Jump to content

Moto Zajednica

Mišljenja iskusnih!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica

TDM  koji si pomenuo na pocetku ne znam kako moze biti uopste touring motor kad se do 4.000 obrtaja uzasno ponasa. Toliko losije da R motor nisam vozio da se toliko lose ponasa u niske. Pored toga uzasna zastita od vetra na trentke pomislis da vozis naked motor. To za mene nije touring motor. Sto se tice GS-a. Ne znam samo zasto je taj motor namenjen i za off road kad ima 250 kg. Sve preko 150kg nema sta da trazi na off road sto ima 2 tocka. Medjutim njega nisam probao a i nemam zelju jer za mene motor nije ono sto ima preko 200kg. Jer je to autobus na 2 tocka a ne motor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
pre 2 minuta, Mura85 je napisao:

Jeste kao autobus ali da GS ljudi obilaze svet i po pustinji i po blatu ga voze. 

Mogu to isto Africom ili bilo kojim drugim dual sport motorom sa kojim cu sve to lakse da obidjem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R
Pre 4 sati, Nemanja Petrovic je napisao:

TDM  koji si pomenuo na pocetku ne znam kako moze biti uopste touring motor kad se do 4.000 obrtaja uzasno ponasa. Toliko losije da R motor nisam vozio da se toliko lose ponasa u niske. Pored toga uzasna zastita od vetra na trentke pomislis da vozis naked motor. To za mene nije touring motor. Sto se tice GS-a. Ne znam samo zasto je taj motor namenjen i za off road kad ima 250 kg. Sve preko 150kg nema sta da trazi na off road sto ima 2 tocka. Medjutim njega nisam probao a i nemam zelju jer za mene motor nije ono sto ima preko 200kg. Jer je to autobus na 2 tocka a ne motor.

Po tome je i tvoj Bandit autobus? Ili mislis samo na motore za off-road?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Moram da se isključim iz teme....

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
Pre 1 sat, wragg je napisao:

Po tome je i tvoj Bandit autobus? Ili mislis samo na motore za off-road?

Mislim i za on road i za off road! Cak mislim da je za off road 200kg i previse. Do 150kg je prihvatljivo. Bandit ima 198kg mada suve tezine i iskreno mislio sam da je okretan dok nisam probao Horneta 600 sa svojih 198kg ali sa svim tecnostima. Zato moj sledeci motor nece imati preko 200kg sa svim tecnostima. Proslog leta sam probao CBR 1000F zadnju generaciju i odusevio sam se mirnocom rada masine, mekanog menjaca i samog kvaliteta motora ali mi je iskreno smesno da motor od 275kg spada u kategoriju sport. Za njegovih 136 konja ne ide nista posebno i to je zbog tezine, a o okretnosti necu ni da pricam. Jedino za sta je dobar je autoput jer je jako stabilan. Al zato za krivine, kocenje, ubrzanje, grad je cista 0 i sve to zbog tezine. Zato su nekih 200kg idealni za agilnost i stabilnost.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
Pre 7 sati, Nemanja Petrovic je napisao:

 

Sto se tice GS-a. Ne znam samo zasto je taj motor namenjen i za off road kad ima 250 kg. Sve preko 150kg nema sta da trazi na off road sto ima 2 tocka. Medjutim njega nisam probao a i nemam zelju jer za mene motor nije ono sto ima preko 200kg. Jer je to autobus na 2 tocka a ne motor.

 

Mislim da ona ne deli tvoje misljenje. :D

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
pre 24 minuta, yogibear je napisao:

Mislim da ona ne deli tvoje misljenje. :D

 

 

Kako bi tek prosao tu da je imao Africu Twincevic ili Yamaha Tenere 700

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
15 hours ago, Mura85 said:

Pa necu da otvaram temu o stanju u Ukrajini nego valjda mišljenja o motorima. :D

Trol tema je i dalje trol tema, samo dok i ostali shvate, potrajaće...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Kruševac
Pre 13 sati, Nemanja Petrovic je napisao:

TDM  koji si pomenuo na pocetku ne znam kako moze biti uopste touring motor kad se do 4.000 obrtaja uzasno ponasa. Toliko losije da R motor nisam vozio da se toliko lose ponasa u niske. Pored toga uzasna zastita od vetra na trentke pomislis da vozis naked motor. To za mene nije touring motor. Sto se tice GS-a. Ne znam samo zasto je taj motor namenjen i za off road kad ima 250 kg. Sve preko 150kg nema sta da trazi na off road sto ima 2 tocka. Medjutim njega nisam probao a i nemam zelju jer za mene motor nije ono sto ima preko 200kg. Jer je to autobus na 2 tocka a ne motor.

 

pre 1 minut, lomitelj je napisao:

Trol tema je i dalje trol tema, samo dok i ostali shvate, potrajaće...

Trol si ti jel si glup ko noc.

Promenio član Mura85

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
6 hours ago, blackmore said:

 Crno dete evolušn.

Super je što je privukao i drugu dečicu da se igraju. I crne i bele. Nema šta, majstorski, tj evolušnovski.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Just now, Mura85 said:

Trol si ti jel si glup ko noc.

Ih sad, padaš na niske grane trolovanja. Spuštanje na emotivni nivo uz gramatičke greške je loš potez. Plus je vređanje na forumu zabranjeno. Nemoj to da radiš, banovaće te.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Lomi, druže, jer te više boli gramatika ili ova ti-poruka? :D

p.s. školski primer 100 postova da može da se piše bilo gde... lik je u prvih 50 poruka na forumu krenuo da vređa...

Promenio član nafetS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
pre 25 minuta, lomitelj je napisao:

Gramatika. Znam ja da sam glup. 

 

 

Ma samo relax bro. Vidis da sam se i ja promenio. Na pocetku sam mnogo trolovao, sada to ne radim ali nekad znaju neki da mi uhvate zivac pa im kazem da me uhvate za palamana ali ne trolujem vise. I nadam se ako se nekada sretnemo da me neces slomiti, mada i rekao si da neces ali bi voleo da me upoznas i da me pitas zasto sam sve ono radio. Mozda te pamcenje ne sluzi kao mene ali ja sam tu da ti vratim pamcenje. Mada imam i screenshot kao dokaz da ti posaljem ali kako god. Samo hocu da ti recem da ima nade i za ovog gospodina. Mada bi mogli malo da ga supcimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
10 minutes ago, Nemanja Petrovic said:

Ma samo relax bro. Vidis da sam se i ja promenio. Na pocetku sam mnogo trolovao, sada to ne radim ali nekad znaju neki da mi uhvate zivac pa im kazem da me uhvate za palamana ali ne trolujem vise. I nadam se ako se nekada sretnemo da me neces slomiti, mada i rekao si da neces ali bi voleo da me upoznas i da me pitas zasto sam sve ono radio. Mozda te pamcenje ne sluzi kao mene ali ja sam tu da ti vratim pamcenje. Mada imam i screenshot kao dokaz da ti posaljem ali kako god. Samo hocu da ti recem da ima nade i za ovog gospodina. Mada bi mogli malo da ga supcimo.

Opušten sam ja, bez brige. Imam ja mnogo drugih stvari da me iritiraju, forum, a pogotovo ovaj, gde su motori i gde me dosta toga interesuje, ne može da mi izazove ni tračak nervoze. Sećam se ja naše konverzacije, nemam sačuvano kao ti ali se sećam. Nisam baš toliko omatorio. ;) Što se gospodina tiče, slobodno. Ja nemam energije ni volje ni vremena za to. Meni samo bude žao ostalih kolega koji bi da pomognu pa se zapale k'o žiškice i onda se nerviraju i svađaju bez potrebe.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ako nekada budem otvorio svoj forum, uslov za pristupanje će da bude priložena diploma o završenoj srednjoj školi i lekarsko uverenje od psihologa i psihijatra (vezano za mentalno zdravlje).

Ljudi treba da se leče u ustanovama koje su za to namenjene, a ne na društvenim mrežama.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Misliš da ovde svi nemaju bar srednju školu?

Nije ti to nikakva garancija.

Ovi što imaju i dozvolu čak i papir od psihijatra imaju, i to da su čitavi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Ја прочитах само први пост и све ми би јасно.
Не знам што се људи изнова ложе и на ове исфуране приче?:stabre:
Свако вози (ј**е) шта може себи да приушти, воли...
Разумем мало спрдње, ситне чарке, али да се шеснаести пут покреће иста прича и да се разрађује то је већ забрињавајуће.:ups:

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja