Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXS 1000 GT

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
30 minutes ago, Alekre said:

Meni se Suzukijeva gama baš dopada. Jedini sa tradicionalnim motociklima sa razumnom cenom. GSX1000GT, Hayabusa, GSXR 750 i 1000... Iskreno, nova Hayabusa bi mi lepo legla.

Suzuki je uvek bio konzervativan kada su motocikli u pitanju, sem gsxr-a 1985. koji je smatran prvim r motorom za široke narodne mase. 

 

Poslednji su prestali sa proizvodnjom uljano hladjenih agregata, doduše, sportski motori su im uglavnom bili na zavidnom nivou u odnosu cena-kvalitet-pouzdanost-performanse. 

 

Danas, kada svi izbacuju motore u adv segmentu, ovaj sport-tourer je za mene osveženje, a verujem i da je agregat vrh.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Suzuki zaista ne žuri, bilo da je nov model u pitanju, čak i nova tehnologija na jednom istom....ali to kada se napravi, nešto ne znam da ima pritužbi na pouzdanost. Agregat na ovom motociklu je upravo jedan takav proizvod...sada već legendarni motor koji je pogonio GSXR 1000 K5. Na više modela, od 1000ccm, je upravo taj..ali se dodatno "obradi" za određenu isporuku snage. Malo mehanikom, malo elektronikom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1307 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Meni se Suzukijeva gama baš dopada. Jedini sa tradicionalnim motociklima sa razumnom cenom. GSX1000GT, Hayabusa, GSXR 750 i 1000... Iskreno, nova Hayabusa bi mi lepo legla.
Nova Hayabusa bi ti bila mala, smanjili je drastično, seo sam na sajmu, ono bre nema je nigde...
Stara je bila kao lokomotiva ogromna.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Motocikl: GSX S1000GT
On 11/4/2023 at 9:55 PM, milomir22 said:

Taj je, meni zapao za oko, ali ne deluje mi komforno nimalo...

Meni je bio u redu i za po 730km dnevno (186cm / 105kg).


Ove godine tura 3.300km za 6 dana (do Marseja i nazad) bez ikakvih problema.

Za dvoje nije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Iskočilo mi je na FB, pa može da bude zanimljiivo nekome ako se baš sada premišlja

419275707_761862765975474_36486070530144

 

 

GSX-S 1000 GT je stvoren s jedinstvenom misijom - da ostavi impresivan utisak! Njegov legendarni četvorocilindrični agregat sa snagom od 153 KS i najnovijom tehnologijom pretvara svaku vožnju u uzbudljivo i nezaboravno iskustvo.

Sa motorom preuzetim iz čuvenog GSX-R 1000, GSX-S 1000 GT pruža najdominantnije performanse u svojoj klasi, osvajajući srca najvećih entuzijasta sportskih motocikala. Napredne tehnologije i bezbednosni sistemi nadmašuju očekivanja savremenih vozača, uključujući Traction Control System, Suzuki Easy Start System, Hill Hold Control, Bi-quick shift sistem, TFT ekran u boji, LED svetlosne grupe, Ride by wire i druge.

Bilo da planirate dug put ili samo vikend izlete, GSX-S 1000 GT je savršen izbor za sve ljubitelje sport touring motocikala.

AKCIJSKA CENA M3 modela - GSX-S 1000 GT dostupan je za BRZU ISPORUKU po ceni od 12.800€.

 

Promenio član Mr_Wolf
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Bas lep motor,lep polzaj voznje. Malo slabija zastita od vetra i voleo bih da je 2 cilindra. Ali svakako bih ga kupio jer obozavam sport-touring klasu koja je potisnuta kvazi off road adventure motorima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja