Jump to content

Moto Zajednica

Honda NT1100

Recommended Posts

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Honda NC750x

Svaka cast na slikama.... motor izgleda prelijepo. Mogu samo da zamislim kakav je uzivo... 

Hvala jis jednom za fotografije ;)

Jel ovo salon Delta?

Promenio član r_faruk
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Bio danas do salona, bolje da nisam.
Da imam kesa, pao bi jedan sive boje na 1  
Cekam da se prolepsa vreme pa da obrnem krug, dva , ocu razbolim mozak totalno.
 
viber-slika-2022-01-29-15-32-41-128.jpg
 
viber-slika-2022-01-29-15-32-40-956.jpg
 
viber-slika-2022-01-29-15-32-41-382.jpg
 
viber-slika-2022-01-29-12-46-34-196.jpg
 
viber-slika-2022-01-29-12-46-32-936.jpg
 
Idealan je za nize vozače, 1.75 max 1.85cm.
Polozaj sedenja, položaj kormana, zastita od vetra, sve mi odgovara.... sve sem cene, preskup je, nema opravdanja :neznam:
 
Pečen si ti bato moj vidim ja, sad ceš da radiš 24 sata punom parom dok ne skupiš lovu. Ali ako, imaš cilj kome težiš, tako i treba. Dobar ti je izbor, ja te podržavam

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 15 sati, r_faruk je napisao:

Svaka cast na slikama.... motor izgleda prelijepo. Mogu samo da zamislim kakav je uzivo... 

Hvala jis jednom za fotografije ;)

Jel ovo salon Delta?

Nema na čemu drug, meni se svidja umeren izgled. Danas svi teze ka nekim oštrinama, brzi, zajebani sa oštrim ivicama, NT je lepo uskladjen izgledom.

Jedino sta mi se ne svidja je auspuh, cinimi se da to ne bi mogao svariti.

Jeste, slike su iz Deltinog salona.

 

Pre 14 sati, Nole Bg je napisao:

Pečen si ti bato moj vidim ja, sad ceš da radiš 24 sata punom parom dok ne skupiš lovuemoji1787.png. Ali ako, imaš cilj kome težiš, tako i treba. Dobar ti je izbor, ja te podržavamemoji106.png

Pečen bese još kad sam video reklamu, jedva čekam pravo da ti rečem da odem da ga provozam :moto3:

Pricam Maji da sam bio do Delte da vidim jedan motor, odmah me saseče....

"mora da ti se svidja, vidim ti u ocima"

jeste, vise me radi nego NC kad sam kupovao :)

Radi se radi ali na moju žalost NT teško da cu skoro ugledati, jbg stisli drugi prioriteti.

 

Pre 14 sati, Mr_Wolf je napisao:

Koja je zvanična cena na kraju?

Trebalo bi 14.500 za man. menjac i 15.800e za aut. menjac.

Mnogo, preterano visoka cena pa cak i popust kad se dobije opet prelazi razumne novce.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Malo filozofije od rane zore u formi razmišljanja naglas. Šta je alternativa i koliko košta?

- Versys 1000 - 12600 je klot klotova, tek od S varijante ima nekog smisla. Dakle - Versys S - 15600 pa onda koferi još 1000

- Tracer 9 GT - 14400

- Suzuki - Eventualno GSX S1000 GT može da bude zanimljiv, možda čak i cenom bude ispod 14000

- BMW - Cenovno je jedino F900XR tu negde, a dosta je manji motor. 

- Ducati - Multistrada V2 klot klotova 15000

- Triumph Tiger 900 - od oko 14000 ako se ne varam

 

Jednostavno je takva situacija na globalnom tržištu, samo se kod nas još pogoršava time što smo po veličini smešni pa prodavci mogu da formiraju cene po još slobodnijem nahođenju. Da povežem sa drugom temom, takvo stanje na tržištu i otvara vrata CFMOTO-u da slobodnije formira cenu za 800MT.

 

Inače je nedostatak elektronskih komponenti realan problem, kao i problemi sa logistikom. Proizvođači računaju na to da neće moći da isporuče tražene količine motora, a profit ne sme da trpi.

 

Možda sam nekog konkurenta i preskočio, samo razmišljam naglas, ali svakako

 

Promenio član Mr_Wolf
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Svi su oni tu negde sa cenom + uracunati kes za dodatnu opremu a to je u rasponu od 1 - 3+Ke u zavisnosti sta se zeli staviti oem ili alternativa.

 

Poslednja tri u mom slučaju momentalno otpadaju jer nemam visinu za njih, za Tracera i Versysa bilo bi povuci potegni, GSX me ic ne zanima, NT mi je pun pogodak sve ukupno gledano.

 

Pored toga šta nam se svidja, jako je bitno (mozda cak i najbitnije) da izabrani model ima dobru servisnu podršku, poželjno bi bilo da ne bude dobra već odlična, najbolja :)

 

Najmanji problem je voziti, uživati tj rabiti robu, treba razmišljati šta se dešava kad bajk ima neki problem ili stane negde.

Dzaba mi motor ispod dupeta koji na deo čeka vise od 10 dana, majstor koji će ofrlje uraditi posao ili još gore sjebati ispravno..... naslusali smo se toga ovde na Forumu.

Naravno, ovo vazi za one (ja sam medju njima) koji ne menjaju cesto motocikle jer ima dosta njih koji voze 3, 4 sezone i ćao, ide na doboš.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Od reči do reči. Jedan od razloga zašto ja na kraju uvek uzmem Hondu.

Činjenica je da iza brenda u Srbiji stoji veoma dobra kuća, preko kojih sam dosad XY puta kupovao razne delove i deliće za moj VFR koji ima skoro četvrt veka, i sve je bilo i čekao svega 5-6 dana... (Gumice za nosač štop svetla u repu, šraf od čantre kočnice, i tako nekih 30 sitnih gluposti - sve OEM, što ne mogu ni da zamislim da bi našao kod drugih proizvođača, ne znam, neću da grešim dušu). Čak je i cena normalna, nije neko dranje.

Ali ovo je toliko lako, Honda parts online, sam nađem broj, kopiram, šibnem mail, odgovor cena ta i ta toliko dana. Stigne mail kad stigne. Čak mi i ostave kod portira da pokupim jer ne mogu zbog posla da stignem za njihovo radno vreme... 

Na kraju, mi ne biramo samo motor, biramo i sa kim sarađujemo posle.. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
1 hour ago, Mr_Wolf said:

Malo filozofije od rane zore u formi razmišljanja naglas. Šta je alternativa i koliko košta?

 

- Suzuki - Eventualno GSX S1000 GT može da bude zanimljiv, možda čak i cenom bude ispod 14000

 

 

 

Teška priča, pre je izmedju 14 i 15 000 evra, s tim da se dobiju ona 2 bočna kofera u boji motora.

 

 

Meni je ovde favorit versys 1000, ali mi nije baš najlepši.

 

Šteta što je honda odustala od cbf-a 1000, za ovu klasu bih više voleo da vidim 4 redna cilindra.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100
Pre sat vremena, Satelis je napisao:

Svi su oni tu negde sa cenom + uracunati kes za dodatnu opremu a to je u rasponu od 1 - 3+Ke u zavisnosti sta se zeli staviti oem ili alternativa.

 

Poslednja tri u mom slučaju momentalno otpadaju jer nemam visinu za njih, za Tracera i Versysa bilo bi povuci potegni, GSX me ic ne zanima, NT mi je pun pogodak sve ukupno gledano.

 

Pored toga šta nam se svidja, jako je bitno (mozda cak i najbitnije) da izabrani model ima dobru servisnu podršku, poželjno bi bilo da ne bude dobra već odlična, najbolja :)

 

Najmanji problem je voziti, uživati tj rabiti robu, treba razmišljati šta se dešava kad bajk ima neki problem ili stane negde.

Dzaba mi motor ispod dupeta koji na deo čeka vise od 10 dana, majstor koji će ofrlje uraditi posao ili još gore sjebati ispravno..... naslusali smo se toga ovde na Forumu.

Naravno, ovo vazi za one (ja sam medju njima) koji ne menjaju cesto motocikle jer ima dosta njih koji voze 3, 4 sezone i ćao, ide na doboš.

Upravo zato sam i napisao sve ono. Na kraju NT ili eventualno Tracer ispadnu best buy opcija.

 

Ono što eventualno vadi celu situaciju je što su i cene polovnjaka nerealne, pa se taman porast cena novih motora kompenzuje skupljom prodajom starog.

  

Pre sat vremena, milomir22 je napisao:

Teška priča, pre je izmedju 14 i 15 000 evra, s tim da se dobiju ona 2 bočna kofera u boji motora.

 

 

Meni je ovde favorit versys 1000, ali mi nije baš najlepši.

 

Šteta što je honda odustala od cbf-a 1000, za ovu klasu bih više voleo da vidim 4 redna cilindra.

Nemam pojma stvarno. Gledam kako se kreću u inostranstvu cene, a Suzuki je kod nas relativno razuman u odnosu na evropu. Slovenija je neki reper za cenu pošto su uglavnom cene svih motora slične kod nas i kod njih, a tamo je GT 13590, što je pod ovim okolnostima razumno. Koferi su verovatno još oko 600-800, sve u svemu tu je negde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1735 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Mnogo me nervira ovaj motor...

Jedan je od onih koji ti se u pocetku ne svidjaju, a onda kako vreme prolazi, pocinje ljubav.
Gledam Dareta, i nekako se plasim kako cu ja da izgledam na njemu, odnosno kako cu da se smestim, a tek veci od mene.

Nego, da li su bocni koferi zaista beskorisni, kao sto deluju na slikama ili pak mogu da prodju ?

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Moras sesti, probati ma da mislim da bi ti bio knap, kolena bi možda bila u problemu.

 

jedan ovakav npr

1634526619116706-1.jpg

 

Nisam video kofere da mogu suditi ali ako je fazon kao kod NC.... za 1 je ok ali 2 da se spakuju bilo bi tesno.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Honda NC750x
On 1/29/2022 at 10:59 PM, Satelis said:

Nema na čemu drug, meni se svidja umeren izgled. Danas svi teze ka nekim oštrinama, brzi, zajebani sa oštrim ivicama, NT je lepo uskladjen izgledom.

Jedino sta mi se ne svidja je auspuh, cinimi se da to ne bi mogao svariti.

Jeste, slike su iz Deltinog salona.

 

Pečen bese još kad sam video reklamu, jedva čekam pravo da ti rečem da odem da ga provozam :moto3:

Pricam Maji da sam bio do Delte da vidim jedan motor, odmah me saseče....

"mora da ti se svidja, vidim ti u ocima"

jeste, vise me radi nego NC kad sam kupovao :)

Radi se radi ali na moju žalost NT teško da cu skoro ugledati, jbg stisli drugi prioriteti.

 

Trebalo bi 14.500 za man. menjac i 15.800e za aut. menjac.

Mnogo, preterano visoka cena pa cak i popust kad se dobije opet prelazi razumne novce.

 

Da da... meni se bas zbog toga hondini motori mnogo dopadaju. Crosstourer mi je takodjer prelijep. Moja visina mi je najveci problem... svaki motor mi je mali :(.

 

U cijeloj prici mi najvise odgovara afrika, ali mi je NT daleko ljepsi od Afrike...  nisam pametan. Napravicu jedan izlet do Beograda, da makar sjednem na NT-a :)

Promenio član r_faruk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Znam da si visok i divim ti se kako se smestis na NC. Prekljuce kad sam bio, izvezao je iz salona decko od nekih 1.90 - 1.95 jedan crveni NC.

Mislim sve je to lepo, ganc novo pod dupetom ali treba biti realan, progutao je bajk.

 

kod NC se provlačiš jer nema ovu plastiku, tu ce biti problem za visoke kod NT... kolena

viber-slika-2022-01-29-12-46-32-9361.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X

Bejah i ja u salonu... Meni je NC sasvim dovoljan, cak mozda jos uvek i veeeeliki motor... A onda ga vidis u salonu, pa izgleda kao igrackica... Usko, maleno...

 

Moja dilema je Afrika (Adventure sports) ili NT...Ne umem da vozim ni ovaj moj NC kako treba, a ne da menjam i brzine, DCT je za mene za sada jedina opcija.

 

Za one koji su iskusni vozaci, pitanje: Velicina tockova (obim i sirina gume, pogotovu prednje) kod Afrike i NT je znacajno dugacija. Za voznju po asfaltu, obaranje u krivinama (po drumu, ne na stazi), da li je NT mozda stabilniji, bolji za voznju? 

 

I jos jedno pitanje... Afrika sa crash barom je prirodna stvar... Kako ce NT da izgleda (ako moze da se montira, ako ne moze umece Seba :D ) crash bar?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly
pre 57 minuta, Savamalac je napisao:

...

 Velicina tockova (obim i sirina gume, pogotovu prednje) kod Afrike i NT je znacajno dugacija. Za voznju po asfaltu, obaranje u krivinama (po drumu, ne na stazi), da li je NT mozda stabilniji, bolji za voznju? 

...

Теоријски и генерално - да.

Али то не значи да већи точак и ужа гума нису сигурни, нити да су за избегавање...

 

 

Даре, спомињеш цену у пар постова али то је то... Није тај нови NТ ништа драматично прескуп кад узмеш у обзир да је 2022. година. Новац (читај еур) девалвира, проблеми у производњи, а цео свет се мало прешалтао на 'путовања' па и курта и мурта хоће да купе мотор под старе дане... Израчунала Хонда све то и формирала цену. Теби иде у прилог што је неко споменуо да половњаци тренутно добро држе цену па ћеш твој мали NС моћи лепо да продаш. То ти је одличан део новог мотора и не часи ни часа. Једном се живи а за потребе породице и деце се свако нормалан увек снађе  :bacikosku:

Promenio član PremieRacing
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 10 sati, Savamalac je napisao:

Za one koji su iskusni vozaci, pitanje: Velicina tockova (obim i sirina gume, pogotovu prednje) kod Afrike i NT je znacajno dugacija. Za voznju po asfaltu, obaranje u krivinama (po drumu, ne na stazi), da li je NT mozda stabilniji, bolji za voznju? 

Nisam neki iskusni nit cu ikad biti al ovako sagledavam datu situaciju.....

 

Sto je veci obim tocka to ce bolje peglati neravnine, sira guma sigurnija je od uze ali.... za satbilnost ti pre svega oslanjanje igra bitnu ulogu a tu su ova dva modela skroz drugacija, kao i to dal bajk ima visoko ili nisko teziste.

Afrika i NT se ne mogu porediti po pitanju stabilnosti, zapravo ne bi se ic zamarao sa time, verujem da oba pruzaju drugaciju, ujedno podjednako dobru voznju.

 

Sto se crash bara tice to i mene zanima jer koliko sam zagledao bice zeznuto uklopiti. Pitao sam Pavla dal ima, dobi odgovor da za sada nema oem resenja. Grumfovanje sa plastikom ne gine.

 

Pre 9 sati, PremieRacing je napisao:

Даре, спомињеш цену у пар постова али то је то... Није тај нови NТ ништа драматично прескуп кад узмеш у обзир да је 2022. година.

Sve se slazem, samo me nervira to bezobrazno pumpanje cena.

 

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: FZ1 Fazer, Yamaha MT-07, Kawasaki ER6F

Neznam zašto ali meni nekako ovaj motor mnogo liči na maxi skuter hahahaa

Gledam sve i nemogu da tačno nađem šta mi stvara taj utisak ali tako je..

Od nabrojane konkurencije po meni daleko najlepši model novi Suzuki S1000GT i150 konjica i 4 cilindra..

Najzabavniji a možda i najbolji paket sve ukupno Yamaha Tracer 900 GT.

Android auto neznam zašto su stavljali nije mu mesto na motoru, ili se otvori za navi kako treba ili ne treba ništa hvala lepo.

Preko AA moras da prikaciš kablom telefon da bi koristio navigaciju, ako sam stavio telefon na držač da bi ga tako povezao koristiću navigaciju direktno na njemu i čemu onda AA..

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ima istine sto se izgleda tice, jbg japanci su majstori reciklaže.

Obrću, prevrću, kombinuju pa im neki modeli lice jedni na druge, npr poslednji model NC i CB su izgledom dosta slični.

 

NT prednju cent. masku (uz male izmene) je dobio od X-ADV s'preda gledano, dok u nastavku (bočno) izgled plastike je sličan Integri, zatim kočnice, prednje oslanjanje i korman je takodje sa ADV-a..... otud utisak maxi skutera.

Ram i agregat su od Afrike sto najmanje utice na izgled.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 897 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Uvek sam se pitao zašto Africa, a sada i NT, imaju dva displeja, i to mi je bilo totalno ružno i nepotrebno. Sad vidim da ustvari manji displej je tu da pokazuje osnovne informacije u slučaju kada je telefon povezan preko Android Auto ili Apple Car sistema, jer je tada veći ekran kompletno okupiran mirror-om ekrana sa telefona. 

 

image.thumb.png.7c85bd0d3fa8d70336d6caa025d69b73.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6819 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nije direktna kritika Hondi već trend prisustva mobilnih telefona na ekranima motociklima. Zar telefon mora da bude uvek i svuda prisutan? 

 

Drugo, kritika Hondi... Ja sam Hondu uvek doživljao kao proizvođača broj 1 iz Japana. Kad kažem broj 1, mislim na kvalitet plastičnih oplata, uvek bogati instrumenti, lak debeo i uvek vrhunski agregat jer se u skupljim modelima nalazio četvorocilindraš. Sad su se izjednačili i ne vidim tu distancu Honde koju je nekada imala od konkurencije. 

 

Daleko da je NT loš, gledao sam ga uživo... Pre NT je bio ST1300, V4, kardan pravi GT. 

 

Nisu ni u Hondi blesavi, izgleda da je ovo jedini način da se napravi relativno jeftiniji tourer jer po sadašnjim cenama izgleda da je nemoguće napraviti nešto sa V4 a da bude isplativo. U prilog tome ide i situacija kod Yamahe koja je ugasila FJR1300, čistokrvni GT kao i ST1300 što je bio. Kawasaki je isto ugasio GTR 1400. Teško da ćemo ikada ponovo imati tako nešto. Dva cilindra, neki oklopi, poveži telefon na veliki LCD, daj masne pare i teraj. Najbitnije LCD, što veći i da ima tablet, da igraš AngryBirds.

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X
Pre 5 sati, SVD je napisao:

 

Preko AA moras da prikaciš kablom telefon da bi koristio navigaciju, ako sam stavio telefon na držač da bi ga tako povezao koristiću navigaciju direktno na njemu i čemu onda AA..

Ovo nisam znao... Skroz glupo resenje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Zavisi od hardvera. Kada su promovisali android auto za Africu, pisalo je mora kablom da se veže. Za NT u gomili tekstova piše da se povezuje preko bluetooth-a, ali verovatno nećemo znati tačno šta je u pitanju dok neko ne istestira.

Inače, povezivanje kablom ima i drugu namenu. Android auto srče bateriju kao lud, tako da kabl ujedno služi i za napajanje telefona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 897 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Kod mene u autu mora na kablu da bude telefon da bi radio Android Auto. I svim drugim automobilima koje sam probao, ista je situacija bila. Mora kabal.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda AfricaTwin CRF1000D2J, Yamaha XMAX 400

Mora kabl, puni telefon tako da je to i korisno. Ali ima ova opcija, i radi bez problema, mnogi vec koriste na Africi 

WWW.AMAZON.COM

Buy 2022 Wireless CarPlay Adapter Dongle CarlinKit 2.0 Wired to Wireless CarPlay Adapter/Wireless CarPlay USB Dongle, Compatible with Factory CarPlay Cars: In-Dash Navigation -...

 

Meni je taj AA i CarPlay super, mozes da koristis koji hoces GPS softver, hrpu aplikacija prilagodjenih za koriscenje na motoru, komande lake za koriscenje, ne pipias telefon uopste, stavim ga u tank torbu i cao.

 

Ogroman plus po meni za Hondu uz DCT.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja