdravlje!

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

To je upravo ono što sam i pisao, da je generalno problem naših ovlašćenih servisera i prodavaca što su uljudni i ljubazni samo dok ne prodaju, posle toga treba se moliti bogu i biti Herkul Poaro u papirima i beleznicama kako vas ne bi zavrnuli. Evo primera sa trulog zapada, drug u Nemačkoj kupio polovnog Golfa 7 2013 god. u prodajnom salonu polovnih vozila, dobio je garanciju godinu dana. Na golfu je bio problem, izbacivao je grešku za grejače zamenuli su bez ikakvog problema i dobio je zamensko novo vozilo. Posle nedelju dana isto je izbacio grešku, opet je dobio zamensko vozilo, njihovo izvinjenje i otklonjen kvar.

Da li bi to kod nas dobio, kratko i jasno Ne. Zašto, jer su na zapadu bolji ljudi, Ne. Pa zbog čega onda? Zamisli jer se zakoni poštuju i zato jer mu je u interesu da dođe na dobar glas da bi proširio biznis, a kod nas zavrni njih 50, uzmi lovu pa otvori neki drugi d.o.o i piči dalje...

Promenio član Zarkela
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Poenta je da svaka primedba bude zabelezena na prijemnom odeljenju tj da se vidi pisan trag na radnom nalogu.

Nikako prihvatiti varijantu "recicemo serviseru da pogleda, proveri".

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1091 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Hahaha, malopre sam ušao u kuću.

 

U Burnoutu su skroz ok momci.

Sredili su brzinski centralni, namontirali sve stavili neki svoj šraf - kažu bolji od fabričkog.

Ja sam spremio za svaki slučaj zvanični zahtev za reklamaciju, ali nije bilo potrebe za time.

Nikola je fotografisao sve i podneo je zahtev, pa sada ako odobre italijani radi se. Kaže da do sada uglavnom nisu imali problema, ali do sada i nisu imali ovakav slučaj. Videćemo, meni je drago da sam probao, a štetu sam prežalio, tako da mi je sada kao poklon ako odobre.

To funkcioniše tako što oni pošalju delove, a ovi naši zamene.

Ostaje da mi se javi kad stigne odgovor.

 

Brinulo me i što motor ima 7500km, a urađen je samo prvi na 1000 - sledeći treba na 7000, pa sam pitao da li je problem zbog garancije ali nije.

 

Tako da ne vozim ga svakako po ovom vremenu, pa kad jave dal se radi ili ne, idem da završim i servis i tu štetu ako odobre.

 

Iskoristio priku i oprao ga malo i vratio u garažu.

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Brale....max su ti izasli u susret, svaka čast za njih kao ekipu :care:

Dali su sve od sebe, sad kako ti bude tj sad sve zavisi od odgovora koji ce dobiti od preko.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja